Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

[quote=Gravis,2008 12 12, 00:41]
Papildyta:
Sitoks variantas (apie primokejima) man labai patiktu rolleyes.gif Galima tai suorganizuoti? blink.gif
[/quote]
pasvajok drinks_cheers.gif
[/quote]

Ak, eisiu sianakt miegucio visa apsisvajojus apie primokejimus...
hihihi.gif
Atsakyti
AS kita ketvirtadieni BAK'e operuojuos viena kojike, ziuresim, kad bus:)
jei busiu gyva, parasysiu iskart, ant karstuju, jei ne...
Atsakyti
Sveikos mamytės, noriu paklausti įšsioperavusių mamyčiu, ar neišriškėjo venos kitoje vietoje? Vakar užmigt negalėjau, taip nervuotis pradėjau, nusimoviau kojine, o žiūriu, kad šiektiek aukščiau operuotos vietos, mėlyna juostelė atsirado, kur jos net nebuvo matyti prieš operaciją doh.gif . Šeip nieko neskauda, jau vakar labai puikiai judėjau, bet kai pamačiau tą lyg norinčią ryškėtį veną, nu šakės apsiverksiu g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2008 12 12, 13:07)
šiektiek aukščiau operuotos vietos, mėlyna juostelė atsirado, kur jos net nebuvo matyti prieš operaciją doh.gif .

ir pas mane tas pats unsure.gif
Atsakyti
Siaubas doh.gif . Vieną išgydai kitos lenda nu na... g.gif . Taip nusiminiau, ne tas žodis, dabar taip susinervinus, aš nežinau kas bus kai nuvažiuosiu 17d paskutiniai apžiūrai bash.gif
Jau tikėjausi, džiaugtis savo naujomis kojelėmis, o dar tik 3 diena po operacijos jau kitos lenda protest.gif cray.gif
Ir dar gydytojo klausiau - Ar reikia gerti profilaktiškai vaistus gerinančius kraujotaką, tai jo atsakymas buvo toks - O JŪS GERIATE VAISTUS NUO GALVOS SKAUSMO PROFILAKTIŠKAI, KAI JUMS GALVOS NESKAUDA ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2008 12 12, 14:06)
Siaubas doh.gif . Vieną išgydai kitos lenda nu na... g.gif . Taip nusiminiau, ne tas žodis, dabar taip susinervinus, aš nežinau kas bus kai nuvažiuosiu 17d paskutiniai apžiūrai bash.gif
Jau tikėjausi, džiaugtis savo naujomis kojelėmis, o dar tik 3 diena po operacijos jau kitos lenda protest.gif  cray.gif
Ir dar gydytojo klausiau - Ar reikia gerti profilaktiškai vaistus gerinančius kraujotaką, tai jo atsakymas buvo toks - O JŪS GERIATE VAISTUS NUO GALVOS SKAUSMO PROFILAKTIŠKAI, KAI JUMS GALVOS NESKAUDA ? doh.gif


nera stebuklingų vaistų, gerinančių veninę kraujotaka... net jei ir būtų, tai visą gyvenimą valgytumėte tabletes?
Nesiparink kol kas del tos venos. Gal ten nieko rimto....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gravis: 12 gruodžio 2008 - 14:19
Bet ar gali buti, kad taip zaibiskai, per 3 d. po operacijos, issoko naujos venos? Gal cia tik laikinas koks ju paryskejimas?
Atsakyti
Tikiuosi, kad tai laikina, viskas pasimatys, kai nuims tuos pleistrus. 17d bus 8d po operacijos. Žiūrėsim kaip ten bus. g.gif kažin kaip gandriukei savijauta? Ar nebuvo panašios situacijos kaip maniškė?
Atsakyti
QUOTE(Galnegal @ 2008 12 12, 15:23)
Bet ar gali buti, kad taip zaibiskai, per 3 d. po operacijos,  issoko naujos venos? Gal cia tik laikinas koks ju paryskejimas?

dj abejoju ar tai laikina. man po operacijos jau kokie 10 mėn praėjo, o kitos venos tik ryškėja....
tendencijos savaime pranykti jos neturi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rencius @ 2008 12 12, 14:32)
Tikiuosi, kad tai laikina, viskas pasimatys, kai nuims tuos pleistrus. 17d bus 8d po operacijos. Žiūrėsim kaip ten bus. g.gif  kažin kaip gandriukei savijauta? Ar nebuvo panašios situacijos kaip maniškė?

na nezinau , lyg nieko, reikes kai kojine sendien nusimausiu atidziau paziuret g.gif g.gif

QUOTE(DODA @ 2008 12 12, 16:02)
dj abejoju ar tai laikina. man po operacijos jau kokie 10 mėn praėjo, o kitos venos tik ryškėja....
tendencijos savaime pranykti jos neturi  cool.gif

na kitos venos gali su laiku pagest , uz jas nieks negarantuoja .... ypac jei jus sakot nuo operacijos 10 metyu praejo g.gif cia manau priklauso nuo paveldejimo ir gyvenimo budo g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandriuke...: 12 gruodžio 2008 - 16:55
QUOTE(rencius @ 2008 12 12, 15:06)
Ir dar gydytojo klausiau - Ar reikia gerti profilaktiškai vaistus gerinančius kraujotaką, tai jo atsakymas buvo toks - O JŪS GERIATE VAISTUS NUO GALVOS SKAUSMO PROFILAKTIŠKAI, KAI JUMS GALVOS NESKAUDA ? doh.gif

panašu, kad gydytojas šį klausimą išgrdo kokį 1001-mą kartą, ir mažumėlę susinervino hihihi.gif

QUOTE(gandriuke... @ 2008 12 12, 17:55)
na kitos venos gali su laiku pagest , uz jas nieks negarantuoja .... ypac jei jus sakot nuo operacijos 10 metyu praejo  g.gif cia manau priklauso nuo paveldejimo ir gyvenimo budo  g.gif  g.gif

ne 10 metų, o mėnesių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 12 12, 17:44)

ne 10 metų, o mėnesių  mirksiukas.gif

oi ne taip supratau blush2.gif nu sendien rimtai apžiurėsiu savo kojas g.gif
Atsakyti