Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 21:57)
niekaip lig ir perkelia bet vietos nedaugeja ir perkeliant kažkokias neaiškias lenteles meta (nesuprantu angl. sad.gif )
Papildyta:
o kodėl perkėlus programų papkes i diską D jos neveikia  g.gif  unsure.gif ir atgal gražint negaliu , nu jaučiu pridirbau dar labiau kažka  unsure.gif

Toje nuorodoje parasyta kaip ieiti i kompiuteri Safe mode rezimu. Padaryk tai. Ir tame safe mode rezime paleisk antivirusine, spybota, a-squared free, isbandyk viska kas veiks.
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 20, 22:21)
Toje nuorodoje parasyta kaip ieiti i kompiuteri Safe mode rezimu. Padaryk tai. Ir tame safe mode rezime paleisk antivirusine, spybota, a-squared free, isbandyk viska kas veiks.

bandžiau neleidžia ten schmoll.gif dabar Padėjėjas man per AŽ labai padėjo ačiū jam labai , bandysiu kažka bandyti toliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 22:35)
bandžiau neleidžia ten  schmoll.gif  dabar Padėjėjas man per AŽ labai padėjo ačiū jam labai , bandysiu kažka bandyti toliau  unsure.gif

Papasakok ka patare, man irgi idomu, ateiciai zinociau jei prireiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 20, 22:59)
Papasakok ka patare, man irgi idomu, ateiciai zinociau jei prireiktu ax.gif

nu čia visko nenupasakosi labai daug ką sakė , jau galvą sprogsta nuo kompo sad.gif jei nereikėtu ryt dirbt su tuo kompu nesikankinčiau tiek doh.gif beja dar iki galo taip ir neišsiaiškinom procesas dar vyksta ax.gif beja sužinojau kad prisidirbau keldama failiukus iš disko C į diską D doh.gif dabar tos programos neveikia ir sugrąžint vargu ar išeis....
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 23:07)
nu čia visko nenupasakosi labai daug ką sakė , jau galvą sprogsta nuo kompo sad.gif jei nereikėtu ryt dirbt su tuo kompu nesikankinčiau tiek  doh.gif  beja dar iki galo taip ir neišsiaiškinom procesas dar vyksta  ax.gif  beja sužinojau kad prisidirbau keldama failiukus iš disko C į diską D  doh.gif  dabar tos programos neveikia ir sugrąžint vargu ar išeis....

Tai tu programas kelei, ne dokumentus? Tada gali visaip buti - gal veiks, gal neveiks. Tikekimes, baigsis gerai ir susitvarkysi kompa. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 20, 23:15)
Tai tu programas kelei, ne dokumentus? Tada gali visaip buti - gal veiks, gal neveiks. Tikekimes, baigsis gerai ir susitvarkysi kompa. Sekmes 4u.gif


ačiū 4u.gif
ne neveikia dėja ... tikiosi paviks rast bėdą ir sutvarkyt iki galo , didžiulis dėkuj Padėjėjui oro_buckis.gif be jo neišsiverčiau niekaip schmoll.gif
Atsakyti
gal kas galite padeti, parsisiunciau filma, tikrai zinau, kad yra rusiski subtitrai, bet nei per pc r programas dvd power nei per gom player, ju nerodo, paleidau per namu kina taip pat ju nerodo, ka daryti, kad juos rodytu, nes kiti parsisiunte ir mato tuos subtitrus
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 23:18)
ačiū  4u.gif
ne neveikia dėja ... tikiosi paviks rast bėdą ir sutvarkyt iki galo , didžiulis dėkuj Padėjėjui  oro_buckis.gif be jo neišsiverčiau niekaip  schmoll.gif

Sveika, kaip sekesi su kompu? Ar susitvarkei?


Gal kas nors galetu pasakyti ka reiskia kai su Avira Antivir praskanoju kompa ir raso "warnings: 3". Kas tie warnings ir ka su jais daryti? Kaip rasti del ko ispejimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 23 liepos 2008 - 10:22
4u.gif Sveikutes,gal kas gali padeti,visiskai dingo garsas kompjuteryje doh.gif gal kas susidurete su tokia problemele?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 23, 10:21)
Sveika, kaip sekesi su kompu? Ar susitvarkei?
Gal kas nors galetu pasakyti ka reiskia kai su Avira Antivir praskanoju kompa ir raso "warnings: 3". Kas tie warnings ir ka su jais daryti? Kaip rasti del ko ispejimai?

Labas , turiu tą pačią bėdą , tik pas mane yra "5 Warnings". Laukiu ir aš protingų minčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 07 23, 14:10)
4u.gif Sveikutes,gal kas gali padeti,visiskai dingo garsas kompjuteryje doh.gif gal kas susidurete su tokia problemele?

O prie laikrodžio matosi garso ikonėlė? Gali būti pasislėpusi, pasimato paspaudus tokį "<" ženkliuką, bet gal išvis nėra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dds: 23 liepos 2008 - 17:51
nera tos ikoneles verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BabyGrite: 23 liepos 2008 - 18:55