Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(BabyGrite @ 2008 07 23, 18:49)
nera koloneles verysad.gif

nėra ko? tikrai nesimato to garsiakalbiuko prie laikrodžio? Reiktų patikrinti ar su tvarkyklėmis (driver) yra viskas gerai, paspaudi dešiniu pelės mygtuku ant my computer->properties->hardware->device manager, ten reiktų patikrinti ar nėra klaustukų geltoname trikampyje, arba raudonų stop ženklų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dds: 23 liepos 2008 - 18:59
Tikrai nera,seniau buvo,o dabar nera
Papildyta:
Yra vienas pazymetas su sauktuku geltoname rutuliuke Microsoft UAA Function Driver for High Definition Audio-Realtek880/860
Atsakyti
QUOTE(BabyGrite @ 2008 07 23, 19:09)
Tikrai nera,seniau buvo,o dabar nera
Papildyta:
Yra vienas pazymetas su sauktuku geltoname rutuliuke Microsoft UAA Function Driver for High Definition Audio-Realtek880/860

Tada tikrai problema su garso tvarkykle (driver). Tau reikia susirasti kompaktinį diską vieną iš tų kurie buvo perkant kompiuterį, kuriame yra būtent garso plokštės tvarkyklė ir ją perinstaliuoti.
Atsakyti
QUOTE(*Aušrė* @ 2008 07 23, 15:36)
Labas , turiu tą pačią bėdą , tik pas mane yra "5 Warnings". Laukiu ir aš protingų minčių  mirksiukas.gif

reika pasižiūrėti po skenavimo reportus mirksiukas.gif pas mane ir visada 3 būna, tai jie pas mane tai kažkokie neatsidarantys ar panašiai failai, na manau nieko blogo, nes virusus kitur rašo ir visada lentelę išmeta kai randa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elizabeta_depp @ 2008 07 23, 23:21)
reika pasižiūrėti po skenavimo reportus mirksiukas.gif pas mane ir visada 3 būna, tai jie pas mane tai kažkokie neatsidarantys ar panašiai failai, na manau nieko blogo, nes virusus kitur rašo ir visada lentelę išmeta kai randa ax.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
nezinau ar cia i tema paklausiu
bet sakykit ar eina kompu dvd filma pal sistemoje perrasyti i ntsc sistema?
4u.gif
Atsakyti
noreciau paklausti kas galetu buti, kompiuteris pradejo labai garsiai dirbti, tiesiog uzia, nors nestringa niekas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidile: 24 liepos 2008 - 19:58
turiu gal blondinišką klausimą biggrin.gif UDF failą is CD galima įsikelt į windows XP?
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2008 07 24, 20:50)
noreciau paklausti kas galetu buti, kompiuteris pradejo labai garsiai dirbti, tiesiog uzia, nors nestringa  niekas

uzia, nes ventiliatorius kuris nors pradejo uzti, kompe ju daug, ir maitinimo bloke, ir procesoriaus, ir video ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(kristis @ 2008 07 24, 21:45)
uzia, nes ventiliatorius kuris nors pradejo uzti, kompe ju daug, ir maitinimo bloke, ir procesoriaus, ir video ir t.t.

tai cia kaip suprantu nieko nereikia daryti ir nieko tokio jei tas ventiliatorius vis uzia?
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2008 07 24, 22:05)
tai cia kaip suprantu nieko nereikia daryti ir nieko tokio jei tas ventiliatorius vis uzia?

gali del visa ko issiurbliuoti dulkes is kompo, kartais padeda nuo uzimo 4u.gif
Atsakyti
sveikuciai norejau paklaust gal teko susidurt su sita lentele?
user posted image
gal zinot kaip ja panaikinti?
Atsakyti