Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

beja negaliu dirti jokia programa , nei restore (kad grįžt laiku) nei išinstaliot ką nors , A- squared rado kolkas kažkoki Trojan. Spy.Win 32.Agent.beg unsure.gif ir Trace.Registry.WatchDog.v 8.5 kas tai ar tai virusai? Nodas 32 nieko neranda g.gif ar "pagavus" virusą kompas meta kokia lentele ar pan? nes niekur nebuvo landžiota nieko siusta ar pan iš kur galėjo atsirast tokios bėdos? tik vyras žaidimą instaliavo iš originalaus kompakto unsure.gif

tikiosi vis dėl to rasti atsakymą į mano bėda .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 liepos 2008 - 18:29
nu kas yra trojan spy tai gali passikaityt cia

http://www.f-secure..../pswsteal.shtml cool.gif

o siaip gali but kad teks perinstaliuot jei niekas nesidaro wink.gif
Atsakyti
QUOTE(favoritadora @ 2008 07 20, 19:37)
nu kas yra trojan spy tai gali passikaityt cia

http://www.f-secure..../pswsteal.shtml cool.gif

o siaip gali but kad teks perinstaliuot jei niekas nesidaro wink.gif

manau čia jau kai nieko negalima padaryt kaip paskutis šiaudas perinstaliavimas, gal iki to dar galima kažką padaryt.
ačiū už nuorodą kiek radau info visur skirtingai apie ta pati rašo doh.gif unsure.gif

beja jei pagavau virusą neįsivaizduoju iš kur doh.gif: kompas nedirbo trys dienas iki to viskas buvo gerai ir dabar nieko nesiuntus neatidarinėjus ir pan atsirado virusas? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 liepos 2008 - 18:51
keisti dalykai darosi : A- squared rado ta Trojan. Spy.Win 32.Agent.beg aš ji ištryniau , pabandžiau skanuot vėl ir vėl man ji rodo ką ne taip darau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 19:26)
beja negaliu dirti jokia programa , nei restore (kad grįžt laiku) nei išinstaliot ką nors , A- squared rado kolkas kažkoki Trojan. Spy.Win 32.Agent.beg  unsure.gif  ir Trace.Registry.WatchDog.v 8.5 kas tai ar tai virusai? Nodas 32 nieko neranda  g.gif  ar "pagavus" virusą kompas meta kokia lentele ar pan? nes niekur nebuvo landžiota nieko siusta ar pan iš kur galėjo atsirast tokios bėdos? tik vyras žaidimą instaliavo iš originalaus kompakto  unsure.gif 

tikiosi vis dėl to rasti atsakymą į mano bėda .

Bandyk skanuoti su Spybot ir Ad-aware (butu geriau gauti mokama versija), nors bijau kad gali nepadeti. KAzkurioje is senesniu temu buvau idejusi nuoroda kaip isnaikinti viena toki irgi labai jau ikyru bruda, tai tas metodas turetu tikti ir sitiem trojanam. Bet kur dabar rasti ta nuoroda nelabai zinau unsure.gif Bandysiu paieskoti, jei rasiu, idesiu. O nod32 mesk lauk, geriau isidek avira antivir arba avg. Cia patarimas ateiciai.
Atsakyti
Spybot nerado visai nieko unsure.gif o kažkoks brūdas rodo kad sedi WINDOWS/system32/wcsydv.exe ten baisoka ką nors ne to ištrint unsure.gif labai jau rimtai ten viskas ir reikalingai atrodo unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 liepos 2008 - 20:07
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 21:06)
Spybot  nerado visai nieko  unsure.gif  o kažkoks brūdas rodo kad sedi WINDOWS/system32/wcsydv.exe ten baisoka ką nors ne to ištrint  unsure.gif  labai jau rimtai ten viskas ir reikalingai atrodo  unsure.gif

http://www_techiecor...f-1012-malware/

bandyk padaryti viska pagal sita instrukcija. jei nepades, tikriausiai beliks perinstaliuoti 4u.gif nebent atsirastu tikru specu, kurie zino dar ka nors protingesnio, nes as tik siaip megeja - paciai kazkada reikejo, susiradau, zinau kad dar keliems zmonems sitas budas tiko, todel siulau ir tau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linabalt: 20 liepos 2008 - 20:17
QUOTE(linabalt @ 2008 07 20, 21:15)
http://www_techiecor...f-1012-malware/

bandyk padaryti viska pagal sita instrukcija. jei nepades, tikriausiai beliks perinstaliuoti 4u.gif

dekuj labai , einu pažiūrėsiu , bet jei reikės kažka siusti negalėsiu nes juk diskas C pilnutėlis mano užduotis kažkaip ji atlaisvint tik kaip????? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 21:16)
dekuj labai , einu pažiūrėsiu , bet jei reikės kažka siusti negalėsiu nes juk diskas C pilnutėlis mano užduotis kažkaip ji atlaisvint tik kaip????? sad.gif

reikes kai ka parsisiusti, tik gal uzims nedaug vietos ir tilps? o tau nieko nieko neleidzia nei istrinti, nei kitur perkelti?
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 20, 21:19)
reikes kai ka parsisiusti, tik gal uzims nedaug vietos ir tilps? o tau nieko nieko neleidzia nei istrinti, nei kitur perkelti?

nieko visiškai cray.gif negaliu nei vieno kb jau atsiust diskas pilnutelis tame ir visa bėda doh.gif tuoj einu pabandysiu iš C disko į D diską ką nors perkels gal pades unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 20 liepos 2008 - 20:28
QUOTE(Lera @ 2008 07 20, 21:25)
nieko visiškai cray.gif negaliu nei vieno kb jau atsiust diskas pilnutelis tame ir visa bėda  doh.gif tuoj einu pabandysiu iš C  disko į D diską ką nors perkels gal pades  unsure.gif

parasyk kaip sekasi
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 07 20, 21:38)
parasyk kaip sekasi

niekaip lig ir perkelia bet vietos nedaugeja ir perkeliant kažkokias neaiškias lenteles meta (nesuprantu angl. sad.gif )
Papildyta:
o kodėl perkėlus programų papkes i diską D jos neveikia g.gif unsure.gif ir atgal gražint negaliu , nu jaučiu pridirbau dar labiau kažka unsure.gif
Atsakyti