Įkraunama...
Įkraunama...

Travianas - moters priešas

Sveikos 4u.gif

Zinau, kad zemiau yra tema apie vyro nenulipima nuo kompiuterio, bet kiek skaiciau, neradau naudingu patarimu ka daryti...

Mano vyras zaidzia traviana. Noreciau kad cia parasytu tos, kurios irgi kencia nuo sios ligos. As laukiuosi, man reikia ir demesio, ir svelnumo, ir rupescio, ir meiles, o matau tik vyro nugara prie kompo... Pabundu nakti nuo kompo uzesio, o jis vis dar zaidzia iki 2, iki 3 nakties... paskui 7 keliasi i darba, bet jauciasi gerai, o as neissimiegu, visgi tam paciam kambary ir sviesa dega, ir kompas burzgia, galu gale sirdis skauda, kad turiu vyra, o miegu viena... jis pats studijuoja, o kartais net i paskaitas nenueina, nes nesugeba atsiplesti nuo traviano... As jau apie darbus visokius kursinius ir t.t. nekalbu, apie namu ruosa taip pat, viskas lieka man vienai verysad.gif

Zodziu, ziauru... Tos, kurios susidure - supras.

Bandziau viska: buvau svelni ir supratinga, nepadejo. Buvau pikta, bjauri, staciau ultimatumus, nepadejo. Bandziau vel buti gera, padeti, dariau uz ji namu darbus, sakiau gal sazine prades grauzti, nepadejo.... Grasinu kad meiluzi susirasiu, nepadeda...

Ka daryt???? Kaip isvis jaustis nesciai moteriai, kai siaucia hormonai, norisi meiles, glaudiesi prie vyro o jis sako: ko cia triniesi, man peles laida prispaudi... verysad.gif


Ka daryt??????????

Man cia reiketu suprantanciu mamyciu patarimu ir galbut psichologines pagalbos.
Aciu visoms atsiliepusioms.
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 05 06, 10:48)
Sveikos  4u.gif

Zinau, kad zemiau yra tema apie vyro nenulipima nuo kompiuterio, bet kiek skaiciau, neradau naudingu patarimu ka daryti...

Mano vyras zaidzia traviana. Noreciau kad cia parasytu tos, kurios irgi kencia nuo sios ligos. As laukiuosi, man reikia ir demesio, ir svelnumo, ir rupescio, ir meiles, o matau tik vyro nugara prie kompo... Pabundu nakti nuo kompo uzesio, o jis vis dar zaidzia iki 2, iki 3 nakties... paskui 7 keliasi i darba, bet jauciasi gerai, o as neissimiegu, visgi tam paciam kambary ir sviesa dega, ir kompas burzgia, galu gale sirdis skauda, kad turiu vyra, o miegu viena...  jis pats studijuoja, o kartais net i paskaitas nenueina, nes nesugeba atsiplesti nuo traviano... As jau apie darbus visokius kursinius ir t.t. nekalbu, apie namu ruosa taip pat, viskas lieka man vienai  verysad.gif

Zodziu, ziauru... Tos, kurios susidure - supras.

Bandziau viska: buvau svelni ir supratinga, nepadejo. Buvau pikta, bjauri, staciau ultimatumus, nepadejo. Bandziau vel buti gera, padeti, dariau uz ji namu darbus,  sakiau gal sazine prades grauzti, nepadejo.... Grasinu kad meiluzi susirasiu, nepadeda...

Ka daryt???? Kaip isvis jaustis nesciai moteriai, kai siaucia hormonai, norisi meiles, glaudiesi prie vyro o jis sako: ko cia triniesi, man peles laida prispaudi...  verysad.gif
Ka daryt??????????

Man cia reiketu suprantanciu mamyciu patarimu ir galbut psichologines pagalbos.
Aciu visoms atsiliepusioms.


sveika,
net sunku tau kazka patarti nes as pati ta traviana zaidziu....o mano vyras pyksta.... blush2.gif tie zaidimai tai isvis liga kazkokia, kuria reikia persirgti ir tiek smile.gif pykciai ir ultimatumai cia nelabai pades turbut, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2008 05 06, 09:57)
sveika,
net sunku tau kazka patarti nes as pati ta traviana zaidziu....o mano vyras pyksta....  blush2.gif  tie zaidimai tai isvis liga kazkokia, kuria reikia persirgti ir tiek smile.gif pykciai ir ultimatumai cia nelabai pades turbut, laikykis  4u.gif



Geras biggrin.gif

Bet tai gal moteris supranta ir nesedi manjakiskai? Kiek pvz tu laiko praleidi prie traviano? 4u.gif

As galiu pasakyti, kad tarkim per iseigines, mano vyras praleidzia apie 16 valandu maziausiai prie jo... O darbo dienomis, as nzn kaip darbe, bet namuose tai nuo 18.00 iki 2, 3 nakties... Nenulipa net pavalgyt verysad.gif


O kuriam serve zaidi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 05 06, 11:02)
Geras biggrin.gif

Bet tai gal moteris supranta ir nesedi manjakiskai? Kiek pvz tu laiko praleidi prie traviano?  4u.gif 

As galiu pasakyti, kad tarkim per iseigines, mano vyras praleidzia apie 16 valandu maziausiai prie jo... O darbo dienomis, as nzn kaip darbe, bet namuose tai nuo 18.00 iki 2, 3 nakties... Nenulipa net pavalgyt  verysad.gif
O kuriam serve zaidi?  4u.gif


na manjakiskai as nesedziu, nelabai ka ten prisedesi smile.gif na pvz as visada isijungiu anksti ryte pasiziuret kiek resursu turiu ar niekas manes neuzpuole smile.gif prisijungus visada isleidziu visus resursus statyboms, kai nebelieka resursu nelabai lieka ka ten ir veikti, na nabent puldineti kitus zaidejus, bet ir vel issiunti kariuomene ka nors apgrobt, tai gana daznai ta kariuomene minimaliai 1val ar net 2 val keliauja iki puolamojo, tai ir vel ten sedet nera ko, nebent tavo vyras laukia, kol nukeliaus kariuomene, ziuri kiek ko pavogs smile.gif o ka tavo vyras veikia kiauras valandas tai net sunku nuspeti...
as zaidziu 3 serve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2008 05 06, 10:31)
na manjakiskai as nesedziu, nelabai ka ten prisedesi smile.gif na pvz as visada isijungiu anksti ryte pasiziuret kiek resursu turiu ar niekas manes neuzpuole smile.gif prisijungus visada isleidziu visus resursus statyboms, kai nebelieka resursu nelabai lieka ka ten ir veikti, na nabent puldineti kitus zaidejus, bet ir vel issiunti kariuomene ka nors apgrobt, tai gana daznai ta kariuomene minimaliai 1val ar net 2 val keliauja iki puolamojo, tai ir vel ten sedet nera ko, nebent tavo vyras laukia, kol nukeliaus kariuomene, ziuri kiek ko pavogs smile.gif o ka tavo vyras veikia kiauras valandas tai net sunku nuspeti...
as zaidziu 3 serve smile.gif



Neklausk... Jis greitam serve, tai ten viskas vyksta laaabai greitai, pas ji jau 12 gyvenvieciu, kariuomenes milijonines, pasirenka kokia auka ir bambylina kol kaima uzgrobia ir t.t....


Tai saunuole, kad tu nesergi taip smarkiai 4u.gif
Atsakyti
mūsų tečiui 50 ant nosies ir jis žaidžia Travianą ir kelis kart į savaitę susiskambina skypu su pora žaidėju ir kalba kelias valandas apie strategijas biggrin.gif nepagydoma čia,reik su tuom susitaikyt schmoll.gif
Atsakyti
Oho, dar ir taip gali buti? blink.gif betgi 16 valandu per diena - tai jau nenormali manau schmoll.gif juolab, kad tu laukiesi, reikia visko dvigubai to, o reikejo iki nestumo, ir jam i tai nusispjaut? blink.gif Nzn, bet rimtai apsvarstyciau galimybe toliau su tokiu zmogum gyvent, kurio gyvenime tu uzimi net nzn kuria vieta - pirmaja zaidimas, antra - darbas, trecia - tu????

g.gif
Atsakyti
maniskis irgi travianu biski serga. bet aciu dievui namie nesedi kaiuras paras ir nestebeilija kaip ten kariuomenes vaiksto, bet sokineja kas kazkiek laiko vis pasiziureti doh.gif biski erzina, bet ka padarysi. Mazi tie vyrai, jiems reikia zaisliuku visokiu - negi dabar atimsiu lotuliukas.gif

rimiale - uzjauciu tave del tokio tavo vyro elgesio, bet kuo maziau kreipi demesio, tuo greiciau praeina 4u.gif
Atsakyti
mano vyras irgi žaidžia. Jau kai užsisžais. Bet pakeliu šumą, ir nuvarau. Kažkaip dar taip smarkiai neblūdija. Va, užkniso, tai ri aš prisijungiau. Skau dabar neleisiu, nes pati žaidžiu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 05 07, 09:12)
Oho, dar ir taip gali buti? blink.gif  betgi 16 valandu per diena - tai jau nenormali manau  schmoll.gif  juolab, kad tu laukiesi, reikia visko dvigubai to, o reikejo iki nestumo, ir jam i tai nusispjaut? blink.gif  Nzn, bet rimtai apsvarstyciau galimybe toliau su tokiu zmogum gyvent, kurio gyvenime tu uzimi net nzn kuria vieta - pirmaja zaidimas, antra - darbas, trecia - tu????

g.gif



Ziauri tiesa.... verysad.gif

As tik tikiuosi kad vaikas bus kazkada pirmas, su ta viltim ir gyvenu, as tai kaip nors...
Papildyta:
QUOTE(Isila @ 2008 05 07, 10:02)
mano vyras irgi žaidžia. Jau kai užsisžais. Bet pakeliu šumą, ir nuvarau. Kažkaip dar taip smarkiai neblūdija. Va, užkniso, tai ri aš prisijungiau. Skau dabar neleisiu, nes pati žaidžiu hihihi.gif



Bliamba, akip faina kad sumas padeda smile.gif as sakau, jau viska isbandziau...
Bet va niekas nepadeda... Kai jis prie kompo net negirdi nieko, gali rekt, dainuot, vadint ji kaip nori, ar kalbet ka nori, nera jo lotuliukas.gif

Kai man jo reikia, tai jam per skype rasau, nors jis ir tam paciam kambary tik prie kito kompo, arba sms'a...

Va taip va smile.gif

Ka dar pasiulysit mergaites be sumo kelimo, nes sumas sakau nepadeda 4u.gif

Laukt kol prasirgs man nesinori, jau zinokit gerus du menesius laukiu... Nes serga sita liga kazkur nuo sausio menesio, paskutiniai pora menesiu prasidejo manjakiski, tai va ir laukiu, bet jau nusibodo biski doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 05 07, 14:26)
Ziauri tiesa....  verysad.gif

As tik tikiuosi kad vaikas bus kazkada pirmas, su ta viltim ir gyvenu, as tai kaip nors...


va sitas poziuris mano maymu labai blogas schmoll.gif jei save pati pastatai i paskutiniaja vieta, tai toj ir jam busi. Reikia manau cia kazka daryt - jei sakai, kad susirasi meiluzi, tai ir davai i trasa, jei sakai, kad skirsies - tai davai popierius teksk ant stalo, kad pasirasytu, gi pirmiausia reikia gerbti irmyleti save, o va tada ir visi kiti tave myles, gerbs ir t.t. aisku, gal sudetinga, kai siuo metu laukiesi, bet manau, kad vistiek bandyciau surast savyje jegu ir drasos ji palikt (na nors trumpam), iseiti nors pas tevus ar kaip ... na net nzn unsure.gif arba supakuok jo daiktus (ir jo kompa taip pat) ir kai gris is darbo iteik jam sia dovanele, dar pasakyk: kad siuose namuose gali gyventi vyras, zmona, vaikai, bet TRAVIANAS ne schmoll.gif jei jam jis mielesnis, tai prasom uz smutkiu ir ate bye1.gif

na, as turbut surizikuociau su paskutiniuoju variantu g.gif kodel visada moteris turi prisiimti tos nuskriaustosios vaidmeni ir laukti kol jos vyrelis i prota ateis? unsure.gif nenori nereikia, noresi - nebus. Va taip mirksiukas.gif
Atsakyti
prisiregistruok ir tu tuo pačiu IP adresu, išbanins biggrin.gif
Atsakyti