Įkraunama...
Įkraunama...

Travianas - moters priešas

QUOTE(Baltija @ 2008 05 07, 15:31)
prisiregistruok ir tu tuo pačiu IP adresu, išbanins biggrin.gif

jei adminai ziuretu savo darbo gerai, gal ir banintu.bet nevisad banina.o pas mane dartbe IP kai nerodo, tai nors 20 gali kartu is to paties pc registruotis
Atsakyti
Dabar mane juokas ima , bet buvo laikas kada susiduriau su temos autores situacija ir lygiai taip pat pergyvenau ir nervinaus jai dar ir nestumas prisidejo. Bet dabar tiesiog numojau ranka as uzsiemu tuo kas man patinka ir nesuku sau galvos. O patarimas butu toks ( sakau tai ka pati isbandziau) prieik ir isjunk kompa arba atjunk elektra. Tada issakyk viska ka galvoji ir iseik pasivaiksciot kokiom trim valandom . Jei protingas - isvadas padarys , jei ne - ligonis ir iseities nelabai kokios ir yra . Man padejo smile.gif Tikiuosi pades ir tau 4u.gif
Atsakyti
Mano vyras daugiau du metus žaidė doh.gif, sakė mažiausiai reikia 4 val. per dieną pažaist, nusibosdavo doh.gif , bet išvažiavo savaitelei grįžo ir pasakė ko žaist jai mane jau nukariavo, kiek man laimės buvo thumbup.gif lotuliukas.gif dar ir dabar džiaugiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
rimiale, aš net nenumanau koks tai žaidimas, nes nei vyras, nei aš nežaidžiam ir net nesam bandę žaisti. Bet galiu pasakyti ką aš padaryčiau - išjungčiau kompiuterį kai negirdėtų ką sakau. Juk tau reikia pagalbos namuose ir pan., todėl tu neprivalai toleruoti tokių jo poelgių, ypač, kad jie maniakiški.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 05 07, 23:59)
rimiale, aš net nenumanau koks tai žaidimas, nes nei vyras, nei aš nežaidžiam ir net nesam bandę žaisti. Bet galiu pasakyti ką aš padaryčiau - išjungčiau kompiuterį kai negirdėtų ką sakau. Juk tau reikia pagalbos namuose ir pan., todėl tu neprivalai toleruoti tokių jo poelgių, ypač, kad jie maniakiški.


juk sake, kad kai prieina prie jo, tai jis rekia, kad trukdo zaisti, kad peles laida uzspaude, jus bent isivaizduojat, kas bus, jei ji kompa isjungs is elektros? viena karta gal ir verta pabandyt, jei nepades, tai arba teks susitaikyt, arba mesti ji
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvailiukas:): 07 gegužės 2008 - 23:13
o gal paskambint interneto tiekejui ir paprasyti, kad kokiom 3-4 dienom interneta sustadytu, nu tipo del kazkokiu "gedimu" biggrin.gif ax.gif tada ji ten per tas dienas uzbombins kiti, ir vsio zaidimas baigtas biggrin.gif ax.gif
nu bet jei is naujo prades viska statyt, tada jau tikrai spjauciau i viska blink.gif
Atsakyti
Maniškis irgi žaidžia doh.gif Aš buvau pradėjus, bet neįdomu pasirodė, tai išsiregistravau. Bet problemos nedarau, nes kažkaip klauso manęs jei pabumbu biggrin.gif Ir šiaip žaidimus ilgai žaisdavo dar iki manęs, gal jau užteko jam smile.gif Jei ilgiau prisėda, tai pradedu cypti, kad man dėmesio trūksta biggrin.gif Veikia kažkaip rolleyes.gif
Atsakyti
aš jau kiek akrtų esu taip darius - bac - ir ištraukiu kompo laidą ir nueinu sau ramiai. Labai greit viską suprasdavo biggrin.gif
Atsakyti
Oi, aciu visoms uz patarimus 4u.gif

Net nezinau nuo ko pradet atsakinet biggrin.gif

Del kraustymosi ir palikimo - neturiu kur eiti, o galu gale ir nenoriu del zaidimo griauti seima, noreciau atrasti koki kitoki buda spresti problema..... g.gif

Del IP - jis pats pora vartotoju turi ant to paciu IP, uzbanine buvo ne karta, bet vis issisuka doh.gif

Del kompo isjungimo - bandziau viena karta, daugiau taip nebedarysiu blink.gif tikrai nepadejo verysad.gif

del susikalbejimo - neimanomas variantas...

kompui ir internetui nieko nepadarysiu, nes pats maniskis yra IT inzinierius, taip kad nuo jo nieko nepaslepsi...

Zodziu, man labai padejo jusu zinutes smile.gif labai linksmai nuteike ir kazkaip nusiraminau, tuo labiau, kad maniskis jau pora natu su manim kartu atsigula ir nebesedi prie kompo drinks_cheers.gif

Prisipazinau, kad parasiau i cia, gal pasiskaite ax.gif


Dekui dar karta uz parama ir gera zodi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
dziugu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 05 08, 22:39)
Oi, aciu visoms uz patarimus  4u.gif

Net nezinau nuo ko pradet atsakinet biggrin.gif

Del kraustymosi ir palikimo - neturiu kur eiti, o galu gale ir nenoriu del zaidimo griauti seima, noreciau atrasti koki kitoki buda spresti problema.....  g.gif

Del IP - jis pats pora vartotoju turi ant to paciu IP, uzbanine buvo ne karta, bet vis issisuka  doh.gif

Del kompo isjungimo - bandziau viena karta, daugiau taip nebedarysiu  blink.gif tikrai nepadejo  verysad.gif

del susikalbejimo - neimanomas variantas...

kompui ir internetui nieko nepadarysiu, nes pats maniskis yra IT inzinierius, taip kad nuo jo nieko nepaslepsi...

Zodziu, man labai padejo jusu zinutes smile.gif labai linksmai nuteike ir kazkaip nusiraminau, tuo labiau, kad maniskis jau pora natu su manim kartu atsigula ir nebesedi  prie kompo drinks_cheers.gif

Prisipazinau, kad parasiau i cia, gal pasiskaite  ax.gif
Dekui dar karta uz parama ir gera zodi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Isnaudok ta laika kol jis prie kompo tik sau , savo pomegiams saves palepinimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimiale @ 2008 05 06, 10:48)
Ka daryt???? Kaip isvis jaustis nesciai moteriai, kai siaucia hormonai, norisi meiles, glaudiesi prie vyro o jis sako: ko cia triniesi, man peles laida prispaudi...  verysad.gif
Ka daryt??????????

Mano vyras irgi to zaidimo fanatas buvo, kol buvau nescia 4u.gif Dabar issiregistravo ir sekmingai supa leliu, o zaidzia kita zaidima-runaskeipa(?) doh.gif bet bent jau nebe naktimis, nes nakties miegas tapo abiem labai svarbus.
Tiesa, kai preiakistaudavau jam del kompo-tai atsakydavo:as traviana, tu-Supermamoj sedi, abu atsiteise tongue.gif
Atsakyti