Įkraunama...
Įkraunama...

Labai jautri veido oda

QUOTE(Elegant @ 2010 01 21, 18:04)
Faberlic' as taip padėjo ?  bigsmile.gif  Gal reikės ir man išbandyt.

Gal kas naudojat Decubal kremus? Labai domina ir jau svarstau įsigyti, kažin ar padeda sausai odai?



O kur galim rasti ta Decubal krema ir kiek jis kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(gelyte111 @ 2010 04 10, 23:19)
O  kur galim rasti ta Decubal krema ir kiek jis kainuoja?



as pabandziau is naturalios kosmetikos naudoti, nes pastaruoju metu labai jautri oda pasidare ir issausejo matyt is po ziemos. Sako su sandalmedziu kremai labai tinka jautriai odai. Dar nelabai ilgai naudoju bet man patinka, taisosi odele po biski thumbup.gif

http://www.essenza.l...ai-odai-98.html

svarbiausia nenaudoti jokiu priemoniu su alkoholiu schmoll.gif



Atsakyti
Aš naudoju Physiogel. Vaistinėj pirkau thumbup.gif
Atsakyti
Mano jautri naudoju EUCERIN priemones thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(smitolka @ 2010 11 03, 13:35)
Aš naudoju Physiogel. Vaistinėj pirkau  thumbup.gif

Aš irgi, vaistininkė patarė šią naujieną, na tikrai geras kremukas ir talpa nemaža - 75ml smile.gif

Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif Ziuriu, nemazai vargstanciu del problematiskos odos doh.gif Mano problemos prasidejo praeita vasara, net keista, nes dazniausiai sios bedos pradeda kankinti rudeni- ziema g.gif Mano T zona riebi, o skruostai sausi, kartais net tokiom demelem papleiskanoja, o jautrus kokie paliko...Kemsasi nuo bile ko, todel pilna inkstiriuku ir spuogeliu. doh.gif Tinkanciu priemoniu tik pradedu ieskoti. Sakykit, ar esat kuri naudojus juodaji afrikietiska muila veiduko prausimui? Gal jis kam nors padeda?
Atsakyti
QUOTE(Muse83 @ 2011 03 02, 06:50)
Sakykit, ar esat kuri naudojus juodaji afrikietiska muila veiduko prausimui? Gal jis kam nors padeda?

Yra, kam labai padeda, yra, kam labai išsausino odą. Kadangi nėra tikslaus standarto, kas tas juodasis afrikietiškas muilas, daug kas priklauso nuo to, kaip, iš ko jis buvo pagamintas.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif Gal reiks pameginti is ko nors nedideli kieki jo perpirkti pabandymui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Estela_ @ 2010 12 02, 22:28)
Aš irgi, vaistininkė patarė šią naujieną, na tikrai geras kremukas ir talpa nemaža - 75ml  smile.gif

Super Physiogel kremukas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barborytė009: 02 kovo 2011 - 22:13
neznau, ar tinkamoje temoje rasau. turiu keista veido oda.. per karscius ji rausta ir veidas net istinsta, o dar jei saules gauna, tai tik raminamojo gelio kauke vakare padeda. taip pat atsitinka vaziuojant automobiu. siaip ji misraus tipo, saltuoju metu jokiu bedu neturiu. na bet vasara- siaubas man, visai nelaukiu. gal as turi ideju, kaip man su tuo susitvarkyti..... g.gif
Atsakyti
Gal esate jautri/ alergiška saulei? Kremai su apsauga nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 03 12, 22:15)
Gal esate jautri/ alergiška saulei? Kremai su apsauga nepadeda?

nei dienos be SPF. keista, kad automobilyje raustu ir tinstu. alergiskai saulei odai dar jokio produkto nebandziau, bet renkuosi dar ir planuoju isigyti.
Atsakyti