Įkraunama...
Įkraunama...

Labai jautri veido oda

rinkdamosios kremus atkreipkite demesi KAM jautri jusu oda. Galbut ji normali, tik sujautreja menesiniu metu (mano atvejis, tada negaliu net prisiliest, nors kitom dienom - normali ir jokio jautrumo), nuo didelio salcio, karscio, jautri lietimui, labai plonyte, jautri dazikliams, aromatams ar pan.. Pagal tai individualiai ir rinkites kosmetika.
jautri oda paprastai buna sausesne ir turi matomas kraujagysles ant veido.
Bet kokiu atveju rinkites priemones su uzrasu "for sensitive" "light" "non allergic" ir pan.
Atsakyti
O tos pacios priemones jautriai odai tinka ir odai su kapiliarais?
Atsakyti
QUOTE(ginariukas @ 2008 10 27, 15:23)
O tos pacios priemones jautriai odai tinka ir odai su kapiliarais?


odai su kapiliarais gali tikti tiek kosmetika jautriai odai tiek normaliai odai. Bet kuperozinei odai labiausiai padeda kremai ir kiti kosmetikos produktai, kuriu sudetyje yra vit c, kuris stiprina kraujagysliu sieneles. Taciau yra zmoniu, kurie yra alergiski vit c. Ir siaip, visada yra geriau rinktis svelnesne kosmetika. Kadangi cia skiltis apie jautria oda gal idomu bus www.akcentasgroziui.lt . As pati naudoju declare kosmetika ir lb nudziugau, kai pamaciau, kad dabar jai 20proc nuol.wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif noriu paklaust dėl declare kosmetikos alergiškai odai. Ar slopina aplinkos veiksnių sukeltą alergiją? Kokie tie augaliniai ekstraktai gal žinote? Nes manoji oda alergiška vaistažolėm visokiom, ramunėlėm... g.gif nes po pastarojo kremo "slopinančio alergiją" mano oda tapo dar labiau sualergizuota.
Atsakyti
QUOTE(nikata @ 2008 07 06, 14:07)
mano oda irgi hiperalergiska. Taciau jai net ir Avene netiko (net ir  cream for intollerant skin). aciu dievui,  kad bent  Clinique DDML  pusetinai tiko. apie dekoratyvine is viso bijau ir pagalvoti, todel jos naudoju kiek imanoma maziau ( dazausi tik labai retai, ypatingomis progomis). todel vis gi noreciau rasti , kas man tinka



Man nei Avene, nei Clinique nepadėjo, gal Avene šiek tiek geresnis buvo... Tai radau tokį neblogą A-Derma, bent kaina jo nesikandžioja, ir man neerzina labai odos...
O tobulo kremo tai vis dar ieškau...

Papildyta:
QUOTE(WoAiNi @ 2009 01 28, 22:25)
Labas vakaras 4u.gif  noriu paklaust dėl declare kosmetikos alergiškai odai. Ar slopina aplinkos veiksnių sukeltą alergiją? Kokie tie augaliniai ekstraktai gal žinote? Nes manoji oda alergiška vaistažolėm visokiom, ramunėlėm... g.gif nes po pastarojo kremo "slopinančio alergiją" mano oda tapo dar labiau sualergizuota.



Prieš kelis metus radau vienam žurnale Declare firmos kremo mėginėlį, man tada labai patiko, bet niekur neradau pirkt, tai taip ir liko daugiau neišbandyta... O dabar nepamenu, koks ten tikslus pavadinimas to kremo buvo... Bent jau man alergiją tai nuslopino, o dėl sudėtinių dalių tai nežinau...


Papildyta:
QUOTE(hausina @ 2008 08 18, 16:19)
Mano atradimas sveicariska declare kosmetika. Kremas is allergy balance linijos man tikrai padėjo.



O kurioj čia parduotuvėj? Nes kai buvau radus tą mėginuką, tai labai patiko, dabar tų mėginukų ir pirkčiau, kad tik surasčiau tą kremuką...

Ai, jau radau puslapiuką... Dabar kad tik kuo greičiau namo grįžt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolie23: 29 sausio 2009 - 19:17
QUOTE(Aggnesse @ 2008 07 31, 10:28)
visada namuose turiu tu Avene kremuku mazose tutelese, kuris atidarius galioja tris dienas, vat jie ypac gerai sutvarko visus sudirgimus  mirksiukas.gif

Galima sužinoti, kokių kremukų turite? Nes ir mano oda superjautri, irgi pinigų sukišta baisu ir paskaičiuoti, o rezultatas - nulinis doh.gif šian kaip tik pagalvojau - kad Avene dar nebandžiau, gal mažu kas tiktų... et...
Atsakyti
Man tai is vis mazai kada budavo problemu del odos.. tik pasigyriau garsiai ir prasidejo.. bert veida.. blink.gif doh.gif ir nu niekaip nesuprantu nuo ko.. doh.gif bandau ir to netept ir ano.. bet vis tiek paberia.. doh.gif juk ir seniau viska naudodavau ka dabar naudoju ir nieko..tai kas dabar? g.gif ir kas keisciausia, kad senai buvau soliariume.. sakau gal del to..gal kvailai skamba, bet matyt pasvilindavo oda ir nekildavo s.. visokie.. reiks nueit gal pades.. verysad.gif dar naudoju toki krema mama parvezus is UK vadinas E45 didelej tokioj bonkoj..tinka ir kudikiams ir t.t yra kaip losjonas ir kremas.. bet mazai jis man kazkaip drekina verysad.gif ir tu paberimu nesumazina..
Atsakyti
QUOTE(vilanguage @ 2008 07 31, 14:41)
O mano oda yra labai alergiska saulei. Visada raudonuoja ir net kartais isberia.
Tai mane isgelbejo ALGODERMIA SENSITIVE. Daug ka perkau kunui ir veidui is sitos kompanijos, tai man dave dovanu testerius SENSITIVE(parinko pagal mano veido oda), patare isbandyti. Tai  thumbup.gif
Paraudimas greitai paeina, oda lyg atsipalaiduoja. Naudoju tik po soliariumo ar deginimosi sauleje. Tinka net akiu zonai.


Aš irgi turiu pora mėginiu SENSETIVE kremo. Švelnus, greitai įsigeria, kovoją su raudoniu (ne kapiliarais kurie kaip gyvačiukai matosi). Ar Jus kalbat apie Sensetive gydymo programą? Mačiau tokia didele dėže ten kažkokios kaukės ir 3 ar 4 kremai ar losjonai.
Atsakyti
mergaites, turincios jautria, raustancia ar issipletusiais kapiliarais oda, jei jums rupi ne moimentinis efektas, o ilgalaike sveikos odos prieziura - jokiu soliariumu doh.gif doh.gif doh.gif Na, bukit protingos, taigi zalojat savo oda, antros niekas neuzdes. Jums kaip tik reikia kuo didesnes apsaugos, kuo maziau dirgikliu. Kosmetika rekomenduociau tik is "sensitive" linijos, kokia kosmetika besirinktumet.
Del sveicariskos kosmetikos sutinku drinks_cheers.gif - dauguma jos tikrai puiki, tik reikia teisingai pasirinkti pagal odos tipa.
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 02 11, 11:59)
mergaites, turincios jautria, raustancia  ar issipletusiais kapiliarais oda, jei jums rupi ne moimentinis efektas, o ilgalaike sveikos odos prieziura - jokiu soliariumu doh.gif  doh.gif  doh.gif  Na, bukit protingos, taigi zalojat savo oda, antros niekas neuzdes. Jums kaip tik reikia kuo didesnes apsaugos, kuo maziau dirgikliu. Kosmetika rekomenduociau tik is "sensitive" linijos, kokia kosmetika besirinktumet.
Del sveicariskos kosmetikos sutinku drinks_cheers.gif  - dauguma jos tikrai puiki, tik reikia teisingai pasirinkti pagal odos tipa.


Man Algodermia Sensetive nuima raudonumą, bet visiškai nenuima "gyvačiukus". Naudojau gal 10-15 kartu. Pas mane tik testeriai. Ar reikia naudoti ilga laiką kad pastebėti efektą? rolleyes.gif
Atsakyti
Mano oda sausa, blyski. Ziema kai zandus pakanda saltukas dargi ir parausta. Sia ziema naudojau faberlic ziemini maitinamaji krema. Nu super padejo ir jokiu raudonu zandu nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WoAiNi @ 2009 01 28, 22:25)
Labas vakaras 4u.gif  noriu paklaust dėl declare kosmetikos alergiškai odai. Ar slopina aplinkos veiksnių sukeltą alergiją? Kokie tie augaliniai ekstraktai gal žinote? Nes manoji oda alergiška vaistažolėm visokiom, ramunėlėm... g.gif nes po pastarojo kremo "slopinančio alergiją" mano oda tapo dar labiau sualergizuota.


sitas kremukas tikrai labai geras. as ji pati sau prisitaikiau po ilgu ieskojimu. Siaip isvis esu declare kosmetikos gerbeja, nes ji tiesiog man labai tinka. jei reikia konsultacijos tiesiog paskambinkit arba parasykit platintojams. tel numeriai yra ju puslapy www.akcentasgroziui.lt smile.gif sekmes


Papildyta:
QUOTE(nikata @ 2008 07 06, 14:07)
mano oda irgi hiperalergiska. Taciau jai net ir Avene netiko (net ir  cream for intollerant skin). aciu dievui,  kad bent  Clinique DDML  pusetinai tiko. apie dekoratyvine is viso bijau ir pagalvoti, todel jos naudoju kiek imanoma maziau ( dazausi tik labai retai, ypatingomis progomis). todel vis gi noreciau rasti , kas man tinka

pabandyk sveicariska declare kosmetika jautriai odai. Ten ir visa dekoratyvine kosmetika yra skirta butent jautriai odai. ju puslapis www.akcentasgroziui.lt
Atsakyti