Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Glamor @ 2008 10 28, 16:11)
Vishy, parasyk atsiliepimus apie sampuna mirksiukas.gif

bėja yra atskira tema alpecin šampūnams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.2 @ 2008 10 28, 16:23)
bėja yra atskira tema alpecin šampūnams  mirksiukas.gif



tu matai, koks populiarumas, blink.gif kazkada tik MB pirku alpecin nuo pleiskanu, pati nenaudoju ju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 10 28, 16:11)
Vishy, parasyk atsiliepimus apie sampuna mirksiukas.gif


Gerai, parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.2 @ 2008 10 27, 13:56)
kofeinas tikrai skatina plaukų augimą. Yra šampūnas alpecin, tai jis stabdo slinkimą ir skatina augimą, pati nusipirkau man asmeniškai jau po keliu plovimų rezultatas matosi ax.gif  daug apie jį internete prisiskaičiau , kad labai jau jis visiems patinka.  mirksiukas.gif

Keleta puslapiukų atgal visos rašė, kad šis šampunas nieko gero g.gif
Atsakyti
QUOTE(supertevai @ 2008 10 28, 22:17)
Keleta puslapiukų atgal visos rašė, kad šis šampunas nieko gero g.gif



O as naudoju apie pora sav, man tai visai patiko jisai mirksiukas.gif Po jo uzdedu zalotoj solk kauke, isplovus placentos ampules ir ispurskiu Lakme gydomuoju kondicionierium ir tikrai thumbup.gif
Atsakyti
plaunu aš juo kudlas antrą savaitę,tai žinokit dar tokių čiūdų nebuvo-jaučiu,kad nauji plaukučiai dygsta.tokie ežiukai,stagariukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(supertevai @ 2008 10 28, 23:17)
Keleta puslapiukų atgal visos rašė, kad šis šampunas nieko gero g.gif


Kaip kam tas šampūnas, juk vieniem priemonės tokios tinka, kitiem anokios mirksiukas.gif aš irgi prisiskaičiau kaip tą šampūna gyrė ir nusipirkau, tačiau poveikio jokio (tik kad plaukus sausina) doh.gif
Atsakyti
Cia nuo kiekvieno asmeniskai priklausyt gali,vienoms tiko ,kitoms ne..Kaip ir pantogar,vienos giria -kitos peikia,tai ir su sampunais manau,ir kitom priemonem. Nusipirkau ALPAFARM Semi Di Lino ,siandien bandysiu..Paskaiciau SM -susigundziau...Nors daug kas rase ,kad irgi nepatiko ..Tiesiog reik manau kiekvienai atsirinkt sawo ax.gif smile.gif
Atsakyti
paskaiciau as cia... ir nupirkau Dzintars aliejuka. Paziuresiu ar tikrai veiksmingas plauku augimui skatinti... Noriu eziuko ir dar ilgesniu plauku. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 10 31, 14:31)
paskaiciau as cia... ir nupirkau Dzintars aliejuka. Paziuresiu ar tikrai veiksmingas plauku augimui skatinti... Noriu eziuko ir dar ilgesniu plauku.  ax.gif

As ir sunaudojau bonkyte Dzintars aliejuko,poto bonkyte balzamo,tai nuvariau i baze ,dar kelias balzamo paemiau biggrin.gif . Intencyviai vyksta darbas su plaukais lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš trečia savaitė geriu Nutricap vitaminus ir baigiu pakuotę O'rising ampulių. Staigiai pradėjo augt plaukai blink.gif , nes neseniai dažiau, o jau šaknis vėl reik dažyt, ir ežiukas ant visos galvos, tai vaikštau dabar pasišiaušus, bet laiminga. Plaukai labai blizgėt pradėjo, ir atrodo labai sveiki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 31 spalio 2008 - 14:42
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 31, 16:39)
Aš trečia savaitė geriu Nutricap vitaminus ir baigiu pakuotę O'rising ampulių. Staigiai pradėjo augt plaukai  blink.gif , nes neseniai dažiau, o jau šaknis vėl reik dažyt, ir ežiukas ant visos galvos, tai vaikštau dabar pasišiaušus, bet laiminga. Plaukai labai blizgėt pradėjo, ir atrodo labai sveiki smile.gif


Va del vitaminu man idomu g.gif ...juk jie skatina plauku augima ne tik ant galvos...
Atsakyti