Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 10 31, 23:35)
kaip smagu  thumbup.gif o kur pirkai tuos Vit ? Kiek kainuoja ? Kiek kapsulių per dieną reikia gerti? Šian kirpėja 'nudžiugino ' ,kad mano plaukai labai slenka  verysad.gif ,o buvau 2 mėn išgėrus Pantogar [ 2 pakuotes po 90 kapsulių ] ,absoliučiai taip išeina nepadėjo ,nepirksiu daugiau  schmoll.gif


pasirodo aš ne viena, kuriai pantogar nepadėjo, nes kuri tik paskaitai visi tą Pantogar giria, kad pavyko plaukus susitvarkyt 4u.gif Dabar galvoju, kad ir man reikės Nutricap nusipirkt, tik čia Lietuvoj ieškosiu, nesisiųsiu ax.gif Ir jau esu pasiryžus Rogaine parsisiųsti, velniop visi tie gąsdinimai apie šalutinį poveikį, nes vėl kažko plaukai slinkt pradėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 11 01, 12:59)
IOdomu kas geriau: Dzintars aliejus ar Dzintars balzamas. kuris labiau skatina plauku augima, gal kas galite pasidalinti patirtimi?  g.gif

va sitas ir mane domina, jei neklystu, tai princesee naudojo ilga laika alieju, o paskui pakeite i balzama.gal uzsuks cia ji ir pasidalins patirtim, nes ir man ydomu.aliejaus kvapas ne toks baisus, o va balzamo as vien del kvapo negaliu naudot.
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2008 11 01, 10:22)
na o man padejo ampules. smile.gif  Lb patiko ALFAPARF melynos, taip pat rene furterer. taciau jas reikia naudoti nuolat, ypac rene f. nes ten kursas mirksiukas.gif  ir aisku mityba...kuo daugiau baltymu, mat plaukai susideda is baltymu, ir jei organizmui ju truksta-jis pradeda imti baltymus is palukuciu  verysad.gif  smile.gif

bet tos melynos ALFAPARF tai dedasi tik ant plauko, o ne ant saknu, tai nelabai turetu skatint ta augima, ar as klystu g.gif kiek man aiskino ir kiek as jas naudoju-tai plauku atstatymui ir drekinimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciutre: 01 lapkričio 2008 - 13:13
QUOTE(ciutre @ 2008 11 01, 15:17)
va sitas ir mane domina, jei neklystu, tai princesee naudojo ilga laika alieju, o paskui pakeite i balzama.gal uzsuks cia ji ir pasidalins patirtim, nes ir man ydomu.aliejaus kvapas ne toks baisus, o va balzamo as vien del kvapo negaliu naudot.

Aš sunaudojau kelis buteliukus "dzintars" aliejaus, tai nežinau kaip neaugo taip neaugo... g.gif o va "dzintars" balzamas iškart padėjo, nes dažniausiai šaknys imdavo šviestis po 1,5-2 mėn, o po balzamo jau po mėnesio buvo ryškiai matyti 1,5 cm. tongue.gif tokia ir mano patirtis ax.gif
p.s. Ciutre, kažkurioje temoje rašei kad atsiauginai labai gražius plaukučius, būtų įdomu pamatyti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2008 11 01, 13:29)
pasirodo aš ne viena, kuriai pantogar nepadėjo, nes kuri tik paskaitai visi tą Pantogar giria, kad pavyko plaukus susitvarkyt 4u.gif  Dabar galvoju, kad ir man reikės Nutricap nusipirkt, tik čia Lietuvoj ieškosiu, nesisiųsiu ax.gif  Ir jau esu pasiryžus Rogaine parsisiųsti, velniop visi tie gąsdinimai apie šalutinį poveikį, nes vėl kažko plaukai slinkt pradėjo doh.gif

jo ,mano irgi slenka ,net nusidažiau plaukus tamsiais augaliniais dažais ,kad per žiemą pailsėtų ,laikysiuos iš visų jėgų ir nešviesinsiu iki pavasario verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 11 01, 14:28)
Aš sunaudojau kelis buteliukus "dzintars" aliejaus, tai nežinau kaip neaugo taip neaugo...  g.gif o va "dzintars" balzamas iškart padėjo, nes dažniausiai šaknys imdavo šviestis po 1,5-2 mėn, o po balzamo jau po mėnesio buvo ryškiai matyti 1,5 cm.  tongue.gif tokia ir mano patirtis  ax.gif
[color=yellow]p.s. Ciutre, kažkurioje temoje rašei kad atsiauginai labai gražius plaukučius, būtų įdomu pamatyti  tongue.gif

ne grazius, o sveikus tongue.gif .kad neturiu pvz kaip buvo pries tai, nebus su kuo lygint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciutre: 03 lapkričio 2008 - 11:23
QUOTE(ciutre @ 2008 11 03, 13:22)

[color=yellow]ne grazius, o sveikus tongue.gif .kad neturiu pvz kaip buvo pries tai, nebus su kuo lygint.


Na tai kas, kad neturi su kuo lygint tongue.gif pasirodyk vistiek mirksiukas.gif
Atsakyti
paskaiciau atsiliepimus apie Dzintars priemones. ir nupirkau (dabar kaip tik akcija Droge). Pries savaite uzdejau aliejuko (skatinancio plauku augima), tai vis galvojau: "kur ta smarve, kodel as jos neuzuodziu, kaip kitos minejo". O vakar balazama nupirkau (skatinanti plauku augima). Tai bent smarve doh.gif net neisiplove, ir siandien su smirdinciais plaukais vaikstau. Bet pakentesiu - svarbu, kad butu efektas ax.gif
Atsakyti
vat ir as jauciu balzams kvapa, net po 2 plovimu sampinu ir kaukes dejimo doh.gif
Atsakyti
Cia ne priemone, o patarimas - kirpkites pagal menulio kalendoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zalioji@ @ 2008 11 11, 19:52)
Cia ne priemone, o patarimas - kirpkites pagal menulio kalendoriu smile.gif

oj del situ menuliu galima ir pasigincyti doh.gif kirpausi ir per jauna, ir per pilna, ir per pilnejanti, ir per dylanti. vis tas pats doh.gif
Atsakyti
as tai nzn, ar labai tas menulis padeda, bet del viso pikto, kad man paciai butu ramiau, kerpuosi pagal ji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 11 11, 14:05)
paskaiciau atsiliepimus apie Dzintars priemones. ir nupirkau (dabar kaip tik akcija Droge). Pries savaite uzdejau aliejuko (skatinancio plauku augima), tai vis galvojau: "kur ta smarve, kodel as jos neuzuodziu, kaip kitos minejo". O vakar balazama nupirkau (skatinanti plauku augima). Tai bent smarve  doh.gif  net neisiplove, ir siandien su smirdinciais plaukais vaikstau. Bet pakentesiu - svarbu, kad butu efektas  ax.gif


kiek kainuoja aliejukas droge akcijos metu? smile.gif
Atsakyti