Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

Man tai labai skanus kinietiskas maistas restorane Tain Fu. Naujai atsidares restoranas Mickeviciaus g 8 Kaune. Maistas super skanus thumbup.gif Zadu greitu laiku vel uzsukti smile.gif Rekomenduoju apsilankyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglyte @ 2009 02 09, 20:32)
Is Kinietisku: "Panda" schmoll.gif  - nepatiko, tikrai zymiai skaniau "Didziojoje sienoje", na, teko ir kituose Kinietiskuose lankytis, vistiek sugriztam i "Didziaja siena"..

I Panda ejom,nes sitoj temoj buvo labai isgyrta,bet man tai irgi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNaTa_is_kauniuko: 18 vasario 2009 - 16:44
O Kaune tikrai nėra jaukių bariukų centre, na, toks "dviems" pasisėdėt? g.gif Nes per Valentinkę pražygiavom visą laisvę ir iki pat Rotušės, apart "Senųjų rūsių" ir "Medžiotojų" restoranų nieko padoraus neradom.
Atsakyti
"Klaipėda" - nedidelis, jaukus, neblogas maistas, kainos pakenčiamos, tik visada groja kažkokia lenkiška radijo stotis - nežinia kodėl?..
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2009 02 18, 22:14)
"Klaipėda" - nedidelis, jaukus, neblogas maistas, kainos pakenčiamos, tik visada groja kažkokia lenkiška radijo stotis - nežinia kodėl?..

man ten ir patinka, ypac pieniski kokteiliai wub.gif
aplinka faina, ir zmoniu praktiskai vakare nebuna, galima ramiai dviese pasedet
Atsakyti
QUOTE(ReNaTa_is_kauniuko @ 2009 02 18, 17:43)
I Panda ejom,nes sitoj temoj buvo labai isgyrta,bet man tai irgi schmoll.gif



O man uz Didziaja Siena skaniau TAIN FU. Daug skanesnis maistas o ir kainos daug mazesnes. Didziojoje sienoje labai mazos porcijos. TAIN FU uzsisakem maza porcija, tai dviese nesuvalgem biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(onyte84 @ 2009 02 22, 13:37)
O man uz Didziaja Siena skaniau TAIN FU. Daug skanesnis maistas o ir kainos daug mazesnes. Didziojoje sienoje labai mazos porcijos. TAIN FU uzsisakem maza porcija, tai dviese nesuvalgem biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Taip, porcijos didelės, bet jau aptarnavimas, tai schmoll.gif Buvom dviese, tai pirmiausia atnešė tik sriubą, kol vyras valgė aš tik žiūrėjau ir svajojau apie užsisakytą kavą. Tada atnešė vieną karštą patiekalą, vėl vyrui. Teko prašyti ryžių. Atnešė manuosius, tai valgėm viską pusiau. Tik po kiek laiko vėl paprašius gavome kitus ryžius ir mano karštą patiekalą. Kavą gavau tik vėl paprašiusi. Gal čia kokia nauja "kultūra", kažko nežinau?
Beje, daržovių sriuba buvo praktiškai identiška savo sudėtimi kaip ir vištiena su daržovėmis. Ar taip visur?
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 02 24, 00:00)
Taip, porcijos didelės, bet jau aptarnavimas, tai  schmoll.gif  Buvom dviese, tai pirmiausia atnešė tik sriubą, kol vyras valgė aš tik žiūrėjau ir svajojau apie užsisakytą kavą. Tada atnešė vieną karštą patiekalą, vėl vyrui. Teko prašyti ryžių. Atnešė manuosius, tai valgėm viską pusiau. Tik po kiek laiko vėl paprašius gavome kitus ryžius ir mano karštą patiekalą. Kavą gavau tik vėl paprašiusi. Gal čia kokia nauja "kultūra", kažko nežinau?
Beje, daržovių sriuba buvo praktiškai identiška savo sudėtimi kaip ir vištiena su daržovėmis. Ar taip visur?



Paciai teko valgyt tas sriubytes. Tikrai skanios ir visai neidentiskos, labai skiriasi sudetimi. Kiekvieno nuomone skirtinga. Bet man patiko ir aptarnavimas ir maisto kokybe. thumbup.gif smile.gif Ir vis dazniau i TAIN FU uzsuku thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
Na buvom ir musu du MB Tain fu....skanu ten, bet nepatiko aplinka...trūksta jaukumo...labai smile.gif
Aptarnavimui dedu didelį pliusą, mergaitė bvuo greita, maloni, sriubos buvo atneštos kartu, karštą valgėm vieną, dėl to problemų nebuvo smile.gif sriubos...butent buvo skritingo skonio, MB ėmė daržovių o aš vištienos su xiangu grybais, išvaizdos buvo panašios, bet skirtingi skoniai tai tikrai....antras patiekalas mums taip pat patiko smile.gif
kas dėl porcijų, Pas Ali, lyginant mažesnes porcijas, yra didesnės, bet sriubos Tain fu pigesnės....
Žinau, kad antrą kartą į Tain fu nueisiu smile.gif
Atsakyti
nemazai atsiliepimu ir reitingai restoranu: http://www.restoranai.lt

skanaus

Paule
Atsakyti
Gal žinote, kur Kaune galima būtų užsisakyti fondiu? Ar yra tokių vietų?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 07 01, 23:30)
Kur centre rast tikrai labai jaukią ir romantiškam vakarui tinkamą kavinę? perėjom visą alėją ir senamiesčio pagr. gatvę, tai susidarė įspūdis, kad labai daug bernelių tipo kavinių. O tikrai norėtųsi tokios.. na, su tinkamu apšvietimu ir viskuo, kas telpa žodyje "jauku"  smile.gif

Ir dar, kuriuose baruose apskritai groja gyva muzika?

labai jaukus restoraniukas Amigos ,kaune laisves alejoj ,ir meniu nestandartins ,torciukai paciu daryti mirksiukas.gif
Atsakyti