Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

QUOTE(begike @ 2010 03 02, 18:19)
aisku  smile.gif  O nezinot, gal kokia infekcija, bakterija ar alergija panasiai kaip rozine pasireiskia? Nes as nesuprantu kas darosi  doh.gif  Nenoriu tiket kad rozine  doh.gif

Na istikruju sunku ka pasakyti apie elergija As ir nenoriu tiketi kad rozine pas mane
Tik nesijuok as jau daugiau kaip sav neprausiu veido su nieko isskyrus tepu kremus kurios pasake gyd. ir praeina erke pfu pfu pfu ir ne tokie zandai raudoni Gal elergizuoja vanduo valikliai ar dar kaskas Pabandyk nesiprausti ir nevalyti su nieko 3 dienas nors ir matysi ar pageres ar ne Nenaudok pieno produktu jokiu gal nuo laktozes g.gif Neaisku an kiek raudoni tie tavo zandai g.gif sunku isivaizduoti nemacius O ka tu naudoji?
Tiesa venk silumos garu karsto maisto ir t.t manau sita zinai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 02 kovo 2010 - 18:57
QUOTE(gosas @ 2010 03 02, 18:56)
Na istikruju sunku ka pasakyti apie elergija As ir nenoriu tiketi kad rozine pas mane
Tik nesijuok as jau daugiau kaip sav neprausiu veido su nieko isskyrus tepu kremus kurios pasake gyd. ir praeina erke pfu pfu pfu ir ne tokie zandai raudoni Gal elergizuoja vanduo valikliai ar dar kaskas Pabandyk nesiprausti ir nevalyti su nieko 3 dienas nors ir matysi ar pageres ar ne Nenaudok pieno produktu jokiu gal nuo laktozes g.gif  Neaisku an kiek raudoni tie tavo zandai g.gif sunku isivaizduoti nemacius O ka tu naudoji?
Tiesa venk silumos garu karsto maisto ir t.t manau sita zinai

Taip, taip, apie karsta maista, garus ir pan. zinau smile.gif pieno kaip tik dabar nevartoju, darau eksperimenta, noriu atsekti, gal nuo kurio maisto produkto alergizuojasi g.gif
Del neprausimo, nematau ko juoktis smile.gif Jei padeda, puiku smile.gif Mano T zonoj oda pasiriebaluoja, tai ant susiriebalavusios nelabai galiu ka uztepti.. blush2.gif Bandziau kuri laika tik virintu plaut, tai pradzioj nieko, paskui vel zandai liepsnoja doh.gif Man pastoviai jie nebuna raudoni, tokie ruzavi, siek tiek paraude. O nuo kazko (neaisku nuo ko) buna pradeda perstet zandas (ypac vienas kazkodel g.gif ), parausta ir niezti verysad.gif Emocijos dar itakoja... doh.gif Eisiu jau po poros dienu pas dermatologe, nes baigiu vaistukus gert, ziuresiu ka sakys. Nors itariu nieko naujo nepasakys unsure.gif
Atsakyti
Man pries erkutes atsiradima labai panasei buvo ,o po to ir spuogeliai atsirado Tai gal tau ant nervinio pagrindo jai nuo emociju pastebi pasikeitimus? Gal cia saule turi kaskokios ytakos Nors jos dabar nera bet gal buvai stiprei nudegus As buvau ziaurei veida nusvilus vasara tai gali buti ir nuo to
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 03, 00:40)
Man pries erkutes atsiradima labai panasei buvo ,o po to ir spuogeliai atsirado Tai gal tau ant nervinio pagrindo jai nuo emociju pastebi pasikeitimus? Gal cia saule turi kaskokios ytakos Nors jos dabar nera bet gal buvai stiprei nudegus As buvau ziaurei veida nusvilus vasara tai gali buti ir nuo to

Taip, vasara buvau siek tiek nudegus doh.gif Bet tai ka tada daryt reikia jei cia nuo saules unsure.gif
Atsakyti
Laba diena,
atsiprasau,bet nelabai turiu laiko skaityt visa temele.Noriu paklaust gal kas naudojot,ar naudojat krema:kraujegysles ir nuo odos paraudimoapsauganti krema:RUBORIL,prancuzu.Pas mane jaitri,raustanti,arti kapiliarai,oda.Noreciau suzinot atsiliepimus,apie si krema.Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 03, 16:12)
Taip, vasara buvau siek tiek nudegus  doh.gif Bet tai ka tada daryt reikia jei cia nuo saules  unsure.gif

Neisivaizduoju ka daryt Man jau ta erke rimsta o po to gyd sake kaska darysim nuo to raudonumo Tada gal ir galesim pasitart nes tiesiog nezinau pas mane ir raudonas tik dabar nebedega
Papildyta:
QUOTE(luli @ 2010 03 03, 17:05)
Laba diena,
atsiprasau,bet nelabai turiu laiko skaityt visa temele.Noriu paklaust gal kas naudojot,ar naudojat krema:kraujegysles ir nuo odos paraudimoapsauganti krema:RUBORIL,prancuzu.Pas mane jaitri,raustanti,arti kapiliarai,oda.Noreciau suzinot atsiliepimus,apie si krema.Busiu dekinga 4u.gif

As dar jokio nenaudoju nes gydausi dar ,bet mano teta naudoja si krema labai patenkinta jai tinka pas ja rozine jau 20met
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gosas: 03 kovo 2010 - 18:24
QUOTE(gosas @ 2010 03 03, 20:23)
Neisivaizduoju ka daryt Man jau ta erke rimsta o po to gyd sake kaska darysim nuo to raudonumo Tada gal ir galesim pasitart nes tiesiog nezinau pas mane ir raudonas tik dabar nebedega
Papildyta:

As dar jokio nenaudoju nes gydausi dar ,bet mano teta naudoja si krema labai patenkinta jai tinka pas ja rozine jau 20met

Aciu 4u.gif
O gal is kitu firmu kasnors pasiulys isbandytus prausiklius veidui,ir kremuka veidui 4u.gif
Atsakyti
[quote=begike,2010 03 03, 16:12]
Taip, vasara buvau siek tiek nudegus doh.gif Bet tai ka tada daryt reikia jei cia nuo saules unsure.gif


As nusipirkau Biodermos Sensibo AR krema, na, zinokit, tikrai labai geras, jau gal kokia savaite visai nekaista zandai, raudonis ryskiai sumazejo (net pati nzn, gal sutapimas, gal IPS procedura padejo), bet nemalonus pojuciai veide dingo (nusispjaunu per kairi peti, kad neisikalnbeciau doh.gif ), camelia vaistinese yra meginuku, siulyciau pameginti, na, aisku, gal Jum ir netiks, bet pamegint galit, nes kas vienam tinka, nebutinai ir kitam tiks...bet pati esu patenkinta... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 03, 18:23)
Neisivaizduoju ka daryt Man jau ta erke rimsta o po to gyd sake kaska darysim nuo to raudonumo Tada gal ir galesim pasitart nes tiesiog nezinau pas mane ir raudonas tik dabar nebedega


gerai kad erke dusta thumbup.gif gal nuo tos erkes ir tas raudonis issiplete?
Parasysiu po apsilankymo pas gydytoja, ka man pasakys naujo ax.gif
QUOTE(luli @ 2010 03 03, 20:50)
Aciu 4u.gif
O gal is kitu firmu kasnors pasiulys isbandytus prausiklius veidui,ir kremuka veidui 4u.gif

as cia jau visiem siulau Avene extremely gentle cleanser lotuliukas.gif tiesiog nesu bandzius svelnesnio.. o su kremais beda doh.gif nerandu sau tinkamo ir bijau ekperimentuot, o ir nepatartina tokiai odai eksperimentai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Nesė @ 2010 03 03, 22:57)
As nusipirkau Biodermos Sensibo AR krema, na, zinokit, tikrai labai geras, jau gal kokia savaite visai nekaista zandai, raudonis ryskiai sumazejo (net pati nzn, gal sutapimas, gal IPS procedura padejo), bet nemalonus pojuciai veide dingo (nusispjaunu per kairi peti, kad neisikalnbeciau doh.gif ), camelia vaistinese yra meginuku, siulyciau pameginti, na, aisku, gal Jum ir netiks, bet pamegint galit, nes kas vienam tinka, nebutinai ir kitam tiks...bet pati esu patenkinta... rolleyes.gif

jau ne pirma gera atsiliepima girdziu thumbup.gif dekui, gal reiks pamegint smile.gif o kokia jusu oda? misriai tiktu? ax.gif
Atsakyti

jau ne pirma gera atsiliepima girdziu thumbup.gif dekui, gal reiks pamegint smile.gif o kokia jusu oda? misriai tiktu? ax.gif
[/quote]


Mano i riebuma, gal taip pat ivardinciau labiau kaip misria, pats kremas nera riebus, gerai susigeria ir blizgesio nepalieka mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Nesė,2010 03 03, 23:23]
jau ne pirma gera atsiliepima girdziu thumbup.gif dekui, gal reiks pamegint smile.gif o kokia jusu oda? misriai tiktu? ax.gif
[/quote]
Mano i riebuma, gal taip pat ivardinciau labiau kaip misria, pats kremas nera riebus, gerai susigeria ir blizgesio nepalieka mirksiukas.gif
[/quote]
ir nekemsa poru? 4u.gif
Atsakyti

ir nekemsa poru? 4u.gif
[/quote]


Nea, nekemsa, kremas bekvapis ir lengvai isigeria i oda, turejau ir Sensibo forte megineli, taip pat geras, bet riebesnis, labiau nakciai...tik, kad si kremas be UV filtro...bet nete paziurejau, kad yra atskira linija ir vasarai, su 50 UV apsauga smile.gif, reiks megint mirksiukas.gif
Atsakyti