Įkraunama...
Įkraunama...

Kada sužinojus apie nėštumą eiti pas daktarą?

QUOTE(violeta_151 @ 2008 12 30, 15:41)
Man jau labai norisi sužinoti ar viskas gerai, ar nėštumas vietoje, turbūt ir širdelė turėtų plakti  blush2.gif
Ilgai stengėmes su vyru. Dar ginekologė buvo prigasdinusi (po atliktų hormonų tyrimų), kad be jų pagalbos nepastosiu nes O nevyksta.
Bet Kalėdom gavom dovanėlę  smile.gif    nestuke.gif


Sveikinam! 4u.gif

Jeigu finansinės galimybės leidžia ir labai norisi sužinoti kaip ten viskas vystosi, tada privatus vizitas ko gero ir greičiau ir išsamiau gaunasi, plius ir ultragarsas dažniausiai ten vietoje būna. 6-7 savaičių širdutę jau turėtų matyti.
Atsakyti
dėkui už sveikinimus smile.gif
Atsakyti
Prie sveikinimų prisidedu ir aš smile.gif Jau pati žinau, koks tai džiaugsmas wub.gif Man turėtų būti jau beveik 6 sav. ir aš, kaip ir dauguma, norėjau pasižiūrėti, ar viskas gerai, ar nėštumas ten, kur jam ir priklauso būti ax.gif Nuėjau šiandien į polikliniką, bet mane gražiai išvarė, nes per anksti atėjau... verysad.gif Liepė ateiti, kai nėštumas bus 7-8 sav. O aš taip norėjau sužinoti, kaip mažiukui manyje sekasi... unsure.gif Dar prašiau, kad bent tyrimus padarytu (kraujo, šlapimo), bet griežtai atsisakė... Manau, privačiai priima anksčiau arba tai priklauso nuo gydytojo.
Iš šiandieninės savo patirties patarčiau neskubėti pas gydytojus (bent jau į polikliniką), kad netektų nusivilti.
Atsakyti
Aš nuėjau su šešių savaičių nėštumu pas savo ginę. Pasikalbėjom, padarė echo ir nuotraukytę mano taškiuko biggrin.gif davė. Pasakė, kad mato embrioną, tačiau dar mažytis ir širdelės plakimo stebėti dar neįmanoma, taigi, eisiu vėliau. Bet nesigailiu nuėjus anksčiau, nes pasijutau ramesnė, kad nėštumas vietoje ir kol kas viskas gerai 4u.gif Kurios kantresnės, patarčiau palaukti šiek tiek ilgiau ir tada eiti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
nubegau iskart kai pamaciau dvi juosteles teste
kitaip tiesiog butu buve neramu
o kam save kamuoti
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2009 01 05, 11:01)
Prie sveikinimų prisidedu ir aš smile.gif Jau pati žinau, koks tai džiaugsmas wub.gif  Man turėtų būti jau beveik 6 sav. ir aš, kaip ir dauguma, norėjau pasižiūrėti, ar viskas gerai, ar nėštumas ten, kur jam ir priklauso būti ax.gif Nuėjau šiandien į polikliniką, bet mane gražiai išvarė, nes per anksti atėjau...  verysad.gif Liepė ateiti, kai nėštumas bus 7-8 sav. O aš taip norėjau sužinoti, kaip mažiukui manyje sekasi... unsure.gif  Dar prašiau, kad bent tyrimus padarytu (kraujo, šlapimo), bet griežtai atsisakė... Manau, privačiai priima anksčiau arba tai priklauso nuo gydytojo.
Iš šiandieninės savo patirties patarčiau neskubėti pas gydytojus (bent jau į polikliniką), kad netektų nusivilti.



jei nestumas butu ne vietoje, tai 6 savaiciu tai tikrai pajaustum.


Eisiu pas gydytoja kokia 12 savaite. Kai antras nestumas, tai kazkaip viskas paprasciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2009 01 06, 10:10)
jei nestumas butu ne vietoje, tai 6 savaiciu tai tikrai pajaustum.
Eisiu pas gydytoja kokia 12 savaite. Kai antras nestumas, tai kazkaip viskas paprasciau  ax.gif


Gal žinote, kaip tas "ne vietoje" pasireiškia? Aš šiuose reikaluose visai žalia blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2009 01 06, 12:27)
Gal žinote, kaip tas "ne vietoje" pasireiškia? Aš šiuose reikaluose visai žalia blush2.gif



skaudetu. Skaudetu labai ir kuo toliau, tuo labiau. Galiausiai skausmai iki toio lygio, kad paeit nebegali. Nereikia tik painioti su maudimu, nes pastarasis yra normalus nestumo pradzioje, taip gimda ruosia "namuka".

Lengvos visoms pradzios wub.gif
Atsakyti
As pirma karta nuejau kai man buvo 7sav. kad gauciau pazyma, kad esu nestuke.gif nes norint susitvarkyti draudima reikia tos pazymos. Man padare NT su slapimu, paklause plaucius, spaudima pamatavo, paspaudinejo pilva ir viskas. g.gif dabar turiu laukt draudimo koki menesi ir tada jau eit pas savo daktara. tai galvoju ar nieko tokio kad tiek ilgai reiks laukt dabar? g.gif tai gali buti 12 sav ir daugiau nestuke.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena visoms smile.gif

Jau buvau pas savo super ginekologą K. (RK poliklinikoje) smile.gif
Mačiau savo vaikiuką 5-6 sav. nustatė, dar tik 4-5 mm ir širdelė jau plaka.
Kaip džiaugiuosi biggrin.gif
Ginekologas viską paaiškino, ką ir kaip valgyti, kad taip stipriai nevemčiau, nes tikrai labai blogai jaučiuosi...
Labai džiaugiuosi, kad anksti nuėjau, nusiraminau ir daktaras superinis smile.gif
Atsakyti
Čia viskas priklauso nuo gydytojos, na aišku privačiai tai jau kitaip žiūri kai moki pinigus smile.gif
Atsakyti