Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(Emile @ 2008 07 21, 20:37)
Labai skanią girą mano vyras gamina iš skysto giros koncentrato (ekstrakto), kurį galima nusipirkti popieriniame įpakavime prie giros, didžiuosiuose prekybos centruose, ją gamina kažkokia Suomijos kompanija, o Lietuvoje tik supakuoja. Sudėtis - miežių salyklas, ryžių salyklas, apynių ekstraktas, vanduo, alaus mielės. Beje, kartais šio mišinio dedu ir į kai kuriuos duonos receptus. Iš to pakelio galima pasigaminti 9 litrus giros, kainuoja apie 3 litus, o dabar berods akcija Rimi parduotuveje buvo, tai prisipirko už 2 litus ar panašiai. Tikrai skani, naturali, tikro senovinės giros skonio. Vadinasi berods Gera gira, tik nesupainiokite su kitu pakeliu, kuriame ne ektraktas, o sausas mišinys – salyklas ir duonos trupiniai, šį irgi bandėme - nepatiko. Mano vyras anksčiau gamindavo girą ir iš duonos, bet, nors ir įdomu, daug terlionės, iš pakelio gaunasi tokia pat skani ir pagaminti paprasta, verta ir vasaros dieną puikiai atgaivina. Tiesa, aš šią girą, nors ir labai mėgstu, geriu retai, nes riboju saldžius gėrimus.

Taip, išbandėme šią girą, tikrai labai skani thumbup.gif . Ir pagaminama greitai, ir kaina nedidelė.
Duonkepes jau internete apžiūrėjau. Dabar kurią dieną reikės nuvažiuoti ir nusipirkti. Vyras buvo nustebęs, kai papasakojau apie norą duoną kepti.
Atsakyti
Buvau ir aš užleidus duonos kepimą, bet taisausi-vakar valgėme gan įdomaus ir aštroko skonio duoną;

2 puodeliai vandens
3 puodeliai miltų
2 arb. melasos-dėjau valgomą šaukštą medaus
1arb. aliejaus
1arb. druskos
1arb. mielių
1arb. indiškų kmynų-dėjau mažiau, nes jie specifinio skonio
1arb. kanapių sėklų-nedėjau, nes neturėjau
1/4 puodelio tarkuoto sūrio-dėjau daugiau
2 česnakų galvutės

Tešla gavosi per skysta, tai pridėjau miltų, bet jau iš akies smile.gif. Manyčiau, kad kepant reiktų arba vieno puodelio vandens, arba 4 puodelių miltų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutulux: 06 rugpjūčio 2008 - 07:56
Duonos vyniotinis su prieskoniai
30ml/2 saukstai sausų mielių
600mldrugno vandens
425g miltu
500g rupiu miltu
7,5ml druskos
25g saulegrazu margarino
1pluostas didelis smulkiai sukapotu petrazoliu
1pluostas sukapotų svogunų laisku
1 smulkiai sukapota cesnako skiltele
druskos maltu juodųjų pipirų
1isplaktas kiausinis
lieso pieno patepti
PIRMA.ismaisykite mieles mazdaug50ml vandens ir palikite,kad istirptu
ANTRA,dideliame dubenyje,sumaisykite miltus ir druską.Viduryje įspauskite duobute ir supilkite mielių misiniį bei likusį vandenį.Mediniu saukstu ismaisykitenuo vidurio i krastus ir uzminkykite teslą.
TRECI.Isverskite teslą ant miltuoto pavirsiaus ir minkykite,kol pasidarys vientisa
ir tampri.S udekite atgal į dubenį uzdenkite plastikiniu maiseliuir palikite mazdaug2 valandoms, kad padvigubetu.
Per ta laiką dideleje keptuveje sumaisykiye margarina,petrazoles,svogunu laužiskus ir cesnakus,.Maisydami pakepinkite ant silpnos ugnies,kol suminkstes
Pasudykite, pagardinkite pipirais ir pasidekite į salį.Patepkite aliejumi kepimo skardą.Kai tesla pakils,perpjaukite ją pusiau ir iskociokite mazdaug35,23cm dydzio
staciakampius.Patepkite juos isplaktu kiausiniu iriki pat krastu tolygiai paskleiskite
prieskoniniu zoleliu misinį.Suvyniokite tesląir uzspauskite krastus,įdekite i kepimo indus laisvuoju krastu į apacią.Uzdnkite teslą svariu virtuviniu ranksluociu ir laikykite siltai,koliskils virs kepimo indo krastu.IKAITINKITE orkaitę iki190C,patepkite kepaliukus pienu ir kepkite mazdaug55minutes,kol pabeldus įkepaliuko apacią,jis skambes kaip tuscias. Atausinkite ant grotelių.Pati isbandziau,man patiko. sis receptas toms ,kas nebijo ekspermentuoti,kas megsta naujoves.
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2008 07 18, 11:45)
Sveikos, duonos kepimo entuziastės. Man jau seniai vis užplaukia noras pabandyti išsikepti duonos. Labai faina, atradau čia tiek receptukų.
Norėčiau paklausti, ar visos kepate duoną su specialiais aparatais? Orkaitėje neišeitų išsikepti? Ir dar... Kur tuos aparatus perkate ir kiek kainuoja...


Saviškę duonkepę parsisiunčiau iš Prancūzijos, kainavo apie 150lt.

QUOTE(RamuneM @ 2008 07 19, 17:08)
Maniškė:
user posted image


Mano atrodo labai panašiai, tik ne Moulinex.

Dažniausiai kepu pačią paprasčiausią baltą duoną (maniškiai konservatoriai viskokių įmantrybių nemėgsta), žymiai skaniau nei parduotuvinis batonas ir ilgiau nedžiūna bei nepelyja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 08 rugpjūčio 2008 - 12:40
QUOTE(Endendu @ 2008 08 08, 12:39)
Saviškę duonkepę parsisiunčiau iš Prancūzijos, kainavo apie 150lt.


O kokiu būdu? Kiek programų už tokią kainą?
Pas mus parduotuvėse pasidairiau, tai 285, 345, 399 ir daugiau kainuoja...
Atsakyti
Lietuvoje brangu doh.gif Maniškė kainavo 50$. Įtariu, jei siųsti į Lietuvą ir tai pigiau gautusi.
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 08 08, 22:14)
Lietuvoje brangu  doh.gif  Maniškė kainavo 50$. Įtariu, jei siųsti į Lietuvą ir tai pigiau gautusi.

Maniškė Topo centre kainavo 189lt. Kruta kuo puokiausiai bent kartą per savaitę minko duoną, kartą ragaišį, o dabar dar ir makaronus neretai. O dabar minko eksperimentą ruginę duonelę su morkų tarkiu ir mingdolais.. Bus matyt kas gausis.

Ačiū parekomendavusioms sausas presuotas mieles 4u.gif 4u.gif Pagaliau nusipirkau, na nerealus kainų skirtumas - 500g pakelis kainavo 8,99 lt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portuke: 08 rugpjūčio 2008 - 21:22
QUOTE(Sesilija @ 2008 08 08, 21:38)
O kokiu būdu? Kiek programų už tokią kainą?
Pas mus parduotuvėse pasidairiau, tai 285, 345, 399 ir daugiau kainuoja...


Iš Laredoute parduotuvės. O programų standartiškai, 12. Yra ir laiko atidėjimas. kepalėliai 750 ir 900g gali būti.
Atsakyti
Vakar išsikepiau pirmą kepaliuką duonelės wub.gif fantastika, labai skani gavosi essen.gif
balta kaip pyragas, bet skonis - duonos thumbup.gif

P.S. labai dėkinga RamuneiM už pamokymą aciuks.gif
Atsakyti
Noriu pasiguosti... Likau be duonkepes. Patikdavo mamytei duonyte. Aiskinau, aiskinau mamai kaip stebuklingai pati maiso, galvoju parodysiu, ir nusinesiau pas ja, kad nuo pradzios iki galo parodyti. Tai dabar jauciu nebeatsiimsiu. Jau greit mieno bus. Kai ateinu pas ja, kaskart (vietoj labas) su baime klausia "Ar jau issinest duonkepes atejai". Na ir kaip ja nuskriausi. Kepa beveik kasdien. O ji pas mane senute, megsta kepti, o cia taip lengva.! Man teks kita duonkepe pirkti. Kol prisiruosiu.
Atsakyti
QUOTE(kaunasada @ 2008 08 14, 22:44)
Noriu pasiguosti... Likau be duonkepes. Patikdavo mamytei duonyte. Aiskinau, aiskinau mamai kaip stebuklingai pati maiso, galvoju parodysiu, ir nusinesiau pas ja, kad nuo pradzios iki galo parodyti. Tai dabar jauciu nebeatsiimsiu. Jau greit mieno bus. Kai ateinu pas ja, kaskart  (vietoj labas) su baime klausia "Ar jau issinest duonkepes atejai". Na ir kaip ja nuskriausi. Kepa beveik kasdien. O ji pas mane senute, megsta kepti, o cia taip lengva.! Man teks kita duonkepe pirkti. Kol prisiruosiu.

ko gero, artėjant kokiai šventei, teks tau ją padovanoti wink.gif gi mama mirksiukas.gif tegul kepa ir valgo į sveikatą sveiką maistą essen.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! Duonyte jau pora menesiu kepu, bet prie jusu burelio jungiuosi tik dabar. Noriu pasidalint visai neseniai atrastu receptu:

1 puodelis vandens
3 saukstai alyvuogiu aliejaus
1 1/2 arbatinio saukstelio balto cukraus
1 1/2 arbatinio saukstelio druskos
1/4 - 1/2 arbatinio saukstelio italisku prieskoniniu zoleliu misinio (pvz. SantaMaria Vidurzemio juros prieskoniu misinio)
1/4 arbatinio saukstelio juoduju pipiru (geriausia svieziai maltu)
1 saukstas dziovinto smulkaus rozmarino
2 1/2 puodelio duonos miltu (as naudoju 812B)
1 1/2 arbatinio saukstelio sausu mieliu

1 puodelis = 236 ml; kepti baltos duonos rezimu;

Na, nors ir nesu didele rozmarino megeja, man si duona laaaabai patinka thumbup.gif tik rozmarino kieki sumazinau mazdaug perpus, dedu tik puse sauksto ir manau, jog daugiau tikrai nereikia. O miltu dedu pora saukstu daugiau nei nurodyta recepte, ju kiekis matyt nuo miltu rusies priklauso.. Duona gaunasi gan pikantiska, astroka, todel puikiai tinka prie sriubos, salotu ar (paskrudinus) pikantiskiems sumustinukams. Be to, ja galima patiekti su alyvuogiu aliejumi, maisytu su grustais juodaisiais pipirais thumbup.gif Skanaus!
Atsakyti