Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

RamuneM, aciu uz toji issamu, vaizdini paaiskinima. Dabar drasiau imsios darbo.
O kur musu kitos mamytes-duonkepeles? As keliom dienelem dingstu. Labai tikiosi grizus rasti "gyva" puslapi
Atsakyti
Gal kuri žinote kuo recepte pakeisti pieno miltelius?
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 07 14, 10:30)
Gal kuri žinote kuo recepte pakeisti pieno miltelius?


Pilti pieną vietoje viso arba dalies vandens.

beje, Thomas Philips parduotuvėse mačiau ir pabandymui nusipirkau gatavų sausų mišinių duonos kepimui. Tereikia pridėti vandens ir aliejaus. Pakelio kaina apie 6Lt. Vieną jau išbandžiau, daugiagrūdės duonos. Tai gavosi tokia visai nieko rusva duona su sėlenomis, avižomis, saulėgražomis. Savo nuožiūra dar kmynų įbėriau po signalo.

O šiaip kepu, ir nenusibosta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2008 07 14, 10:30)
Gal kuri žinote kuo recepte pakeisti pieno miltelius?



QUOTE(Endendu @ 2008 07 14, 14:52)
Pilti pieną vietoje viso arba dalies vandens.


Aš irgi pieno miltelius keičiu pienu vietoj vandens, nes vis tiek tame recepte būna paprastai ir vanduo, nes kaip kitaip pieno milteliai tirps ax.gif
Atsakyti
Sveikutes
Vakar gavau dovanu ta duonos kepimo aparata. Bet kiek cia receptus skaitau, tai jie ne tam aparatui skirti ane ?
O gal kas turit surinke receptu butent tam dalykui ? Gal galit pasidalinti ?
Atsakyti
Tai, kad dauguma receptų būtent aparatui skirti, bent aš nemažai esu išbandžiusi ir kepiau tik aparate. Drąsiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 07 15, 18:42)
Tai, kad dauguma receptų būtent aparatui skirti, bent aš nemažai esu išbandžiusi ir kepiau tik aparate. Drąsiau  mirksiukas.gif

pavarciau senas temas. Radau keleta isverstu receptu thumbup.gif Aciu jums, brangiosios uz toki varga. Dabar kaip tik imeciau Malsenos misini Daniskos duonos kepimui. Kaip sakant pirmas blynas . t.y. duona. ziuresim kas gausis. Vyras sianakt dirba, tai jei nesamone gausis, tai tyliai ismesiu ir nieko jam nepasakosiu hihihi.gif


Beje... pas mane tee kazkaip svoris renkamas. Nuo 700g iki 900g. Kas ten per svoris ir kaip ji pasirinkti ? kaip suzinoti koki reikia ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karapuzike: 15 liepos 2008 - 17:49
Vaniline balta duona

user posted image

user posted image

Duona su cukinijomis (nepatiko)

user posted image

Atsakyti
QUOTE(karapuzike @ 2008 07 15, 18:48)
pavarciau senas temas. Radau keleta isverstu receptu  thumbup.gif  Aciu jums, brangiosios uz toki varga. Dabar kaip tik imeciau Malsenos misini Daniskos duonos kepimui. Kaip sakant pirmas blynas . t.y. duona. ziuresim kas gausis. Vyras sianakt dirba, tai jei nesamone gausis, tai tyliai ismesiu ir nieko jam nepasakosiu hihihi.gif
Beje... pas mane tee kazkaip svoris renkamas. Nuo 700g iki 900g. Kas ten per svoris ir kaip ji pasirinkti ? kaip suzinoti koki reikia ?

Ar pavyko? juk tai stebuklas - negali nepavykti!
Atsakyti
Sveikos, duonos kepimo entuziastės. Man jau seniai vis užplaukia noras pabandyti išsikepti duonos. Labai faina, atradau čia tiek receptukų.
Norėčiau paklausti, ar visos kepate duoną su specialiais aparatais? Orkaitėje neišeitų išsikepti? Ir dar... Kur tuos aparatus perkate ir kiek kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2008 07 18, 12:45)
Sveikos, duonos kepimo entuziastės. Man jau seniai vis užplaukia noras pabandyti išsikepti duonos. Labai faina, atradau čia tiek receptukų.
Norėčiau paklausti, ar visos kepate duoną su specialiais aparatais? Orkaitėje neišeitų išsikepti? Ir dar... Kur tuos aparatus perkate ir kiek kainuoja...


As pirkau Topo centre bigsmile.gif ,kainavo apie 180lt.
Manau ju yra visose buitines technikos parduotuvese,net MAX-oi esu macius.Orkaitej ir iseitu,bet su duonkepe patogu,nes terliotis nereikia..ji viska pati sumaiso,iskildina,iskepa..tik suvalgyt belieka mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2008 07 18, 11:45)
Sveikos, duonos kepimo entuziastės. Man jau seniai vis užplaukia noras pabandyti išsikepti duonos. Labai faina, atradau čia tiek receptukų.
Norėčiau paklausti, ar visos kepate duoną su specialiais aparatais? Orkaitėje neišeitų išsikepti? Ir dar... Kur tuos aparatus perkate ir kiek kainuoja...

Man tai Kalėdų dovana ax.gif Kaina ko gero nieko nesakys, nes esu ne Lietuvoje.

Šiaip nemažai receptų puikiausiai tinka orkaitėje. Man asmeniškai duonos kepimo apratas yra patogus tešlom maišyti, ypač mielinėm. Visas bandeles, pyragus, picas, koldūnus tai ne duonkepėje užbaigiu, bet va tešlą paruošia ir nesuki sau galvos. Per tą laiką ramiausiai dirbu kitus darbus.

Maniškė:
user posted image
Atsakyti