Įkraunama...
Įkraunama...

Duonos kepimas

QUOTE(RamuneM @ 2008 07 19, 16:08)

Maniškė:
user posted image

aš turbūt irgi greitai tokią turėsiu ax.gif teks mokint mane kept smile.gif
Atsakyti
KAZKADA BUVAU I JUSU PUSLAPI NETYCIA UZKLYDUS. NEZINOJAU KA APIE JUS IR PAGALVOT...
1. KEISTOLES - JUK DABAR TOKS DIDELIS PASIRINKIMAS DUONOS PARDUOTUVEJ,
2. DARBSTUOLES - KAIP TOKIA MARCIA GAVUS
3. GAL VISOS JOS IS KAIMO, UZTAT IR KEPA - JUK TIK KAIME KEPDAVO

bet tadaas neturejau duonkepes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaunasada: 19 liepos 2008 - 21:51
QUOTE(kaunasada @ 2008 07 19, 21:43)
KAZKADA BUVAU I JUSU PUSLAPI NETYCIA UZKLYDUS. NEZINOJAU KA APIE JUS IR PAGALVOT...
1. KEISTOLES - JUK DABAR TOKS DIDELIS PASIRINKIMAS DUONOS PARDUOTUVEJ,
2. DARBSTUOLES - KAIP TOKIA MARCIA GAVUS
3. GAL VISOS JOS IS KAIMO, UZTAT IR KEPA  - JUK TIK KAIME KEPDAVO

bet tadaas neturejau duonkepes biggrin.gif

čia žinai, kaip toj patarlėj: nespjauk į šulinį, kad netektų vėliau iš jo vandenį gerti tongue.gif
nusistebėjai, ir turėk hihihi.gif

aš tai galvojau kad tos duonkepės diiidelės, ir užimtų visą virtuvę biggrin.gif bet jos tokios nedidukės pasirodo cool.gif o tai kodėl duonelės namie neišsikepus ax.gif ekologiškos, skanios, kvepiančios... essen.gif tongue.gif
Atsakyti
Aga, ypač kvepiančios wub.gif Nustatai, kad ryte iškeptu ir pabundi paryčiais nuo kvapo, kuris užlieja visus namus wub.gif
Atsakyti
O aš kažkaip jau užleidau duonos kepimą blush2.gif
Vis kažkaip neatrandu skanaus recepto, ta balta saldi duona, gaunasi kaip pyragas, nelabai g.gif
O ir mano šeimyna labai išranki, jeigu vienam patinka tas, kitas nevalgo, ir t.t.
Reikės vėl paskaitinėt receptus, ir pabandyt smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos, už atsakymus. Teks ir man duonkepės ieškoti... Bandyti receptus. Surasti savo mėgstamiausią.
Ir dar vieną mintį-norą-svajonę turiu - išmokti pagaminti girą.
Atsakyti
QUOTE(Sesilija @ 2008 07 21, 11:25)
Ačiū, merginos, už atsakymus. Teks ir man duonkepės ieškoti... Bandyti receptus. Surasti savo mėgstamiausią.
Ir dar vieną mintį-norą-svajonę turiu - išmokti pagaminti girą.


Labai skanią girą mano vyras gamina iš skysto giros koncentrato (ekstrakto), kurį galima nusipirkti popieriniame įpakavime prie giros, didžiuosiuose prekybos centruose, ją gamina kažkokia Suomijos kompanija, o Lietuvoje tik supakuoja. Sudėtis - miežių salyklas, ryžių salyklas, apynių ekstraktas, vanduo, alaus mielės. Beje, kartais šio mišinio dedu ir į kai kuriuos duonos receptus. Iš to pakelio galima pasigaminti 9 litrus giros, kainuoja apie 3 litus, o dabar berods akcija Rimi parduotuveje buvo, tai prisipirko už 2 litus ar panašiai. Tikrai skani, naturali, tikro senovinės giros skonio. Vadinasi berods Gera gira, tik nesupainiokite su kitu pakeliu, kuriame ne ektraktas, o sausas mišinys – salyklas ir duonos trupiniai, šį irgi bandėme - nepatiko. Mano vyras anksčiau gamindavo girą ir iš duonos, bet, nors ir įdomu, daug terlionės, iš pakelio gaunasi tokia pat skani ir pagaminti paprasta, verta ir vasaros dieną puikiai atgaivina. Tiesa, aš šią girą, nors ir labai mėgstu, geriu retai, nes riboju saldžius gėrimus.
Atsakyti
QUOTE(kaunasada @ 2008 07 19, 22:43)
KAZKADA BUVAU I JUSU PUSLAPI NETYCIA UZKLYDUS. NEZINOJAU KA APIE JUS IR PAGALVOT...
1. KEISTOLES - JUK DABAR TOKS DIDELIS PASIRINKIMAS DUONOS PARDUOTUVEJ,
2. DARBSTUOLES - KAIP TOKIA MARCIA GAVUS
3. GAL VISOS JOS IS KAIMO, UZTAT IR KEPA  - JUK TIK KAIME KEPDAVO

bet tadaas neturejau duonkepes biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ačiū ramuneM už puikiai sutvarkytą temelę 4u.gif


Retai beužsuku, bet laiko prigavus reiks ištesėti pažadus dėl kelių vertimų duonos tema blush2.gif
Atsakyti
RamuneM nu tu saunuole, kad taip surinkai receptus. bigsmile.gif Didelis dekui 4u.gif . Nebereikes taip ilgai gaisti ieskant receptu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 07 19, 17:08)
Maniškė:
user posted image

O kaip ja reikia naudotis, turiu tokia labai senai, bet nerandu aprasymo, kada ka pilti ir ka spausti. Jei gali papasakok smulkiau. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Portuke @ 2008 07 28, 17:48)
Ačiū ramuneM už puikiai sutvarkytą temelę  4u.gif


QUOTE(jblmami @ 2008 07 29, 00:42)
RamuneM nu tu saunuole, kad taip surinkai receptus.  bigsmile.gif  Didelis dekui 4u.gif . Nebereikes taip ilgai gaisti ieskant receptu cool.gif

Prašom 4u.gif

QUOTE(klaida @ 2008 07 29, 11:07)
O kaip ja reikia naudotis, turiu tokia labai senai, bet nerandu aprasymo, kada ka pilti ir ka spausti. Jei gali papasakok smulkiau. Aciu 4u.gif

Tau aprašyti visų mygtukų reikšmes? Ar kažko kito tau reikia? Atsiprašau, kad nesupratau ko tau reikia. Tik patikslink ir pasistengsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 07 29, 20:10)
Prašom  4u.gif 
Tau aprašyti visų mygtukų reikšmes? Ar kažko kito tau reikia? Atsiprašau, kad nesupratau ko tau reikia. Tik patikslink ir pasistengsiu  ax.gif

Taip, gerai butu, jei nesunku kad aprasytum mygtuku reiksmes ax.gif
Neturiu sios duonkepes jokiu aprasymu ir instrukcijos. Tik matau, kad ji ir maiso ir kepa. Bet ar produktus i ja deti ir ji pati ismaisys, ar jau tesla uzmaisyta deti?
Koki mygtuka kada spausti? Nieko nezinau blush2.gif
Atsakyti