Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tinimai. Ką daryti?
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Nėščiosios sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 27, 13:55)
Ir gerai padeda šlapimą varanti arbata nuo tinimo  thumbup.gif .Daktarė norėjo paguldyti į ligoninę bet pavartojau arbatos tai tinimai dingo gal vakare truputi bet nedaug.Ir jums patarčiau ir skyščių vartoti ir viskas bus gerai  thumbup.gif
*

gal gali patikslint kokia čia arbata? kaip vadinasi?
Krista
QUOTE(svze @ 2006 06 27, 16:15)
gal gali patikslint kokia čia arbata? kaip vadinasi?
*

Aš irgi labai noriu tos arbatos pavadinimo
NicoleUK
Aš tai pirkau Dilgėlių arbata.Bet jau į tuliką varo nerialiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif man tai padeda ir rezultatai akivaizdus
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 27, 19:38)
Aš tai pirkau Dilgėlių arbata.Bet jau į tuliką varo nerialiai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  man tai padeda ir rezultatai akivaizdus
*

lotuliukas.gif
pranciska
Mano kojelės ( o ir rankos bei veidas) irgi tino nerealiai verysad.gif ...Viena koja dargi po lūžio verysad.gif ...Kankinausi doh.gif ...Knygoje apie natūralų gydymą perskaičiau, kad nuo tinimo l. padeda žalių kiaulpienių ar kraujažolių arbatos..Išsiviriau kiaulpienių. Dar tą naktį miegojau kojas užsikėlusi ant pagalvių..Ryte prabudau pagaliau panaši į žmogų- kojos buvo kaip anksčiau thumbup.gif ...Nuo tada- 2 stiklinės kiek kartokos kiaulpienių arbatos- mano dienos norma. Kol kas rezultatais nenusivyliau drinks_cheers.gif ...
monyte
O nuo kada mazdaug pradejot tinti?Man jau 27 savaites,dar galiu rami buti ar jau arteja ir mano dienos?Nors as geriu tai daug,visada geriau,cia jau ipratimu tapu.Nesioju kojines skirtas nestuke.gif ,na,zinot ,tas del kraujotakos,bet esu priaugus daug svorio ,o ir gyvenu ten kur labai karsta jau dabar vits 30,o vasara tik prasidejo.Plaukioju baseine,namie kodcionierius pastoviai ijungtas,bet uz tai prie kompo daugokai sedziu,pastebejau,kad ilgiau pasedejus pakinkliai sukieteja(namie be kojiniu)bunu,gal vertetu ir namie jas nesioti g.gif .O jus ar nesiojot jas namuose?
Nikota
QUOTE(monyte @ 2006 06 28, 22:58)
O nuo kada mazdaug pradejot tinti?Man jau 27 savaites,dar galiu rami buti ar jau arteja ir mano dienos?Nors as geriu tai daug,visada geriau,cia jau ipratimu tapu.
*

Čia manau kiekvienai asmeniškai...Juk yra nestuke.gif kurios visai netinsta...MAn tai kelias dieneles kojos patino ir praėjo g.gif Palaikau kojas auksčiau..miegu ant pagalvės susidėjusi ir kol kas tfu..tfu..tfu ramu mirksiukas.gif
Rankos dar kol kas netinsta..pažiūrėsime kaip vėliau bus wub.gif
Spragtukas
Norejau paklausti, o jus tas arbatas su gydytojais pasitare geriat? rasot, kad varo skyscius, o nebijot, kad netycia vaisiaus vandenis isvaryt gali?.. ar tos arbatos tikrai tinka nestuke.gif ?
-Aiva-
QUOTE(Spragtukas @ 2006 06 29, 08:35)
Norejau paklausti, o jus tas arbatas su gydytojais pasitare geriat? rasot, kad varo skyscius, o nebijot, kad netycia vaisiaus vandenis isvaryt gali?.. ar tos arbatos tikrai tinka  nestuke.gif ?
*

Sveikos, ir man idomu, kaip del tu arbateliu g.gif ?!
Jau po truputi patinstu, dar ne daug, bet kojos vis sunkesnes darosi verysad.gif , taqi neuzilgo manau ir man teks iseities ieskoti unsure.gif
NicoleUK
Man tai dilgėlių arbatą pati gyditoja liepė gerti.Ir tai man padeda thumbup.gif
sarafea
QUOTE(monyte @ 2006 06 28, 20:58)
(namie be kojiniu)bunu,gal vertetu ir namie jas nesioti  g.gif  .O jus ar nesiojot jas namuose?
*

Man jau lauke bunant tos kojines nervuoja,o dar namie sedet su jom doh.gif neistverciau schmoll.gif schmoll.gif
Spragtukas
QUOTE(gooda @ 2006 06 29, 08:41)
Sveikos, ir man idomu, kaip del tu arbateliu  g.gif ?!
Jau po truputi patinstu, dar ne daug, bet kojos vis sunkesnes darosi  verysad.gif , taqi neuzilgo manau ir man teks iseities ieskoti  unsure.gif
*

Na, kaip tik siandien buvau pas gydytoja. man jau 38 sav., koju tinimas tai doh.gif o visur kitur netinsta, su ziedais dar vaikstau ax.gif tai gydytoja patare gerti tabletes (neprisimenu dabar pavadinimo, galesiu paziureti, jeigu ka mirksiukas.gif ), o arbatu skyscius varanciu schmoll.gif tiesa, as dar tepu kojytes LIOTON. Pradzioj padejo, dabar jau nebe... schmoll.gif
monyte
QUOTE(snaige @ 2006 06 29, 19:08)
Man jau lauke bunant tos kojines nervuoja,o dar namie sedet su jom  doh.gif neistverciau  schmoll.gif  schmoll.gif
*

Tave nervuoja tos kojines!? Gal tada mes ne tokias pacias nesiojam? As kai jas uzsidedu man kojos tokios lengvos pasidaro,nors nei jos man tinsta nei skauda nei dar kas darosi.Ir drauge (nenestuke) jas uzsidejo irgi sake,kad labai gerai jos jauciasi. Net mano vyras blush2.gif ziemai jas uzsisake i darba vaikscios,nes jam labai pavargsta kojos ir pakinklius maudzia. Tik va silta labai ,juk vasara,bet grozis reikalauja auku. mirksiukas.gif
sarafea
QUOTE(monyte @ 2006 06 29, 18:31)
Tave nervuoja tos kojines!? Gal tada mes ne tokias pacias nesiojam? As kai jas uzsidedu man kojos tokios lengvos pasidaro,nors nei jos man tinsta nei skauda nei dar kas darosi.Ir drauge (nenestuke) jas uzsidejo irgi sake,kad labai gerai jos jauciasi. Net mano vyras  blush2.gif    ziemai jas uzsisake i darba vaikscios,nes jam labai pavargsta kojos ir pakinklius maudzia. Tik va silta labai ,juk vasara,bet grozis reikalauja auku.  mirksiukas.gif
*

Ne as nesakau,poveikis ju tikrai geras,bet as nuo ju daugiau prakaituoju nei nuo saules karscio. doh.gif Ir kada prakaituoji,tas guminis krastelis,kuris prilaiko kojines taip skaudziai trina schmoll.gif Ziema ir as nesiskusciau,su mielu noru nesiociau,bet vat per karscius mane jos nervuoja,kai nepucia tau vejelis per kojas... schmoll.gif
Papildyta:
ir pamirsau pridurti,kad pedos man nuo ju taip suprakaituoja kad smirdi ir smirdi,kas dien plaunu tas kojines,tik jos labai brangios ir gaila sugadint beplaunant tiek daug.Gerai kad puse sumos draudimas apmokejo,bet vistiek brangu.
anuska:)
na va ir as istojau i tinstanciu nestuke.gif kluba blink.gif
Ant koju kauliuku nera unsure.gif !!!! Kojos baisiai istinusios. Bandysiu mergaiciu receptukus aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif , o jei nepades, begsiu pas daktere bigsmile.gif
Artulia
QUOTE(anuska:) @ 2006 07 09, 19:20)
na va ir as istojau i tinstanciu  nestuke.gif kluba  blink.gif
Ant koju kauliuku nera  unsure.gif !!!! Kojos baisiai istinusios. Bandysiu mergaiciu receptukus aciuks.gif  aciuks.gif  aciuks.gif , o jei nepades, begsiu pas daktere  bigsmile.gif
*

Geriau pirma nueik pas gydytoja, kad patikrintu kraujospudi. Patys tinimai nera blogai tol, kol nepadideja krausjospudis ir neatsiranda slapime baltymo. As del tinimu jau dukart gulejau ligoninej. Niekas manes nebutu guldes, jei kartu su tinimais nebutu didejes kraujospudis, tad geriau nerizikuok. As net pakilus kraujospudziui jauciausi gerai, net nesuprasdavau, kam man reikia gultis i ligonine, juk tinsta dauguma nesciuju, bet ka darysi, paklusniai keliaudavau i ligonine schmoll.gif
anuska:)
QUOTE(Gytr @ 2006 07 10, 16:05)
Geriau pirma nueik pas gydytoja, kad patikrintu kraujospudi. Patys tinimai nera blogai tol, kol nepadideja krausjospudis ir neatsiranda slapime baltymo. As del tinimu jau dukart gulejau ligoninej. Niekas manes nebutu guldes, jei kartu su tinimais nebutu didejes kraujospudis, tad geriau nerizikuok. As net pakilus kraujospudziui jauciausi gerai, net nesuprasdavau, kam man reikia gultis i ligonine, juk tinsta dauguma nesciuju, bet ka darysi, paklusniai keliaudavau i ligonine schmoll.gif
*

nu va, o as apie tai nepagalvojau blink.gif
Ryt varau pas daktare, tai butinai issiaiskinsiu ax.gif . O ka ligoninei daro? wub.gif
kriskol
Man buvo gydytoja patarusi paplaukiot,ar paplūduriuot baseine,ir dar,viena kartą per savaitę laikytis vaisių dietos(visą dieną valgyt vien vaisius,kiek nori,ir kokių nori) 4u.gif
Tanitaa
Kai ištinsta mano kojos, pakišu jas po vandeniu ir padarau kontrastingą dušą kojoms - šiltas-šaltas, poveikis tikrai yra, o ir atgyja kažkaip visas organizmas, ypač per šitokius karščius thumbup.gif thumbup.gif
FoxyLady
man irgi siaubingai tinsta kojos, bet cia tik del karsciu (as taip manau, nes ir spaudimas geras, ir slapimo tyrimas taip pat). ranku pirstai tai nelabai tinsta, bet vestuvinio ziedo irgi nusimaut negaliu (bent dabar; reiks is ryto pabandyti)
turiu vieninteles isispiriamas basutes, su kuriom vis diena galiu isbuti... doh.gif o blauzdos taip sutinsta i dienos pabaiga, kad net atrodo odo perlys - tiek isitempusi, kad net blizga... o atsitupt jei prireikia, tai tikrai bijau, kad neplystu skura... doh.gif
teks jau sianakt kraut kojas ant kokiu pagalviu ir taip pameginti miegoti... bet per visa diena darbe visvien sutins: kabinete nera kur tu koju susikelt doh.gif ir ventiliatoriu po stalu pasistacius, kad vesintu man jas - nepadeda... verysad.gif
FoxyLady
na va... biggrin.gif siandien jau daug vesiau ir jokiu tinimu nei zenklo thumbup.gif (bent jau kol kas, tfu tfu tfu)
** Svaja**
MERGINOS KUR JUS GAUNAT STEPONENO ARBATOS g.gif g.gif
Ikulia
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 07 22, 20:22)
MERGINOS KUR JUS GAUNAT STEPONENO ARBATOS  g.gif  g.gif
*

Pelesos g. yra zoleliu vaistine, ten yra Steponeno arbatos bigsmile.gif
** Svaja**
QUOTE(Ikulia @ 2006 07 22, 22:22)
Pelesos g. yra zoleliu vaistine, ten yra Steponeno arbatos  bigsmile.gif
*

na tai cia vilniuje verysad.gif , o kaune tai nieks neturi schmoll.gif , nebent zoleliu vaistineje reikes paziureti gal ten bus . na visviena ACIU 4u.gif
** Svaja**
GAVAU !!!!!!! NET 2 POUS PASIEMIAU blush2.gif blush2.gif
sarafea
QUOTE(SVAJA32 @ 2006 07 24, 14:41)
GAVAU !!!!!!! NET 2 POUS PASIEMIAU  blush2.gif  blush2.gif
*

O kas ta steponeno arbata?Nuo tinimu padeda? g.gif
Realesne
4u.gif Na jo, dabar tai nekarsta,,,,, O as nuo sios savaites tinti pradejau....

Ir kur gauti tos steponeno arbatos Kaune?
Kojos nelabai, nu bet pirstai tai sakes, kokie istine, nakti net nutirpsta ziauriai....
biologė
Valgykit razinas, padeda normalizuot skysčių apytaką. Ir garantuotai nekenksminga...
nykshtuke
Aš pradėjau tinti o dabar man 35 savaitės. kojos kaip kaladės, rankos irgi, nors iki šiol nieko panašaus nebuvo ir žiedus nešiojau sėkmingai. Nesuprantu kas darosi. paėmė kraują ir šlapimą, tai sakiau skambinsiu atsakymo.
Na o dėl baseino tai aš nuo antro trimestro lankiau baseiną. pradžai vieną kart savaitėj, kai išėjau į dekretą du kartus. Bet, kaip matau, nuo tinimo tai niekaip nepadeda.
Skysčių išgeriu kokius 2-3 ltr per dieną nes baisiai troškina, sūriai nevalgau, nežinau nuo ko čia man taip, bet baisoka darosi.
spurrga
QUOTE(Ikulia @ 2006 07 22, 21:22)
Pelesos g. yra zoleliu vaistine, ten yra Steponeno arbatos  bigsmile.gif
*

Ir ne tik čia, yra vaistinė ir Naugarduko g. (berods, ant Algirdo g. kampo), vadinasi Širdažolė ar pan.
Astarta
pries kokias tris savaites pradejo tint veidas ir ranku pirstai. bandziau ant nakties skysciu apribot, bet nepadeda. tai is ryto kokias tris valandas is namu nelendu, kol tinimas nors biski nepraeina schmoll.gif gerai, kad dar kojos netinsta rolleyes.gif
Realesne
QUOTE(biologė @ 2006 12 13, 08:21)
Valgykit razinas, padeda normalizuot skysčių apytaką. Ir garantuotai nekenksminga...
*

O kokios razinos, ir koks ju kiekis gali sunoramlizuot tinimus?
man steponeno arbata padeda, ir baseinas padeda....
bet beda, kad Kaune vaistazoliu vaistine uzsidare remontui, o saviske jau baigiu....... g.gif
youste
Uzjauciu visas, kurios tinstat. Manau, svarbiausia gydytojui pasirodyt. Mane tai is kart i ligonine gulde (buvo jau 36 savaites), tris dienas laselines state, kol praejo tinimas, tai po to is kart svoris 4 kg nukrito. Bet as pati kalta - vaziavau i pakankamai ilga kelione, laikiau egzamina, daug vaiksciojau, pavargau, tai ir istinau. Gydytoja paskui isbare, kam taip nesisaugau, bet turejau egzamina islaikyti...
biologė
QUOTE(minte @ 2007 02 18, 20:59)
O kokios razinos, ir koks ju kiekis gali sunoramlizuot tinimus?
man steponeno arbata padeda, ir baseinas padeda....
bet beda, kad Kaune vaistazoliu vaistine uzsidare remontui, o saviske jau baigiu.......  g.gif
*

Paprastos juodos razinos, dėl kiekio tiksliai nežinau, manau, proto ribose - pora saujų kasdien. Aišku, jos labai kaloringos, tai gal kitų saldumynų reikėtų apribot (jeigu svoris aktualu), bet sveikiau už kokius miltinius pyragėlius. Žinoma, reikia gerai kelis kartus nuplaut šaltu vandeniu (šiltas tirpdo cukrų ir kitas medžiagas, gal tuo pačiu ir veiksmingumas mažėja). Poveikis nėra labai didelis, bet vis šis tas. Aš valgydavau, kai tik pastebėdavau, kad žiedas ima veržt, padėjo. O dar mankštelė ir masažiukai.
ciainga
Kai man tik prasidėjo trečias trimestras, iš kart pradėjau tinti. Tiesiog visas kūnas. Baisu buvo žiūrėti, tai imiausi visų priemonių. Šioje temoje prisiskaičiau apie tą Steponėno arbatą, tai iš kart nulėkiau ir nusipirkau. Gydytoja išrašė "Cyclo3fort", nors jos labiau nuo venų, sakyčiau padeda, gal geriau kraują pavarinėja. Dar bandžiau sportuoti. Tai visai neblogas variantas, nes po mankstos tikrai pasijusdavau lengviau. Gydytoja dar patarė masažą, bet šio varianto nebandžiau.
Šiaip tai labai nemalonus daiktas tas tynimas... schmoll.gif
Rudaakė
Nuo pat pirmos nestuke.gif jauciausi super, nei pykino, nei nieko, na tiesiog vienas malonumas nesiot pilvuka wub.gif

Dabar jau va 33 savaites ir.... pradejau tinti unsure.gif Tik kojos, pedos.... Ir ranku pirstai.... Na siaip bendrai visas kunas gal biski nezymiai, nepastebejau. Daugiau desines kojos peda doh.gif
Vakar vos vos nuemiau vestuvini zieda, tad gules jis jau spintutej verysad.gif

Nezinau irgi kas tai galetu buti, naturalu matyt, karstis juk uz lango prasidejo, o as jo negaliu pernesti. Dabar dar ne, malonu dar, silta smile.gif

Prisiskaiciau visokiu baisybiu nuo to tinimo tai ir neramu pasidare unsure.gif

Dabar kai perskaiciau viska pagalvojau kad mazai judu, bet visa diena trypcioju ant koju g.gif Skysciu daug neisgeriu ir druskos neribojau, kaip anksciau visur...

Bandysiu keisti iprocius smile.gif

yollka
Man jau 27 savaites irgi pradejo rankos tinti, kai ilgiau pasedziu ir kojos patinsta, vartoju skysciu mazdaug apie 1,5l per diena, spaudimas mano netgi per mazas 100/60 taip kad tokia jau mano dalia, su pirmu irgi tinau, bet tada ir ligonineje teko du kartus paguleti, o po antro tinimo taip ir neisejau pasigimdziau blush2.gif Bet dabar reikes tos arbatos steponeno pagerti, gal susinormalizuos ax.gif
Dajevu
Šiandien pirkau basutes, tai įsivaizduokit turėjau 2 dydžiais didesnes pirkti, nes kojos tinsta, manau ir man tos arbatėlės reikės nusipirkti tongue.gif nieko nepadarysi, nėštumas turi ir nemalonių fiziologinių pojūčių g.gif
Eimutė
Nors mums dar tik 26sav. tačiau vakarais kojytės jau būna patinusios verysad.gif Augantis svoris ir karštis turbūt daro savo. Mergaitės kur Kaune galima nusipirkti išgirtosios Steponėno arbatos? 4u.gif
Rudaakė
O man idomu kur Klaipedoje jos yra ax.gif

Nors jau vakar ir siandien mano kojytes daug grazesnes irneskauda thumbup.gif
Slapimas geras, kraujo spaudimas irgi, gydytoja sake, kad tai naturalu.
Tiesa, valgiau ir valgau daug arbuzo 4u.gif
Papugele
QUOTE(Eimutė @ 2007 05 23, 14:30)
Mergaitės kur Kaune galima nusipirkti išgirtosios Steponėno arbatos?  4u.gif
*

Ir man aktualu,pasidalinkit kas žinot 4u.gif
Eimutė
Buvau nupėdinus iki vaistažolių vaistinės Vilniaus g. bet jinai uždaryta remontui verysad.gif Kur rasti tos arbatos? Pėdos kaip bulkutės doh.gif
laizanika
Man 25 savaite buvo uzejas toks tinimas, kad ckojos iki kelenu sutindavo ir palankstyti ju neidavo doh.gif Tada dar dirbau, tai gydytoja sake kad nuo sedimo darbo, bet kadangi tyrimai buvo geri, liotonu 1000 patare tepti, aukstai vakare kojas palankyti ir viskas. Isejau i dekretines pasibaige mano tinimai, be to vesu buvo. O dabar va vel grazumai prasidejo, bet aciu dievui sy karta tik pedos tinsta, iki keliu nepakyla, tai bent lankstyti kojas normaliai galiu. Vestuvinis ziedas jau nuo 25 savaites ilsisi, laukia geresniu laiku, ranks labiausutinsta i vakara arba ilgiau prie kompo pasedejus verysad.gif
zuvedra
juodas reikals tas tinimas... oj kaip uzkniso jau... Liotonas nepadeda visai. Uzsikeltos kojos kiek padeda, bet laikinai. Pasivaiksciojimai tik padidina tinima... Baseinas kiek atleidzia, bet neilgam. Pasiskaiciau cia viska, eisiu pirkt arbuzo :-) Et, nors tie karsciai pasibaigtu, ale zada 'karsciausia simtmecio vasara', kad ji kur ta klimato atsilima :-(
Bonifacija
as irgi turiu si "malonuma". cia gydytojai sako, jog tinsta, kai truksta gelezies. Bet as negaliu jo gert, nes ziauriai pykina verysad.gif
krevete6
Sveikos, busimos mamytes,
Gal zinote apie toki dalyka kaip preklampsija?
As paskaiciau, tai net baisu pasidaro. Man pirstai ir pedos labai tinsta, bet kraujospudis zemas, ar vistiek gali buti man ta preklampsija?
Pas gine eisiu tik kita savaite, tai maniau gal is jusu kas zinos ka blush2.gif ?
Rudaakė
man tinsta pedos ir rankos tirpsta nakti g.gif
slapimas geras, kraujospudis normalus g.gif
yollka
Steponeno arbata man pirko Vilniuje, sirdazoles vaistineje, gal ir Kaune tokia vaistine yra g.gif
Dajevu
QUOTE(Rudaakė @ 2007 06 01, 15:20)
man tinsta pedos ir rankos tirpsta nakti  g.gif
slapimas geras, kraujospudis normalus  g.gif
*

Man irgi labai tirpsta, atsibundu nuo skausmo, nes tiek nutirpsta, kad negaliu gulėti, turiu atsikelti, pavaikščioti, tai ir budinėju dažnai. Geriu magnį B6, ką padarysi, praeis 4u.gif
Rudaakė
QUOTE(agnita @ 2007 06 02, 18:53)
Man irgi labai tirpsta, atsibundu nuo skausmo, nes tiek nutirpsta, kad negaliu gulėti, turiu atsikelti, pavaikščioti, tai ir budinėju dažnai. Geriu magnį B6, ką padarysi, praeis  4u.gif
*

aha, man irgi skauda kai uztirpsta, toks tempimas visos rankos doh.gif
bet dar pakenciama 4u.gif
Magni irgi geriu, po kelias i diena.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.