Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 19, 18:28)
Va man tai ir pradėjo tinti net šiandien važiavau tapkių pirkti nes nė į vienas nebeikišau kojų  doh.gif nors ir daktarei sakiau bet ji mane tik paguodė kad jau nebedaug beliko.


Paguode paguode,o patarimo nedave blink.gif O kodel taip?O tai is kur mums zinot jei ne daktarem? g.gif 4u.gif
Man irgi jau tinsta,o cia gyriaus neseniai ka niekas netinsta blush2.gif greit ir as nebeikisiu kojytes i batukus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vikuliukas @ 2006 06 18, 20:10)
o beje, del skysciu ribojimo as ne pati prisigalvojau, o daktaryte pasake. taip kad... ax.gif



Bet juk cia jau pasenes poziuris! Anksciau, kiek zinau, gydytojai is tikruju patardavo riboti skyscius, atseit jei daug skysciu gersi, tai jie kaupsis ir tinsi. Bet tai tinstama juk ne nuo to, pvz. sveikas zmogus gali kiek nori isgerti skysciu, jie pas ji nesikaups, nes bus pasalinti prakaito, slapimo pavidalu (nekalbu apie zmones, turincius problemu su inkstais). O vat mums, nestuke.gif , skysciu kaupimuisi itakos turi hormonai. Beje, man gydytoja (be arbuzu dietos smile.gif ) dar paskyre gerti Basica compact (tableciu pavidalu). Nezinau, ar padeda (tinimai nepranyko), bet gal jei negerciau tinciau labiau...
Atsakyti
gerai kad vasara galima su tapkytem vaiksciot..... ziema butu sunkiau ikist kojytes i batus ax.gif
Atsakyti
Merginos,as pasitariau su gydytoja,tai ji man sake,tinstama ne del per daug skysciu kune,o del drusku.Kuno tinimas tai zenklas kad kune susikaupe per daug druskos ir reiktu mazinti suraus valgio mirksiukas.gif
O skysciu nestukem reikia isgerti butinai apie 3 litrus,bet nebutina pliumpint tik vandenuka,o juk ir su vaisiais arbatomis ar kitu maistu irgi buna tu skysciu.Nes skysciai nestuke.gif apsaugo vaisiaus vandenis ir nestukiu kuna.

Tai va as dabar bent zinosiu ka daryt tokiu atveju. ax.gif
Atsakyti
Aš tai pasinaudojau patarimu kojas naktį pakelti tai jau ryte nėra sutinusios thumbup.gif tik dieną jei daugiau pavaikštau ir vakare tai jau blink.gif jei paguliu pakėlus kojas tai normaliai taip ir žaidžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 22, 11:13)
Aš tai pasinaudojau patarimu kojas naktį pakelti tai jau ryte nėra sutinusios  thumbup.gif tik dieną jei daugiau pavaikštau ir vakare tai jau  blink.gif jei paguliu pakėlus kojas tai normaliai taip ir žaidžiu  lotuliukas.gif


Tai svarbu,kad radai buda kad kojos netintu thumbup.gif
Atsakyti
Kaip tik šiandien buvau pas gyditojos tai vos nepaguldė į ligonynę dėl tynimo doh.gif bet radom išeitį nes man beliko gera savaitė 2.gif tai gerti daug skyščių,nevalgyti sūriai ir gerti šlapimą varančios arbatos.Tikiuosi padės.O dar kojas pabėrė nuo prakaito doh.gif dar problema doh.gif
Atsakyti
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 23, 19:49)
Kaip tik šiandien buvau pas gyditojos tai vos nepaguldė į ligonynę dėl tynimo  doh.gif bet radom išeitį nes man beliko gera savaitė  2.gif  tai gerti daug skyščių,nevalgyti sūriai ir gerti šlapimą varančios arbatos.Tikiuosi padės.O dar kojas pabėrė nuo prakaito  doh.gif  dar problema  doh.gif


Mane irgi berti pradejo nuo prakaito g.gif tikekimes tau pades viskas ka patare ir linkiu kad padetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 20, 00:44)
gerai kad vasara galima su tapkytem vaiksciot..... ziema butu sunkiau ikist kojytes i batus  ax.gif


na man pvz pradėjo rinti tik kai prasidėjo šitie karščiai, kol buvo vėsu, buvo viskas OK....
Atsakyti
Tas tynimas irgi prasidėjo nuo karščio ir bėrimas nuo prakaito bet naudoju arbatmedžio alieju tai jau geriau thumbup.gif tikiuosi kad praeis iki gimdymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 24, 10:35)
Tas tynimas irgi prasidėjo nuo karščio ir bėrimas nuo prakaito bet naudoju arbatmedžio alieju tai jau geriau thumbup.gif tikiuosi kad praeis iki gimdymo  unsure.gif


parašyk dar plačiau apie tą arbatmedžio aliejų.... įdomu įdomu.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(svze @ 2006 06 24, 09:54)
parašyk dar plačiau apie tą arbatmedžio aliejų.... įdomu įdomu....  g.gif

Tai ''AUSTRALIAN BODYCARE''tikrai geras thumbup.gif nuo išbėrimų, spuogams,kojų prakaitavimui, vabdžių įgėlimams,egzemoms,gana universalus thumbup.gif tik kvapas neyprastas.Man jis padeda thumbup.gif
Atsakyti