Įkraunama...
Įkraunama...

Tinimai. Ką daryti?

O ka jums, nestuke.gif, gydytojai sako del tu tinimu? As tai jau bijau eiti pas gydytoja, nes itariu, kad vel i ligonine guldys (o as labai nenoriu verysad.gif ). Kadangi pas mus ligoninej Nestumo patologinis skyrius pustustis, tai speju, kad todel ir guldo tokias kaip as smile.gif (kad Akuserijos skyrius ivykdytu planus). As, esu zalia siuo klausimu nestuke.gif , net neisivaizduoju, kiek tie patinimai yra pavojingi, kada jau reikia sunerimti (ar esant nedideliems patinimams, ar tik tada, kai kojos i batus nebetelpa g.gif ). Gal galit parasyt, kaip jums?
Atsakyti
Sveikutes,norejau paklaust gal kuriai taip buvo.
Mano vienai draugei istino kaire koja,bet ne tik peda,visa koja.Jai daktare sake kad vaikutis vena uzspaude,nu jus kaip norit mane vadinkit,bet tokios nesmones nesu girdejus.Kazkoks absurdas,gal as neteisi?
Juk vaikutis placentoj,kur jis ta vena gali uzspaust? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 07, 22:08)
Sveikutes,norejau paklaust gal kuriai taip buvo.
Mano vienai draugei istino kaire koja,bet ne tik peda,visa koja.Jai daktare sake kad vaikutis vena uzspaude,nu jus kaip norit mane vadinkit,bet tokios nesmones nesu girdejus.Kazkoks absurdas,gal as neteisi?
Juk vaikutis placentoj,kur jis ta vena gali uzspaust? g.gif  g.gif



Man irgi neteko tokios nesamones girdeti! smile.gif Gal tai susije su venu varikoze, kai sutrinka kraujotaka venose? Kazin, ar vaikutis galetu ta padaryti, cia gal labiau susije su hormonais g.gif Keista, kad tik viena koja taip sureagavo...
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 07, 23:08)
Sveikutes,norejau paklaust gal kuriai taip buvo.
Mano vienai draugei istino kaire koja,bet ne tik peda,visa koja.Jai daktare sake kad vaikutis vena uzspaude,nu jus kaip norit mane vadinkit,bet tokios nesmones nesu girdejus.Kazkoks absurdas,gal as neteisi?
Juk vaikutis placentoj,kur jis ta vena gali uzspaust? g.gif  g.gif

Man ir būna, kad tik viena kuri nors koja patinsta, bet nežinau kodėl g.gif Šiaip tinstu visa nuo galvos iki kojų, tiesa tau labiau vadinasi ne tinimu, o pabrinkimu.
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 06 07, 21:49)
Man irgi neteko tokios nesamones girdeti! smile.gif  Gal tai susije su venu varikoze, kai sutrinka kraujotaka venose? Kazin, ar vaikutis galetu ta padaryti, cia gal labiau susije su hormonais g.gif Keista, kad tik viena koja taip sureagavo...


Nu va ir sakau,kad ir man kazkokia nesamone g.gif Nu neturejo ji varikozes,bet gal atsirado netiketai.Bet jau tada daktarai paaiskino kazkaip nesamoningai g.gif ax.gif Suprasciau logiskai,kai pasakytu,kad dabar sirdele kraujo pumpuoja dviem ir taip suleteja kraujotaka,tada ir prasideda varikoze ar siaip ten kas,bet pasake jai tai ne i tvora schmoll.gif
Nu nezinau,gal as tikrai neteisi ir tokiu dalyku buna smile.gif

Septyniuke,nu ji nepabrinko,o staigiai istino ta koja,pries tai tempe skaudejo ir staiga istino. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(septyniuke @ 2006 06 08, 15:47)
Man ir būna, kad tik viena kuri nors koja patinsta, bet nežinau kodėl  g.gif .



Aha, as irgi tinstu, ir taip pat pastebiu, kad labiau patinusi desine koja, o kaire maziau (ir apsimovus batus tai jauciasi smile.gif ). Siaip ar taip, tinsta abi mano kojos. Na, bet tokio atvejo, kaip rase Snaige, kad viena koja patinsta, o kita lieka tokia pati kaip buvusi, tikrai neisivaizduoju g.gif Arba gydytoja kazka ne taip nupasakojo, arba drauge ne taip suprato.
Snaige, geriau jai patark apsilankyti pas kita gydytoja - gal pasakys visai kita diagnoze arba patikslins ta pacia...
Atsakyti
QUOTE(Gytr @ 2006 06 08, 21:48)
Arba gydytoja kazka ne taip nupasakojo, arba drauge ne taip suprato.
Snaige, geriau jai patark apsilankyti pas kita gydytoja - gal pasakys visai kita diagnoze arba patikslins ta pacia...

Tai ji del to net ligoninej gulejo.Tai jai ten daktare ir nustate diagnoze.Kad nebuvo ko ir nesuprast,pasake taip ir viskas. ax.gif Man tik idomu pasidare ar esat tokia diagnoze kur girdeje... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nugąsdinot Jūs mane čia visos fear.gif Dabar bijau visokių ligų...
Vakar ištinau pirmą kartą (bent jau anksčiau nepastebėjau). Bet tai galvojau, kad nuo karščių. Su vestuviniu žiedu jau teko atsisveikinti verysad.gif Bet ištinau tai žiauriai. Visą vakarą kibirais gėriau vandenį, o į tualetą visia nesinorėjo. O naktį kojos - kaladės. Pirštai kaip dešrelės.
Pirmadienį einu pas gydytoją, tai paklausinėsiu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mikasiene @ 2006 06 15, 13:59)
Nugąsdinot Jūs mane čia visos  fear.gif  Dabar bijau visokių ligų...
Vakar ištinau pirmą kartą (bent jau anksčiau nepastebėjau). Bet tai galvojau, kad nuo karščių. Su vestuviniu žiedu jau teko atsisveikinti  verysad.gif  Bet ištinau tai žiauriai. Visą vakarą kibirais gėriau vandenį, o į tualetą visia nesinorėjo. O naktį kojos - kaladės. Pirštai kaip dešrelės.
Pirmadienį einu pas gydytoją, tai paklausinėsiu  blink.gif



Taip labai nesijaudink - pats tinimas dar nera taip blogai, jei slapimo tyrimas geras ir kraujospudis normos ribose. As jau karta del tinimu gulejau ligoninej, tai siandien eidama pas gydytoja jaudinausi kaip pries egza, bijojau, kad gydytoja, pamaciusi mano tinimus mane tiesiai i ligonine "iskomandiruos" doh.gif Aciu dievui, kraujospudis buvo normalus ir slapimas geras, tai dziaugiuosi sisyk isvengusi ligonines thumbup.gif
Beje, man gydytoja nuo tinimu pasiule vartoti viena labai skanu "vaista" - arbuzus smile.gif , nes jie labai gerai varo skyscius is organizmo. Ir tikrai - kol gerdavau tik vandeni, tai tiek daznai nelekdavau i tualeta, o nuo arbuzu tikrai dazniau "darau sisiuka" thumbup.gif Ir kas svarbiausia - labai skanu!
Atsakyti
Vakar ir aš jau pastebėjau kad tinsta kojos ( tiksliau vyras masažuodamas kojas tokį atradimą padarė g.gif ) Man ištino kur čiurna..apačioje prie kaulelio..iš vidinės pusės net nesimato kaulelio doh.gif Ryte tai lyg ir normaliai...bet va į vakarą vėl doh.gif Rankų pirštai ir visas kūnas lyg normaliai wub.gif
Ką man daryti? g.gif O spaudimas tai pas mane nuolat prie žemųjų.. blink.gif

QUOTE(Gytr @ 2006 06 15, 20:16)

Beje, man gydytoja nuo tinimu pasiule vartoti viena labai skanu "vaista" - arbuzus smile.gif , nes jie labai gerai varo skyscius is organizmo. Ir tikrai - kol gerdavau tik vandeni, tai tiek daznai nelekdavau i tualeta, o nuo arbuzu tikrai dazniau "darau sisiuka" thumbup.gif Ir kas svarbiausia - labai skanu!


Aš kaip tik šiandien pabijojau arbūzą pirkti..Galvoju dar labiau kojelės ištins blink.gif
Atsakyti
Aš taip pat tinstu bet tik rankos ir kojos blink.gif tyrimai geri tai daktarė sakė kad nuo karščio tai liepė arbūzą taipat essen.gif ,tai jau su tuo tinimu ir bus kol turėsiu 2.gif nors jau nebedaug beliko thumbup.gif .Tik va jau žiedų nebenumaunu gal daugiau nesutins blink.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2006 06 07, 22:08)
Sveikutes,norejau paklaust gal kuriai taip buvo.
Mano vienai draugei istino kaire koja,bet ne tik peda,visa koja.Jai daktare sake kad vaikutis vena uzspaude,nu jus kaip norit mane vadinkit,bet tokios nesmones nesu girdejus.Kazkoks absurdas,gal as neteisi?
Juk vaikutis placentoj,kur jis ta vena gali uzspaust? g.gif  g.gif


na tokio dalyko ir as negirdejau blink.gif bet siaip sakykim del posakio: vaikutis uzspaude, tai jau kitas reikalas. kai man buvo 13 savaiciu, man vaikutis uzspaude nerva nugaroje, ir as net neislipdavau is lovos be asaru pakalnes ir vyro pagalbos blink.gif tai va, pasakymas: vaikutis uzspaude, reiskia, gimda uzspaude. ar bent jau kazkas panasaus. ir man negalejo niekuom padet. tiesiog liepe guet lovoj, ir tiketis, kad maziulis greitai paaugs ir pasislinks i kuria nors puse ax.gif

QUOTE(Mikasiene @ 2006 06 15, 13:59)
  Bet ištinau tai žiauriai. Visą vakarą kibirais gėriau vandenį, o į tualetą visia nesinorėjo. O naktį kojos - kaladės. Pirštai kaip dešrelės.
Pirmadienį einu pas gydytoją, tai paklausinėsiu  blink.gif


o kam tiek daug gerei? ir dar vakara? juk rekomenduojama vakare nuo 16h trruputuka apribot skysciu kieki, ypac jei esi linkusi i tinima ax.gif

QUOTE(HONDIKĖ @ 2006 06 15, 20:09)
Tik va jau žiedų nebenumaunu gal daugiau nesutins  blink.gif

a kude nenusiemei anksciau? g.gif as jau irgi padzioviau sekcijoje. gaila. bet ale dar labiau gaila butu, jei po to visai pirsta uzestu unsure.gif
Atsakyti