Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

Aj man kiek butu, tiek gerai - bil cik lietuviskai papliurpti biggrin.gif rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=laureta,2008 12 02, 18:31]
Aš irgi svajojau apie tai. Bet kai padirbėjau prie namo... tai tas noras ir praeina. Bet kai pailsiu, vėl noras ateina. biggrin.gif



Na gal kartais ir uz... , bet zinai , kad tavo.As visa laika gyvenau(su tevais kaip gyvenau) nuosavam name.Tai man thumbup.gif Kas labiausiai nepatiko sniego kasimas ir peciaus kurimas doh.gif va tas tai nervino.Dabar aisq naujos statybos namai turi dujinius, arba diselinius sildinimus su valandom. ax.gif
Labai noriu geliu prisisodinti prie namu, gal kokia obelaite, lisvyte,morkyciu,pamidoriuku- tiesiok keleta svieziu darzoveliu, bent vaikam kad butu.Bet nesu is tu kur meksta kapstytis darze.Oiii. noriu daug ko biggrin.gif


Atsakyti
Aš gimiau ir užaugau name. Man buvo doh.gif Aš pavydėdavau tiems kurie gyveno butuose lotuliukas.gif . Dabar prisiminus tai juokas ima, bet tuomet dirbti vis prie to namo, tai buvo košmaras.
Man kaip tik atvirkščiai nereikia gėlyčių. MB turi prisisodinęs, bet jų neprižiūri doh.gif , tai tenka man. Kitais metais nebus, nes nesirūpina, o man jų nereikia, geriau jau žolė smile.gif

*NYC girl* gal koks popieriniam darbui ir nereikia diplomo, bet dirbti medicinoje, manau be nelabai išeitų.

*NYC girl* kaip smagu kai vyksta tokie susitkimai smile.gif

Vakar gavau kelionės dokumentus, o darbo kortos dar vis neturiu cry.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 12 03, 14:27)
Aš gimiau ir užaugau name. Man buvo  doh.gif Aš pavydėdavau tiems kurie gyveno butuose  lotuliukas.gif . Dabar prisiminus tai juokas ima, bet tuomet dirbti vis prie to namo, tai buvo košmaras.
Man kaip tik atvirkščiai nereikia gėlyčių. MB turi prisisodinęs, bet jų neprižiūri  doh.gif , tai tenka man. Kitais metais nebus, nes nesirūpina, o man jų nereikia, geriau jau žolė  smile.gif

*NYC girl* kaip smagu kai vyksta tokie susitkimai  smile.gif

Vakar gavau kelionės dokumentus, o darbo kortos dar vis neturiu cry.gif




Zinok ir as pavydedavau , vaikas budama, kas gyvena bute, bet as del to, kad ten visa laika pilna draugu.iseini i laiptine ir viskas... irgi kvailai masciau kaip pagalvoji biggrin.gif

Man irgi fainai skamba ti susitikimai biggrin.gif

o gali paklausti tai su kokiais doc. tu ten eszikaip supr. kad negali dirbti? ar cia as kazka ne taip supr.? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 12 03, 07:27)

1.*NYC girl* gal koks popieriniam darbui ir nereikia diplomo, bet dirbti medicinoje, manau be nelabai išeitų.

2.*NYC girl* kaip smagu kai vyksta tokie susitkimai  smile.gif

1.nesusiklabam biggrin.gif ka as norejau pasakyti,kad turedamas diploma ,kad ir medicinos srityje jo nepakanka,nes turi issilaikyti board egzaminus ir taip toliau,o jei po jo isigijimo padarai pertrauka,pvz kaip as 6 metus nieko nedirbus savo sferoje doh.gif todel ir sakau jis tampa bevertis,nes vel reiks eiti perislaikyti kvalifikacinius egzus ,kad buciau up to date kai sako. (p.s. as nieko su medicina bendra neturiu)
2.Aga smagu.
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 12 03, 07:33)
Man irgi fainai skamba tie susitikimai  biggrin.gif

Taigi niekis,tuoj ir pati galesi jungtis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC girl*: 03 gruodžio 2008 - 13:58
QUOTE(*NYC girl* @ 2008 12 03, 14:57)
Taigi niekis,tuoj ir pati galesi jungtis thumbup.gif


Labai laukiu biggrin.gif Tik jausius kai balta varna tarp jusu senbuviu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*juodaplauke* @ 2008 12 03, 07:10)
Labai noriu geliu prisisodinti prie namu, gal kokia obelaite, lisvyte,morkyciu,pamidoriuku- tiesiok keleta svieziu darzoveliu, bent vaikam kad butu.Bet nesu is tu kur meksta kapstytis darze.Oiii. noriu daug ko  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Ir as del to namo noriu,,,ir dar, kad galeciau kas ryta ant laiptu kava gerti ax.gif su naktiniais.

O varna nesijausi, visos cia mes vienodos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 12 03, 19:36)
O varna nesijausi, visos cia mes vienodos mirksiukas.gif

as uzbaigsiu:"visos mes cia vienodos varnos" laugh.gif lotuliukas.gif

p.s. mane toks juokas sueeme ,nepykit as tikrai ne piktuoju biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai ka ir norejau pasakyti - visos vienodos varnos.BALTOS ax.gif Lietuvaites nuo amerikieciu mikliai atskirsi, nesvarbu, kiek jos metu cia begyventu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 12 04, 04:36)
drinks_cheers.gif Ir as del to namo noriu,,,ir dar, kad galeciau kas ryta ant laiptu kava gerti ax.gif su naktiniais.

O varna nesijausi, visos cia mes vienodos mirksiukas.gif



gali ir be naktiniu, jei nera aplink kaimynu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Na zinai- is pradziu zalia, nelabai ka zinai, o plius priklauso su kokiais aplink zmonem esi, jis gali savo kalbom padaryt tave varna nieko nezinancia ......
Papildyta:
QUOTE(*PM* @ 2008 12 04, 05:35)
as uzbaigsiu:"visos mes cia vienodos varnos"  laugh.gif  lotuliukas.gif

p.s. mane toks juokas sueeme ,nepykit as tikrai ne piktuoju  biggrin.gif



Ir kogi taip juokinga ? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano sūnus studijuoja 3 kurse VU, vasarą kokiem 3 mėnesiam norėtų išvažiuot į Ameriką užsidirbt. Gal galėtumėt duot patarimų kaip nuvažiavus iš karto gaut darbą ir kur permiegot, gali dirbti bet ką bigsmile.gif Ačiū už pagalbą
Atsakyti
Ar turi darbui skirtą vizą?
Atsakyti