Įkraunama...
Įkraunama...

Įvažiavimas į JAV

QUOTE(Maja Di @ 2008 12 13, 20:04)
Sveikos 4u.gif
Mano sūnus studijuoja 3 kurse VU, vasarą kokiem 3 mėnesiam norėtų išvažiuot į Ameriką užsidirbt. Gal galėtumėt duot patarimų kaip nuvažiavus iš karto gaut darbą ir kur permiegot, gali dirbti bet ką bigsmile.gif Ačiū už pagalbą

Tegu pasidomi, nes studentams yra atskiros programos vasaromis. Lyg studijuok ir dirbk. Ar kažkas panašaus. Kadangi niekada nebuvo aktualu, tai nežinau nieko tikro ir apčiuopiamo, bet kažkur viena ausim girdėjau ax.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymus, viską perduosiu, gal ko nežinojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2008 12 13, 13:04)
Sveikos 4u.gif
Mano sūnus studijuoja 3 kurse VU, vasarą kokiem 3 mėnesiam norėtų išvažiuot į Ameriką užsidirbt. Gal galėtumėt duot patarimų kaip nuvažiavus iš karto gaut darbą ir kur permiegot, gali dirbti bet ką bigsmile.gif Ačiū už pagalbą



zinai as tau draugishka patarima duosiu: jei treciakursis bernas nesugeba pats issiaiskint apie tai ko reikia zmogui, kad galetu padirbeti JAV, tuo labiau kad VU per visus galus ten reklamuoja vasaros darbu JAV programas (mano laikais puse kurso isvaziuodavo vasarai), tai jam Amerikej tikrai bus labai labai sunku. CIa mamos jau nebus, kad issiaiskintu ir issiklausinetu viska uz ji. Geriau tegul Europoj kur vaziuoja, arciau namu, nereikia darbo vizu ir t.t., o pinigai turbut panasus.

Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 12 14, 20:46)
zinai as tau draugishka patarima duosiu: jei treciakursis bernas nesugeba pats issiaiskint apie tai ko reikia zmogui, kad galetu padirbeti JAV, tuo labiau kad VU per visus galus ten reklamuoja vasaros darbu JAV programas (mano laikais puse kurso isvaziuodavo vasarai), tai jam Amerikej tikrai bus labai labai sunku. CIa mamos jau nebus, kad issiaiskintu ir issiklausinetu viska uz ji. Geriau tegul Europoj kur vaziuoja, arciau namu, nereikia darbo vizu ir t.t., o pinigai turbut panasus.

Tai gal jis ir pats išsiaiškino, bet buvo grįžęs praeitą savaitgalį namo ir prasitarė, kad nori vasarai Amerikon išvažiuot, tai aš jau čia savo inciatyva galvoju SM prazonduosiu kas kaip g.gif Juk žinai kad motina iki pensijos galvoja, kad viską geriau padarys nei jos vaikai doh.gif , kokio amžiaus jie bebūtų jie vis dar vaikai doh.gif
Šiaip ar atip ačiū visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2008 12 14, 15:21)
Tai gal jis ir pats išsiaiškino, bet buvo grįžęs praeitą savaitgalį namo ir prasitarė, kad nori vasarai Amerikon išvažiuot, tai aš jau čia savo inciatyva galvoju SM prazonduosiu kas kaip g.gif Juk žinai kad motina iki pensijos galvoja, kad viską geriau padarys nei jos vaikai doh.gif , kokio amžiaus jie bebūtų jie vis dar vaikai doh.gif
Šiaip ar atip ačiū visiems 4u.gif



tokiu atveju, vienintelis budas jam legaliai padirbeti JAV vasaros metu yra "Work & Travel" programa su J1 viza. kito legalaus kelio vasarai nera. O nelegaliai tai pati zinai... Su programa vaziuojant, darba suranda man rods agentura lietuvoje, o cia atvykus dazniausiai darbdaviai jau laukia, tai ir nakvoji pas juo sis karto.
Atsakyti
Maja Di, nekreipkit demesio i izeidziancius komentarus.. 4u.gif Tiesiog ignoruokit
O mama visada ir liks mama savo vaikui, kokio jis amziaus bebutu wub.gif
Jus nuostabi mama, nes Jums ne tas pats, kas bus su Jusu vaiku .. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2008 12 15, 10:00)
Maja Di, nekreipkit demesio i izeidziancius komentarus..  4u.gif  Tiesiog ignoruokit
O mama visada ir liks mama savo vaikui, kokio jis amziaus bebutu  wub.gif
Jus nuostabi mama, nes Jums ne tas pats, kas bus su Jusu vaiku ..  4u.gif




Graziai cia parasei biggrin.gif As ir taip galvoju.
Ir pritriu kitai nuomonei , kad buna tokiu mamu, kur neleidiza normaliai jam nieko daryti ir perdetai rupinasi- tai nera gerai. g.gif
Atsakyti
Visai neisižeidžiau, tiesiog yra taip kaip yra, gal iš dalies blondinas ir teisus dėl to "neįgalumo" bigsmile.gif. Nepykstu, nes žinau, kad mano sūnus jokiu būdu nėra mamusiukas, gal todėl išvažiavo į Vilnių studijuot, nors lėšų tam nelabai yr, bet abi vasaras uždarbiavo statybose Lietuvoje (darbą pats susirado mirksiukas.gif ), ir uždirbdavo gerai, o dabar krizės laikais to nebegaus, tai ir pamastė garsiai mirksiukas.gif apie Ameriką. O motinos širdis juk beribė, bet kokį skausma, bet kokias negandas už savo vaikus iškęstų jei tik galėtų. Ir labai yra malonu ir iki ašarų graudu, kai 21 metų bernas kartais paskambina ir pasako- mama , aš tave labai myliu, tu pats brangiausias man žmogus. Gal tai ir neįgalumas, bet man labai gera tą girdėt iš suaugusio vaiko wub.gif
Ačiū visiems kas atsiliepė 4u.gif, o ieškosi lai pats ar Amerikoj ar Europoj ar galų gale Lietuvoj 4u.gif
Atsakyti
[quote=Maja Di,2008 12 15, 13:40]
Ir labai yra malonu ir iki ašarų graudu, kai 21 metų bernas kartais paskambina ir pasako- mama , aš tave labai myliu, tu pats brangiausias man žmogus. Gal tai ir neįgalumas, bet man labai gera tą girdėt iš suaugusio vaiko wub.gif


Grazu wub.gif tikrai ne kekvienas ,o ypac bernas, gali tokiu metu tokius zodzius sakyti.Tai yra grazu ir sveikintina.Manau tai ir Jusu auklejimo nuopelnas+ geri bendravimo rysiai su vaiku.
Cia jums 4u.gif
Atsakyti
Dar nespejau paskaitineti temos, bet labai maga paklaust kai ko biggrin.gif kazin ar lengvai isleistu seima (mane, vyra ir vaikuti) i Jav aplankyt giminiu? g.gif na, zinau, kad dabar bereikia tik to leidimo, bet kazi kaip ten yra jau atskridus i Jav, juk imigracine kiek girdejau gali i sali neileist g.gif
Atsakyti
ileidimas i JAV nepriklauso nuo seimos sudeties, taip kad i tavo klausima pati supranti turbut, kad atsakyti neimanoma.
Atsakyti
na tikrai nėr paprastesnio ir aiškesnio dalyko, nei work and travel usa. kiekvieną žingsnelį išaiškina ir viską praktiškai už tave padaro. Duoda resume ir cover letter formas, jei pats darbo ieškosies. Tos pačios firmos veža ir į Angliją ir į Airiją. Aišku jau senokai tai buvo, bet tikrai daugiau nei pusė mano univero vasarom išvažiuodavo. Aišku nereik tikėtis, kad tai bus nemokama.
Atsakyti