Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

uupss...as ne taip supratau, galvojau tu siaip kaip bajeri Meksikos kokia gatve TX turejai omeny doh.gif lotuliukas.gif nu ir vepla doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 10 31, 20:03)
tai kokosu pienas geriausiai ir tinka i ivairiu azijietishku saliu karius ir sriubas, kaip marinatas ir t.t. nemanau, kad jis kokio poveikio, ar skonio,labai turetu biggrin.gif

nu zinok skoni tai tikrai turi - kokoso mirksiukas.gif taipogi gali buti naudojamas ir padazui, suteikia labai svelnu kokoso skoni ir kvapa patiekalams.
Labai skanu vishtiena troshkinta kokosu piene thumbup.gif
Ant aliejaus apkepinam vishtos krutineles (ash ir kulsheles taip darau), pabarstom prieskoniais, veliau ipjaustom svoguna, cesnako skiltele ir kepam kartu iki kol graziai apskrunda, tiek mesa, tiek svogunai. Ash dar pashlakstau sojos padaziuku, po to supilu kokosu piena ir patroshkinu dar kokia 10-15 min.. Per ta laika vishtiena igauna egzotishka kokoso skoni, padaziukas shiek tiek sutirshteja, ir labai skanu su virtais ryziais.
Ir shiaip retsykiais kai verdu ryzius, imetu shaukshteli kokosu kremo - gera aromata suteikia thumbup.gif tinka valgyti su bet kokia mesyte.
Atsakyti
QUOTE(**chatterbox** @ 2008 11 07, 20:12)
nu zinok skoni tai tikrai turi - kokoso  mirksiukas.gif  taipogi gali buti naudojamas ir padazui, suteikia labai svelnu kokoso skoni ir kvapa patiekalams.
Labai skanu vishtiena troshkinta kokosu piene thumbup.gif
Ant aliejaus apkepinam vishtos krutineles (ash ir kulsheles taip darau), pabarstom prieskoniais, veliau ipjaustom svoguna, cesnako skiltele ir kepam kartu iki kol graziai apskrunda, tiek mesa, tiek svogunai. Ash dar pashlakstau sojos padaziuku, po to supilu kokosu piena ir patroshkinu dar  kokia 10-15 min.. Per ta laika vishtiena igauna egzotishka kokoso skoni, padaziukas shiek tiek sutirshteja, ir labai skanu su virtais ryziais.
Ir shiaip retsykiais kai verdu ryzius,  imetu shaukshteli kokosu kremo - gera aromata suteikia thumbup.gif tinka valgyti su bet kokia mesyte.
kai pagalvoji, kad ir tas pats grynas kokosas yra labai svelnaus skonio, drozlese, kreme, manau yra didesne koncentracija artificial flavour, atitinkamai ir skonis turetu keistis.
Atsakyti
QUOTE(Linea... @ 2008 11 08, 16:39)
kai pagalvoji, kad ir tas pats grynas kokosas yra labai svelnaus skonio, drozlese, kreme, manau yra didesne koncentracija artificial flavour, atitinkamai ir skonis turetu keistis.

nesupratau ka cia norejai pasakyti apie ta skonio shvelnuma.. o del sintetiniu skonio priemaishu, tai reikia ziureti ir zinoti ka perki. Be to man atrodo tu maishai du skirtingus dalykus coconut cream ir creamed coconut. Pirmas yra tirshta dalis, kuris atsiskiria nuo kokosu pieno, antras - labai dideles koncentracijos kokoso ekstraktas, ish kurio taipogi galima gaminti kokosu piena arba krema ir dar yra coconut water tai sultys vaisiaus viduje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **chatterbox**: 08 lapkričio 2008 - 22:15
QUOTE(**chatterbox** @ 2008 11 08, 15:13)
nesupratau ka cia norejai pasakyti apie ta skonio shvelnuma.. o del sintetiniu skonio priemaishu, tai reikia ziureti ir zinoti ka perki. Be to man atrodo tu maishai du skirtingus dalykus coconut cream ir creamed coconut. Pirmas yra tirshta dalis, kuris atsiskiria nuo kokosu pieno,  antras - labai dideles koncentracijos kokoso ekstraktas, ish kurio taipogi galima gaminti kokosu piena arba krema ir dar yra coconut water  tai sultys vaisiaus viduje  smile.gif

aciu uz pamokele smile.gif na as naudojau canned coconut milk, sudetis nepatiko ax.gif ir skonio padaze kokoso nerasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linea... @ 2008 11 08, 22:26)
aciu uz pamokele  smile.gif na as naudojau canned coconut milk, sudetis nepatiko ax.gif ir skonio padaze kokoso nerasta smile.gif

nu kad sudetis nepatiko, tai ash jau neprieshtarausiu, cia jau tavo biznis..nezinau koki ir kaip tu ta padaza darei, bet jau tikrai nesakyk, kad darant kokosini padaza, su kokoso pienu, jokio kokoso skonio nesijaucia.. doh.gif tikra melagyste, gal tave y svecius pasikviesti ir yrodyti, kad klysti? bigsmile.gif
Atsakyti
Perkant aisku, kad reikia ziureti, ko prideta ten mirksiukas.gif Bet jei kas geret kokosu piena is pacio kokoso, tai nera ten kazkokio stebuklingo svelnumo ir saldumo schmoll.gif bent jau man (uzbegsiu uz akiu, kad pirkau ta kokosa kokiam walmart biggrin.gif ne, ne parduotuvej, o HI prie kokosu medziu).
Atsakyti
nu gal tada su mano receptoriais kas nors netvarkoj biggrin.gif dariau vistienos fahita, su fahita prieskoniais, o coconut milk pyliau at pacios pabaigos, na tikrai kokoso man nesijaute bigsmile.gif dar pazurejau sudeti mono, sulfo, etc, ir nusprendziau kad neverta , nebent butu super kazkoks ingridientas, niekandnenaudojau kremo, drozliu, negaliu lyginti, bet tas pienukas man pasirode beskonis ir tiek mirksiukas.gif
aciu uz pakvietima, turesiu omeny mirksiukas.gif idomu koki tu tacoconut milk naudoji, gal jis koks rich in flavour, visokiu ju buna ax.gif

Mes sivakar su sese prasinesem pro jewel osco, prisipirkom humuso , pirma karta ragauju, nu tikrai skanuuuu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linea...: 09 lapkričio 2008 - 04:07
QUOTE(Linea... @ 2008 11 09, 05:03)
dariau vistienos fahita, su fahita prieskoniais, o coconut milk pyliau at pacios pabaigos,


na man atrodo esme buvo ta, kad fahita ir patiekalai su kokoso pienu yra du skirtingi dalykai. kokosu pienas kaip background mano nuomone tam tikriems prieskoniams isryskinti, troskinimui, o ne tiesiog uzpyliau ir voile g.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 11 08, 21:07)
na man atrodo esme buvo ta, kad fahita ir patiekalai su kokoso pienu yra du skirtingi dalykai. kokosu pienas kaip background mano nuomone tam tikriems prieskoniams isryskinti, troskinimui, o ne tiesiog uzpyliau ir voile  g.gif

na gal taip ir buvo, kad prieskoniai isryskejo, o to kokoso pieno pss nei skonio , nei aromato g.gif ,nes as troskinau jame, aisku, gera 15-20 minuciu, gal sakau per ilgai?
Isipyliau jo vieno paragauti, hm, man jis pasirode visiskai beskonis blush2.gif gal mano koks prstas buvo g.gif sakau, nepasitvirtino man tas eksperimentas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linea...: 09 lapkričio 2008 - 04:11
na manau, kad reiktu pabandyti receptu skirtu butent gaminimui su kokoso pienu, nes man kaip jau rasiau, jis irgi beskonis toks gana (o tu tiesa sumaisei ji pirma, nes ant dugno buna "nuosedos"), bet kai gaminu su juo, tai pasakiskai gaunasi, seile jau dabar varva doh.gif
Atsakyti
Man kazkas irgi neisejo su kokoso pienu. Troskinau jame vistos krutinele su darzovem, gavosi toks svelnus , idomus skonis. Net nezinau i ka panasus g.gif Gal kokiu prieskoniu reikejo daugiau, nezinau g.gif
Atsakyti