Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(6663 @ 2008 10 11, 13:51)
vakar prisivalgiau vedaru hihihi.gif , ale ne pacios darytu, o "Kunigaikshtishku"... smile.gif Niammmm..



mano diedui Kunigaiksciu vedarai labai patiko, tik sake butu dar geriau, kad mesos juose butu, o ta padaza spirguciu, svogunu ir grietines dar po siai dienai sapnuoja ir vis man primena
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 10 11, 12:30)
mano diedui Kunigaiksciu vedarai labai patiko, tik sake butu dar geriau, kad mesos juose butu, o ta padaza spirguciu, svogunu ir grietines dar po siai dienai sapnuoja ir vis man primena

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 10 11, 12:51)
vakar prisivalgiau vedaru hihihi.gif , ale ne pacios darytu, o "Kunigaikshtishku"... smile.gif Niammmm..

Raskyt- prashom (man tikrai skanus tie kepsniukai):

dekui biggrin.gif 4u.gif nesulaukiau receptuko, o reikejo mygam suktis, tai shiryt sublenderiavau piene ishmirkusias kepeneles, dejau ishmirkytu perliniu kruopu, kiaushini, manu, pipiru ir kt. prieskoniu, kepiau alyvuogiu aliejuje blynelius, troshkinau svogunu - cesnaku-morku ir grybu (pakepintu) padaze 4u.gif valgem su bulviu koshe su kalafioru ir daug krapu, bei sviestuku ir su kopustu salocikem ( kopustas,visu spalvu paprikos, svogunu laishkai, agurkas, krapai.... viskas uzpilta jogurto, grietines ir majonezo padazu) 4u.gif bet tikrai labai ACIU 4u.gif pabandysiu abu receptukus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif as vel su klausimu ax.gif Kaip lietuviskai Catfish ir ka su ja daryt? nupirkau jau be galvu, be zvynu ir be viduriu, bet su kaulais visais g.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 10 13, 08:43)
Sveikos merginos 4u.gif as vel su klausimu ax.gif Kaip lietuviskai Catfish ir ka su ja daryt? nupirkau jau be galvu, be zvynu ir be viduriu, bet su kaulais visais g.gif

Shamas biggrin.gif 4u.gif daryk kotletukus biggrin.gif 4u.gif maziau zaidimo bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2008 10 13, 16:10)
Shamas  biggrin.gif  4u.gif  daryk kotletukus  biggrin.gif  4u.gif  maziau zaidimo bus  4u.gif

O geras bigsmile.gif as paveiksliuka internete paziurejau, dar pagalvojau kad kaip samas atrodo, bet galvoju neeee doh.gif
Atsakyti
Niekada nepagalvojau, kad catfish yra samas,,,pigus jis cia koks ax.gif as dariau keptuveje su darzovemis:svogunu, pomidoru ir marinuotu agurkeliu bei baltu padazu. Tik as jau pirkau iskaulinta.


QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 08, 14:35)
merginos, su kuo humusas valgomas?  blush2.gif  ax.gif

QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 10 09, 09:52)
ne pupos ten  mirksiukas.gif  humusas daromas iš avinžirnių (chickpeas) ir česnako, citrinos sulčių ir kitų prieskonių. Na, čia toks pagrindinis receptas. Kiti dar deda trinto baklažano ar kažkaip kitaip paįvairina.


Pas mus irgi is pupu daro ax.gif Restorane mes tiekiame su prancuziska duona, sparagais, ridikeliais ir cukinija. Bet man jis irgi schmoll.gif

QUOTE(mamia @ 2008 10 09, 16:09)
4u.gif Dekui ,bandysim savaitgali vedaru issikepti,nes dabar tik zarnas mirkau rolleyes.gif


Mamia, atvaziuoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 13, 19:02)
Niekada nepagalvojau, kad catfish yra samas,,,pigus jis cia koks ax.gif  as dariau keptuveje su darzovemis:svogunu, pomidoru ir marinuotu agurkeliu bei baltu padazu. Tik as jau pirkau iskaulinta.

drinks_cheers.gif As uztikau Stop&Shop $.99 uz svara, tai todel ir pirkau biggrin.gif $3 uz 4 zuvis sumokejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu apsukri tu! 4u.gif Papasakok, kaip gaminai>?O klausykit, mergaites, kaip "snapper" lietuviskai verciasi? Cia vienintele zuvis, kuria mano vyas pripazista, o ji pati brangiausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 10 13, 21:27)
drinks_cheers.gif As uztikau Stop&Shop $.99 uz svara, tai todel ir pirkau biggrin.gif $3 uz 4 zuvis sumokejau lotuliukas.gif

as kaip pasiilgau zuvies. vienintele zuvies rusi parduotuvej maciau. jau atsivalgiau. daugiau nei rukytos nei saldytos nesu maciusi. apie konservus nekalbu. ar zmones mano mieste nevalgo zuvies patiekalu?
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 10 13, 19:49)
Nu apsukri tu! 4u.gif Papasakok, kaip gaminai>?O klausykit, mergaites, kaip "snapper" lietuviskai verciasi? Cia vienintele zuvis, kuria mano vyas pripazista, o ji pati brangiausia doh.gif


lynas 4u.gif

o ar matet, kuri monkfish amerikej pirkti kada?
Atsakyti
Skani zuvyte gavosi thumbup.gif Vis del to nukaulinau as ja, gavosi file, nes MB su kaulais tai bambedamas valgo tik ax.gif I 2 kiausinius pyliau Wostershire Sauce, garlic powder, paprikos, ground cumin, isplakiau, tada merkiau tuos file i tuos kiausinius, o paskui i italian style breadcrumbs, o tada keptuvej greit iskepe thumbup.gif valgem su ryziais ir namie raugintais agurkais ax.gif O tetis dar sake rytoj zuviene isvirs is likusiu kaulu g.gif bet sakiau kad daug nevirtu lotuliukas.gif nes as varskecius darysiu, radau varskes pagaliau, Farmers Cheese vadinasi thumbup.gif
Atsakyti