Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo maudimas nėštumo pradžioje

QUOTE(IDILĖ83 @ 2013 08 10, 15:45)
man maude, bet kadangi tai trecias nestumas buvo nesinorejo lakstyt atrodo del nieku pas gyd, paskui lyg praejo, nuejau pas gyd 12sav privaciai, nes pagal akusere pasirodyt pas ginekologe reikia tik 20 sav, deja jau buvo velu, nebeplke mazylio sirdele, tai mano patarimas jei tik jauciates ne taip eikit pasitikrint, kad paskui nekamuotu mintis kodel nenuejau anksciau,,,,,,,, jau 3sav siandien kaip nebeturiu savo mazylio,o tas kodel nenuejau vis dar kamuoja verysad.gif

Nemanau, kad ankstesnis vizitas pas gydytoją būtų padėjęs g.gif Ankstyvam nėštume vaikiukas dažniausiai nustoja vystytis dėl savo chromosominių dalykų, o čia jau nieko nepadarysi, kad ir kaip stengtumeisi.
Natūralūs tie pamaudimai nėštumo pradžioje. Man irgi maudė. Svarbu, kad maudimas neperaugtų į stipresnį skausmą, jo nelydėtų kraujavimas. Va tada, tai jau žaibo greičiu pas gydytoją reikia lėkti.
Atsakyti
Laba diena, mergaitės, pagaliau po ilgų skiatymų prisijungiau į Jūsų pašnekesius. Neišsiplėsiu, mano istroja tokia: prieš tris metus laukiausi, tačiau dėl tam tikrų asmeninių aplinkybių teko nutraukti nėštumą, dėl to aišku vėliau labai gailėjausi...praeitais metais turėjau negimdinį, o šiemet visai netikėtai ir nelauktai nestuke.gif , kaip gydytoja sakė jau 5 sav., nors ECHO matėsi tik puslele. GYdytoja sakė, kad viskas gerai, liepė ateiti po poros sav. Dabar truputi pamaudzia pilva, jausmas lyg turėčiau susirgti mm..daznai jauciu kad po astroko maisto...ar tai normalu? Labai pergyvenu, labai norime šio vaikelio, todėl kiekvienas toks dilgčiojimas sukelia baimęsmile.gif Iš anksto labai dėkinga už atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AgenteA @ 2013 08 22, 15:39)
GYdytoja sakė, kad viskas gerai, liepė ateiti po poros sav. Dabar truputi pamaudzia pilva, jausmas lyg turėčiau susirgti mm..daznai jauciu kad po astroko maisto...ar tai normalu? Labai pergyvenu, labai norime šio vaikelio, todėl kiekvienas toks dilgčiojimas sukelia baimęsmile.gif Iš anksto labai dėkinga už atsakymus  thumbup.gif

Kaip jau turbūt ir skaitei, pamaudenimai nėštumo pradžioje yra normalu. Man sustiprėdavo sėdint, o praeidavo vos kelias minutes pagulėjus, po kiek laiko vėl užeidavo, tai taip ir gulinėdavau po truputį smile.gif Jei skausmas nėra stiprus ir nėra kraujo, tada viskas ok wink.gif Šiek tiek pamausti ir turi, juk gimdoje vyksta dideli pokyčiai wink.gif
Dėl aštroko maisto, tai girdėjau, kad jo nėštumo metu geriau vengti.
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės nestuke.gif
Šiandien turėjau tokią bėdą, gal kam iš jūsų taip pat taip yra nutikę ir galite man padėti.
Esu 21 savaitę nėščia. Ryte atsikėliau ir jaučiausi puikiai, pradėjau gaminti pusryčius ir pajutau tokį lengvą skausmą dešinėje puseje labai panašų į mėnesinių skausmą, prisėdau ir galvojau, kad čia trumpai ir praeis, bet skausmas didėjo...Nieko nelaukusi nuvažiavau į ligoninę, mane apžiūrėjo, patikrino ir gimdos kaklelį viskas buvo ok, taip pat šlapimo tyrimas buvo geras.
Taip nieko ir nerado, liepė magnį gerti ir gulėti, bet aš nemanau, kad stiprūs skausmai yra nereikšmingi... labai myliu savo leliuką ir jaudinuosi, gal kam yra taip buvę ? verysad.gif
Atsakyti
Tai ko važiuot į ligoninę, jei gydytojais netikit? Forume aišku diagnozę geriau nustatys
Atsakyti
QUOTE(PatricijaD @ 2013 11 06, 20:57)
Sveikos būsimos mamytės  nestuke.gif
Šiandien turėjau tokią bėdą, gal kam iš jūsų taip pat taip yra nutikę ir galite man padėti.
Esu 21 savaitę nėščia. Ryte atsikėliau ir jaučiausi puikiai, pradėjau gaminti pusryčius ir pajutau tokį lengvą skausmą dešinėje puseje labai panašų į mėnesinių skausmą, prisėdau ir galvojau, kad čia trumpai ir praeis, bet skausmas didėjo...Nieko nelaukusi nuvažiavau į ligoninę, mane apžiūrėjo, patikrino ir gimdos kaklelį viskas buvo ok, taip pat šlapimo tyrimas buvo geras.
Taip nieko ir nerado, liepė magnį gerti ir gulėti, bet aš nemanau, kad stiprūs skausmai yra nereikšmingi... labai myliu savo leliuką ir jaudinuosi, gal kam yra taip buvę ? verysad.gif

man buvo stiprus skausmai 31 nestumo savaite. Vaziavau i ligonine, apziurejo,viskas tvarkoje, tiesiog vaikas buvo kazkoki nerva uzspaudes, dure man kazkur sone desiniam. O maudimas tai sunku pasakyt nuo ko galejo but,bet jei tyrimai geri, gulekit, ilsekites , elkites kaip pataria gydytojai ir bus gerai viskas. Juk jei tfiu tfiu tfiu grestu prieslaikinis, butu kietejes pilvelis ar prasiveres kaklas/ar minkstas...bet pas jus gi viskas gerai,tai bukit rami. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(latte.coffee @ 2013 11 07, 13:14)
man buvo stiprus skausmai 31 nestumo savaite. Vaziavau i ligonine, apziurejo,viskas tvarkoje, tiesiog vaikas buvo kazkoki nerva uzspaudes, dure man kazkur sone desiniam. O maudimas tai sunku pasakyt nuo ko galejo but,bet jei tyrimai geri, gulekit, ilsekites , elkites kaip pataria gydytojai ir bus gerai viskas. Juk jei tfiu tfiu tfiu grestu prieslaikinis, butu kietejes pilvelis ar prasiveres kaklas/ar minkstas...bet pas jus gi viskas gerai,tai bukit rami. 4u.gif


Aciu labai uz atsakyma smile.gif)
Atsakyti
Sveikute busimos mamytes! 4u.gif Skaitau sia temele ir lygtais raminuosi po truputi kad tie skausmeliai kaip ir normalu. smile.gif As dabar laukiuosi savo antrojo,dar tik 5 savaiteles mums ir labai noreciau dziaugtis ir atsipalaiduoti bet nerimas vis neduoda ramybes....maudena pilvelio apacia ir viskas. kartais labiau ir intensyviau, kartais tik vos vos o kartais ir visai nustoja,bet as vis negaliu atsipalaiduoti ir galvoju kad kazkas blogo jau vyksta nes labai to bijau. Labai trigdo kad su pirmuoju vaikeli jokio skausmo niekada nejauciau, o atrodo juk pirmas, gimda tikrai labiau turejo temptis nei dabar, o tada neskaudejo o dabar skauda.... unsure.gif gyvenu UK ir turiu drauge verteja tai ji su nestukem kiekviena diena pas gydytojus laksto,tai ji mane ramin,sako kas antra skundziasi kad skauda, bet as vistiek nerami doh.gif atrodo kaip zinoti kur ta riba kada skausmas yra normalus o kada jau kazko rimtesnio pozymis, be to gasdina ir tai kad cia iki 12 savaiciu net jei ir gresia persileidimas, krauji ir t.t. daktarai nieko nedaro,nes iki 12 savaiciu jei taip atsitina tai vadinasi kad "taip turi but" tai nervuoja mane schmoll.gif Nepykit kad gl cia taip negatyviai viska surasiau, bet kazkaip noretusi is kitu mamyciu kazka isgirsti...
p.s nekraujuoju nei kiek o skausmas panasus i spaudima pilvo apacioje, kaip akmei koki laikyciau pilve,toks sunkumas.... blush2.gif
Atsakyti
Man gydytoja sake,kad maudimas or skausmas sone yra normalu nestumo metu ypac viduryje nes tempiasi gimdos raisciai ir pan.aisku jei tai netrunka ilgai...
Atsakyti
Sveikos, man 6 savaitė. o truputį neramu nes pasirodė mažis išskyros iš pradžių rusvos, o dabar vos rozines spalvos. gal kuriai buvo panasiai? ar reaguoti ar dar palaukti? daktare sake nieko nedaryt. g.gif
Atsakyti
Sveikos, Esu mazdaug 3-4 savaites nescia. Taip pat kamuoja skausmai, ypac nakties metu, retkarciais net miegoti neina. Ar tai normalu?wink.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke18 @ 2014 02 28, 15:14)
Sveikos, Esu mazdaug 3-4 savaites nescia. Taip pat kamuoja skausmai, ypac nakties metu, retkarciais net miegoti neina. Ar tai normalu?wink.gif

nenormalu, bes jei 3-4 sav. nėščia tai dar net nebuvo pirmųjų mėnesinių po implantacijos.
Atsakyti