Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojame toliau

QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 11, 12:05)
Oro kaita, nieko baisaus 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
gal kas nors galetu padeti issiaiskinti du sapnus, kurie neduoda ramybes.

Sapnavau kad didziuliame akvariume skaidrus vanduo ir jame plaukioja trys zuvys. Viena mazyte raudona kur akvariumines tokios plevenancios buna, ja praryja didelis karpis. Kuris veliau plaukioja ir iplaukia tiesiai rykliui dideliam i nasrus ir sis ji praryja. O as lyg ir issigandau to didelio ryklio..

o antras toks:
sapnuoju kad vakare, lyg tai jau tamsus metas o as stoviu prie kazkokio plataus kelio su nepazistamu. Kuris labai geras, jauciu. Lyja lietus bet jis visai neerzina. Tada tas nepazistamas pakelia mane i virsu tris kartus ( uz klubu suemes) - taip kilsteli ir pastato vel. Ir man labai gera su juo. Jis pasirodo yra anglas ar kazkoks uzsienietis ir sako einam su manim (na atseit gyvenima pasirink su juo). O lietus labai lyja...Ir as matau kaip is priekio bet ne i mus vaziuoja dideliu greiciu toks traktorius masyvus kur kelius nuo sniego valo ir nustumia nuo kelio viska kas yra: masinas zemes ir t.t. tvora nugriauna kazkokia ir vaziuoja tolyn...
O mes stovim prie kazkokio krioklio ar dideles duobes kur subega snioksciantis vanduo - jo labai daug

Lingu Lingu, prasau, gal tu galetum padeti? Ar kas nors kitas gal zino ka tai galetu reiksti?

aciu
Atsakyti
LinguLingu, as i jus dar karteli kreipiuosi,gal padesite,nes siandien visa diena tik apie tai ir mastau blush2.gif

sapnavau sianakt jog guli mano (mirusi) prosenele lovoje ir mano senelis (jos sunus,bet siomis dienomis sveikas ir gyvas)...abu sapne jie jau mirties patale..as prieinu prie mociutes, ja pabuciuoju kelis kartus, o lupos tokios sausos (kazkodel labai tai istrigo)..ir mastau, vat jei mirs mano senelis,jo siela isikunys i mano busima vaikeli (nors sapne nesu nescia), bet ne, mastau, negalima to leisti, nes senelis anksciau isgerdinedavo,o juk nenoriu,kad mano vaikas taip pat elgtusi unsure.gif

sapnas ir nutruko ties ta vieta, nes zadintuvas suskambo g.gif

nenuoda man ramybes sis sapnas, nes kiek zinau, bucinys lyg ir liga reiskia...o dar nuo mirusio zmogaus,-isvis baugu pasidare, visokios negeros mintys dabar lenda verysad.gif

o gal siaip kuri mergaite galetu paaiskinti, buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
O as sapvanau, kad mano namuose pilna ziurkiu, bet tokiu baisiu, nusususiu, ir visos taiko mane apkandziot.... O as zinau, kad jei ikas, kazkuom apsikresiu ir mirsiu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fishbone @ 2008 12 13, 12:25)
O as sapvanau, kad mano namuose pilna ziurkiu, bet tokiu baisiu, nusususiu, ir visos taiko mane apkandziot.... O as zinau, kad jei ikas, kazkuom apsikresiu ir mirsiu....  doh.gif


kazkada sapnavau pilna nama ziurkiu, tai man asmeniskai reiske apkalbas
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 12 12, 22:16)
LinguLingu, as i jus dar karteli kreipiuosi,gal padesite,nes siandien visa diena tik apie tai ir mastau blush2.gif

sapnavau sianakt jog guli mano (mirusi) prosenele lovoje ir mano senelis (jos sunus,bet siomis dienomis sveikas ir gyvas)...abu sapne jie jau mirties patale..as prieinu prie mociutes, ja pabuciuoju kelis kartus, o lupos tokios sausos (kazkodel labai tai istrigo)..ir mastau, vat jei mirs mano senelis,jo siela isikunys i mano busima vaikeli (nors sapne nesu nescia), bet ne, mastau, negalima to leisti, nes senelis anksciau isgerdinedavo,o juk nenoriu,kad mano vaikas taip pat elgtusi unsure.gif

sapnas ir nutruko ties ta vieta, nes zadintuvas suskambo g.gif

nenuoda man ramybes sis sapnas, nes kiek zinau, bucinys lyg ir liga reiskia...o dar nuo mirusio zmogaus,-isvis baugu pasidare, visokios negeros mintys dabar lenda  verysad.gif

o gal siaip kuri mergaite galetu paaiskinti, buciau labai dekinga 4u.gif


MAtai mieloji, tu priejei ir pati pabuciavai, tai buk rami del to... tai pirmiausia.Antra - kokiu isgyvenimu esi patyrusi rysiumi su girtavimu? Greiciausiai is pasamones tie isgyvenimai ir ateina.ISdziuve lupos gali reiksti troskuli tiesiogiai arba nesugebejima issakyti to ka jauti ir tai butu alternatyva...o ka pati manai? juk mes daugiau zinom ir suvokiam, nei leidziam sau pripazinti... abejones kalnus pila wink.gif
Atsakyti
sianakt sapnavau save kruvinom rankom blink.gif , kraujas sudziuves toks tamsus, bet man tai kazkodel visai netrukde, tik kai pamaciau, kad aplinkiniai baisisi, tada nusiploviau rankas
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2008 12 14, 05:33)
MAtai mieloji, tu priejei ir pati pabuciavai, tai buk rami del to... tai pirmiausia.Antra - kokiu isgyvenimu esi patyrusi rysiumi su girtavimu? Greiciausiai is pasamones tie isgyvenimai ir ateina.ISdziuve lupos gali reiksti troskuli tiesiogiai arba nesugebejima issakyti to ka jauti ir tai butu alternatyva...o ka pati manai? juk mes daugiau zinom ir suvokiam, nei leidziam sau pripazinti... abejones kalnus pila wink.gif



labai labai didelis aciu user posted image
jus, kaip visada, "pirstu i aki" pataikot bigsmile.gif
mane labai isgasdino sitas sapnas, tai uzsiblokavo net visos mintys, negalejau niekaip isrist sio sapno reiksmes doh.gif
o isgyvenimu turejau ir dar dabar ju turiu...tai dabar net nesistebiu,kad susapnavau toki sapna...tik tiek,kad jau viskas buvo aprime...

dar vienas klausimelis, jei butu buve atvirksciai, ne as, o mane pabuciave?..tada jau nelabai gera reiksme sapno unsure.gif


dar karteli ACIU 4u.gif
Atsakyti
Matai, sunku pasakyti, nes viskas priklausytu nuo eigos ir simboliu.Asmeniskai as manau, jog nera pavojaus tame:)
Atsakyti
QUOTE(Silvux @ 2008 12 11, 18:36)
Sapnavau kad didziuliame akvariume skaidrus vanduo ir jame plaukioja trys zuvys. Viena mazyte raudona kur akvariumines tokios plevenancios buna, ja praryja didelis karpis. Kuris veliau plaukioja ir iplaukia tiesiai rykliui dideliam i nasrus ir sis ji praryja. O as lyg ir issigandau to didelio ryklio..

o antras toks:
sapnuoju kad vakare, lyg tai jau tamsus metas o as stoviu prie kazkokio plataus kelio su nepazistamu.
aciu

Abu sapnai rodo senu veiksmu, ivykiu, procesu pabaiga ir naujo gyvenimo pradzia 4u.gif

QUOTE(Fishbone @ 2008 12 13, 13:25)
O as sapvanau, kad mano namuose pilna ziurkiu, bet tokiu baisiu, nusususiu, ir visos taiko mane apkandziot.... O as zinau, kad jei ikas, kazkuom apsikresiu ir mirsiu....  doh.gif

Pagal taro kortas ziurkes reiskia pinigu netekima, tai gali buti vagyste, masinos remontas, draudimas, o greiciausiai-masinis apsipirkimas pries Kaledas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mačiau sapne pro lango plyšį į mano buto vidų sušokančias peles,- gal 4 smulkias tokias,greičiausia peliukus ir vieną tokią didelę,suvokiau kaip motiną. Kaip išskaityti tokį vaizdinį ?
Atsakyti
QUOTE(alisa1 @ 2008 12 15, 11:21)
Sveikos,  mačiau sapne pro lango plyšį į mano buto vidų sušokančias peles,- gal 4 smulkias tokias,greičiausia peliukus ir vieną tokią didelę,suvokiau kaip motiną.  Kaip išskaityti tokį vaizdinį ?

Peles, ziurkes-pinigu netekimas.
Atsakyti