Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji 2-4 sav. Nestumo Pozymiai

aciukas Uksne lotuliukas.gif
Atsakyti
as vis dar nesuprantu kas man darosi! jei ir buciau nescia tai MAXIMUM 3-4savaites! temperatura pastoviai 36.8. krutines neatleidzia nei dienai,stangri ir jautrus speneliai! nuolatinis tempimas pilvo apacioj,pavalgius visada bloga,net po dubenelio sriubos atrodo,kad drambli suvalgiau! o labiausiai erzina mano nervingumas! nuolatine isterika ir asaros! vargsas mano vyras verysad.gif jau 2 NT neigiami!
Atsakyti
QUOTE(reduxe @ 2009 02 20, 14:00)
as vis dar nesuprantu kas man darosi! jei ir buciau nescia tai MAXIMUM 3-4savaites! temperatura pastoviai 36.8. krutines neatleidzia nei dienai,stangri ir jautrus speneliai! nuolatinis tempimas pilvo apacioj,pavalgius visada bloga,net po dubenelio sriubos atrodo,kad drambli suvalgiau! o labiausiai erzina mano nervingumas! nuolatine isterika ir asaros! vargsas mano vyras verysad.gif jau 2 NT neigiami!



Testas turetu rodyti jau.. Gal siaip pms smile.gif
Atsakyti
Na jauciu lb kvailai paklausiu, bet jei jau NT parode tas 2 juosteles, -kas toliau? Begti pas seimos gydytoja? Ten darytis kraujo tyrima, kad nustatytu tikslu nestumo laika? Ar kaip cia ?? blush2.gif
Siandien tik pasidariau NT, tai tokia pasimetus... Pirmas vaikutis.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chiukcia @ 2009 02 23, 12:19)
Na jauciu lb kvailai paklausiu, bet jei jau NT parode tas 2 juosteles, -kas toliau? Begti pas seimos gydytoja? Ten darytis kraujo tyrima, kad nustatytu tikslu nestumo laika? Ar kaip cia ?? blush2.gif
Siandien tik pasidariau NT, tai tokia pasimetus... Pirmas vaikutis.. ax.gif  4u.gif


uzsirasyti pas ginekologa kad patvirtintu nestuma, ir pasakytu jog viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi planavom jau apie 13 mėn, tai kažkaip maniau kad nėštumo simptomai pasireikš kažkaip kad iškart suprasiu ax.gif bet deja, pasireiškė kaip pms toks pats skausmingas, su nugaros ir pilvo tempimais, tai dar ir pora vakarų einant miegot analgino puse teblėtės išgėriau nes jau baisiai negerai jaučiausi, bet kai mm pavėlavo viena diena, kažkodėl pradėjau galvot, kad per daug keista krutinė, tokia kaip išpūsta, tai susipirkau testa ir pamačiau II, man dabar kažkur 6 sav. pas gydytoja eisiu kita savaite, bet šono ir nugaros maudimas vis dar tebėra. rolleyes.gif unsure.gif
Atsakyti
dabartiniai pozymiai: nuolatinis pilvo maudimas (be proto erzinantis), 16-metes krutine biggrin.gif siek tiek skuasminga ir karsta, svaigulys (su pirmu nestumu taip nesvaigau), nu sysiojimas iki beprotybes, ir dar pilvo putimas (nu irgi erzinantis) biggrin.gif
Atsakyti
Kosmaras kazkoks, prisiskaiciau cia visokiu pozymiu ir radau juos beveik visus pas save doh.gif lotuliukas.gif Nezinau kas cia darosi blink.gif Bet atrodo, kad ir pilva maudzia jau pora savaiciu, ir labai jautri kavapams pasidariau, ir krutine kokia tai ne tokia doh.gif ir teplioja kazkaip ne laiku ir nesamoningai (tikslaiu pora kartu vis vos) blink.gif , nors iki mm dar savaite unsure.gif na tik sisioti nevarineja biggrin.gif
Net gi savo megstamiausio sviestuko su juros druska nebenoriu, kai anksciau valgydavau pokeliais be nieko doh.gif Ar visa tai galetu ka nors reiksti? mastau.gif
Net gi viena diena cia juokemes su MB is mano keistai issiputusio pilvo apacioje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tikurila: 23 vasario 2009 - 17:26
ar gali butui pakilusi kuno temperatura apie 37?
Atsakyti
QUOTE(mesyte @ 2009 02 24, 10:00)
ar gali butui pakilusi kuno temperatura apie 37?


thumbup.gif labai gera temperatura, nestuke.gif ji buna aukstesne.
Atsakyti
Sveikos, turiu toki klausimeli gal kuri leidosi Pregnyl? Nes negaliu suprast, jau si kart tikejausi, kad tikrai pastojau, nes krutine buvo nereali, netokia kaip visada padidejo, tokia stangresne pasidare, bet kitu simptomu nebuvo gal nedidelis nuovargis kartais, tai vat dabar ir galvoju i Pregnyl ieina nesciu mot. hormonai tai gal mano organizmas ir pagalvojo, kad as nescia ir taip sureagavo, o kai praejo nedidelis laikas vel viskas grizo i savo vezias, nes vakar krutine pasikeite kaip ir visa laika pries mmm verysad.gif ir mano visos viltis zlugo. Vakar net nuvaziavau HCG padariau, kad vel nebutu tusciu vilciu, tai taip ir nesupratau ka man pasake telefonu del atsakymo, klausiu tai as nescia ar ne, pasake man skaicius, tai klausiu ka tai reiskia na sako gal dar mazai laiko praejo ir pasake pakartot po savaites doh.gif
Atsakyti
zinok, cia visai normalus dalykas yra. man irgi lygiai kaip pries menesines ir nugara paskausdao ir pilvo apacia, tai gimda tempiasi, todel ir skausmai yra, taigi nepergyvenk ir augink savo mazyli smile.gif
Atsakyti