Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 29, 19:50)
o kaip jautiesi po masazo?

nu zinok siandien stipriau padare-tai skaudejo raumenukus.dabar irgi maudzia,bet gyvent galima.jauciu rytoj labiau skaudes. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 29, 18:01)
jo man kairej.ne tai kad skauda bet tokia lyg aptirpus,lyg tempia,lyg spaudzia.net nemoku paaiskint.toks kazkoks negerumas.kaip sveikateles nova siandien? g.gif


Nesuprasi, taip vienaip, tai kitaip. Apie pietus pradejo maust galva, vel ta kaire puse, nosyje lyg perstetu nuo oro, toks kaip maudimas, ir kazkur prie akies kaires toks pats maudimas. Temperatura visa diena, silpna buvo, galvojau nulusiu kur po stalu darbe. Tiesa pavalgius galva lyg ir praejo, nosies viduj tik kazkokia velniava daresi ir aki spaude. Tai vat tokios tokeles.

O del tos galvos, tai man ir panasiai, atrodo lyg kas kokia viena gysla itempia. Po kiek laiko siluma pasijausdavo toj pusej, dar po kazkiek - saltis. Tai po to isvis atrodydavo nejauciu tos puses. Nesamones kazkokios unsure.gif

Tik va ko nesuprantu. Tamografijos tai niekad nesidariau, todel nelabai suprantu, kaip ten kas, bet man keista, na kaip ji gali nieko neparodyt, jei va tokie dalykai pas zmogu galvoje dedasi???? Tai tempia, tai verzia, tai skauda - taigi kazkas darosi, ar su kraujagyslem, ar su smegenim, o ji nerodo nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 29 kovo 2007 - 18:40
QUOTE(Nova @ 2007 03 29, 20:30)
Nesuprasi, taip vienaip, tai kitaip. Apie pietus pradejo maust galva, vel ta kaire puse, nosyje lyg perstetu nuo oro, toks kaip maudimas, ir kazkur prie akies kaires toks pats maudimas. Temperatura visa diena, silpna buvo, galvojau nulusiu kur po stalu darbe. Tiesa pavalgius galva lyg ir praejo, nosies viduj tik kazkokia velniava daresi ir aki spaude. Tai vat tokios tokeles.

O del tos galvos, tai man ir panasiai, atrodo lyg kas kokia viena gysla itempia. Po kiek laiko siluma pasijausdavo toj pusej, dar po kazkiek - saltis. Tai po to isvis atrodydavo nejauciu tos puses. Nesamones kazkokios  unsure.gif

Tik va ko nesuprantu. Tamografijos tai niekad nesidariau, todel nelabai suprantu, kaip ten kas, bet man keista, na kaip ji gali nieko neparodyt, jei va tokie dalykai pas zmogu galvoje dedasi???? Tai tempia, tai verzia, tai skauda - taigi kazkas darosi, ar su kraujagyslem, ar su smegenim, o ji nerodo nieko.

matai novute jie nieko nemato,nes problema ne galvoj o kaklo,nugaros raumenyse. doh.gif priklauso nuo kaklo padeties-uz tai lyg silta,lyg salta toj pusej. doh.gif as taip manau. g.gif
Atsakyti
O man labai sunku vaiksciot verysad.gif taip spaudzia galva, net nemoku pasakyt. einu tai atrodo, kad tuoj nugriusiu. i sonus pameto, nors is isores tai gal niekas nepastebi.eina sau verysad.gif verysad.gif
draugai kviecia vaziuot i soda, tai net nzn. kaip as tokia varysiu.ten visi soks linksminsis o as kaip kokia pensisinke liudesiu doh.gif tikrai neimanoma taip gyvent toliau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2007 03 30, 12:39)
O man labai sunku vaiksciot verysad.gif taip spaudzia galva, net nemoku pasakyt. einu tai atrodo, kad tuoj nugriusiu. i sonus pameto, nors is isores tai gal niekas nepastebi.eina sau verysad.gif  verysad.gif
draugai kviecia vaziuot i soda, tai net nzn. kaip as tokia varysiu.ten visi soks linksminsis o as kaip kokia pensisinke liudesiu doh.gif tikrai neimanoma taip gyvent toliau schmoll.gif


Gal kiek paguosiu, jei pasakysiu, kad ne viena tokia esi smile.gif As tik svajoju, kad po darbo greiciau namo nusigaut, net minciu nera apie kazkokius pasilinksminimus verysad.gif
Atsakyti
ir mane metydavo i sonus,ir atgal kazkaip versdavo. doh.gif o siandien dar gerkle kazkaip skauda ir nosis uzgulta.galva spaudzia-kokia sloga prisimes.tik situ nesamoniu ir truksta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 30, 13:44)
ir mane metydavo i sonus,ir atgal kazkaip versdavo. doh.gif o siandien dar gerkle kazkaip skauda ir nosis uzgulta.galva spaudzia-kokia sloga prisimes.tik situ nesamoniu ir truksta. schmoll.gif


Mane tai dar pries visas sitas nesamones metydavo i sonus, nei is sio nei is to kaip uznesdavo. Bet nekreipdavau demesio kazkaip, o tada visi tie galvos tempimai, maudimai prasidejo.
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 03 30, 15:52)
Mane tai dar pries visas sitas nesamones metydavo i sonus, nei is sio nei is to kaip uznesdavo. Bet nekreipdavau demesio kazkaip, o tada visi tie galvos tempimai, maudimai prasidejo.

dar nova jei nori pasiskaitineti apie vandeni tai ivesk''jusu kunas maldauja vandens'',ten neblogas straipsniukas.turbut dar knygyne nebuvai,ane?kaip siandien savijauta? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 30, 15:11)
dar nova jei nori pasiskaitineti apie vandeni tai ivesk''jusu kunas maldauja vandens'',ten neblogas straipsniukas.turbut dar knygyne nebuvai,ane?kaip siandien savijauta? mirksiukas.gif


Paskaiciau jau ta straipsneli, o knygyne dar nebuvau, taip nusikalu i darbo pabaiga, kad jau nebuna jegu niekur eit verysad.gif Akis siandien vel skaudejo, norejau uzsirasyt dar karta pas akiu gydytoja, bet eiles visur, net privaciose klinikose verysad.gif Galvos oda taip kaip itempta nuo kazko - antaki pajudini, tai atrodo visa oda tempiasi kartu.. Nu velniava tai ne tas zodis..

O kaip tu po masazo siandein?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif niu va, buvau siandien jau vel pas daktare, gavau siuntimeli pas kliniku neurologe, o kolkas sake viskas gali buti del tu ataugu ir nervines sistemos sutrikimo, gal kokie nervukai kazkur yra uzspausti, viskas ir dedas. israse dabar tokiu stiprinanciu hemaopatiniu vaistuku, ir tirpimus jie turetu nuimt, nervu sistema pagerint ir siaip bendra savijauta. belieka tiketis kad si kartuka pageres viskas. ir dar plauciuose kazkokiu neaiskiu garseliuku isgirdo, israse siuntimeli persisviest. patare man kuo daugiau uzsiimt intensyviais dalykeliais, daryti daugiau atpalaiduojamu pratimeliu. jau si karteli regis atidziau viska isklausinejo ir apziurejo. tikiuosi pamazu dabar nuo siu vaistuku pageres. o del masaziuku sake turetu israsyt neurologe klinikuose nustacius tikrai kokio man reikia. tikiuos si karteli bus kokie rezultatai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestulka: 30 kovo 2007 - 14:58
QUOTE(Nova @ 2007 03 30, 16:34)
Paskaiciau jau ta straipsneli, o knygyne dar nebuvau, taip nusikalu i darbo pabaiga, kad jau nebuna jegu niekur eit  verysad.gif  Akis siandien vel skaudejo, norejau uzsirasyt dar karta pas akiu gydytoja, bet eiles visur, net privaciose klinikose  verysad.gif Galvos oda taip kaip itempta nuo kazko - antaki pajudini, tai atrodo visa oda tempiasi kartu.. Nu velniava tai ne tas zodis..

O kaip tu po masazo siandein?

nelabai.skauda gerkle,toks saltukas nupurto jauciu perpute kazkur.kaip slapiu maisu trenkta. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 03 30, 16:26)
nelabai.skauda gerkle,toks saltukas nupurto jauciu perpute kazkur.kaip slapiu maisu trenkta. schmoll.gif


Tie pavasariski atsilimai tai labai apgaulingi, silta silta, bet ziurek vakare jau ir "siltumo" padariniai jauciasi, jei be saliko pavaikstai.. Laikykis, mes nugalesim 4u.gif wub.gif
Atsakyti