Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva ir ūžia joje(ne Karlsonas)

QUOTE(Nova @ 2007 04 02, 17:30)
Sveika, buvau pas alergologa siandien, dare meginius ant odos, nieko neparode, jokiu alergiju. Nors pozymiai, kaip sake gydytojas, tai panasus i alrgija. Visiem jiems tik panasu, bet tiksliai niekas pasakyt nieko negali. Alergologas pasitaike diedukas gal 90 metu, vos kruta, isdejo mane i suns dienas - tai koki cia bruda naudoji (apie nosies lasus), tai kas cia tave atsiunte ir ko. Siaubas, nu medicina musu laiku tai fantastika... Ateini gydytis, tai vos ne is kabineto gruda, "ko atejai".. Sakau siunte ir atejau. Vieni ant kitu varo, vieni kitu diagnozes islazdavoja.
O jauciuos tai pusetinai.

Kaip pati laikais?

ai puse velnio.galva tokia aptirpus.jauciuos kaip po karuseliu-svaigstanti.nieko gero.as ir sakiau kad tau alergijos neras. doh.gif jau tokius diedukus reik i pensija leist o ne kabinete sedet.ir man tas pats budavo-tas gali but nuo to,o tas gali nuo to.gal sitas ogal tas,ir konkreciai nieko.stumia vienas nuo kito ir tiek.cia vos pasivelki-o niekam neidomu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2007 04 02, 16:59)
ai puse velnio.galva tokia aptirpus.jauciuos kaip po karuseliu-svaigstanti.nieko gero.as ir sakiau kad tau alergijos neras. doh.gif jau tokius diedukus reik i pensija leist o ne kabinete sedet.ir man tas pats budavo-tas gali but nuo to,o tas gali nuo to.gal sitas ogal tas,ir konkreciai nieko.stumia vienas nuo kito ir tiek.cia vos pasivelki-o niekam neidomu. schmoll.gif


Ma tik viena kas pas ta dieduka patiko, tai klausia kaip tas, kaip anas - nu sakau gydytojai nieko nesake/nerado. sako man visiskai nerupi, ka tau sake gydytojai, tu man sakyk, kaip tu pati jautiesi, kur ka skauda, kokie pojuciai, nes gydytojai tai gali bet ka prirasyti, man svarbu zinoti tavo pacios pasakyma apie savijauta.

Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 04 02, 20:27)
Ma tik viena kas pas ta dieduka patiko, tai klausia kaip tas, kaip anas - nu sakau gydytojai nieko nesake/nerado. sako man visiskai nerupi, ka tau sake gydytojai, tu man sakyk, kaip tu pati jautiesi, kur ka skauda, kokie pojuciai, nes gydytojai tai gali bet ka prirasyti, man svarbu zinoti tavo pacios pasakyma apie savijauta.

tai tik tiek gerai.bet vistiek matai nieko nerado.geri metizoli?kazin ka vaiddaai pasake?garantuoju kad nieko blogo neras. doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Tai va buvau toj klinikoj. likau tikrai patenkinta. daktaras viska issamiai papasakojo, isklausinejo visko, pasijauciau kaip pas koki psichologa. padareman ta tyrima, tik neatsimenu tiksliai kaip vadinasi kazkas psichofiziologinis tyrimas ar pan blush2.gif tai istyre kraujagysles, sirdi, kvepavima ir galva.tai viskas normose, tik kur yra vegetacinis rodiklis, tai jis per mazas. turi buti 1,5-2, o pas mane 0,7.tai patvirtino kad man vegetacine krize. tai prirase trejus vaistus. gersiu vienus vos ne metus. tikiuosi pades smile.gif
Dabar pas ji eisiu po menesio. kazkaip jis kaip pakalbejo, tai atrodo net geriau jauciuosi thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai šiandien pagalvojau, gal man kraujagyslės susiaurėję (nors nieko apie tai neišmanau:D), buvau sportuot, tai vos galo negavau, kelis kartus pagalvojau, kad krisiu. O dabar jau nieko, vėl viskas gerai. Kai daugiau pajudu, tai galvelė ir susvaigsta.
O jūs optimistės, kad pas gydytojus einat smile.gif Nors man jei kasdien svaigtų tai gal irgi nueičiau, bet tai gi kas jie per žmonės... Nu ištirtų normaliai, taigi jų darbas toks, o ne siuntinėt nuo vienų pas kitus ir dar apšaukt doh.gif

Vaiddaa, tau tikrai pasisekė thumbup.gif Smagu, kai atranda priežastis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arabesque: 02 balandžio 2007 - 19:41
Ai atsiminiau apie sporta ka sake.kai pasakaiu kad labai noriu eiti sportuoti, bet sveikata siuo metu neleidzia, tai sake labai gerai yra sportas, yapac mano tipo ligai labai gerai. tai kai biski pasitaisys sveikata (tikiuosi taip ir bus) varysiu iskart i sporto kluba i aerobika thumbup.gif
Atsakyti
tai turbut raminamu israse,ane?o kaip tau ten tyre galva.kraujagysles,sirdi?ir beje kokioj tu cia istaigoj buvai-privacioj ar valdiskoj? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės biggrin.gif
Seniai buvau užsukus čia biggrin.gif
O kodėl tau Nova alerginius mėginius darė? Ar dėl alergijos gali svaigt galva? Nors man pulmonologas sakė, kad ne
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 03, 12:27)
Sveikos mergaitės biggrin.gif
Seniai buvau užsukus čia biggrin.gif
O kodėl tau Nova alerginius mėginius darė? Ar dėl alergijos gali svaigt galva? Nors man pulmonologas sakė, kad ne

labutis. thumbup.gif kur buvai dingus?gal jau sveika kad retokai uzsuki? g.gif
Atsakyti
ne. nesveika dar schmoll.gif
prisiregistravau ryt dienai pas šeimos daktarę. Kadangi pas ją pirmą kartą eisiu, nes persirašiau pas kitą, dabar intensyviai mastau, nuo ko pradėt pasakot savo bėdas g.gif
Atsakyti
QUOTE(furyy @ 2007 04 03, 12:45)
ne. nesveika dar  schmoll.gif
prisiregistravau ryt dienai pas šeimos daktarę. Kadangi pas ją pirmą kartą eisiu, nes persirašiau pas kitą, dabar intensyviai mastau, nuo ko pradėt pasakot savo bėdas g.gif

o cia sunki uzduotis taves laukia. schmoll.gif as ir siandien prisvaigus,kaip po karuseliu.i sonus meto.ne kas.kada sitos nesamones baigsis?jau taip pavargau,taip pavargau. verysad.gif kazkoks kosmaras. verysad.gif o raumenukus kaip tempia man -net saldu daros.po ketvirtadieninio masazo galvojau kanopeles pakratysiu. schmoll.gif o dabar dar mano dieneles.......gyvenk ir zvenk....... blink.gif
Atsakyti
Paskaičiau tavo rekomenduotą straipsnį "Jūsų kūnas maldauja vandens", tai tas pats ką tu visada sakydavai, nors daugelis pasisako, kad tada bus per daug druskos. Ir aš taip maniau, nes šiaip visur rašoma, kad žmogui per dieną reik 5 mg druskos. o ir taip mes jos su maistu gauname daugiau nei norma...bet čia rašo, kad su vandeniu reikia sunaudot papildomai 3mg...
Žinai, mane kažkaip užkabino šis straipsnis. Bandysiu. Druską tai suvalgysiu, ale kaip tiek vandens išgert g.gif kai aš net 2l nesugebu doh.gif
Atsakyti