Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

QUOTE(blansyte @ 2010 05 07, 11:23)
Patarkit ar nuo pykinimo ta imbiera kokio pavidalo nusipirkti.ar koki dziovinta,ar zalia.kokiu tai sausainiuku ar saldainiuku su imbieru tai nezinau ar galesiu valgyti ,nes negaliu i saldumynus ziureti  verysad.gif .O pykina tai nuolat,kaip su tuo kovoti  doh.gif


man padedavo ciulpiami saldainukai su imbieru smile.gif tik nzn ar visur ju yra pirkti, as siauliuose pirkdavau g.gif bet mane tik pykindavo o vemt nevemdavau na tik kelis kartus bendravau su toletu 3 men nestumo metu smile.gif
seip arbata su imbieru labai padeda numalsinti ta pykinimą mirksiukas.gif gali ir zalia imbiera nusipirkti ji susitarkuoti..bet man toks grynas tai nelabai jis ax.gif
seip zalia arbata su metomis yra pats tas kai pykina ir ramina (apskirtai ne tik nuo nestumo) - bent jau man doh.gif taip kad varijantu yra daug, o tas pykinimas vistiek nepraeis nuo to kad pavartosi kokius medikamentus, jug laukiesi nestuke.gif teks pakenteti kazkaip thumbup.gif stiprybes nestuke.gif
mes jau einam i pabaiga, liko nebe daug, todel dziaugiuosi kad visi nemalonus simtomai baigiasi 4u.gif blush2.gif wub.gif
Atsakyti
as irgi dar nevemiu ,vis kazkaip laikausi ,bet pykina visalaika,maista tai kai kas pakisa tai galiu valgyti ,bet pati daryti ,tai jau kosmaras.Reiks paziureti arbateles imbierines
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2010 05 07, 15:01)
as irgi dar nevemiu ,vis kazkaip laikausi ,bet pykina visalaika,maista tai kai kas pakisa tai galiu valgyti ,bet pati daryti ,tai jau kosmaras.Reiks paziureti arbateles imbierines


nu buna visaip doh.gif uzjauciu 4u.gif aha butinai paziurek arbateles, tikrai bus geriau, tik labai nepersistenk jos vartoti daug irgi nera labai gerai blush2.gif nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos galiu dar parasyt nuo saves kad nuo sinisito ar slogos nekenkia Sinupreto lasai.
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif noreciau paklausti ka galvojate apie Ospamox 1000 antibiotikus?gsl kam yra teke gerti,nes man gydytoja israse nes slapime kazkokia bakterija rado,o gerti bijau antibiotikus kad nepakenkciau vaikeliui...gal gydytis augalinemis tabletemis....arbatom? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiuke @ 2010 05 10, 15:46)
sveikos mamytes smile.gif  noreciau paklausti ka galvojate apie Ospamox 1000 antibiotikus?gsl kam yra teke gerti,nes man gydytoja israse nes slapime kazkokia bakterija rado,o gerti bijau antibiotikus kad nepakenkciau vaikeliui...gal gydytis augalinemis tabletemis....arbatom? 4u.gif


Na mano nuomone, jei jau skyre antibiotikus, tai zoleles tikrai nepades... Siaip gydytojas be reikalo neskiria vaistu... visad paskaiciuoja rizika vartojamo vaisto ar uzlaikyt kokia infekcija, kuri dar daugiau zalos galetu pridaryt...
Atsakyti
QUOTE(Masiuke @ 2010 05 10, 15:46)
sveikos mamytes smile.gif  noreciau paklausti ka galvojate apie Ospamox 1000 antibiotikus?gsl kam yra teke gerti,nes man gydytoja israse nes slapime kazkokia bakterija rado,o gerti bijau antibiotikus kad nepakenkciau vaikeliui...gal gydytis augalinemis tabletemis....arbatom? 4u.gif


Šeip jau tie Ospamox yra stiprūs antibijotikai blink.gif o dar 1000 mg (yra silpnesnių 500). aš tai nerizikavau jų gerti per visą nėštumą nestuke.gif nors buvau ir labai sunkiai apsirgus ne vieną kartą, (ypač nuo 3 iki 7 mėn tame tarpe), bet išsigydžiau arbatom ir silpnesniais vaistais doh.gif
Na įdomiai, kad daktarai tokius vaistus išrašo unsure.gif įdomu - čia iš didelio išprūsimo ir patirties, ar tik šiaip ,kad žino jog jie tikrai padeda vieniem dalykam, bet kenkia visai kitkam g.gif
net nežinau ką pasakyti iš tikrųjų, gal vis dėl to nerizikuok su tais antibijotikais, nes jie tikrai stiprūs vaistai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pugaliuks: 10 gegužės 2010 - 16:34
QUOTE(Masiuke @ 2010 05 10, 13:46)
sveikos mamytes smile.gif  noreciau paklausti ka galvojate apie Ospamox 1000 antibiotikus?gsl kam yra teke gerti,nes man gydytoja israse nes slapime kazkokia bakterija rado,o gerti bijau antibiotikus kad nepakenkciau vaikeliui...gal gydytis augalinemis tabletemis....arbatom? 4u.gif

galvot galima daug ka-bet tu labaiu pasitiki sm ar gydytoju?jei nepatiko gydytojo skirti antibiotika,klausk kito gydytojo nuomones 4u.gif .
Atsakyti
sveikos 4u.gif

gal zinot,kaip su nystatin mikstura i burna, gydytojas sake,kad nekenkia, lietuviska informacija internete-nekenkia, bet vat uzsienio informacija-kitokia, tik gerai viska apsvarscius vartoti,vengti unsure.gif

gal kas naudojot nestumo metu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(js. @ 2010 05 10, 19:36)
galvot galima daug ka-bet tu labaiu pasitiki sm ar gydytoju?jei nepatiko gydytojo skirti antibiotika,klausk kito gydytojo nuomones 4u.gif .


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiuke @ 2010 05 10, 14:46)
sveikos mamytes smile.gif  noreciau paklausti ka galvojate apie Ospamox 1000 antibiotikus?gsl kam yra teke gerti,nes man gydytoja israse nes slapime kazkokia bakterija rado,o gerti bijau antibiotikus kad nepakenkciau vaikeliui...gal gydytis augalinemis tabletemis....arbatom? 4u.gif



jei abejoji - patarčiau nueiti pas kitą gydytoją ir pasitarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 05 11, 12:51)
jei abejoji - patarčiau nueiti pas kitą gydytoją ir pasitarti  4u.gif

o kaip įsivaizduojat tokį vaikščiojimą pas kitą gydytoją pasitart?nu labai įdomu.
Atsakyti