Įkraunama...
Įkraunama...

Galimi/negalimi vaistai

smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kuri buvot susidurus su tokia situacija: savaites pradzioje stipriai maude pilvo apacia ir as, budama tikra, kad cia pusles uzdegimas, isgeriau antibiotiku - 2 tabletes per 2 dienas. Taciau pilvo maudimas nepraeina, negana to - daug kvapu nebemalonus, siek tiek pykina, dazniau i tualeta keliauju, nebeskanus vynas pasidare (iki siol skonis tiko). Aisku, gal cia viskas siaip tik sutapimas, nes dar nei 10 dienu nepraejo nuo galimo pastojimo, bet itariu, kad galbut laukiuosi doh.gif tad NT nieko neparodys verysad.gif Kaip manot, ar galejo pakenkti tos kelios tabletes antibiotiku, jei nestumas visgi pasirodytu esas tikras, nors ir toks nedidelis? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigrid: 20 vasario 2010 - 14:30
QUOTE(Sigrid @ 2010 02 20, 15:27)
Sveikos  4u.gif
gal kuri buvot susidurus su tokia situacija: savaites pradzioje stipriai maude pilvo apacia ir as, budama tikra, kad cia pusles uzdegimas, isgeriau antibiotiku - 2 tabletes per 2 dienas. Taciau pilvo maudimas nepraeina, negana to - daug kvapu nebemalonus, siek tiek pykina, dazniau i tualeta keliauju, nebeskanus vynas pasidare (iki siol skonis tiko). Aisku, gal cia viskas siaip tik sutapimas, nes dar nei 10 dienu nepraejo nuo galimo pastojimo,  bet itariu, kad galbut laukiuosi doh.gif  tad NT nieko neparodys  verysad.gif  Kaip manot, ar galejo pakenkti tos kelios tabletes antibiotiku, jei nestumas visgi pasirodytu esas tikras, nors ir toks nedidelis?  unsure.gif


manau kad maziau suk galva del tu vaistu mirksiukas.gif tikimybe labai maza kad kaip nors galejo pakenkti vaisiui, nes jis visai dar mazytis, jei aisku jis yra doh.gif
taip kad jei laukiesi sveikinu, ir maziau galvok apie blogumus doh.gif nestuke.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
po pirmojo nestumo, gimdymo "isitaisiau" geri pona hemaroju, gyd, jokio gydimo neskyre, rekomendavo derinti maista, is ryto gerti vandieni, ir be didelio reikalo nesilankyti tuolete. Siuo metu laukiu antrojo vaikelio, ir jauciu kad grizta praejusios problemos su hem. 8 sav nestumo ar galiu naudoti tepaliuka MASTU ( beje vartoju ji tik isoriskai) galbut zinote liaudisku priemoniu? ACIU!
Atsakyti
QUOTE(Ribbena @ 2010 02 21, 12:07)
labas  4u.gif
  po pirmojo nestumo, gimdymo "isitaisiau" geri pona hemaroju, gyd, jokio  gydimo neskyre, rekomendavo derinti maista, is ryto gerti vandieni, ir be didelio reikalo nesilankyti tuolete. Siuo metu laukiu antrojo vaikelio, ir jauciu kad grizta praejusios problemos su hem. 8 sav nestumo ar galiu naudoti tepaliuka  MASTU ( beje vartoju ji tik isoriskai) galbut zinote liaudisku priemoniu? ACIU!


butent as susiduriau su tokia pacia problema pries kelias dieneles unsure.gif isorinis hemarojus g.gif gyvenime to nebuvau nei macius nei domejusis, bet kai tik paskaiciau, tai supratau, kad taip gali ir buna daugeliui nestukiu ir netik, ypac nuo 6-7 men unsure.gif net negalvodama is to isgascio matyt dar tokio nulekiau i vaistine ir nusipirkau tepaliuka MASTU S 20g smile.gif na po keliu dienu kaip ir pagerejo siek tiek cool.gif
matai mano nestumas jau didokas, 6 menuo, o tavo dar maziukas, net nezinau ar galima naudoti ji, bet kadangi hemorojus tau taip pat isorinis tai manau gali pavartoti, visgi tai tepaliukas, nemanau, kad gali kuom pakenkti mirksiukas.gif na o jeigu is tiesu taip neramu, tai vis delto geriau apsilankyk pas daktare nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigrid @ 2010 02 20, 14:27)
Sveikos  4u.gif
gal kuri buvot susidurus su tokia situacija: savaites pradzioje stipriai maude pilvo apacia ir as, budama tikra, kad cia pusles uzdegimas, isgeriau antibiotiku - 2 tabletes per 2 dienas. Taciau pilvo maudimas nepraeina, negana to - daug kvapu nebemalonus, siek tiek pykina, dazniau i tualeta keliauju, nebeskanus vynas pasidare (iki siol skonis tiko). Aisku, gal cia viskas siaip tik sutapimas, nes dar nei 10 dienu nepraejo nuo galimo pastojimo,  bet itariu, kad galbut laukiuosi doh.gif  tad NT nieko neparodys  verysad.gif  Kaip manot, ar galejo pakenkti tos kelios tabletes antibiotiku, jei nestumas visgi pasirodytu esas tikras, nors ir toks nedidelis?  unsure.gif

10 dienu laikotarpyje gemaliukas dar nebuna isitvirtines gimdoje ir prisijunges prie motinos kraujotakos. Todel greiciausiai niekuo tu jam nepakenkei. Sveikinu, jei laukiesi 4u.gif
Atsakyti
Ar galima nestumo metu gerti kali+magni, palaikancius gera sirdies darba, tikslaiu Cordisol preparata, nes zemas spaudimas ir daznas pulsas tiesiog alina mano sirdi... Kelias deinas pavartojus man pasidare geriau... Ar sie papildai nekenkia?
Atsakyti
QUOTE(agotele @ 2010 03 02, 21:28)
Ar galima nestumo metu gerti kali+magni, palaikancius gera sirdies darba, tikslaiu Cordisol preparata, nes zemas spaudimas ir daznas pulsas tiesiog alina mano sirdi... Kelias deinas pavartojus man pasidare geriau... Ar sie papildai nekenkia?

Neseniai man gydytojas rekomendavo gerti magnį, bet tik ne su kaliu, nėštumo metu geriausia MAGNE B6 4u.gif Tokius ir geriu.
Atsakyti
Sveikos visos, gal kuri galesite ka pakoentuoti ar patarti... 4u.gif

Mano istorija tokia...itariu, kad laukiuosi, dziaugciausi, bet tai neplanuota ir kankina daug baimiu, del leliuko saugumo unsure.gif
Taigi, ta mazdaug tuo laiku, kaip ir turejau sirgti buvo patepliojimas ir as pagalvojusi, akd cia 1 mmm diena pradejau gerti kontraceptines doh.gif , isgeriau tik dvi, nes kai pamaciau, kad apgaulingas tepliojimas,jas ir nutraukiau...
Va, o dabar ir visokius perstejimus pradejau jausti ir bijau naudoti clontrimazoli, skaiciau jo negalima, o galimybes pas daktara nueiti, neturiu(esu ne Lietuvij) doh.gif
Na ir siaip, kadangi neplanuota negyvenau labai sveiko gyvenimo... doh.gif

Oi kaip baisu, kad pakenks dabar visa tai .... doh.gif

kaip manot, ar visi namo si vaistai gali pakenkti?? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2010 03 25, 20:09)
Sveikos visos, gal kuri galesite ka pakoentuoti ar patarti... 4u.gif

Mano istorija tokia...itariu, kad laukiuosi, dziaugciausi, bet tai neplanuota ir kankina daug baimiu, del leliuko saugumo unsure.gif
Taigi, ta mazdaug tuo laiku, kaip ir turejau sirgti buvo patepliojimas ir as pagalvojusi, akd cia 1 mmm diena pradejau gerti kontraceptines doh.gif , isgeriau tik dvi, nes kai pamaciau, kad apgaulingas tepliojimas,jas ir nutraukiau...
Va, o dabar ir visokius perstejimus pradejau jausti ir bijau naudoti clontrimazoli, skaiciau jo negalima, o galimybes pas daktara nueiti, neturiu(esu ne Lietuvij) doh.gif
Na ir siaip, kadangi neplanuota negyvenau labai sveiko gyvenimo... doh.gif

Oi kaip baisu, kad pakenks dabar visa tai .... doh.gif

kaip manot, ar visi namo si vaistai gali pakenkti?? unsure.gif


manau kad būk rami, tai vargu ar galėjo pakenkti tavo nėštumui o juo labiau leliukui nestuke.gif mirksiukas.gif visgi gemaliukas dar tik pirmomis savaitėmis užsimezgęs ir tikrai nepakenkė tos kelios kontraceptinės tabletės cool.gif
mažiau pergvenk, ir džiaukis nėštumu smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
sveikos esu 14 su puse sav. ar galima vartot matronidazolio zvakutes, nes jaučiu kad mane vėl BV užpuolė? unsure.gif bakterinė vaginozė. tikką pažiūrėjau medicine.lt kur poarašyta kad metronidazolis absorbuojamas minimaliai ir jį galima skirti. juk moterys serga grybeliu ir bv tai negi negydyti infekcijos...toks nemalonus beje kvapelis darosi...

jei kas gydėsi nuo BV, gal kitokių vaistų jums buvo pasiūlę gyd???
Atsakyti
manau del kiekvieno vartojamojo vaisto butina pasitarti su vaistininku smile.gif
na o skundziantis rimtesnemis sveikatos problemelemis visada pasirodom gydytojams mirksiukas.gif
Atsakyti