Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

QUOTE(Brunetike @ 2013 04 04, 12:15)
Sveikutes, sorry bet neturiu galimybes skaityti visas temas, tai galbut pasikartosiu su klausimu :
1.  tarkim jau dabar norim lankyti darzeli... kur kreiptis? i savisvaldybe reikia kazka rasyti? ar uztenka pas direktore? 


visais klausimais i savivaldybę, niekas neatsizvelgia i tai kad į darbą reikia grizti.... visom reikia. tėvų problema samdyti aukle ar vesti i privatų ar iseiti lauk iš darbo. anksciau gal ir buvo galima uzlysti vasaros metu dabar ne... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 04 04, 14:41)
pas mus faktine vieta vel blogai irasyta... g.gif


As jau nebetikrinu....savivaldybeje pakeite visu musu faktine gyv vieta, po kiek laiko pasiziuriu mes su vyru irasyti vienoj vietoj, musu vaikis kitoj...aisku, atitinkamai ir vieta eileje pakito.....kadangi keitem ir deklaruota gyv vieta, tai lauksiu, kol gaus jie oficialius duomenis ir pakeis viska, kaip turi buti
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2013 04 04, 15:25)
As jau nebetikrinu....savivaldybeje pakeite visu musu faktine gyv vieta, po kiek laiko pasiziuriu mes su vyru irasyti vienoj vietoj, musu vaikis kitoj...aisku, atitinkamai ir vieta eileje pakito.....kadangi keitem ir deklaruota gyv vieta, tai lauksiu, kol gaus jie oficialius duomenis ir pakeis viska, kaip turi buti

as kiek skambinau rasiau buvo atitaise, o dabar vel is naujo ir vieta ne ta ir eile nukrito.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 04 04, 16:04)
as kiek skambinau rasiau buvo atitaise, o dabar vel is naujo ir vieta ne ta ir eile nukrito.... blink.gif


man irgi nukrito...nors kai buvo perrase, tai buvo atsidures pirmoj vietoj, kaip ir turetu buti....zodziu, reikia laukti...tik idomu, ka jie ten daro, kad va tep sokineja vis eiles...
Atsakyti
QUOTE(Brunetike @ 2013 04 04, 11:15)
Sveikutes, sorry bet neturiu galimybes skaityti visas temas, tai galbut pasikartosiu su klausimu :
1.  tarkim jau dabar norim lankyti darzeli... kur kreiptis? i savisvaldybe reikia kazka rasyti? ar uztenka pas direktore? 
2.  siaip pvz man ta tvarka labai neaiski, kaikuriuose darzeliuose kiek esu girdejusi jei "nori patekti"reikia ant vasaros jau lysti "nes laisviau" tai ar negali buti taip, kad tarkim nepatenkantys ilenda anksciau rugsejo, o nuo rugsejo visa eile stumiasi? kas buvo 5 stumiasi i koki 15 nes jau 10 priimti i ta pacia grupe iki rugsejo  g.gif nes tarkim as neturiu galimybes laukti iki rugsejo, reikia grizti i darba kai vaikui sueina 2m  g.gif siaip pagal sarasus patenkam.
3. o cia del idomumo klausimas  blush2.gif  jei tarkim mes 50 dabar... reikia jau pradeti vesti vaika i darzeli, nes reikia i darba... priims ar ne?  pagal eile jau galim ir netilpti, bet turint omenyje kad yra tokiu kurie i 5 darzelius uzsiraso  g.gif  kokia tikimybe kad tarkim daug esanciu pries pasirenka kitus darzelius ir jau nuo rugsejo tarkim galim buti 20 , bet reikia pradeti vesti tai dabar  g.gif  tai priims ar ne?  rolleyes.gif

man irgi panasus klausimas i Jusu 2. Ir manau, kad daugelis vasara tai ir darys. Kalbu ne apie naujas grupes, o tarkim apie lopseliu papildyma iki darzelines grupes. Ir cia kaip tik bus likus vieta direktoriu piktnaudziavimui. Nes tarkim ji mato visus duomeni ir gali "pakuzdeti", kuria data rasyt, kad garantuotai "ilist". Man aktualu. Nes tarkim lopselinej grupej siuo metu yra 17 vaiku mirksiukas.gif isivaizduokit, kad iki rugsejo ja galima papildyt 1 vieta. O kaip dabar gaut info? Norejau klaust direktores, bet ji ragelio nekelia. Lieka asmeniskai eiti pas ja vizito, ko labai nenoreciau. O savivaldybei gi nepatarines, nes klausimas skamba mazdaug taip "kaip aplenkt kitas mamas" biggrin.gif niu ir nesakykit, kad nebeliko vietos kysiams darzelyje
Atsakyti
QUOTE(Joan@ @ 2013 04 04, 21:11)
"pakuzdeti", kuria data rasyt, kad garantuotai "ilist"
jau ne karta buvo mineta, data nuo kada norite lankyti kaip ir itakos neturi. I sarasa surikiuoti visi vaikuciai pgl gim metus + kt prioritetus ir atsiradus laisvai vietai skambina 1am vaikuciui pgl sarasa, jam atsisakius, 2am ir t.t. Nes grupes formuojamos rugsejui birzeli, o eiles bendros. Esant galimybei tureti kazkokia itaka nuo kada nori lankyti vaikutis visos mamos pultu pildyti sausio 1 diena, lankyti nuo sausio 2os, kad tik pakliutu i ta pradzia, kaip kad jus svajojate. Patikekite, visoms mamoms, kuriu vaikuciai gime pirma pusmeti jau seniai ar tuoj bus laikas i darba!!
Atsakyti
Sveikos,

man atrase pastu per diena, beda kaip as suprantu tame, kad vaikas gimes 2012 pradzioj. dingo beveik visos eilutes, nerodo vietu, tipo nera tinkamu grupiu. tai laiske parase kad "tikslios eilutės atsiras iki gegužės 20 d. nes kol kas vyksta programavimo klaidų šalinimas". Va taip.
Atsakyti
Sveikos,

O gal kas zinote, ar jau galima pateikti prasymus, norint lankyti darzeli nuo 2014 metu? Ar vis tik tai bus galima padaryti nuo ateinancio sausio?
Atsakyti
QUOTE(vaiciuke @ 2013 04 04, 15:21)
man irgi nukrito...nors kai buvo perrase, tai buvo atsidures pirmoj vietoj, kaip ir turetu buti....zodziu, reikia laukti...tik idomu, ka jie ten daro, kad va tep sokineja vis eiles...

mes irgi laukiam, kol pasikeis pas juos deklaruota vieta, ir nors faktinis adresas nepasikeitė, šiandien eilė krito per kelias dešimtis... ech, nervų tampymas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 04 04, 22:07)
jau ne karta buvo mineta, data nuo kada norite lankyti kaip ir itakos neturi. I sarasa surikiuoti visi vaikuciai pgl gim metus + kt prioritetus ir atsiradus laisvai vietai skambina 1am vaikuciui pgl sarasa, jam atsisakius, 2am ir t.t. Nes grupes formuojamos rugsejui birzeli, o eiles bendros. Esant galimybei tureti kazkokia itaka nuo kada nori lankyti vaikutis visos mamos pultu pildyti sausio 1 diena, lankyti nuo sausio 2os, kad tik pakliutu i ta pradzia, kaip kad jus svajojate. Patikekite, visoms mamoms, kuriu vaikuciai gime pirma pusmeti jau seniai ar tuoj bus laikas i darba!!


Blogai perskaitet mano zinute mirksiukas.gif
rugseji kaip zinia prades lankyt tie vaikai, kurie pretenduoja i naujai kuriamas grupes. Pagal sarasus skambina tiems vaikams, kurie laukia-nesulaukia, o grupe pilnas komplektas.
O cia nepilnas komlektas! Cia ir yra istatymu spraga. Jums man paaiskinkit, kodel reiketu laukt rugsejo, jei yra vieta dabar. Ir jei yra norinciu lankyt nuo rugsejo, kai grupe praples iki 23 vaiku, tai valio. Bet DABAR yra ta 1 vieta.
Ir tas Jusu "svajojate" man labai neskanus... Turiu visus prioritetus ir nuo rugsejo stoviu 1 eilej, tai kodel tureciau laukt to nelemto rugsejo? jei esam pirmi, yra vieta... ar man laukti kol pries mane ilis kazkas? as nesvajoju, as pergyvenu, kad kol patvirtins galutinius sarasus, si vieta kazkas (labai artimas direktorei) uzims
Atsakyti
Na jus pati nelabai aiskiai paraset apie dabartine situacija. Nes jei jus stovit eilej ir esat pirmi, o siuo metu yra laisva vieta, zinoma kreipkites i Savivaldybe kuo greiciau, jus turi priimt dabar.
Mes tarkim pernai nepatekom, tai prasymus automatiskai perkele siems metams, atseit lankyti nuo rugsejo, taciau, jei atsirastu vieta anksciau, turetu ja siulyt pirmam eileje stovinciam patekimui nuo rugsejo, nes greiciausiai tai yra pernai nepatekes vaikas, laukiantis ir norintis patekt kuo greiciau, nesvarbu, kad formaliai tik nuo rudens priemimas...

QUOTE(Joan@ @ 2013 04 05, 12:23)
Blogai perskaitet mano zinute mirksiukas.gif
rugseji kaip zinia prades lankyt tie vaikai, kurie pretenduoja i naujai kuriamas grupes. Pagal sarasus skambina tiems vaikams, kurie laukia-nesulaukia, o grupe pilnas komplektas.
O cia nepilnas komlektas! Cia ir yra istatymu spraga. Jums man paaiskinkit, kodel reiketu laukt rugsejo, jei yra vieta dabar. Ir jei yra norinciu lankyt nuo rugsejo, kai grupe praples iki 23 vaiku, tai valio. Bet DABAR yra ta 1 vieta.
Ir tas Jusu "svajojate" man labai neskanus... Turiu visus prioritetus ir nuo rugsejo stoviu 1 eilej, tai kodel tureciau laukt to nelemto rugsejo? jei esam pirmi, yra vieta... ar man laukti kol pries mane ilis kazkas? as nesvajoju, as pergyvenu, kad kol patvirtins galutinius sarasus, si vieta kazkas (labai artimas direktorei) uzims

Atsakyti
QUOTE(Joan@ @ 2013 04 04, 22:11)
man irgi panasus klausimas i Jusu 2. Ir manau, kad daugelis vasara tai ir darys. Kalbu ne apie naujas grupes, o tarkim apie lopseliu papildyma iki darzelines grupes. Ir cia kaip tik bus likus vieta direktoriu piktnaudziavimui. Nes tarkim ji mato visus duomeni ir gali "pakuzdeti", kuria data rasyt, kad garantuotai "ilist". Man aktualu. Nes tarkim lopselinej grupej siuo metu yra 17 vaiku  mirksiukas.gif isivaizduokit, kad iki rugsejo ja galima papildyt 1 vieta. O kaip dabar gaut info? Norejau klaust direktores, bet ji ragelio nekelia. Lieka asmeniskai eiti pas ja vizito, ko labai nenoreciau. O savivaldybei gi nepatarines, nes klausimas skamba mazdaug taip "kaip aplenkt kitas mamas" biggrin.gif niu ir nesakykit, kad nebeliko vietos kysiams darzelyje

Tai koks cia kitu aplenkimas, jei jus esate, kaip veliau rasete, sarase pirma. Jus ir priims i ta papildoma vieta.
Atsakyti