Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

mane irgi pradejo kazdzioti, bet ryte randu ant lovos daug demeliu tokiu rudu, ten ismatas gal palieka tie parazitai...
bet ar tai blusos? nes plaieka pedsakus g.gif
Atsakyti
vajetau...pas mane atsirado,...gyvenu tvarkingai, nesuprantu is kur, bet numanau kad nuo kaimynes kates, kuri buvo pabegusi...ir gryzo...as aisku kaciu myletoja pamylavau ir va se tau...sendien buvau pas odos gyditoja, kuriai parodziau isberima, tai iskart pasake kad tai blusos... isberta pagrinde kojos, nezmoniskai niezti... schmoll.gif... isgirdusi kad cia blusu darbas net pasokau nuo kedes...- juk pas mane negali but blusu... visada galvojau kad tai- vaklatu parazitai...o as gyvenu tvarkingai, ir kandzioja tik mane viena, draugo ne truputy... dievuliau dabar baisu namie buti... isprotesiu...o apie miega toje lovoje negaliu ne pagalvoti...kad kazkas ropines ant manes... verysad.gif bandysiu kovoti, bet suprantu, kad tai labai sunku.... verysad.gif
Atsakyti
blusos gali atneshti gyvunai ir shiaip galima atsineshti ish kiemo , rusio.
jas ishnaikinti yra liuks ampules parduodamos veterinarijos vaistinese. paprasciausiai kelis kart reikia ishplauti grindis su juo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mus irgi aplankė ši laimė. Pažiūrėjome draugų katiną, tai įtariame, kad jis paliko dovanėlių. Iki tol niekas nekando, o katinas, sako, nėra buvęs lauke iki tol, o ir dabar (savo namuose) blusų neturi... Tai ir nežinau, ar jis pažadino miegančias blusas, ar atsinešė savų... Mus kanda ir man jau nervinis tikas prasideda. Bet tikrai, šviesiais drabužiais jeigu vaikštai, tai pereini per namus ir prisirenka kelios blink.gif Aš ačiū Dievui, blusą 1-ą kartą pamačiau patapęs Kristaus amžiaus, o dabar - doh.gif gėda ir prisipažinti. Čia negaunu tinkamų priemonių, o man siūlo tūlą ParaStop. Jis veikiąs „pagal plotą“, t.y. ir parduodamas atitinkamo dydžio purškikliais - iki 500 ml, ir kainuoja nepigiai - 25-35 EUR. Ar kas nors yra jį išbandę? Ačiū.
Atsakyti
JETUS TU MANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
as tai turiu prakeikima - jei kur nors aplink yra blusa, ji mane suvalgys....
tai va parsinesiau poporos metu pertraukos namo ta "drauge"....
ir tvarka dariau ir patanyne pervilkinejau ir rubus 70 laipsniu skalbiau ir striuke issiurbiau su siurbliu.... ir sianakt vel gerokai sukapojo sad.gif
o durniausia, kad turiu maitinama maziuke dukryte - kokia chemija namie naudoti???
skaiciau sioje temoje, kad nestuke su arbatmedzio aliejumi gynesi.. idomu ar padejo ???

SIAUBAS!!! TRAGEDIJA!!!!!
ir negi pakanka tik grindis plauti, kad jos isnyktu?????
Atsakyti
QUOTE(Monikule @ 2008 02 29, 10:13)
JETUS TU MANO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
as tai turiu prakeikima - jei kur nors aplink yra blusa, ji mane suvalgys....
tai va parsinesiau poporos metu pertraukos namo ta "drauge"....
ir tvarka dariau ir patanyne pervilkinejau ir rubus 70 laipsniu skalbiau ir striuke issiurbiau su siurbliu.... ir sianakt vel gerokai sukapojo sad.gif
o durniausia, kad turiu maitinama maziuke dukryte - kokia chemija namie naudoti???
skaiciau sioje temoje, kad nestuke su arbatmedzio aliejumi gynesi.. idomu ar padejo ???

SIAUBAS!!! TRAGEDIJA!!!!!
ir negi pakanka tik grindis plauti, kad jos isnyktu?????

Cia kur buvo paminetos tos ampules is veterniarijos tikrai labai gerai padeda. Jei yra galimybe ilgiau nebuti namie, tai patarciau ispurksti kilima, lova, na tokius daiktus kurie kaupia dulkes, o po kurio laiko issiurbliuoti viska, dregnu skuduru isvalyti. Na cia reik pakovoti sad.gif
Atsakyti
tai va zinokit bvaigesi tuo, kad as pagavau ir uzmusiau ta niekadeja. o profilaktikai pastoviai visus plysiukus siurbiau su siurbliu ir is karto ismetinejau maiselius lauk.
bet beda nebuna viena - man tokia alergija pasidare nuo tu ikandimu... teko ir vaistus leistis, ir dar 10 dienu geriau, kol viskas susitvarke sad.gif
o beje skambinau i dezinfecijos soti, tai sake namu salygomis blusu isnaikint neimanoma... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikule @ 2008 03 14, 13:21)
o beje skambinau i dezinfecijos soti, tai sake namu salygomis blusu isnaikint neimanoma...  blink.gif

Tai cia kogero marketinga savo toki varo lotuliukas.gif nes kiek teko dometis tai ju dezinfekcijos paslaugos brangokos g.gif tad kad kuo daugiau butu pelniuko taip ir sneka g.gif
Atsakyti
Mums irgi buvo tekęs toks džiaugsmas doh.gif Kandžiojo tik dukrytę, o spuogelių kilmės nenumanėm (jokių padarų namuose nepastebėjom schmoll.gif ), atsakymą gavom odos ir veneros ligų centre. Aišku buvo šokas blink.gif Ten pat pamokino, kaip jas išnaikinti ir nereikia jokių brangių priemonių, o paprasčiausiai su Domestos thumbup.gif Reikia visus minkštus baldus praeiti su vandenuku ir šiek tiek domestos (aišku reikia atsargiai koncentraciją parinkti), ir plaunant grindis į kibiriuką su vandeniu jo įsipilti. Na tikrai labai gerai suveikė thumbup.gif , procedūras kartojau. Taip pat reikia patalynę kuo aukštesnėj temperatūroj išskalbti. Sėkmės kovoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 16 kovo 2008 - 19:56
Natūralus terpentinas. Išplauni šiltu vandeniu visas grindis, pakaifuoji terpentino garais ir ryte aplinkui vartosi lavonai... Blusų ir naminių gyvūnėlių smile.gif Juokauju. Bet porą savaičių ar net ilgiau blusų nematyti. Gal laukia kitos inkubacijos? g.gif
Atsakyti
Sveiki visi blusu augintiniai lotuliukas.gif
As esu viena is jusu, blusai as - gurmaniskas patiekalas. Jei aplinkoje bus nors viena vienintele blusyte, ji butinai pasirinks mane blink.gif Gal todel, kad as alergiska joms, nes sukandimo vieta tokiais dideliais plemais ismeto, kurie savaitemis nepradingsta. Noriu papasakoti kaip as kovoju su jomis.
Siu "mielu" lotuliukas.gif padareliu parsinesu is darbo ir labai daznai, bet mano namiskiu jos needa, net katino neliecia, tik mane. As neperku chemikalu, nekvieciu dezinfekcijos, nevirinu rubu. Paprasciausiai kai jauciu, kad kandzioja arba ropineja po kuna, atsargiai nusivelku drabuzius ir pamerkiu i vandens vonele, kad apsemtu. Blusos nuskesta, aisku rubus isplaunu, nesivilksi gi tik pamirkytu smile.gif Bet to pakanka. Jei namuose yra ne viena blusa, jos vistiek ateis pas mane ir arba as jas tiesiog rankomis pagaunu ir skandinu arba merkiu rubus. Aisku, jei uzsiveise labai daug, tada reiketu chemijos, bet siaip nebutina. Net is katino jos pereina pas mane biggrin.gif Cia kalbu apie zmogines blusas, jos yra mazytes ir juodos, o katinines - didesnes ir rudos, joms uztenka Frontline uzlasint kaciui ir isbyra kaip pupos. Va. cool.gif
Jei blusas siurbiate siurbliu, butinai tik i vienkartini maiseli, ji sandariai uzriskite plastikiniame maiselyje ir ismeskite, nes blusos gali daugintis ir siurblyje, o po to iseiti i aplinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexa: 18 gegužės 2008 - 13:56
iš kur jūs tų blusų randat, gyvenime neteko susidurt g.gif
šiaip tai žibalu jas naikina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutelyte: 18 gegužės 2008 - 14:59