Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SOS - puola blusos:(
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
mdeive
QUOTE(La princesse @ 2008 02 23, 19:18)
mane irgi pradejo kazdzioti, bet ryte randu ant lovos daug demeliu tokiu rudu, ten ismatas gal palieka tie parazitai...
bet ar tai blusos? nes plaieka pedsakus  g.gif
*

Cia tikrai ne blusos, o blakes. Jos palieka visur savo ismatas. Ir kandzioja butent nakti, diena ju nelabai pamatysi, nes diena slepiasi. Vargstam su jom jau beveik metus, ir neisnaikinam niekaip.
Juperi
kaip bjauru...mano namus buvo okupave lauko kandys...
mdeive
Uzsisakiau siandien internetinej parduotuvej priemone blakiu naikinimui. Kai isbandysim, butinai parasysiu kaip pavyko. Tos zarazos jau tiek isvargino, kad jau net miegot baisu eit, kai pagalvoji, kad ir vel ju burys tau siurbs krauja... Sianakt beveik nemiegojau - vis kasiausi ir traiskiau nuo saves tuos padarus... bijau.gif
Unico
QUOTE(evaj @ 2008 07 04, 10:51)
Nu va ir mane uzpuole sitie parazitai . Is kur jie neturiu zalio supratimo  doh.gif reik nuo kazko pradet su jom kariaut. Pirmiausiai einu isisiurpsiu o paskui gal iki veterinarijos kokios reik nusokt. O klausimelie kai pas jus buvo blusu ar buvo ju galvoi ar tik namuose?
*

Jos galvoj, bent jau pas žmogų, negyvena. Jų būna tik namuose, dažniausiai parneša naminiai gyvūnai, tad jiems reikia uždėt antkaklį nuo blusų, arba ant keteros užlašint spec. vet vaistinėje pirktų vaistų (jie veiksmingesni). O namus jei jau atsirado parazitų, tai išpurkšt, o paskui išplaut visus namus, o ypač kampus ACE skiestu vandenuku. Kaip sakydavo mano močiutė: nievienas parazitas nemėgsta švaros..
~me2za~
Sakykit gal kas zinote, kur Klaipedoje ar KLP rajone butu galima nusipirkti to purskalo "Indorex Spray"? Negaliu gauti. O gal kur internete imanoma uzsisakyti?
ACIU
Nida0511
Sos, mus irgi uzpuole tos blusos, bet jos ne name, o kieme... purskem Kobra visus takelius ir suns buda, kokia diena nebuna, paskui vel atsiranda, ir milteliais visokiais barstem ir zibalu pylem... Tuo kartu rodos padeda, o paskui vel pilna. Ir baisu, kad vos iseini i lauka, visas kojas apsokineja...nesuprantu kur tas zidinys... Gal kokiom gesintuvo putom ispursti, jau net ir nezinau ka daryti. Baisu, kad i namus neparsinestume...
Fėja*
Pas mus irgi atsirado šitų gyvių. Supratau tik vakar, o iki tol kapojo mano vyrą ir jau pradėjo kąst vaiką. Tris žymes radom ant vako kūno. Na, bet aš pastebėjau ir džiaugiamės, kad viskas aišku, su kuo pradedam karą. Visų pirma iš miegamojo išnešiau visus patalus, juos nuėmiau ir skalbiu, lyginsiu tikrai. Nusipirkom kobrą ir išpurškė vyras viską. Grindis, lovą, mes nuėmėm čiužinį, lentas, kurios laiko tą čiužinį, na, tikiuos viską jis kruopščiai su ta Kobra išpurškė...nors instrukcijoj nerašo, kad reikis išplaut po išpurškimo, viską išploviau. Rezultatas-vyras miegojo ramiai, nesukando jo... Šį rytą aš vistiek grindis ten išpurškisu...beja, ir spintos apačią...kaži, ar gali būt kiaušinėlių spintoj... ??? na, bet kokiu atveju, rytoj pirksim iš veterinarinės vaistinės arba ampulių arba Indorex Spray, nes ramiai aš nemiegosiu, žinodama, kad gal yra kur nors kiaušinių jų...

vienu žodžiu, mano liūdesiui nėr galo, kas galėtų pagalvot, kad taip gali atsitikti sad.gif bet kovingumas tai žiauriai didelis nugalėsim mes jas gun_bandana.gif
Debesiena
Mane irgi užpuolė blusos-nuo gyvūnėlių. Bet kas keisčiausia-puola tik mane blink.gif Visa sukandžiota kankinausi tris dienas ;/ Įkandimų vis daugėjo ir net neišmaniau kas do velnias mane taip puola, nes tikrai ne uodai. Užklausiau vieno-sako skruzdelės blink.gif Netikėjau, nes visai nepanašu į skruzdžių įkandimus. Tada jau gulėdama lovoj parašau draugei išsipasakodama kokios bėdos pas mane, tai jinai man ir sako: "tai gal blusos" blink.gif Aš jai tik kad pradėjau porint:"ne, ne kur tau. Iš kur gi tos blusos pas mane". o ji: "taigi nuo gyvūnų" aš tik žagt. sakau: "taigi gyvūninės blusos žmonių nepuola. Čia kaip ir su gyvūninėm erkėm". O drauge mane patikino, kad jai veterinaras sakė, jog gyvūnų blusos tikrai lenda ir prie žmonių blink.gif Aš kvailelė tada dar drauge nepatikėjau doh.gif Nuėjau per telefono internetą į google.lt ir suvedžiau "blusos". Na ir ką-atidarė man supermamų forumą lotuliukas.gif Pasiskaičiau ir suvokiau, kad per daug jau sutapimų. Tai kaip aš iš lovos šokau.. Ir pamačiau, kad vienu įkandimu per tą laiką padaugėjo doh.gif Atsistojus su siaubu žiūriu į lovą ir galvoju ką daryt ir tuo metu tik žiū-ropoja toks miniatiūrinis tamsiai rudas vabaliukas per mano lovą blink.gif Aš su pirštu jį prispaudžiau-galvojau sutraiškysiu. Pakeliu pirštą-ogi tas vabaliukas netik nesusitraiškė bet dar ir šokinėt pradėjo. Tada ir suvokiau kad pas mane ištiesų namie blusos. verysad.gif

QUOTE(kristinap @ 2008 03 16, 20:56)
paprasčiausiai su Domestos  Reikia visus minkštus baldus praeiti su vandenuku ir šiek tiek domestos (aišku reikia atsargiai koncentraciją parinkti), ir plaunant grindis į kibiriuką su vandeniu jo įsipilti. Na tikrai labai gerai suveikė  , procedūras kartojau. Taip pat reikia patalynę kuo aukštesnėj temperatūroj išskalbti. Sėkmės kovoje 
*

Tai ar tikrai su domestos padeda? Gal galit parašyt ant kiek reikia skiest su vandeniu? blush2.gif

QUOTE(evaj @ 2008 07 04, 14:57)
Na va ir as isveziau vaika ir ispurskiau kambarius ziuresim kas bus 
*

Padėjo?

QUOTE(*elfė* @ 2008 08 22, 09:55)
Pas mus irgi atsirado šitų gyvių. Supratau tik vakar, o iki tol kapojo mano vyrą ir jau pradėjo kąst vaiką. Tris žymes radom ant vako kūno. Na, bet aš pastebėjau ir džiaugiamės, kad viskas aišku, su kuo pradedam karą. Visų pirma iš miegamojo išnešiau visus patalus, juos nuėmiau ir skalbiu, lyginsiu tikrai. Nusipirkom kobrą ir išpurškė vyras viską. Grindis, lovą, mes nuėmėm čiužinį, lentas, kurios laiko tą čiužinį, na, tikiuos viską jis kruopščiai su ta Kobra išpurškė...nors instrukcijoj nerašo, kad reikis išplaut po išpurškimo, viską išploviau. Rezultatas-vyras miegojo ramiai, nesukando jo... Šį rytą aš vistiek grindis ten išpurškisu...beja, ir spintos apačią...kaži, ar gali būt kiaušinėlių spintoj... ??? na, bet kokiu atveju, rytoj pirksim iš veterinarinės vaistinės arba ampulių arba  Indorex Spray, nes ramiai aš nemiegosiu, žinodama, kad gal yra kur nors kiaušinių jų...

vienu žodžiu, mano liūdesiui nėr galo, kas galėtų pagalvot, kad taip gali atsitikti  bet kovingumas tai žiauriai didelis nugalėsim mes jas
*

Ir aš tik vakar supratau kad mus atakuoja tos bjaurybės doh.gif Nu ir velnias-visą naktį nemiegojau iš to šoko ir bjaurasties blink.gif

Gal galit kas jau naikino blusas pasakyt ko net neverta naudot, o kas tikrai puikiai padeda? blush2.gif Tik nenorim labai kažkokių kenksmingų priemonių unsure.gif
Fėja*
Na, mes vakar išpurškėm Kobra, tai nieks nieko per naktį ir šią dieną neįkando, panašu, kad ramybė, jau turim tą Indorex spray rytoj išpurkšim viską dar kartą-tikrai rašo lapuke, kad visas stadijas naikina.
klopedija
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, kad vaikai, o taip pat ir jūsų šuniukai, kačiukai, gali parsinešti blusų iš smėlio dėžių, kur dažnai savo "reikalus" atlieka valkataujantys gyvūnai, užteršdami smėlį įvairiausiu brudu. unsure.gif

Viena pažįstama kažkada parsivežė priekabėlę smėlio iš Palangos paplūdimio. Kas buvo, kas buvo!!! blink.gif Blusos "atakavo" būriais, kol šeimyna susiprato iškast ir išvežt visą "importinį" smėliuką. cool.gif
Debesiena
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 22, 18:30)
Na, mes vakar išpurškėm Kobra, tai nieks nieko per naktį ir šią dieną neįkando, panašu, kad ramybė, jau turim tą Indorex spray rytoj išpurkšim viską dar kartą-tikrai rašo lapuke, kad visas stadijas naikina.
*

Kobra tai žinau, o to Indorex spray kokioj parduotuvėj galima rast? g.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2008 08 22, 18:40)
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, kad vaikai, o taip pat ir jūsų šuniukai, kačiukai, gali parsinešti blusų iš smėlio dėžių, kur dažnai savo "reikalus" atlieka valkataujantys gyvūnai, užteršdami smėlį įvairiausiu brudu.  unsure.gif

Viena pažįstama kažkada parsivežė priekabėlę smėlio iš Palangos paplūdimio. Kas buvo, kas buvo!!!  blink.gif Blusos "atakavo" būriais, kol šeimyna susiprato iškast ir išvežt visą "importinį" smėliuką.  cool.gif
*

Kad paskaitinėjus daug supratau, kad tų bjaurybių blusų galima kone visur prisigaudyt-nuo žolės, nuo žmonių, nuo gyvūnų, būna rūsiuose, smėlyje.. Visur kur tik nori blink.gif Net baisu pagalvojus ką reikės daryt, jei neišeis blusų išnaikint (tfu tfu tfu) doh.gif gėda net žmogui pasakyt kad normalioj tvarkingoj šeimoj-blusos doh.gif
klopedija
Anokia čia gėda mirksiukas.gif . Ir blusų, ir blakių, ir tarakonų, ir utėlių aplink pilna doh.gif . Gėda apsileist ir nesitvarkyt.
Reikia atidžiai sekti, kokiomis aplinkybėmis tų gyvių atsiranda ir stengtis tas aplinkybes pašalinti ir jų vengti. mirksiukas.gif
Papildyta:
P.s. Aš nekartą iš paplūdimio esu grįžus blusų sukandžiota unsure.gif .
Debesiena
Man tai pirmas išvis yra toks susitikimas su šitom kenkėjom unsure.gif Ir tikiuosi paskutinis verysad.gif Ryt visą kambarį iškuopsiu, o poto parašysiu kaip sekėsi biggrin.gif Nors spėju dar ilgai pati tame kambaryje nenorėsiu miegot, nes vis blusos vaidensis.. doh.gif
Fėja*
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 22, 21:39)
Man tai pirmas išvis yra toks susitikimas su šitom kenkėjom unsure.gif Ir tikiuosi paskutinis verysad.gif Ryt visą kambarį iškuopsiu, o poto parašysiu kaip sekėsi biggrin.gif Nors spėju dar ilgai pati tame kambaryje nenorėsiu miegot, nes vis blusos vaidensis.. doh.gif
*

aš tau linkiu kuo didžiausios sėkmės, mes su vyru irgi pasiraitosim rankoves gindami lauk nekviestus svečius.

O tą Indorex spray pirkom veterinarinėje vaistinėje. buvo ir kitokių priemonių pigesnių, bet išsirinkom brangesnį varijantą, gal patikimiau bus. Jis kainavo 35 litus, flakonas nemažas, panašaus dydžio kaip Kobros. Jau kaip laukiu rytdienos...kaip purkšim tai purkšim gun_bandana.gif

Aš ir patikėt negaliu, kad taip mums atsitiko, šakės, žinokit, aną naktį net nemiegojau-sapnavau arba blusas, arba visai nemiegojau.... nu bet ką dabar, reik susitaikyt ir į kovą su jomis triniti.gif
Papildyta:
Debesiena, bet tu nėščia? tai gal pati nepuršk....vien žo, lauksiu ryt žinių kaip sekės, su kuo purškei... aš irgi taip tikiuos, kad daugiau tai nepasikartos....eina sau sad.gif
Debesiena
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 22, 21:52)
aš tau linkiu kuo didžiausios sėkmės, mes su vyru irgi pasiraitosim rankoves gindami lauk nekviestus svečius.

O tą Indorex spray pirkom veterinarinėje vaistinėje. buvo ir kitokių priemonių pigesnių, bet išsirinkom brangesnį varijantą, gal patikimiau bus. Jis kainavo 35 litus, flakonas nemažas, panašaus dydžio kaip Kobros. Jau kaip laukiu rytdienos...kaip purkšim tai purkšim gun_bandana.gif

Aš ir patikėt negaliu, kad taip mums atsitiko, šakės, žinokit, aną naktį net nemiegojau-sapnavau arba blusas, arba visai nemiegojau.... nu bet ką dabar, reik susitaikyt ir į kovą su jomis triniti.gif
Papildyta:
Debesiena, bet tu nėščia? tai gal pati nepuršk....vien žo, lauksiu ryt žinių kaip sekės, su kuo purškei... aš irgi taip tikiuos, kad daugiau tai nepasikartos....eina sau sad.gif
*

Ir jums sėkmės, nes jos tikrai prireiks.

Na, jei nepadės šiandienos naikinimas tai reikės tada ieškot to indorex drinks_cheers.gif

Va va ir man toks šokas yra, kad blusos atsirado unsure.gif Niekad netikėjau, kad normalioj tvarkingoj šeimoj taip gali nutik doh.gif Ir miegas visai neima nors ir kitam kambary miegu-vis atrodo, kad tos bestijos kūnu laipo doh.gif Neduok dieve tokių kenkėjų doh.gif

Taip, nėščia, bet su visais nuodais dirbo mano vyras drinks_cheers.gif Na, o šiandien buvo taip:

Paimiau ginklą-dulkių siurblį-į rankas ir siurbiau sakyč geras 3 valandas kur tik sugebėjau-lovą, patalus, kilimą ir t.t. Tada atėjo eilė dirbt vyrui-paėmęs iš vet. vaistinės pirktą anpulę nuodų, įpylė į kibirą kuriame buvo litras vandens. Išvalė tuo truču grindis, gyvūnėlių narvus ir akvariumą bei pačius gyvūnėlius, spinteles ir t.t. Galima sakyt, kad su tais nuodais beveik viską ir valė lotuliukas.gif Tik lovos viršaus nevalė, nes poto įsivaizduokit kaip atrodytų lova doh.gif Ir patalų nevalė. Tuo metu aš lauke gerai išpurčiau kilimą ir palikusi prie durų pavaiksčiojau lauke, nes nenorėjau į vidų eit kai namie nuodų pilna unsure.gif Vyras tuo metu pasiėmė kilimą, jį patiesė dar ant šlapių nuo nuodų grindų ir dar pati kilimą tais nuodais pavalė. Na poto grįžau namo kai jau viskas buvo išdžiūvę (vyras paskambino ir pranešė lotuliukas.gif ) ir visą patalynę grūdau į skalbimo mašiną unsure.gif Va taip ir baigėsi dienos triūsas biggrin.gif Dirbom nuo 2 iki dabar ax.gif Pakartosim tapačią procedūra už dviejų dienų drinks_cheers.gif Tik va klausimas kaip reikės patikrint ar tų blusų nebėr? g.gif Nes net jei man primokėtų nemiegočiau tame kambaryje dabar, o kandžioja blusos tik mane doh.gif

Na, o jums kaip sekasi? Nebeatsirado blusų? 4u.gif
Fėja*
Sveika, pas mus blusų jau dvi naktys nebuvo, tikiuos nebus ir trečią, nes viską išpurškėm tuo Indorex'u. net čiužinį savo lovos nuėmėm ir iš visų pusių nupurškėm, čiužinio užvalkalą nuėmiau, išskalbiau, išlyginau...žodžiu, patalus, dekius viską išskalbiau , lyginsiu viską net dekius... gerai, kad pamainą turim...dar išpurkštas salono kilimas ir minkšti baldai... nu ir ką lauksiu lauksiu savaitę, jei po savaitės mano vyro nesukąs tada aprimsiu...patikėsiu, kad naujos blusos neišsirito unsure.gif žinai, mane irgi labai nerviškai paveikė. Net kine kai buvom šiandien( nes keturias valandas rekomenduoja vėdint namus, tai mes išėjom iš jų), man vaidenosi kad ropojo manimi blusa, kanda mane jos nerviškai tai pastoviai, nors ištiesų nėra nė viena įkandus doh.gif tik vyras ir vaikas sukąstas doh.gif kada ramybė ateis į mano smegeninę tai nežinau... doh.gif doh.gif doh.gif
Debesiena
Taspats ir mano vaikams be vyrui-vis jiems vaidenasi, kad blusos ropoja doh.gif O manęs irgi žiū nebekandžioja, tai darau išvadą, kad į kitus kambarius blusos neprasiveržė bigsmile.gif Laiku supratom kas per bestijos pas mus biggrin.gif Teks turbūt mums dar ir tame kambaryje lovą per marlių lygint, nes kitaip tai net nežinau kaip iš lovos išnaikint g.gif Šiaip vyras po apačia kur patalynę dedam su nuodais pavalė, bet manau to negana g.gif
Fėja*
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 24, 13:18)
Taspats ir mano vaikams be vyrui-vis jiems vaidenasi, kad blusos ropoja doh.gif O manęs irgi žiū nebekandžioja, tai darau išvadą, kad į kitus kambarius blusos neprasiveržė bigsmile.gif Laiku supratom kas per bestijos pas mus biggrin.gif Teks turbūt mums dar ir tame kambaryje lovą per marlių lygint, nes kitaip tai net nežinau kaip iš lovos išnaikint g.gif Šiaip vyras po apačia kur patalynę dedam su nuodais pavalė, bet manau to negana g.gif
*

o kiek laiko jus graužė kol jūs supratot, kas čia per biesas?

aš tai ir čiužinį išpurškiau...aišku, paskui jį apvilkau išskalbtu ir išlygintu apvalkalu ir dar tiesiasi užvalkalas miegojimui skirtas...sakau, gal labai nuodais nekvėpuojam... nors man tai biški bloga...bet įtariu, kad čia viskas nerviškai doh.gif nes vaikui tai nieko, vyras tai išvis neima galvon, ramus jis. Vienai man vaidenas doh.gif
Fėja*
Ai, Debesiena, tu per tris dienas supratai, kad blusos kanda tave.., jo tikrai greitai susipratot...mes po daugiau nei savaitės tik doh.gif
Debesiena
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 24, 20:05)
o kiek laiko jus graužė kol jūs supratot, kas čia per biesas?

aš tai ir čiužinį išpurškiau...aišku, paskui jį apvilkau išskalbtu ir išlygintu apvalkalu ir dar tiesiasi užvalkalas miegojimui skirtas...sakau, gal labai nuodais nekvėpuojam... nors man tai biški bloga...bet įtariu, kad čia viskas nerviškai doh.gif nes vaikui tai nieko, vyras tai išvis neima galvon, ramus jis. Vienai man vaidenas doh.gif
*

Aš tai vakar pagalves išlyginau su lygintuvu-gal gi sudegė tie biesai doh.gif Šiandien vėl su nuodais vyras visur pravarys biggrin.gif O aš vėl viską išsiurbsiu. Tik va klausimas kyla ar blusos gali sau laimingai tarp rūbų gyvent? g.gif Nes tam kambary spinta yra ir nežinau ar ten visus rūbus reikia dezinfekuot ar ne doh.gif

QUOTE(*elfė* @ 2008 08 24, 20:44)
Ai, Debesiena, tu per tris dienas supratai, kad blusos kanda tave.., jo tikrai greitai susipratot...mes po daugiau nei savaitės tik doh.gif
*

Jei ne draugė, tai spėju tik po kokio mėnesio būčiau suvokus kas vyksta doh.gif Tiesiog net mintis nekildavo apie blusas doh.gif Galvojom gal skruzdelės, gal kokie kitoniški uodai ar koks velnias.. Bet va apie blusas nei žodžiu nepagalvojom schmoll.gif
Fėja*
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 26, 11:25)
Aš tai vakar pagalves išlyginau su lygintuvu-gal gi sudegė tie biesai doh.gif Šiandien vėl su nuodais vyras visur pravarys biggrin.gif O aš vėl viską išsiurbsiu. Tik va klausimas kyla ar blusos gali sau laimingai tarp rūbų gyvent? g.gif Nes tam kambary spinta yra ir nežinau ar ten visus rūbus reikia dezinfekuot ar ne doh.gif
Jei ne draugė, tai spėju tik po kokio mėnesio būčiau suvokus kas vyksta doh.gif Tiesiog net mintis nekildavo apie blusas doh.gif Galvojom gal skruzdelės, gal kokie kitoniški uodai ar koks velnias.. Bet va apie blusas nei žodžiu nepagalvojom schmoll.gif
*

Pas mus tame kambaryje irgi yra spinta. Aš labai optimistiškai tikiuosi, kad ten blusų nėra... doh.gif doh.gif doh.gif

Mums tai tiek nekilo mintis apie blusas, kad vyras būtų ėjęs pas daktarus jau, mes net nesupratom, kad jį kažkas kanda doh.gif manėm prakaitiniai spuogai gal doh.gif ... tik kad aš pamačiau vieną doh.gif ir kol supratau ką aš ten pamačiau prėjo pusė dienos doh.gif nebuvau iki tol susidūrusi su tokiais gyviais doh.gif
Debesiena
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 26, 15:52)
Pas mus tame kambaryje irgi yra spinta. Aš labai optimistiškai tikiuosi, kad ten blusų nėra... doh.gif  doh.gif  doh.gif

Mums tai tiek nekilo mintis apie blusas, kad vyras būtų ėjęs pas daktarus jau, mes net nesupratom, kad jį kažkas kanda doh.gif manėm prakaitiniai spuogai gal doh.gif ... tik kad aš pamačiau vieną doh.gif ir kol supratau ką aš ten pamačiau prėjo pusė dienos doh.gif nebuvau iki tol susidūrusi su tokiais gyviais doh.gif
*

Aš tai irgi kai pamačiau blusą pagalvojau gal koks vabaliukas doh.gif Bet kai bandžiau su pirštu pritrėkšt ir pakėlus pirštą ji pradėjo šokinėt... blink.gif Na, o pas jus jau nebeatsirado blusų? Man tai an tiek jau nervus išgraužė, kad pasiryžau rytoj miegot tam kambary ir žiūrėt ar niekas nekandžioja lotuliukas.gif Tiesiog nebegaliu taip-vis kvaila baimė, kad kažkas ropoja, kažkas kanda.. Geriau jau vieną naktį atkentėsiu ir pažiūrėsiu ar ten dar kažkas yra bigsmile.gif
Fėja*
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 26, 20:28)
Aš tai irgi kai pamačiau blusą pagalvojau gal koks vabaliukas doh.gif Bet kai bandžiau su pirštu pritrėkšt ir pakėlus pirštą ji pradėjo šokinėt... blink.gif Na, o pas jus jau nebeatsirado blusų? Man tai an tiek jau nervus išgraužė, kad pasiryžau rytoj miegot tam kambary ir žiūrėt ar niekas nekandžioja lotuliukas.gif Tiesiog nebegaliu taip-vis kvaila baimė, kad kažkas ropoja, kažkas kanda.. Geriau jau vieną naktį atkentėsiu ir pažiūrėsiu ar ten dar kažkas yra bigsmile.gif
*

nea, nėra, beja, mes visada toj lovoj miegam...aš tai būčiau mielu noru išėjus iš ten, bet mano vyrui tai dzin, jam ten patogu, jis buvo garantuotas kad jo niekas nekąs, o ir su vaiku labai sunku susitart, kad miegosim kitur.. nu vienžo, mes visada ten miegojom, dėl to mane nerviškai dar labiau jos "graužė" lotuliukas.gif bet nuo pirmosios naikinimo dienos tikrai nieko nėra, pamatysi, ir pas tave tikrai ten nieko jau senų senovėj nėra. Reik tikėtis, kad ir kiaušinių nėra... nu jei ką, praeisit viską su tuo Indorex spray, jis tipo visas stadijas naikina. Man tai baimę kelia, ar tikrai išnaikinom viską, ar neišsiris augintiniai doh.gif doh.gif doh.gif
Debesiena
Aš tai tikriausiai dabar kas mėnesį vis viską su nuodais valysiu-apsisaugojimui lotuliukas.gif Bet va ir man įdomu kaip su tais kiaušinėliais g.gif Jie tikrai ir po metų gali išsirist? blink.gif
Fėja*
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 26, 22:10)
Aš tai tikriausiai dabar kas mėnesį vis viską su nuodais valysiu-apsisaugojimui lotuliukas.gif Bet va ir man įdomu kaip su tais kiaušinėliais g.gif Jie tikrai ir po metų gali išsirist? blink.gif
*

aš irgi manau, kad kas mėnesį purkšiu viską, nu gal apsiraminsiu... doh.gif o kad jie gali ir po metų išsirist... ką gali žinot, gal ir gali. Parazitas yra parazitas...brrrrrr
Papildyta:
Oj, Debesiena, pas tave bus dvynukai thumbup.gif atsiprašau, kad ne į temą, bet sveikinu thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kada sužinojai? gal neseniai?
Debesiena
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 26, 22:14)
aš irgi manau, kad kas mėnesį purkšiu viską, nu gal apsiraminsiu... doh.gif o kad jie gali ir po metų išsirist... ką gali žinot, gal ir gali. Parazitas yra parazitas...brrrrrr
Papildyta:
Oj, Debesiena, pas tave bus dvynukai thumbup.gif atsiprašau, kad ne į temą, bet sveikinu thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif kada sužinojai? gal neseniai?
*

šiandien jau nakvosiu tame kabaryje ax.gif žiūrėsim ar kas kandžios ar ne mane lotuliukas.gif

Tik va buvo vyras žiūrėt į vet. vaistinę to indorex spray, tai pas mus tokio nėra doh.gif Nežinau ką reikės daryt jei neišsinaikino su anpulėm unsure.gif

Ačiū 4u.gif O sužinojau per šeštą savaitę blush2.gif
angora
Na ir prisiskaičiau blink.gif Mes blusų parsinešėm iš rūsio, kuriame mūsų kaimynas globojo nėščią kiemo katę. Katė su kačiukais išsinešdino, o blusas paliko. Pakako kartą užsukti kažko pasiimti, ir... pilnas komplektas- sukandžioti visi namiškai sad.gif O dar mes turime šuniuką, kuris parbėgdamas laiptine pakeliui kokias kelias dešimtis parsineša. Pirmiausiai ir pastebėjome , kad šuo kasosi. Jis šviesaus kailio, dažnai maudomas, todėl blusų niekada nėra turėjęs, o jei kokią vieną ir buvo parsinešęs, tai tuoj buvo pagauta...
Jooo.. Tikra katastrofa. Prieš keletą metų yra buvę taip nutikę. Net nepamenu kaip nuo to brudo anąsyk nusikratėm unsure.gif
Ryt drošiu į veterinarijos vaistinę pirkti tručo gun_bandana.gif bash.gif box.gif gun_rifle.gif Nenurimsiu kol nesusidorosiu ir bent viena nenaudėlė gyvens mano namuose lens.gif
Fėja*
Na, Debesiena, pasakok, kaip miegojot, ar ramiai?
o tu iš provincijos? nu jei ką atsiūsiu paštu cool.gif

QUOTE(angora @ 2008 08 27, 12:44)
Na ir prisiskaičiau  blink.gif Mes blusų parsinešėm iš rūsio, kuriame mūsų kaimynas globojo nėščią kiemo katę. Katė su kačiukais išsinešdino, o blusas paliko. Pakako kartą užsukti kažko pasiimti, ir... pilnas komplektas- sukandžioti visi namiškai  sad.gif  O dar mes turime šuniuką, kuris parbėgdamas laiptine pakeliui kokias kelias dešimtis parsineša. Pirmiausiai ir pastebėjome , kad šuo kasosi. Jis šviesaus kailio, dažnai maudomas, todėl blusų niekada nėra turėjęs, o jei kokią vieną ir buvo parsinešęs, tai tuoj buvo pagauta...
Jooo.. Tikra katastrofa. Prieš keletą metų yra buvę taip nutikę. Net nepamenu kaip nuo to brudo anąsyk nusikratėm  unsure.gif
Ryt drošiu į veterinarijos vaistinę pirkti tručo  gun_bandana.gif  bash.gif  box.gif  gun_rifle.gif Nenurimsiu kol nesusidorosiu ir bent viena nenaudėlė gyvens mano namuose  lens.gif
*

užuojauta 4u.gif
aš tai visą gyvenimą atsiminsiu, kaip mes jas naikinom doh.gif
Debesiena
QUOTE(angora @ 2008 08 27, 12:44)
Na ir prisiskaičiau  blink.gif Mes blusų parsinešėm iš rūsio, kuriame mūsų kaimynas globojo nėščią kiemo katę. Katė su kačiukais išsinešdino, o blusas paliko. Pakako kartą užsukti kažko pasiimti, ir... pilnas komplektas- sukandžioti visi namiškai  sad.gif  O dar mes turime šuniuką, kuris parbėgdamas laiptine pakeliui kokias kelias dešimtis parsineša. Pirmiausiai ir pastebėjome , kad šuo kasosi. Jis šviesaus kailio, dažnai maudomas, todėl blusų niekada nėra turėjęs, o jei kokią vieną ir buvo parsinešęs, tai tuoj buvo pagauta...
Jooo.. Tikra katastrofa. Prieš keletą metų yra buvę taip nutikę. Net nepamenu kaip nuo to brudo anąsyk nusikratėm  unsure.gif
Ryt drošiu į veterinarijos vaistinę pirkti tručo  gun_bandana.gif  bash.gif  box.gif  gun_rifle.gif Nenurimsiu kol nesusidorosiu ir bent viena nenaudėlė gyvens mano namuose  lens.gif
*

oi sėkmės naikinant tas bjaurybes 4u.gif Tai jūs visada šuneliui uždėkit ankaklį nuo blusų ir jos prie jo nebekibs ax.gif Tik va dėl rūsio gal jau problema bus g.gif teks jums arba į rūsį nebevaikščiot, arba blusas ir ten išnaikint doh.gif

QUOTE(*elfė* @ 2008 08 27, 17:01)
Na, Debesiena, pasakok, kaip miegojot, ar ramiai?
o tu iš provincijos? nu jei ką atsiūsiu paštu cool.gif
*

dar nenakvojau lotuliukas.gif šiaip žadėjau, kad per pietus numigsiu, bet kažkaip neišdrysau doh.gif na, bet naktį tai tikrai praleisiu tame kambaryje biggrin.gif

Aš iš Ukmergės ax.gif Tai nežinau-jei neišsinaikino reikės gal per internetą nusipirkt tų nuodų g.gif O gal ir pas mus jau atsiras rolleyes.gif
Fėja*
Labukas, Na, Debesiena, miegojai šią naktį ramiai? biggrin.gif
Debesiena
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 28, 08:55)
Labukas, Na, Debesiena, miegojai šią naktį ramiai? biggrin.gif
*

miegojau thumbup.gif nors ir neramiai, bet užmigau lotuliukas.gif ryte atsikėlus apsižiūrėjau ir neivieno įkandimo neradau thumbup.gif tai laimės buvo lotuliukas.gif bet vistiek šiandien visą kambarį siurbiau ir patalus lyginau-vis dar manau, kad ten tų blusų yra doh.gif
angora
Šiandien didžioji diena- paskelbiau karą blusoms ax.gif Prisipirkau anadien veterinarijos vaistinėje įvairių nuodų skirtų "nepageidaujamoms viešnioms". Šiandien nuo pat ankstaus ryto darbavaus- išpurškiau butą, po viskas išsiurbliavau ir drėgnai išvaliau, laiptinę ir rūsį irgi išpurškiau. Dabar lauksiu rezultatų. Bijau ką ir sakyti. Man jau matyt paranoja- vis einu ir ieškau ar kur nėra blusos g.gif Negi iš tiesų jos dings ir nebereikės kas rytą skaičiuoti naujus įkandimus verysad.gif
NoAngel
Va va....Prieš gerą mėnesį užėjusi į šią temą( netyčiomis) nustebau, kad blusos puola ne tik gyvūnus, bet ir žmogų blink.gif Nu ir ką jūs manot!!!!!!!!!!Vakar pasiimu nuo sofos maikutę ir ogi žiūriu kažkas lyg ir juda doh.gif Čiupau tą judantį padarėlį traiškyt ir kad OP ji man blink.gif Nu žinokit netekau amo...Pagavau aš tą ,,daiktą''.Su nagu sutariškiau, pradėjau vartyt, žiūrinėt ir mane ištiko šokas ohmy.gif Tikrų tikriausia juoda BLUSA blink.gif blink.gif blink.gif Dar kad įsitikint per google įvedžiau žodį blusa, kad išmestų konkretų to padaro paveiksliuką...Nu ir ką šokas neveltui.Niu va ir dabar pradedu suprast( čia visko prisiskaičius) iš kur pas vaiką mažiukai spuogiukai ant pilvelio ir nugaros, o pas mane tokie pat taškiukai su siaubingu niežuliu tik ant rankų fear.gif
Lauksiu su didžiausia baime pirmadienio ir lėksiu į vet. vaistinę purškalų ir dar visokių visokiausių nuodų formų pirkt cool.gif Ale viskas dabar į galvą lenda iš kur tas brudas sugalvojo pas mus atsikraustyt...Nei gyvūnų, nei bomžų kaimynų neturim...belieka tik tai kad kažkas užnešė iš svečių( dažnai jų turim), arba patys parsinešėm verysad.gif
O va dabar sėdint tai rodos viską niežti, rodos visur replioja fear.gif
Debesiena
QUOTE(angora @ 2008 08 30, 20:57)
Šiandien didžioji diena- paskelbiau karą blusoms  ax.gif  Prisipirkau anadien veterinarijos vaistinėje įvairių nuodų skirtų "nepageidaujamoms viešnioms". Šiandien nuo pat ankstaus ryto darbavaus- išpurškiau butą, po viskas išsiurbliavau ir drėgnai išvaliau, laiptinę ir rūsį irgi išpurškiau. Dabar lauksiu rezultatų. Bijau ką ir sakyti. Man jau matyt paranoja- vis einu ir ieškau ar kur nėra blusos  g.gif Negi iš tiesų jos dings ir nebereikės kas rytą skaičiuoti naujus įkandimus verysad.gif
*

Turėtų jau išsinaikint nuo šitiekos pastangų 4u.gif Pas mane išsinaikino, tik visdar bijau, kad gali kiaušinėliai išsirist po kurio laiko doh.gif

QUOTE(Mega13 @ 2008 08 30, 21:51)
Va va....Prieš gerą mėnesį užėjusi į šią temą( netyčiomis) nustebau, kad blusos puola ne tik gyvūnus, bet ir žmogų blink.gif Nu ir ką jūs manot!!!!!!!!!!Vakar pasiimu nuo sofos maikutę ir ogi žiūriu kažkas lyg ir juda doh.gif Čiupau tą judantį padarėlį traiškyt ir kad OP ji man blink.gif Nu žinokit netekau amo...Pagavau aš tą ,,daiktą''.Su nagu sutariškiau, pradėjau vartyt, žiūrinėt ir mane ištiko šokas ohmy.gif Tikrų tikriausia juoda BLUSA blink.gif  blink.gif  blink.gif Dar kad įsitikint per google įvedžiau žodį blusa, kad išmestų konkretų to padaro paveiksliuką...Nu ir ką šokas neveltui.Niu va ir dabar pradedu suprast( čia visko prisiskaičius) iš kur pas vaiką mažiukai spuogiukai ant pilvelio ir nugaros, o pas mane tokie pat taškiukai su siaubingu niežuliu tik ant rankų fear.gif
Lauksiu su didžiausia baime pirmadienio ir lėksiu į vet. vaistinę purškalų ir dar visokių visokiausių nuodų formų pirkt cool.gif Ale viskas dabar į galvą lenda iš kur tas brudas sugalvojo pas mus atsikraustyt...Nei gyvūnų, nei bomžų kaimynų neturim...belieka tik tai kad kažkas užnešė iš svečių( dažnai jų turim), arba patys parsinešėm verysad.gif
O va dabar sėdint tai rodos viską niežti, rodos visur replioja fear.gif
*

Šiais laikais galima iš betkur tų blusų parsinešt-kad ir nuėjus į mišką doh.gif Taip kad nebūtinai svečiai blusų parnešė žinokit schmoll.gif Sėkmės naikinant tas bjaurybes drinks_cheers.gif
Agape
pas mus vis vis atsiranda, vaikai parnesa is lauko, lo dabar ir is mokyklos, as jas isnaikinu ir ziurek vel jos parazites atsiranda, pavargau su joms kovoti, jos kazkokios mutantes doh.gif kas is tyo jei atrodo tik tik viska isnaikini isplaunu isdezinfekuoju, ir ziurek parnesa kokia grazuolike is lauko fear.gif as radau select zurnale tokia priemone neva naikina grauzikus (cia man neaktualu) ir blusas (Va kas aktualu) imetu nuoruoda http://www.select.no/shop/shop4lit.pgm?art...903301009154052 jei neatidarys tuomet www.select.lt susirasti ta preke "ATAC ULTRASONIC" tai va gal kas isbandete ar veike?? Aisku brangoka bet del tu brudziu negaila, dar maciau senukuose irgi bet pigiau berods apie 30lt ir veikia panasiu principu skleidzia ultragarsus ir visos blusos islaksto ten kazkokiu spinduliu nepamenu, tai jei ta priemone veiksminga tai nusiperku ir naudoju visame name kad tos rupkes aplenktu musu namucius is toli, jei kas bandete sia priemone pasidalinkite savo patirtimi lauksiu group.gif
Fėja*
QUOTE(Agape @ 2008 09 03, 09:54)
pas mus vis vis atsiranda, vaikai parnesa is lauko, lo dabar ir is mokyklos, as jas isnaikinu ir ziurek vel jos parazites atsiranda, pavargau su joms kovoti, jos kazkokios mutantes  doh.gif  kas is tyo jei atrodo tik tik viska isnaikini isplaunu isdezinfekuoju, ir ziurek parnesa kokia grazuolike is lauko  fear.gif as radau select zurnale tokia priemone neva naikina grauzikus (cia man neaktualu) ir blusas (Va kas aktualu) imetu nuoruoda http://www.select.no/shop/shop4lit.pgm?art...903301009154052 jei neatidarys tuomet www.select.lt susirasti ta preke "ATAC ULTRASONIC"  tai va gal kas isbandete ar veike?? Aisku brangoka bet del tu brudziu negaila, dar maciau senukuose irgi bet pigiau berods apie 30lt ir veikia panasiu principu skleidzia ultragarsus ir visos blusos islaksto ten kazkokiu spinduliu nepamenu, tai jei ta priemone veiksminga tai nusiperku ir naudoju visame name kad tos rupkes aplenktu musu namucius is toli, jei kas bandete sia priemone pasidalinkite savo patirtimi lauksiu  group.gif
*

o, geras, ir kaina normali, pažėkit, kiek išleidžiam pinigų kad dezinfekuoti namus, o dar vaistai kad sukandimų niežulį palengvintų doh.gif jei pas mane dar atsiras, tfu tfu tfu, reiks rimtai apgalvot, ar neverta nusipirkti smile.gif ir kas svarbiausia-jei jos iš kaimynų ateina tai išnaikinsiu ir pas kaimynus biggrin.gif aišku, tada pas kitus kaimynus nueitų jos... nu bet reik imtis priemonių kažkokių doh.gif
Agape
QUOTE(*elfė* @ 2008 09 03, 15:28)
o, geras, ir kaina normali, pažėkit, kiek išleidžiam pinigų kad dezinfekuoti namus, o dar vaistai kad sukandimų niežulį palengvintų doh.gif jei pas mane dar atsiras, tfu tfu tfu, reiks rimtai apgalvot, ar neverta nusipirkti smile.gif ir kas svarbiausia-jei jos iš kaimynų ateina tai išnaikinsiu ir pas kaimynus biggrin.gif aišku, tada pas kitus kaimynus nueitų jos... nu bet reik imtis priemonių kažkokių doh.gif
*

Ir kiek isleidziam pinigu ir kas svarbiausia kiek to truco prisiuostai, isigeria tas kvapas i baldus ir kambarius blush2.gif bet vis dar laukiu gal atsiras kas nors kas bande si "aparata ar priemone" kaip cia ja pavadinti blush2.gif ar ji tikrai verta demesio ar nieko gero, nors ten raso jei preke netiks galima grazinit per 30 dienu, na jei nesulauksiu pasisakanciu tada surizikuosiu, nors kolkas isnaikinau tas rupkes, bet nezinia kad vel parnes is lauko fear.gif
shokoladine :)

Na as dar karta pasikartoju, kad man geriausiai suveike "Indorex Spray", ispirskiau kaip nurode veterinerijos vaistineje, ir beje kvapas to purskalo visai geras rolleyes.gif Bet svarbiausia, kad jis veiksmingas (nes iki tol bandziau ir arbatmedzio aliejais, ir visokiais plovikliais valyt - nieko ).
Sekmes visoms 4u.gif
mlimbute
sveiki, noreciau pasikonsultuoti su jumis del blusu
pas mus atsirado siu bjaurybiu. sia savaite imsimes aktyvaus ispurskimo indorex spray'umi. Spejam, kad jas is rusio parsinesam, nes kai tik i rusi nueinam, taip ir prasideda aktyvus kandimai. Kazi, kaip su rusiu daryti? juk jo neispurksi?...

keletas klausimeliu:
pas mus 3 kambariai, vyras viena blusa pagavo svetaineje, o spejame, kad ju yra miegamajame, nes po nakties pasimato ikandimai.

Ar pursket drabuzius, spintu vidu, ar tik pavirsinius dalykus?
Net nezinau, kiek ir kaip daug purksti - ar pvz ciuzini purksti"? stalcius po miegamojo lova? drabuzius, spintas, vonia, virtuve, kilima?...
pirksim 2 flakonus, kazi ar uzteks jei visame bute viska saziningai ispurksti?
Kazkas rase, kad su kazkokiu flakonu grindis plove - kas per flakonas, kur pirkot, kokios ~ kainos? gal verta kombinuoti - Indorexa baldams, kilimui, o flakona grindims?

dekui labai , jei pasidalinsite savo vertinga patirtimi.
sagamama
Dekui uz patarimus.Rankos is pradziu nusviro is nevilties.Tiesiog nezinau,nuo ko pradet ta kara.ir ar tas karas bus veiksmingas,kai uz sienos gyvena bomzai,aplipe visuo kuo tik imanoma unsure.gif .vaiku kojos ir pilvukai sukandzioti-verkt norisi.argi turesim parduot savo buta ir krausytis kur nors kitur vien del situ parazitu?nezinau net ka daryt...
sagamama
Ir dar noreciau patarimo-ka daryt su pagalvem ir su antklodem?juk neikisi i skalbimo masina skalbt?ar ir patalus reiktu ispurkst su tais brudais?o su minkstais baldais svetainej,vaiku kambary?tiesiog is proto varo!!!!!!!! swoon.gif cry.gif
Agape
As jau atrodo tas brudes isnaikinau ir je sendien lovoj pagavau wacko.gif jau varo i nevilti konkreciai, cia pries keleta dienu is senuku nusipirkau ta elektrini prietaisa kur rasiau jog select parduoda, tai cia principas panasus tik kad kaina per pus pigiau nei selecte tai nuspirkau ir isijungiau, ir se vistiek rupkes praejo (lova antram aukste) prietaisas pirmam aukste ijunktas o gal per lubas nepermusa, ten raso kad 90 kvadr. metru apima umn.gif nu nezinau nei kaip kovoti, cia kazkuri klausia ar viska purksti as tai patalyne nuvelku, ir pasidariusi is ampules to skysti isipilu i buteli, uzdedu purkstuva kur geles purskiu ir visur nupirskiu ant baldu grindu ant patalynes ir iseinu palieku keletai valandu,poto viska praplaunu siltu vandeniu (antklodes, pagalves isnesu i balkona isnesu po keletos valandu ju i skalbenka nekisu nes netilptu, tai buna ramu iki vel ju rupkiu neparnesa bash.gif ka daryti kaip kovoti neismastau va tau 21 amzius swoon.gif kas belieka tai purksti bet laikina kolkas nieko geriau nerandu, o tie elektrinius prietaisus bandysiu miegamajame pas save ijungti gal tada bent jau busiu rami kad jos neatkeliaus nes dabar as buvau ijungusi koridoriuje prie laukiniu duru, bet deja nieko gero unsure.gif
sagamama
Jau rankos suskirdo nuo grindu skuduro,jokiu priemoniu dar nenusipirkau,tai varau visur su Domestos skiediniu,visus baldus atstumdziau,istampiau visas spintas,ir,regis,tik kelios dulkes ten,siaip svariai gyvenam,neleidziu sau apsileist,bet asaros savaime rieda is nevilties-o jei taip bus visada?taip iseina,kad 21 amziuj apeisim visi blusom,uteles tuoj pasipils(nebesistebiu),o bomzai gretimam bute ne galvos sau del to nesuka.ir kaip juos isrukyt,neisivaizduoju.Jau dukros parejusios is mokyklos skundzias,kad skauda galvas joms nuo to Domestos tvaiko,liepiau eit i lauka fart.gif grynu oru kvepuot,o kai pasakiau priezasti-nusipurte abi,lygiai tokia pat reakcija kaip ir man buvo.
Gal kas bandet tas slykstynes kokiom liaudiskom priemonem naikint?Gal kas zinot koki smugini varianta(neskaitant smuginio varianto kaimynui bomzui i nosi gun_rifle.gif )
KOVOSIM.
Agape
QUOTE(sagamama @ 2008 09 12, 15:49)
Jau rankos suskirdo nuo grindu skuduro,jokiu priemoniu dar nenusipirkau,tai varau visur su Domestos skiediniu,visus baldus atstumdziau,istampiau visas spintas,ir,regis,tik kelios dulkes ten,siaip svariai gyvenam,neleidziu sau apsileist,bet asaros savaime rieda is nevilties-o jei taip bus visada?taip iseina,kad 21 amziuj apeisim visi blusom,uteles tuoj pasipils(nebesistebiu),o bomzai gretimam bute ne galvos sau del to nesuka.ir kaip juos isrukyt,neisivaizduoju.Jau dukros parejusios is mokyklos skundzias,kad skauda galvas joms nuo to Domestos tvaiko,liepiau eit i lauka fart.gif grynu oru kvepuot,o kai pasakiau priezasti-nusipurte abi,lygiai tokia pat reakcija kaip ir man buvo.
Gal kas bandet tas slykstynes kokiom liaudiskom priemonem naikint?Gal kas zinot koki smugini varianta(neskaitant smuginio varianto kaimynui bomzui i nosi gun_rifle.gif )
KOVOSIM.
*

Domestos tai rimtai smirdi mastau.gif tai pas mane irgi tvarka, plaunu ir plaunu as visur jau ciut ne kaip procedurianiam lotuliukas.gif bet sakt ir parnesa kokia grazuolike ir vel ciupt uz vadziu vel is pradziu bash.gif seniau tarybiniais laikais tai purksdavo laukus visokiais hemikalais tai ju ir paplitimas buvo nulinis, o dabar niekas nieko nepurskia ju ir priviso, cia kas is to kad pas save namie isnaikini o kaimynai aplink gyvena smirdziai apsileide, o dabar aplinkoje ant zoles ir ziurek vel pareina as nezinau man cia kova atrodo su vejo malunais, man net nosis jau bijo to skyscio nuo blusu kvapo, net nezinau kaip kovoti bet dar nenuleidziu ranku vis tikiu kad kaip nors pavyks jas isnaikinti su visu gun_rifle.gif
ligituka
niu ir pas mus čia neseniai tų padarų užsiveisė,tik nesuprantu,kaip jos į namus pateko? blink.gif blink.gif blink.gif neturim nei kačių,nei šunų,jokių gyvūnėlių...bet wat parazitai užpuolė...ir kaip nustebau,kad jos dar taip skaudžiaia kandžiojasi,iš pradžių nesupratau,kas darosi,visa raudonais spuogeliais išmėtė ir labai niežėjo,bet tikrai ne uodai sukandžiojo,bet vieną dieną pajutau,kad kažkas lipa ant pilvo,pakėliau bliuskutę ir blink.gif blink.gif blink.gif zaraza kaip šoko,vos susigaudyt spėjau...tai poto ir mano mažiuką,trijų mėnesių leliuką sukandžiojo,trai galvoju reikia imtis kažkokių priemonių....tai nusipirkau maximoj tokį purškiamą skystį nuo blusų,išpurškiau visus namus,ir patalynę,kilimus,lovas,nu žodžiu viską,palaikiau porą valandų (nors ten rašė lygtais 20 minučių) o poto išvėdinau,ir kolkas,žinokit jų nėra,jau mėnesis praėjo po to purškimo,ir ačiū Dievui thumbup.gif thumbup.gif
Mikutė
siandien veterinarijos vaistinej isaiskino, kas blusoms gyventi reikia gyvuno, o zmogus joms netinka, tai jei atsirado blusos namuosekur nera gyvunu jos isnyks pacios per 7d. sake tik su ACe isiplauti kambarius, patalyne ir dings blusos
Fėja*
QUOTE(Mikutė @ 2008 09 22, 17:10)
siandien veterinarijos vaistinej isaiskino, kas blusoms gyventi reikia gyvuno, o zmogus joms netinka, tai jei atsirado blusos namuosekur nera gyvunu jos isnyks pacios per 7d. sake tik su ACe isiplauti kambarius, patalyne ir dings blusos
*

nežinau, pas mus jokio gyvūno nėra-vyrą kandžiojo virš savaitės ir neatrodė, kad jos draugiškai savanoriškai išeis. Jau būtų jis pas daktarus ėjęs, kas jam darosi klaust doh.gif

tik tiek, kad taip jos ir nepasirodė daugiau po išdezinfekavimo karsta.gif ačiū Dievui
rim
O ka daryti su triušiu? Ar tas Indorex spray jam nepakenks? Ir aplamai ar blusos pas triusi gali gyventi ar tik pas kates ir sunis gyvena?
Fėja*
QUOTE(rim @ 2008 09 30, 10:14)
O ka daryti su triušiu? Ar tas Indorex spray jam nepakenks? Ir aplamai ar blusos pas triusi gali gyventi ar tik pas kates ir sunis gyvena?
*

manau, kad gali pas jį būti
gal galima uždėt ir triušiui kokį antkakliuką nuo blusų? nebūna tokių dalykų...atleiskit, nenusimanau blush2.gif smile.gif
gugu
QUOTE(Mikutė @ 2008 09 22, 18:10)
*

na nežinau ar jos išeis, jei žmogui įkando - tai reiškia pasimaitino, ir gyvens toliau blink.gif
na , o aš tai tikrai dabar žinau kaip jas atsinešėme -daugiabučio rūsys. Nuėjau stiklainių savaitgalį ir nuo tos minutės kasausi ir vien spuogeliai. Bet iš visos šeimos tik AŠ. Ai dar vasarą vyras kažko ten nuėjo su šortais ir jos susypynė jo plaukuotose kojose, tai lauke užteno nupurtyti.taip ir sužinojome kas tai per dalykas. Nupirkom senukuose kažkokių miltelių ir išbarstėme rūsyje, manėme kad baikta, o čia še tau. ATSIPALAIDAVOME.
na ir kaip daugiabutyje jas iveikti. kol kiekvienam įrodysi, kad jų ten yra....
velnias nematė mano ten padėtų daiktų - daugiau ten kojos nekelsiu mad.gif mad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.