Įkraunama...
Įkraunama...

SOS - puola blusos:(

Na, mes vakar išpurškėm Kobra, tai nieks nieko per naktį ir šią dieną neįkando, panašu, kad ramybė, jau turim tą Indorex spray rytoj išpurkšim viską dar kartą-tikrai rašo lapuke, kad visas stadijas naikina.
Atsakyti
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, kad vaikai, o taip pat ir jūsų šuniukai, kačiukai, gali parsinešti blusų iš smėlio dėžių, kur dažnai savo "reikalus" atlieka valkataujantys gyvūnai, užteršdami smėlį įvairiausiu brudu. unsure.gif

Viena pažįstama kažkada parsivežė priekabėlę smėlio iš Palangos paplūdimio. Kas buvo, kas buvo!!! blink.gif Blusos "atakavo" būriais, kol šeimyna susiprato iškast ir išvežt visą "importinį" smėliuką. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 22, 18:30)
Na, mes vakar išpurškėm Kobra, tai nieks nieko per naktį ir šią dieną neįkando, panašu, kad ramybė, jau turim tą Indorex spray rytoj išpurkšim viską dar kartą-tikrai rašo lapuke, kad visas stadijas naikina.

Kobra tai žinau, o to Indorex spray kokioj parduotuvėj galima rast? g.gif
Papildyta:
QUOTE(klopedija @ 2008 08 22, 18:40)
Siūlyčiau atkreipti dėmesį į tai, kad vaikai, o taip pat ir jūsų šuniukai, kačiukai, gali parsinešti blusų iš smėlio dėžių, kur dažnai savo "reikalus" atlieka valkataujantys gyvūnai, užteršdami smėlį įvairiausiu brudu.  unsure.gif

Viena pažįstama kažkada parsivežė priekabėlę smėlio iš Palangos paplūdimio. Kas buvo, kas buvo!!!  blink.gif Blusos "atakavo" būriais, kol šeimyna susiprato iškast ir išvežt visą "importinį" smėliuką.  cool.gif

Kad paskaitinėjus daug supratau, kad tų bjaurybių blusų galima kone visur prisigaudyt-nuo žolės, nuo žmonių, nuo gyvūnų, būna rūsiuose, smėlyje.. Visur kur tik nori blink.gif Net baisu pagalvojus ką reikės daryt, jei neišeis blusų išnaikint (tfu tfu tfu) doh.gif gėda net žmogui pasakyt kad normalioj tvarkingoj šeimoj-blusos doh.gif
Atsakyti
Anokia čia gėda mirksiukas.gif . Ir blusų, ir blakių, ir tarakonų, ir utėlių aplink pilna doh.gif . Gėda apsileist ir nesitvarkyt.
Reikia atidžiai sekti, kokiomis aplinkybėmis tų gyvių atsiranda ir stengtis tas aplinkybes pašalinti ir jų vengti. mirksiukas.gif
Papildyta:
P.s. Aš nekartą iš paplūdimio esu grįžus blusų sukandžiota unsure.gif .
Atsakyti
Man tai pirmas išvis yra toks susitikimas su šitom kenkėjom unsure.gif Ir tikiuosi paskutinis verysad.gif Ryt visą kambarį iškuopsiu, o poto parašysiu kaip sekėsi biggrin.gif Nors spėju dar ilgai pati tame kambaryje nenorėsiu miegot, nes vis blusos vaidensis.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 22, 21:39)
Man tai pirmas išvis yra toks susitikimas su šitom kenkėjom unsure.gif Ir tikiuosi paskutinis verysad.gif Ryt visą kambarį iškuopsiu, o poto parašysiu kaip sekėsi biggrin.gif Nors spėju dar ilgai pati tame kambaryje nenorėsiu miegot, nes vis blusos vaidensis.. doh.gif

aš tau linkiu kuo didžiausios sėkmės, mes su vyru irgi pasiraitosim rankoves gindami lauk nekviestus svečius.

O tą Indorex spray pirkom veterinarinėje vaistinėje. buvo ir kitokių priemonių pigesnių, bet išsirinkom brangesnį varijantą, gal patikimiau bus. Jis kainavo 35 litus, flakonas nemažas, panašaus dydžio kaip Kobros. Jau kaip laukiu rytdienos...kaip purkšim tai purkšim gun_bandana.gif

Aš ir patikėt negaliu, kad taip mums atsitiko, šakės, žinokit, aną naktį net nemiegojau-sapnavau arba blusas, arba visai nemiegojau.... nu bet ką dabar, reik susitaikyt ir į kovą su jomis triniti.gif
Papildyta:
Debesiena, bet tu nėščia? tai gal pati nepuršk....vien žo, lauksiu ryt žinių kaip sekės, su kuo purškei... aš irgi taip tikiuos, kad daugiau tai nepasikartos....eina sau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 22, 21:52)
aš tau linkiu kuo didžiausios sėkmės, mes su vyru irgi pasiraitosim rankoves gindami lauk nekviestus svečius.

O tą Indorex spray pirkom veterinarinėje vaistinėje. buvo ir kitokių priemonių pigesnių, bet išsirinkom brangesnį varijantą, gal patikimiau bus. Jis kainavo 35 litus, flakonas nemažas, panašaus dydžio kaip Kobros. Jau kaip laukiu rytdienos...kaip purkšim tai purkšim gun_bandana.gif

Aš ir patikėt negaliu, kad taip mums atsitiko, šakės, žinokit, aną naktį net nemiegojau-sapnavau arba blusas, arba visai nemiegojau.... nu bet ką dabar, reik susitaikyt ir į kovą su jomis triniti.gif
Papildyta:
Debesiena, bet tu nėščia? tai gal pati nepuršk....vien žo, lauksiu ryt žinių kaip sekės, su kuo purškei... aš irgi taip tikiuos, kad daugiau tai nepasikartos....eina sau sad.gif

Ir jums sėkmės, nes jos tikrai prireiks.

Na, jei nepadės šiandienos naikinimas tai reikės tada ieškot to indorex drinks_cheers.gif

Va va ir man toks šokas yra, kad blusos atsirado unsure.gif Niekad netikėjau, kad normalioj tvarkingoj šeimoj taip gali nutik doh.gif Ir miegas visai neima nors ir kitam kambary miegu-vis atrodo, kad tos bestijos kūnu laipo doh.gif Neduok dieve tokių kenkėjų doh.gif

Taip, nėščia, bet su visais nuodais dirbo mano vyras drinks_cheers.gif Na, o šiandien buvo taip:


Paimiau ginklą-dulkių siurblį-į rankas ir siurbiau sakyč geras 3 valandas kur tik sugebėjau-lovą, patalus, kilimą ir t.t. Tada atėjo eilė dirbt vyrui-paėmęs iš vet. vaistinės pirktą anpulę nuodų, įpylė į kibirą kuriame buvo litras vandens. Išvalė tuo truču grindis, gyvūnėlių narvus ir akvariumą bei pačius gyvūnėlius, spinteles ir t.t. Galima sakyt, kad su tais nuodais beveik viską ir valė lotuliukas.gif Tik lovos viršaus nevalė, nes poto įsivaizduokit kaip atrodytų lova doh.gif Ir patalų nevalė. Tuo metu aš lauke gerai išpurčiau kilimą ir palikusi prie durų pavaiksčiojau lauke, nes nenorėjau į vidų eit kai namie nuodų pilna unsure.gif Vyras tuo metu pasiėmė kilimą, jį patiesė dar ant šlapių nuo nuodų grindų ir dar pati kilimą tais nuodais pavalė. Na poto grįžau namo kai jau viskas buvo išdžiūvę (vyras paskambino ir pranešė lotuliukas.gif ) ir visą patalynę grūdau į skalbimo mašiną unsure.gif Va taip ir baigėsi dienos triūsas biggrin.gif Dirbom nuo 2 iki dabar ax.gif Pakartosim tapačią procedūra už dviejų dienų drinks_cheers.gif Tik va klausimas kaip reikės patikrint ar tų blusų nebėr? g.gif Nes net jei man primokėtų nemiegočiau tame kambaryje dabar, o kandžioja blusos tik mane doh.gif


Na, o jums kaip sekasi? Nebeatsirado blusų? 4u.gif
Atsakyti
Sveika, pas mus blusų jau dvi naktys nebuvo, tikiuos nebus ir trečią, nes viską išpurškėm tuo Indorex'u. net čiužinį savo lovos nuėmėm ir iš visų pusių nupurškėm, čiužinio užvalkalą nuėmiau, išskalbiau, išlyginau...žodžiu, patalus, dekius viską išskalbiau , lyginsiu viską net dekius... gerai, kad pamainą turim...dar išpurkštas salono kilimas ir minkšti baldai... nu ir ką lauksiu lauksiu savaitę, jei po savaitės mano vyro nesukąs tada aprimsiu...patikėsiu, kad naujos blusos neišsirito unsure.gif žinai, mane irgi labai nerviškai paveikė. Net kine kai buvom šiandien( nes keturias valandas rekomenduoja vėdint namus, tai mes išėjom iš jų), man vaidenosi kad ropojo manimi blusa, kanda mane jos nerviškai tai pastoviai, nors ištiesų nėra nė viena įkandus doh.gif tik vyras ir vaikas sukąstas doh.gif kada ramybė ateis į mano smegeninę tai nežinau... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *elfė*: 23 rugpjūčio 2008 - 22:09
Taspats ir mano vaikams be vyrui-vis jiems vaidenasi, kad blusos ropoja doh.gif O manęs irgi žiū nebekandžioja, tai darau išvadą, kad į kitus kambarius blusos neprasiveržė bigsmile.gif Laiku supratom kas per bestijos pas mus biggrin.gif Teks turbūt mums dar ir tame kambaryje lovą per marlių lygint, nes kitaip tai net nežinau kaip iš lovos išnaikint g.gif Šiaip vyras po apačia kur patalynę dedam su nuodais pavalė, bet manau to negana g.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiena @ 2008 08 24, 13:18)
Taspats ir mano vaikams be vyrui-vis jiems vaidenasi, kad blusos ropoja doh.gif O manęs irgi žiū nebekandžioja, tai darau išvadą, kad į kitus kambarius blusos neprasiveržė bigsmile.gif Laiku supratom kas per bestijos pas mus biggrin.gif Teks turbūt mums dar ir tame kambaryje lovą per marlių lygint, nes kitaip tai net nežinau kaip iš lovos išnaikint g.gif Šiaip vyras po apačia kur patalynę dedam su nuodais pavalė, bet manau to negana g.gif

o kiek laiko jus graužė kol jūs supratot, kas čia per biesas?

aš tai ir čiužinį išpurškiau...aišku, paskui jį apvilkau išskalbtu ir išlygintu apvalkalu ir dar tiesiasi užvalkalas miegojimui skirtas...sakau, gal labai nuodais nekvėpuojam... nors man tai biški bloga...bet įtariu, kad čia viskas nerviškai doh.gif nes vaikui tai nieko, vyras tai išvis neima galvon, ramus jis. Vienai man vaidenas doh.gif
Atsakyti
Ai, Debesiena, tu per tris dienas supratai, kad blusos kanda tave.., jo tikrai greitai susipratot...mes po daugiau nei savaitės tik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2008 08 24, 20:05)
o kiek laiko jus graužė kol jūs supratot, kas čia per biesas?

aš tai ir čiužinį išpurškiau...aišku, paskui jį apvilkau išskalbtu ir išlygintu apvalkalu ir dar tiesiasi užvalkalas miegojimui skirtas...sakau, gal labai nuodais nekvėpuojam... nors man tai biški bloga...bet įtariu, kad čia viskas nerviškai doh.gif nes vaikui tai nieko, vyras tai išvis neima galvon, ramus jis. Vienai man vaidenas doh.gif
Aš tai vakar pagalves išlyginau su lygintuvu-gal gi sudegė tie biesai doh.gif Šiandien vėl su nuodais vyras visur pravarys biggrin.gif O aš vėl viską išsiurbsiu. Tik va klausimas kyla ar blusos gali sau laimingai tarp rūbų gyvent? g.gif Nes tam kambary spinta yra ir nežinau ar ten visus rūbus reikia dezinfekuot ar ne doh.gif


QUOTE(*elfė* @ 2008 08 24, 20:44)
Ai, Debesiena, tu per tris dienas supratai, kad blusos kanda tave.., jo tikrai greitai susipratot...mes po daugiau nei savaitės tik doh.gif

Jei ne draugė, tai spėju tik po kokio mėnesio būčiau suvokus kas vyksta doh.gif Tiesiog net mintis nekildavo apie blusas doh.gif Galvojom gal skruzdelės, gal kokie kitoniški uodai ar koks velnias.. Bet va apie blusas nei žodžiu nepagalvojom schmoll.gif
Atsakyti