Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

QUOTE(an@stasia @ 2009 05 28, 22:42)
Labutis,
kazkaip nieko apie ESLAUDA nerasot.... Manau ten neblogi meistrai, planuoju uzsirasyt  ax.gif
  Nejaugi Jums nepatinka? verysad.gif  g.gif [COLOR=green]

As ten lankiausi pora kartu thumbup.gif Buvau tik pas viena kirpeja, man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Tokio gero aptarnavimo ir tokios plaukuosenos senai neturėjau wub.gif Buvau pas Debesėlį thumbup.gif Pusę dienos prasikniso šis kirpėjas su mano pasipūtusiais garbanotais plaukais ir juos taip ištiesino thumbup.gif o ir spalvą parinko thumbup.gif Po visų tokių grožio procedūrų pasijaučiau kaip naujai gimusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 05 30, 22:24)
Tokio gero aptarnavimo ir tokios plaukuosenos senai neturėjau  wub.gif Buvau pas Debesėlį  thumbup.gif Pusę dienos prasikniso šis kirpėjas su mano pasipūtusiais garbanotais plaukais ir juos taip ištiesino  thumbup.gif o ir spalvą parinko  thumbup.gif Po visų tokių grožio procedūrų pasijaučiau kaip naujai gimusi  thumbup.gif

tai ar nenusibos paciai po to po puse dienos plaukus tvarkytis bei tiesintis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(an@stasia @ 2009 05 28, 23:42)
Labutis,
kazkaip nieko apie ESLAUDA nerasot.... Manau ten neblogi meistrai, planuoju uzsirasyt  ax.gif



kirpausi pas rusele - atrodo Svetlana vardu, nieko ypatingo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 05 31, 11:26)
tai ar nenusibos paciai po to po puse dienos plaukus tvarkytis bei tiesintis?  g.gif

nenusibos manau nes iki šiol tą dariau smile.gif ištiesinu plaukus ir tokie ištiesinti būna iki pirmo plovimo, stengiuosi kuo ilgiau išlaikyti tokius plaukus, o kai atsibosta sugarbanoju ir pavaikštau tokia tongue.gif
Atsakyti
Gal kas turit atsiliepimu (ar siaip ka girdejot) apie Vlada is mandarino Salon + ? treciadieni pas ji einu kirptis
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2009 06 01, 11:12)
Gal kas turit atsiliepimu (ar siaip ka girdejot) apie Vlada is  mandarino Salon + ? treciadieni pas ji einu kirptis


Tai taip "iš lempos" ir eini? Tikiuosi po trečiadienio turėsim atsiliepimų ax.gif , nes man irgi netoli - nueičiau.
Atsakyti
mieliausiosios. aciuks.gif nu pasakykit DAR DAR DAR ka nors apie mylima K. Rimdziu.... pvz paskutiniai atsiliepimai apie kainas, kokio ilgio dabar butu eile.....? noriu tik kirptis, tad...? assa.gif assa.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(lauraa @ 2009 05 05, 08:21)
Apsilankiau ir as pas taip visu isgirta kirpeja Irina. Deja, taciau ji mano plauko nepajaute... Padare kare kirpima, taciau mano plaukai banguoti, isplauti puciasi ir kirpimas neatrodo graziai  blink.gif


o pati pasiprašei tokio kirpimo? ar davei kirpėjai laisvę? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Praeita savaite atsikrausciau i Vilniu. Gal kas man parekomenduotu koki grozio salona bei gera kirpeja karoliniskese? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritukasx @ 2009 06 02, 14:03)
Sveikos  smile.gif

Praeita savaite atsikrausciau i Vilniu. Gal kas man parekomenduotu koki grozio salona bei gera kirpeja karoliniskese?  ax.gif

kažin ar šiame rajone yra kas nors gero g.gif na žiūrint kas tavo manymu yra gera kirpėja smile.gif aš kadaise kirpdavausi už visai nedaug ir maniau kad visai nebloga kirpėja bet kai nuėjau į geresnį saloną supratau kad ten dar geriau biggrin.gif na o dabar aplamai pabuvojau pas profesionalą tai geriau jau manau kad nebūna tongue.gif kaina aišku irgi skiriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 06 02, 14:07)
kažin ar šiame rajone yra kas nors gero  g.gif na žiūrint kas tavo manymu yra gera kirpėja  smile.gif aš kadaise kirpdavausi už visai nedaug ir maniau kad visai nebloga kirpėja bet kai nuėjau į geresnį saloną supratau kad ten dar geriau  biggrin.gif na o dabar aplamai pabuvojau pas profesionalą tai geriau jau manau kad nebūna  tongue.gif kaina aišku irgi skiriasi  mirksiukas.gif


g.gif tai vadinasi reiks ieskotis kazko gal arciau centro arba gretimuose rajonuose ax.gif
Atsakyti