Įkraunama...
Įkraunama...

Persikai

Man atrodo, kad persikas neprigis - kazkoks padziuves - ir vienintelis is medeliu nesprogsta g.gif Butu gaila - labiausiai jo norejau - ir butent jis vysta verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, aš irgi labai norėčiau persiko. Bet išanalizavau visas sąlygas, tai jos per prastos persikui: labai vėjuota vieta, praktiškai vidury laukų, o žemė sunki, supuolus, priemolis. Tai galvoju, o jeigu padaryčiau va taip: iškasčiau didelę duobę prieš sodinant ir jau ten suruosčiau tinkamą žemę medeliui, o apsisaugojimui nuo vėjo suręsčiau tokią užtvarą iš celofano aplink, na panašiai kaip šiltnamis, tik be stogo.
Kaip manote? Ar labai jau kvailai skamba blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kosminute @ 2010 05 10, 18:31)
Sveiki, aš irgi labai norėčiau persiko. Bet išanalizavau visas sąlygas, tai jos per prastos persikui: labai vėjuota vieta, praktiškai vidury laukų, o žemė sunki, supuolus, priemolis. Tai galvoju, o jeigu padaryčiau va taip: iškasčiau didelę duobę prieš sodinant ir jau ten suruosčiau tinkamą žemę medeliui, o apsisaugojimui nuo vėjo suręsčiau tokią užtvarą iš celofano aplink, na panašiai kaip šiltnamis, tik be stogo.
Kaip manote? Ar labai jau kvailai skamba  blush2.gif



Atrodo, kad mano zemele apraset biggrin.gif Mes iskasem duobes, pylem juodzemi ir viskas... nuo vejo niekuo neapsaugojom g.gif Kai uzaugs sodas - patys medziai save saugos blush2.gif
Atsakyti
Mano persikėliai atrodo gyvi, tik lyg šakelių galai apšalę. Tai gal juos nukirpt?
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 05 10, 20:07)
Mano persikėliai atrodo gyvi, tik lyg šakelių galai apšalę. Tai gal juos nukirpt?



O jau issproge, ar tik pumpureliai?
Nes mano nektarinas ir abrikosas neissproge dar, bet matosi, kad pumpurai gyvi - jau tuoj tuoj sprogs smile.gif
Atsakyti
Madmuazele, o kada sodinot persikus? Jei jau anksčiau, kaip sekas auginti, ar neskursta?
Atsakyti
QUOTE(kosminute @ 2010 05 10, 20:18)
Madmuazele, o kada sodinot persikus? Jei jau anksčiau, kaip sekas auginti, ar neskursta?


Na, dar neturim jokios patirties - pirmi metai kaip pasodinom medelius blush2.gif As kai pirkau persika - man sake tik jokiu budu nedeti meslo i duobe g.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2010 05 10, 21:07)
Mano persikėliai atrodo gyvi, tik lyg šakelių galai apšalę. Tai gal juos nukirpt?

mano irgi tokie pat rolleyes.gif nukirpt neskubu, bet vėliau, kai tik lapukai padidės, išgenėsiu tas pašalusias vietas ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ,
Auginu abrikosą, ši vasara bus trečia.Užaugo iki 2,5m. Pernai gausiai žydėjo, bet vaisių nevedė. Tikiuosi šiais metais bus, bet kai paskaičiau temą, galvoju reikia antro.Gal tuomet ves? Bet kai pirkom (iš Amšiejaus) sake savidulkis. Nznau ką daryt g.gif
Dabar labai noriu persiko.Gal žinote kokia situacija šiais metais su persikais.Įdomu kur, kokios veislės geriausia pirkti ir kokios kainos šiais metais.Gal kas buvote kokioje parodoje, pasidalinkit savo įspūdžiais.
Atsakyti
QUOTE(dzukija @ 2011 04 11, 11:10)
Sveiki 4u.gif
Auginu abrikosą, ši vasara bus trečia.Užaugo iki 2,5m. Pernai gausiai žydėjo, bet vaisių nevedė. Tikiuosi šiais metais bus, bet kai paskaičiau temą, galvoju reikia antro.Gal tuomet ves? Bet kai pirkom (iš Amšiejaus) sake savidulkis. Nznau ką daryt g.gif
Dabar labai noriu persiko.Gal žinote kokia situacija šiais metais su persikais.Įdomu kur, kokios veislės geriausia pirkti ir kokios kainos šiais metais.Gal kas buvote kokioje parodoje, pasidalinkit savo įspūdžiais.


vakar pirkau persika, mokejau 25 lt , labai brangus man pasirode doh.gif ir tik gryzus namo internete perskaiciau, kad jam irgi reikia poros, tai kodel ta pardaveja nieko nesake g.gif ? Maniskis Reljens , nznau ar geras, pirkau is Babtu sodininku. Pasodinau snd ir liepiau nebandyt numirt ir atvest vaisiu biggrin.gif
Atsakyti
Neiškenčiau ir paskambinau broliams Vrublevskiams (ties Nemenčine).Turi jie ir persikų ir abrikosų.Maloniai tas brolis pakonsultavo, tad priėjau išvados, kad norėčiau Ševčenkos ir Mairos.Sodinukai vazonėliuse thumbup.gif, bet kainos 50lt mad.gif Taigi susilaikiau.
Važiuosiu šeštadienį į turgelį gal Amšiejus ką nors turės. Tik va, kad jo sodinukais vieni džiaugiasi , kiti peikia.Kažkuriais metais iš jo pirkau 2 slyvas: viena prigijo, o kitai jau kaput.Laiko nėra į kokią mugę nulėkt.Pernai nestuke.gif, šiais metais 2.gif ir ...
Jei su Amšiejum neišdegs, teks pas brolius Vrublevskius kažkaip nuvažiuoti.
Atsakyti
QUOTE(dzukija @ 2011 04 13, 11:21)
Neiškenčiau ir paskambinau broliams Vrublevskiams (ties Nemenčine).Turi jie ir persikų ir abrikosų.Maloniai tas brolis pakonsultavo, tad priėjau išvados, kad norėčiau Ševčenkos ir Mairos.Sodinukai vazonėliuse thumbup.gif, bet kainos 50lt mad.gif Taigi susilaikiau.
Važiuosiu šeštadienį į turgelį gal Amšiejus ką nors turės. Tik va, kad jo sodinukais vieni džiaugiasi , kiti peikia.Kažkuriais metais iš jo pirkau 2 slyvas: viena prigijo, o kitai jau kaput.Laiko nėra į kokią mugę nulėkt.Pernai  nestuke.gif, šiais metais 2.gif ir ...
Jei su Amšiejum neišdegs, teks pas brolius Vrublevskius kažkaip nuvažiuoti.



Zapyskio medelyne Sevcenkos kainuoja ~ 20 litu. Isodintas i vazona.
Dirba ir sekmadieniais.
Atsakyti