Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Nerytė @ 2009 03 04, 21:00)
taip pirma foto IKEJINE, o del likusiu tai nezinau kodel jums nerodo... as matau  g.gif

bet kas idomiausia,kad toks staliukas pardavime yra tik melynas smile.gif turim staliuka ir kedutes ir taburetes ,tai thumbup.gif negaila,kad sugadins,nes kaina nesikandzioja...
o ir visai draugu chebrai uztenka vietos...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 03 05, 14:02)
bet kas idomiausia,kad toks staliukas pardavime yra tik melynas smile.gif turim staliuka ir kedutes ir taburetes ,tai  thumbup.gif negaila,kad sugadins,nes kaina nesikandzioja...
o ir visai draugu chebrai uztenka vietos...

kalbi apie PL ikeja? nes as per paieska kai ieskojau IKEJOS tu staloiuku (tik mane domino kvadratinis), lenkijoj buvo tik raudoni, o kitose salyse ir melyni ir zali thumbup.gif
Atsakyti
neblogu lovu variantu radau sta cia:
http://www.childreni....php/pageid/399
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 05 kovo 2009 - 14:39
Stebukle, super vaikų kambarys thumbup.gif Iš pradžių galvojau, kad čia du kamariai taip suderinti smile.gif

QUOTE(Dovis @ 2009 03 03, 23:15)
Mergytes, gal ir man kas patars.


manau violetinė spalva gražu, tik ne visos sienos. Ir ta sova tigrinė tiks, bus kaip akcentas, prie jo galit dar paderint kokią lempą ar vazelę. Jei jau taip norisi, kad ir sofa būtų violetinė, tai suraskit tai sofai violetinį užtiesalą ir viskas, kai nusibos nuimsit.


QUOTE(KristinaP12 @ 2009 03 04, 14:40)
Dovis, manau leisk dukrai bent vieną violetinę sieną. O ant tos sienos gali pakabinti didelį didelį veidrodį su tigriniais rėmais arba kelias dukros nuotraukas vėlgi su tigriniais rėmeliais. Tai nugesins tą violetinumą smile.gif Ir derės prie sofkės. O ant jos beje ar kur ant palangės gali kelias violetines pagalvėles  numesti...


Būtent drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 05, 15:13)
kalbi apie PL ikeja? nes as per paieska kai ieskojau IKEJOS tu staloiuku (tik mane domino kvadratinis), lenkijoj buvo tik raudoni, o kitose salyse ir melyni ir zali thumbup.gif

ir svedu ir GB neradau... nu bet ir melynas nieko... nors zalias tiktu labiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 03 05, 15:29)
ir svedu ir GB neradau... nu bet ir melynas nieko... nors zalias tiktu labiau  wub.gif

man irgi labiau tiktu zalias, bet turim raudona biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2009 03 05, 11:53)
Mes pirkome iš Daug pasaulių baltus baldus dukrytei (lovą, spintelę, staliuką su kedutėmis). Aš esu labai patenkinta, nieko baldams nenutiko, nors dukra tvarkos nelabai mėgsta  doh.gif Staliuką "pagražino", ištepė guašu, kreidelėmis, tušinukais, pieštukais. Vos nenualpau, bet viskas nusivalė kuo puikiausiai, dar pašveičiau Ajax milteliais, balta, švaru, nei spalva nei medis nenukentėjo  thumbup.gif

Aciu uz pasidalinta patirti 4u.gif . Gal gali patikslinti balintus ar baltus (atrodo, kad balti tai daniski, o balinti lietuviski)?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 05, 17:12)
man irgi labiau tiktu zalias, bet turim raudona biggrin.gif

del tokiu menkniekiu neverta gaist laiko... vistiek tie staliukai neilgam smile.gif mes sita komplekta svetainej laikom (mazoji turi savo kampa,nes i jos kambary antram aukste reik prisiruost lipt,o viena paleist dar bijau),tai kai jau gales laipiot pati-isnesiu i terasa smile.gif nes is esmes tai nei zalia nei melyna svetainej netinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz komentarus Stebukliuku kambariui wub.gif

O kas del baldu... ilgai galvojom ka pirkt, bet pagalvojau, jei jie man senuose namuose "sudroze" nauja vaiku komplekta per 2 menesius, tai dabar tikrai neverta nauju pirkt. Todel pati konstruoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2009 03 05, 16:34)
del tokiu menkniekiu neverta gaist laiko... vistiek tie staliukai neilgam smile.gif mes sita komplekta svetainej laikom (mazoji turi savo kampa,nes i jos kambary antram aukste reik prisiruost lipt,o viena paleist dar bijau),tai kai jau gales laipiot pati-isnesiu i terasa smile.gif nes is esmes tai nei zalia nei melyna svetainej netinka  lotuliukas.gif

zinoma, kad neverta, bet jei yra pasirinkimas tai kodel neissirinkti smile.gif

QUOTE(Stebukle @ 2009 03 05, 17:35)
Aciu visoms uz komentarus Stebukliuku kambariui wub.gif

O kas del baldu... ilgai galvojom ka pirkt, bet pagalvojau, jei jie man senuose namuose "sudroze" nauja vaiku komplekta per 2 menesius, tai dabar tikrai neverta nauju pirkt. Todel pati konstruoju blush2.gif

thumbup.gif saunuole!
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 03 05, 18:35)
Aciu visoms uz komentarus Stebukliuku kambariui wub.gif

O kas del baldu... ilgai galvojom ka pirkt, bet pagalvojau, jei jie man senuose namuose "sudroze" nauja vaiku komplekta per 2 menesius, tai dabar tikrai neverta nauju pirkt. Todel pati konstruoju blush2.gif


jusu vaiku nuotraukytes wub.gif su cinkeliu smile.gif gal fotografija uzsiimat? smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti