Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės Klaipėdoje

mano mazajai 7 men ir nusprendziau leisti pamuzikuoti,nes tik isgirdusi muzika pradeda sokti.gal galit parasyti telefono numeriuka,kad galeciau susisiekti,aciu
Atsakyti
jei 7 men. tai mano nuomone jums geriausiai tiktu arba yamaha arba ta mokyklele kuri yra prie danes tame zalsvame pastate. ju koordinates www.neshtumas.com yamahos koord. pasiieshkok internete.
as savaji 2 su puse metu vedu i abc. ten yra ir maziuku grupe,bet nuo metuku. 2 kartus per savaite vyksta uzsiemimai trechiadieni muzikele, o ketvirtadien muzikele+daile. buvom mes ir yamahoj, bet man ten pasirode per didelis tempas ir labai jau mazai vietos.
Atsakyti
aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(mamutiene @ 2007 03 16, 19:15)
jei 7 men. tai mano nuomone jums geriausiai tiktu arba yamaha arba ta mokyklele kuri yra prie danes tame zalsvame pastate. ju koordinates www.neshtumas.com yamahos koord. pasiieshkok internete.
as savaji 2 su puse metu vedu i abc. ten yra ir maziuku grupe,bet nuo metuku. 2 kartus per savaite vyksta uzsiemimai trechiadieni muzikele, o ketvirtadien muzikele+daile. buvom mes ir yamahoj, bet man ten pasirode per didelis tempas ir labai jau mazai vietos.

kaip gaila kad Klaipedoje toks mazas pasirinkimas vaiku ugdyme. verysad.gif
o ten abc ar yra vyresniems kas nors?mes lankom yamaha mokyklele bet dar noretume veiklos. mums 2 metai su biskiuku:) jei galit ir kontaktus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delta @ 2007 03 22, 21:33)
kaip gaila kad Klaipedoje toks mazas pasirinkimas vaiku ugdyme.  verysad.gif
o ten abc ar yra vyresniems kas nors?mes lankom yamaha mokyklele bet dar noretume veiklos. mums 2 metai su biskiuku:) jei galit ir kontaktus  4u.gif

kur randasi yamahos mokyklele?ar tam menu fake kur yra priesais vaiku ligonine? ar kitur?ir kur reikia kreiptis koks kabinetas?
Atsakyti
QUOTE(Rasmuze @ 2007 03 22, 23:21)
kur randasi yamahos mokyklele?ar tam menu fake kur yra priesais vaiku ligonine? ar kitur?ir kur reikia kreiptis koks kabinetas?

kur randasi kita mokyklele centre nezinau, mes lankom cia laukininku gatvej, jei reikia galiu parasyti vadoves numeri ji tikrai zinos ir viska papasakos,jei ka rasyk i az
Atsakyti
ABC kontaktu neturiu, esu ishtrynusi vadoves telefona. tiesiog ateikit trechiadieni 12 val. i 19 kabineta. man atrodo, kad pasirinkimas visai pakankamas tu mokykleliu, tokiem maziam nieko labai blatno neishgalvosim. Jei vaikui 2 su bishkiu, tai ABC manau visai tiktu, ateikit ir sihbandysit.
Atsakyti
aciu mamytes
Atsakyti
QUOTE(mamutiene @ 2007 03 16, 20:15)
jei 7 men. tai mano nuomone jums geriausiai tiktu arba yamaha arba ta mokyklele kuri yra prie danes tame zalsvame pastate. ju koordinates www.neshtumas.com yamahos koord. pasiieshkok internete.
g.gif nuoroda neatsidaro ax.gif

Skaičiau skaičiau, visokių dalykų prirašyta, bet jokio konkretumo- nieko doh.gif

Susisteminau faktus iš to balagano, bet nežinau ar kartais nesidubliuoja, nes vienos rašo pavadinimus, kitos adresus be pavadinimų, o gal čia tos pačios? g.gif

cool.gif Domisolė (Žvejukuose, 2 aukštas)
cool.gif Yamaha ( KU Menų fakultetas)
cool.gif Žvejų g, didelis pastatas šalia Danės upės.
cool.gif Vingio gv Telekomo pastatas (čia gal ta pati Yamaha g.gif
cool.gif Jaunimo centras Puodžių g.
cool.gif Gilijos pr. m-kla 106 k, Taikos pr. 68 tel 8671 26924


Parašykit, kas lankotės kokiuose būreliuose, gal kokių naujų atsirado... g.gif kokios kainos, gal kas ir kontaktus parašysit....

Dalyvaukim aktyviau, nuo to mūsų vaikiukams tik geriau mirksiukas.gif beje, o užsirašyti reikia iš anksto, nėra eilių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 05 19, 21:46)
g.gif  nuoroda neatsidaro ax.gif

Skaičiau skaičiau, visokių dalykų prirašyta, bet jokio konkretumo- nieko doh.gif

Susisteminau faktus iš to balagano, bet nežinau ar kartais nesidubliuoja, nes vienos rašo pavadinimus, kitos adresus be pavadinimų, o gal čia tos pačios? g.gif

cool.gif Domisolė (Žvejukuose, 2 aukštas)
cool.gif Yamaha ( KU Menų fakultetas)
cool.gif Žvejų g, didelis pastatas šalia Danės upės.
cool.gif Vingio gv Telekomo pastatas (čia gal ta pati Yamaha g.gif
cool.gif Jaunimo centras Puodžių g.
cool.gif Gilijos pr. m-kla 106 k, Taikos pr. 68 tel 8671 26924


Parašykit, kas lankotės kokiuose būreliuose, gal kokių naujų atsirado... g.gif kokios kainos, gal kas ir kontaktus parašysit....

Dalyvaukim aktyviau, nuo to mūsų vaikiukams tik geriau mirksiukas.gif beje, o užsirašyti reikia iš anksto, nėra eilių? g.gif


2. Reklaminiai skelbimai iš šio skyrelio bus trinami be perspėjimo! Temose nepageidaujami: užsiėmimų kainų aptarinėjimai, reklaminiai tekstai ir m-kėlių/būrelių skelbimai, kviečiantys ateiti į užsiėmimus, kontaktinių telefonų nuorodos. cool.gif
Mes lankomės Yamahoj bet ji ne Vingio gatvėj, o laukininkų smile.gif
Atsakyti
Mes pradejome lankyti uzsiemimus Zveju g.2, IIIa.Nors buvome tik viena karteli,bet labai patiko ir man ir dukrytei. Dainavom, lingavom, sokom,na sunku net nupasakoti,bet smagu tai tikrai. Labai silta ir maloni vadove Livija ir kaina itin patraukli 15lt vienas uzsiemimas arba 5o lt men (cia uz 4 kartus) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute @ 2007 05 21, 23:38)
2. Reklaminiai skelbimai iš šio skyrelio bus trinami be perspėjimo! Temose nepageidaujami: užsiėmimų kainų aptarinėjimai, reklaminiai tekstai ir m-kėlių/būrelių skelbimai, kviečiantys ateiti į užsiėmimus, kontaktinių telefonų nuorodos.   cool.gif

yra didelis skirtumas tarp reklamos ir rekomendacijos (kad ir su kokiu nors kontaktiniu telefonu tongue.gif

ačiū už nuomones ax.gif bandysim ir mes blush2.gif
Atsakyti