Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės Klaipėdoje

Man rodos ,kad dailėje jis ir taip susikaupęs turi būti g.gif , gal kur į šokius bandykit-ten dėmesio ir susikaupimo reikia , bet nors pajudės vaikas.Juk mokykloj atsėdi,dailėj atsėdi ar atstovi,o vaikui reik judėt mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal norit į Inkarėlio gretas. jei patogu Laukininkuose prie iki parduotuvės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2006 10 01, 22:32)
Man rodos ,kad dailėje jis ir taip susikaupęs turi būti  g.gif , gal kur į šokius  bandykit-ten dėmesio ir susikaupimo reikia , bet nors pajudės vaikas.Juk mokykloj atsėdi,dailėj atsėdi ar atstovi,o vaikui reik judėt  mirksiukas.gif
Papildyta:
Gal norit į Inkarėlio gretas. jei patogu Laukininkuose prie iki parduotuvės  ax.gif


Kas tas "Inkarelis', ar tai sokiai? Mes gyvenam netoli "Bigo", butu visai netoli, koks ten tikslus adresas?
Atsakyti
hmm....galvojau, kad gausiu daugiau patarimu...
Atsakyti
kazkur skaiciau skelbima apie fechtavimasi ir atrodo is pradziu nereik moket ar kaip ten nepamenu. g.gif cia kazkokioj baltijos pr. mokykloj vyksta tie uzsiemimai. g.gif
na jei dar nieko idomaus neradai
Atsakyti
sveikos mamytes, mano maziukui 6 men, ar yra mokykleliu tokiekms kleckiukams? moretusi kad jius pratintusi buti tarp kitu vaiku, kokiu bugneliu pamustu, rankutem paploti juk vaikui taip idomu pazinti viska kas nauja.
Atsakyti
Sveiki. smile.gif Gal kurios nors mažylis lanko Domisole mokyklą? Papasakokite, kaip jums ši mokykla mirksiukas.gif
Atsakyti
[O idomu kiek kainuoja pamokeles toje mokykleleje ir kaip daznai jos vyksta, kokiu laiku? Gal kas kontaktini telefoniuka turite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske101 @ 2007 01 15, 23:51)
[O idomu kiek kainuoja pamokeles toje mokykleleje ir kaip daznai jos vyksta, kokiu laiku? Gal kas kontaktini telefoniuka turite? 4u.gif

Skambinau, tai sakė užsiėmimai vyksta kartą savaitėje, ketvirtadienio vakarais. Mums 2 metai, tai aš domėjausiu būtent apie tokius "mokinukus" smile.gif . Mokestis 50 litų mėnesiui. Mes važiuosim ketvritadienį, pasižiūrėsim. mirksiukas.gif
O telefonas šios mokyklėlės 9 671 26924, adresas Taikos pr. 68, "Gilijos" pradinė mokykla, 106k. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anasar: 16 sausio 2007 - 18:31
svekos mamos, maniskei dar tik 9 men, bet jau noreciau apsisviesti apie baleta klaipedoje, ar isvis yra tokie uzsiemimai klp? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agatuke @ 2007 01 07, 16:33)
sveikos mamytes, mano maziukui 6 men, ar yra mokykleliu tokiekms kleckiukams? moretusi kad jius pratintusi buti tarp kitu vaiku, kokiu bugneliu pamustu, rankutem paploti juk vaikui taip idomu pazinti viska kas nauja.

Yamaha mokyklėlė priima nuo 4 mėn.

QUOTE(anasar @ 2007 01 16, 18:31)
Skambinau, tai sakė užsiėmimai vyksta kartą savaitėje, ketvirtadienio vakarais. Mums 2 metai, tai aš domėjausiu būtent apie tokius "mokinukus" smile.gif . Mokestis 50 litų mėnesiui. Mes važiuosim ketvritadienį, pasižiūrėsim. mirksiukas.gif
O telefonas šios mokyklėlės 9 671 26924, adresas Taikos pr. 68, "Gilijos" pradinė mokykla, 106k. smile.gif

Na kaip jums sekėsi mokyklėlėj?Nuo kokio amžiaus priima?

Mes lankom Yamaha mokyklą, tai dukrytė laukia nesulaukia kada eisim, šiek tiek mažoka tas 1 kartas per savaitę.
Atsakyti
[quote=zuikute,2007 01 19, 14:13]
Yamaha mokyklėlė priima nuo 4 mėn.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anasar @ 2007 01 16, 20:31)
Skambinau, tai sakė užsiėmimai vyksta kartą savaitėje, ketvirtadienio vakarais. Mums 2 metai, tai aš domėjausiu būtent apie tokius "mokinukus" smile.gif . Mokestis 50 litų mėnesiui. Mes važiuosim ketvritadienį, pasižiūrėsim. mirksiukas.gif
O telefonas šios mokyklėlės 9 671 26924, adresas Taikos pr. 68, "Gilijos" pradinė mokykla, 106k. smile.gif

Aciu uz info, anasar. Mano mazkiui dar tik 3 men, abejoju ar tokius maziukusten priima, reiks pasidometi
Atsakyti