Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės Klaipėdoje

QUOTE(Rituska @ 2006 03 15, 10:37)
kaina 50 lt virna karta per savaite...


Ar aš teisingai supratau, kad 50lt kainuoja tas vienas kartas, tai į mėnesį 200lt (4 kartai) ? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
manau barangoka g.gif
Atsakyti
Na , aš neteisingai supratau ax.gif Tos pamokėlės kainuoja labai įvairiai, kai kur 35lt į mėn. vieną kartą per savaitę, kitur 50-60lt į mėnesį thumbup.gif Klaipėdoj 50lt į mėnesį tongue.gif
Atsakyti
taip, 50 lt į mėnesį , užsiėmimai vieną kartą per savaitę
Atsakyti
Mes lankom yamahos muzikos mokyklele. Labai smagu, vaikui labai patinka lotuliukas.gif Mokytoja thumbup.gif Ismoktas daineles ir namuose paniuniuojam, nes ten galima isigyti kompakta ir knygute su dainu tekstais.
Siaip smagu, pasisemi ivairiu ideju, kazkaip kurybingiau i pati auklejima pradedi ziuret rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituska @ 2006 02 05, 21:14)
mums dabar neseniai suėjo metukai, norėčiau pradėti lankyti kokias pamokėles
kokios mokyklos yra Klaioėdoje? girdėjau apie Yamaha ir ABC...gal kas turit kokių nuomonių? 4u.gif

Mano dukrytė du metus lankė ABC studiją Jaunimo centre Puodžių gatvėj. Ten priima nuo 3m lygtai (bet reiktų pasiteiraut gal kas nors pasikeitė). Mes lankėm šeštadieniais nuo 11 val iki maždaug 14val( bet yra ir darbo dienomis grupelių). Pamokėlės: muzika, dailė, šokiai, teatro, vyresniems- aplinkos pažinimo, anglų. Viena pamokėlė vyksta apie 25 min. Taip pat organizuojamos šventės( Kalėdos, velykos, išleistuvės), kur vaikučiai patys pasirodo , ką išmoko. Vieno mėnesio kaina buvo 55-60 lt. Lyginant su kitom mokyklėlėm tai nebrangu. Nežinau ar šiemet ta pati kaina. Geriausia visą informaciją susižinot nuėjus tenai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes lankom Yamaha mokyklėlę nuo rugsėjo (menų fakultete). Maniškei thumbup.gif Žiemą reikėdavo žadinti tai aš jai robiuko dainelę paniuniuodavau ir atsikelia su šypsena. jei neisim į darželį tai rudenį vėl eisim. vadovė thumbup.gif
Atsakyti
tai kaip apsisprest ar i ABC ar i Yamaha , neisivaizduoju nors nuo rudens noreciau didiji vesti
Atsakyti
QUOTE(mutti @ 2006 04 08, 16:28)
Mano dukrytė du metus lankė ABC studiją Jaunimo centre Puodžių gatvėj. Ten priima nuo 3m lygtai (bet reiktų pasiteiraut gal kas nors pasikeitė). Mes lankėm šeštadieniais nuo 11 val iki maždaug 14val( bet yra ir darbo dienomis grupelių). Pamokėlės: muzika, dailė, šokiai, teatro, vyresniems- aplinkos pažinimo, anglų. Viena pamokėlė vyksta apie 25 min. Taip pat organizuojamos šventės( Kalėdos, velykos, išleistuvės), kur vaikučiai patys pasirodo , ką išmoko. Vieno mėnesio kaina buvo 55-60 lt. Lyginant su kitom mokyklėlėm tai nebrangu. Nežinau ar šiemet ta pati kaina. Geriausia visą informaciją susižinot nuėjus tenai.  mirksiukas.gif

aš apie šią mokyklėlę irg igirdėjau thumbup.gif atsiliepimų. mano draugė ten vesdavo savo mergytę. apie kainą net nepaklausiau doh.gif tai jei sakot kad šeštadieniais ten irgi vyksta užsiėmimai, tai reikės pasidomėti plačiau apie ją. bo kažkaip mūsų savaitgaliai labai jau tingūs blush2.gif
Atsakyti
Šeštadienį turbūt prasedėjau prie kompo gal 3-4 val. ieškodama Klaipėdoj mokyklėlių mažiukams. Kažkoks košmaras, radau tik 3: ABC, Pinokio ir Tamesa. Iš tų 3 man patiko tik ABC,nes kuo užsiima Pinokio ir Tamesa taip aš ir nesupratau. Mat man norisi vaiką vesti, kad būtų įvairių užsiėmimų, o ne vien muzika (su muzika radau ir daugiau mokyklėlių). Tačiau Puodžių g. man tolokai nuo namų. Gal kas dar kokių mokyklėlių žino Klaipėdoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2006 05 24, 23:40)
Šeštadienį turbūt prasedėjau prie kompo gal 3-4 val. ieškodama Klaipėdoj mokyklėlių mažiukams. Kažkoks košmaras, radau tik 3: ABC, Pinokio ir Tamesa. Iš tų 3 man patiko tik ABC,nes kuo užsiima Pinokio ir Tamesa taip aš ir nesupratau. Mat man norisi vaiką vesti, kad būtų įvairių užsiėmimų, o ne vien muzika (su muzika radau ir daugiau mokyklėlių). Tačiau Puodžių g. man tolokai nuo namų. Gal kas dar kokių mokyklėlių žino Klaipėdoj?  ax.gif


Sveikos

Maniškei dukrai 5 m. irgi norėtusi papildomo auklėjimo.
O kaip Yamaha mokyklėlė Vingio g.? Gal kas lankot?
mačiau skelbimą, gal tikrai bandyt vesti vaiką.
Atsakyti
Noriu savo kinderi vesti i toki bureli, kur jis ismoktu sukaupti demesi ir disciplinos. Todel labai noretusi, kad uzsiemimus vestu vyras. Jis papildomai lanko daile. Nezinau ka rinktis, o laikas bega.
Atsakyti