Įkraunama...
Įkraunama...

Makaronai

HELP!!!!

Nusipirkau Pesto - priesh kokius 7 metus ragavau jo Svedijoje ir tik paskaicius Bea aprasymus supratau, kas tai buvo blush2.gif Nu bishky tundra. Visa savaite medziojau ta Pesto IKI, bet neradau niekur. Vakar vaziavau i VP market. Nusipirkau. Parsinesiau namo. Paragavau. Ir susinervinau, nes mano atmintyje ne toks likes tas skonis.. Paskui gerai apziurejau indeli - ten etiketeje ne bazilikas, o Ruccola (salotos tos), nors vis tiek vadinasi Pesto - gal cia nusipirkau kazkokia Pesto variacija? g.gif

Siandien isbandysiu - sakiau gal vis tik skanu bus ant makaronu. Bet su proporcijom tai man hm hm... Kiek reikai det to padazho? Bandysiu recepta ta su cukinijom, tik va pesto pirktinis, tai nesusigaudau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzane: 11 rugpjūčio 2005 - 14:24
visu receptu neperziurejau, bet kiek maciau nebuvo tokio receptuko, kuris mane domintu. pas klasioke valgiau spagecius su suriu ir mazyciais mazyciais arso gabaleliais bei pomidoru padazu. gal kas zinote toki receptuka? buciau labai dekinga! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2005 08 20, 18:05)
visu receptu neperziurejau, bet kiek maciau nebuvo tokio receptuko, kuris mane domintu. pas klasioke valgiau spagecius su suriu ir mazyciais mazyciais arso gabaleliais bei pomidoru padazu. gal kas zinote toki receptuka? buciau labai dekinga!  ax.gif

Jei su faršu, tai pakepini faršą, smulkiai su mentele jį sugnaibai keptuvėje beskrudinanat, galima svogūniuko truputėlį papjaustyti dar, nors aš nededu, ir prieskonių kokių mėsos. Tada ant viršaus verti makaronus virtus ir viskas, paprasčiau net neįsivaizduoju g.gif Paskui jau kaip pakepini, užtarkuoji sūrį, dedi kečupą arba kokį padažą.
Atsakyti
QUOTE(reveka @ 2005 08 20, 17:05)
visu receptu neperziurejau, bet kiek maciau nebuvo tokio receptuko, kuris mane domintu. pas klasioke valgiau spagecius su suriu ir mazyciais mazyciais arso gabaleliais bei pomidoru padazu. gal kas zinote toki receptuka? buciau labai dekinga!  ax.gif



as pakepinu farsa, svoguniuko, cesnako smulkiai pjaustyto, papripa raudona smulkiai pjaustyta, druskos, pipiriuku. Viska pakepinu. Tada dedu pomidoru padazo. Atskirai ishverdu makaronus. Verciu juos i keptuve su keptu farsu, ismaishau, ir dedu ant virshaus tarkuoto surio. Uzhdengiu keptuve, isjungiu ugni ir palaikau ant ikaitusios dujines kol suris issilydis. smile.gif Labai skanu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš tai darau labai paprastą padažiuką makaronams smile.gif . Keptuvėj pakepinu svogūną, pievagrybius ir rūkytą šoninę. Kai viskas apkepa, dedu kelis šaukštus grietinės ir tarkuoto fermentinio sūrio. Dar labai skanu petražolės, įdedu prieš pat pabaigą. Labai skanu thumbup.gif . Kartais dar įpilu truputį sojų padažo.
Atsakyti
liabai visoms AČIŪ už receptukus. gal kokį savaitgalį ir pagaminsiu, nes prasidėjus mokslo metams (brrr....) nebeturiu laiko... sad.gif
Atsakyti
O ar kas nors ka nors girdejote apie grikiu makaronus? unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 09 03, 19:21)
O ar kas nors ka nors girdejote apie grikiu makaronus?  unsure.gif  g.gif


Taip! mirksiukas.gif Jau kažkur apie juos buvo rašyta. Man labai patinka! Gaminu viską taip pat kaip ir su paprastais, bet skonis jau gaunasi kitoks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 09 03, 21:21)
O ar kas nors ka nors girdejote apie grikiu makaronus?  unsure.gif  g.gif



Man labai patiko. Jei megsti grikius, ir grikiniai makaronai patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viltea @ 2005 09 06, 15:31)
Man labai patiko. Jei megsti grikius, ir grikiniai makaronai patiks smile.gif


O kur ju rast pirkt? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguole55 @ 2005 09 06, 17:01)
O kur ju rast pirkt?  blush2.gif  blush2.gif


Aš tai vat nepamenu kur juos mačiau pirkti... g.gif Gal Norfoje....o gal Maximoj blush2.gif
Atsakyti
Mačiau Maximoje tokiuose popieriniuose "ekologiško prado" supakavimuose. Dar mačiau ir Hyper Rimi Savanorių pr. ten jau celofaninėje pakuotėje. mirksiukas.gif Būna prie makaronų. biggrin.gif
Atsakyti