Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(DeeDee @ 2009 03 19, 16:37)
traukiu iš konteksto - pritariu pasisakiusiųjų mintims ir idėjoms, gal didesnis kiekis žmonių padės apsispręsti, Sidabrinekuoja wink.gif  4u.gif

Reiks man viska susirasyt, nes antraip pamirsiu doh.gif ir bandyt mieruot ar praeisiu ar nepraeisiu stala ir keturias kedes vidury kiemo pasistacius, o tada jau griebsiu jauti uz ragu. Kad tik snipstas is to nesigautu unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 03 19, 16:53)
nebegaliu isei pamatuot - sniegas drebia kaip pasiutes  laugh.gif - nu gerai, kad dar siupelis sniegui kast prie duru tebestovi...
teisingas tas tavo vyras  drinks_cheers.gif , putinas ten ar ne, bet man atrodo, kad vistiek viburnum rusies, bet uz jo tikrai galetum irengti pasisedejima.
jei nori rimtai susitvarkyti savo kiema, tai imk ir pirmiausia nuspresk, kur bus pasisedejimas, kur zaidimai, o kur pagulejimai  biggrin.gif . Tada matysi, kur ta hortenzija ir visokie kitokie augaleliai labiausiai tiks - vienur reikes aukstesniu, kitur zemesniu ir t.t.



As irgi daug kam pritariu, nebus is sito kiemo stadionas begiojimui, tai gal tada ta erdve geriau protingai suplanuot pasisedejimui ir pasigrozejimui? Ir pirmiausia apsispresk apie jau augancius sumedejusius augalus- kuriu tu nori , kuriu tikrai ne. Susideliok pliusus ir minusus, nepasiduok emocijoms;) Iskask ko nereikia. Kai galvoje ar plane matysi tik pagrindinius didelius augalus (krumus), apsispresk ar norisi dar dideliu, ir tada paprasciau man rodos bus apsisprest del geliu.

O del hortenzijos - mano akimis per arti veigeles ji. As ja traukciau link hebes. Ir priekyje (gal ne visai priekyje, pametyk viena salimais, kita toleliau) cesnaka gali pasisodint siais metais. Paskiau ziuresi kiek uzaugo hortenzija- ar bus jam ten kur islist ar nebe. Del astilbes- na zemauge gal isipaisytu.
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2009 03 19, 17:12)
As irgi daug kam pritariu, nebus is sito kiemo stadionas begiojimui, tai gal tada ta erdve geriau protingai suplanuot pasisedejimui ir pasigrozejimui? Ir pirmiausia apsispresk apie jau augancius sumedejusius augalus- kuriu tu nori , kuriu tikrai ne. Susideliok pliusus ir minusus, nepasiduok emocijoms;) Iskask ko nereikia. Kai galvoje ar plane matysi tik pagrindinius didelius augalus (krumus), apsispresk ar norisi dar dideliu, ir tada paprasciau man rodos bus apsisprest del geliu. 

O del hortenzijos - mano akimis per arti veigeles ji. As ja traukciau link hebes. Ir priekyje (gal ne visai priekyje, pametyk viena salimais, kita toleliau) cesnaka gali pasisodint siais metais. Paskiau ziuresi kiek uzaugo hortenzija- ar bus jam ten kur islist ar nebe. Del astilbes- na zemauge gal isipaisytu.

Aciu 4u.gif
O ka siulytum sodint vietoje to budlejos kelmo. Noreciau, kad siek tiek privatumo teiktu augalai. Tokio ukscio tvoros kaip kaimynai is vienos puses pasistate nenoreciau, jeigu kada darysim tai neauksta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 19 kovo 2009 - 16:27
Sidabrinekuoja, radau taviškio kiemo dydžio foto, pažiūrėk į trečią nuotrauką, telpa ten staliukas ir kėdės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 19, 17:43)
Sidabrinekuoja, radau taviškio kiemo dydžio foto, pažiūrėk į trečią nuotrauką, telpa ten staliukas ir kėdės wink.gif

Tikrai telpa. Bet man maniskis, kad ir labai nemoksiskas, bet grazesnis blush2.gif .Tam kieme man per daug plytu ir per mazai zalumos.
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 19, 16:54)
Tikrai telpa. Bet man maniskis, kad ir labai nemoksiskas, bet grazesnis blush2.gif .Tam kieme man per daug plytu ir per mazai zalumos.

čia pirmos pasitaikiusios foto ir tik pasisedėjimo vietą norėjau parodyt wink.gif
Va, dar pasižiūrėk, kaip išsprendė pasisedėjimo klausimą ( ir katinas kieme gyvena biggrin.gif )
Small town garden 1, Small town garden 2

Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 19, 12:09)
Nu busiu nekukli ir dar pasivaidensiu ir paklausiu patarimo, nes pati mastau ir neismastau.
user posted image
Tai va klausimukas butu toks. Ten uz to geltono krumo matosi budlejos kelmas, kuris bando atzelt, bet abejoju, kad atzels graziai. Palei pat veja pasodintas sliauziantis silinis baltas gvazdikas ir sukisti keli hiacintu svogunai, kad lapainu gelstu. Silinis gvazdikas turi susiliet su veja, o ka uz jo sodint ? g.gif Nesugalvoju. Visa diena nuo pat ankstyvo ryto ten kaitina saule, o ir ta tvora ne grazuole, bet greitai jos tikrai nekeisim schmoll.gif

vienas is variantu budlejai pakeisti, galetu buti japonine kerija (Kerria japonica), nors ji man visada patiko, bet sia ziema kazkaip ivertinau dar viena jos privaluma, kad nors ir ne viszale, bet per ziema sakeles islieka zalios ir tikrai pagyvina aplinka :
http://images.google...ttp...t=18&um=1
http://images.google...c...=18&ndsp=18
rudeni zydi pakartotinai, greitai plinta atzalomis, todel reiketu saknyna "ireminti". Turetu graziai atrodyti su melynai ar violetiniai zydinciais augalais (veronikos, katileliai...), jei ten sauleta, ir sidabrakrumiui patiktu :
http://www.rojaussod...snis.php?id=663
Atsakyti
Biskiuka nesuprantu. Ji lipanti?
Ant to trumpo tvoros gabaliko jau ragane Rubens lipa. Nuo tvoros laipinsiu ant namo sienos. Lips virs Ville de lyon raganes. Pastaroji nusikerpa beveik iki zemes, o Rubens ne.

Rubens va tokia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 19 kovo 2009 - 18:00
kurios ten buvo `svajoniu `kampelis su Annabbele mirksiukas.gif cia dar pora nuotraukyciu is to kampelio
cia buksmedziai dar maziukai
user posted image
cia didesni....
user posted image

mano narciziukai puode tuoj tuoj zydes ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2009 03 19, 10:16)
su viskuo sutinku, bet:
1. neturiu žalio supratimo ką su kuo derinti...  blush2.gif kokios gėlės tarpusavy gražiai atrodo, nežinau kada kokios žydi...
2. kol kas negyvenam ten, nuvažiuosiu geriausiu atveju kartą du į savaitę, taip, kad priežiūros irgi daug negalėsiu skirti  blush2.gif todėl reikia mažiau lepių gėlių...
žinau iš anytos, kad petunijos nors ir gražu, bet labai lepios, bijo smarkaus lietaus ir vėjo  g.gif mačiau kaip ji cackinasi su jom kaip su mažais vaikais... g.gif
3. gal tada kaip pradedančiai kažką patarsit nuo ko pradėt  ax.gif

as pernai isbandziau geliu rinkini ,toki seklu skrituliuka ,pirkau Shetelinge,pasiteisino pilnai thumbup.gif pati nezinijau ko laukt,dygo sudygo ,o paskui zydejo viena po kitos.
Atsakyti
Mano cia svajoniu kampeliai wub.gif . Tik tas geltomas stalas su kedem nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smėlio smiltelė @ 2009 03 19, 15:38)
vazonai nestatomi ant pievos, jie statomi ant grindinio, terasoje ir pan. Pirma, po pastoviai stovinčiu vazonu žolė nunyksta, o antra, tai prasilenkia su geru skoniu 4u.gif
user posted image  user posted image  user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

http://i436.photobuc...ras_ilgas_3.jpg[/img][/url]  user posted image

drinks_cheers.gif ,vazonus tikrai netinka statyti pievoje.Arba ikask i zeme plastikinius,kad atrodytu,kad naturaliai auga cool.gif arba formuok zvyro takelius ar saleles ir ant jo statyk vazonus grupemis.
Toks sodu skaidymas i zonas irgi pasitvirtina 100%.Pas mane vietoj 6 a,daugelis nutaria,kad visi 10 a:lotuliukas:
Atsakyti