Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

įtariu teks pertvarkyt savo vertybių skalę lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 19, 10:55)
Aš taip pat nekenčiau palergonijų nuo mokyklos laikų (matematikė per kontrolinius skabydavo ir nervindavo visus smile.gif)

Mano situacija panaši - tik persikraustėme į naują namą. Meilės augalams sočiai, o vat laiko ir supratimo tai gerokai mažiau...

Tikrai siūlyčiau dar kartą pagalvoti apie palergonijas. Papasakosiu savo patirtį smile.gif Ant visų langų name turim kalviškus balkonelius, jų gal 10 vnt., namas 1 aukšto. Pernai gana anksti susodinau į lovelius ant aukštesnių langų svyrančias pačias paprasčiausias raudonas palergonijas, o į lovelius prie žemų langų susodinau tokios pat spalvos kompaktines.

Patikėk, neesu kokia profė, ir tikrai neturiu daug laiko (maža dukrytė + vyras + darbas +...). Priežiūros reikia, bet ji nesidėtinga ir neužima laiko, o rezultatai pasakiški. Labai gaila, kad kažkaip išsitrynė nuotraukos, net visos "patyrusios" draugės ir giminaitės labai pavydėjo - sakė, kad nerealiai gražios smile.gif

labas rytas. Jau taip graziai papasakojai, tada kausimelis- augaliukus pirkai jei taip tai kur/
Atsakyti
Isdykele, tai gal tie daigiukai kaip ir sake yra herberos g.gif . Auginu ir nezinau ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 19, 09:55)
Labai gaila, kad kažkaip išsitrynė nuotraukos, net visos "patyrusios" draugės ir giminaitės labai pavydėjo - sakė, kad nerealiai gražios smile.gif

butu dyyydelis prasymas kaip nors atrasti tas nuotraukas, arba is naujo prifotkinti - ypac domina balkoneliai, ne pelargonijos biggrin.gif .

gal kam aktualu - kiliminis kadagis, auga letai, tik 10 cm aukscio :
http://images.google...e...Suche&gbv=2
Atsakyti
Nu busiu nekukli ir dar pasivaidensiu ir paklausiu patarimo, nes pati mastau ir neismastau.
user posted image
Tai va klausimukas butu toks. Ten uz to geltono krumo matosi budlejos kelmas, kuris bando atzelt, bet abejoju, kad atzels graziai. Palei pat veja pasodintas sliauziantis silinis baltas gvazdikas ir sukisti keli hiacintu svogunai, kad lapainu gelstu. Silinis gvazdikas turi susiliet su veja, o ka uz jo sodint ? g.gif Nesugalvoju. Visa diena nuo pat ankstyvo ryto ten kaitina saule, o ir ta tvora ne grazuole, bet greitai jos tikrai nekeisim schmoll.gif Kelis metu ji ten tikrai dar bus.

user posted image
Aplink ersketi ir obeli prisodinta narcizu. Pernai zydejo daug, o siemet tik siti keturi unsure.gif . Nesuprantu kas negerai. Gal juos reikia pradet trest, kai tik pavasari islenda?
Ir is paradines puses zydi tik du doh.gif

user posted image
Sitas pakrastys labai liudnas. Dabar cia amzinas pavesis, vasara kai saule pakyla auksciau, tvora meta puses metro seseli ir vistiek buna tamsu. Ten prie veigeles ikisau hortenzija, bet man atrodo, kad per arti. Jeigu ne per arti tai ar galima butu i tarpa tarp hortenzijos ir to nabagisko mazo krumuko (ten hebe, man rodos ji apsalo), kad linksmiau tas pakrastys atrodytu ikisti aukstaugiu cesnaku? Ar jiems ten per anksta? Astilbe ten turbut netilps g.gif

Atsakyti
gal kuri zinot paslapti kur rasti didesniu akmenu gelynams ? kalbu ne apie parduotuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(agneee1 @ 2009 03 19, 12:37)
gal kuri zinot paslapti kur rasti  didesniu akmenu gelynams ?    kalbu ne apie parduotuves  g.gif

žinom
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 19, 13:40)





blush2.gif gal galima suzinoti ? 4u.gif
Atsakyti
Štai čia straipsniukas apie tvoras, statinius, kuriuos norime paslėpti. Gal čia kas ras patinkančių augalų, gal tiesiog mintį, ką sodinti..:
http://www.sodai.lie...aipsniai21.html
Atsakyti
QUOTE(agneee1 @ 2009 03 19, 13:48)
blush2.gif    gal galima suzinoti  ? 4u.gif

laikiu atsakymo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 19, 13:09)
Nu busiu nekukli ir dar pasivaidensiu ir paklausiu patarimo, nes pati mastau ir neismastau.
user posted image
Tai va klausimukas butu toks. Ten uz to geltono krumo matosi budlejos kelmas, kuris bando atzelt, bet abejoju, kad atzels graziai. Palei pat veja pasodintas sliauziantis silinis baltas gvazdikas ir sukisti keli hiacintu svogunai, kad lapainu gelstu. Silinis gvazdikas turi susiliet su veja, o ka uz jo sodint ? g.gif Nesugalvoju. Visa diena nuo pat ankstyvo ryto ten kaitina saule, o ir ta tvora ne grazuole, bet greitai jos tikrai nekeisim schmoll.gif Kelis metu ji ten tikrai dar bus.

user posted image
Aplink ersketi ir obeli prisodinta narcizu. Pernai zydejo daug, o siemet tik siti keturi unsure.gif . Nesuprantu kas negerai. Gal juos reikia pradet trest, kai tik pavasari islenda?
Ir is paradines puses zydi tik du doh.gif

user posted image
Sitas pakrastys labai liudnas. Dabar cia amzinas pavesis, vasara kai saule pakyla auksciau, tvora meta puses metro seseli ir vistiek buna tamsu. Ten prie veigeles ikisau hortenzija, bet man atrodo, kad per arti. Jeigu ne per arti tai ar galima butu i tarpa tarp hortenzijos ir to nabagisko mazo krumuko (ten hebe, man rodos ji apsalo), kad linksmiau tas pakrastys atrodytu ikisti aukstaugiu cesnaku? Ar jiems ten per anksta? Astilbe ten turbut netilps g.gif



O tu nenori isplest to zeldynams skirto ploto i ploti? As galvoju, kad tavo vietoj tuos sonus, kuriuose auga augalai- isdidinciau pieveles saskaita. Salia tvoros sodinciau krumus, o link isores- geles. Daugiau tilptu:)) Man labai grazu tavo zydintys krumai dabar- forma, spalvos. Ir man atrodo, kad tokiam kompaktiskame sode yra grazu suzaidimas formomis- visokie formuoti krumeliai, zoliniai augaleliai. Nuzydi vienas krumas, ima zydet kitas...Gelem stengciausi nebeapsikrauti. Kuo daugiau rusiu- ypac tokiam mazam plote, tuo daugiau misraines.
Atsakyti
Nu dar koki puse metro galeciau paduot i prieki, Bet tada is kiemo tik takas liktu doh.gif . O ka tu siulytum sodint prieshortenzija ir hebe. Man su augalais sunkoka, patirties nera. Kazkaip taupumo sumetimais nesinori nusipirkt ir ismest,nes ne taip auga kaip reikia. Taip su snapuciais pernai buvo. Tuejo buti zemi kiliminiai augalai, o gavos vos ne krumai. Ir dar turiu gvazdiku i ,kuriuos ziuriu ir nesuprantu, jie pas mane visnmeciai ar daugiameciai. Kai pirkau nebuvo parasyta kas per vieni, bet labai panasus i tikruosiu. Lapai pilkai sidabriski. Jeigu vienmeciai, tai kodel jie nenunyksta? Zydes jie ar nezydes? Zinociau ,kad nezydes rauciau lauk ir sodinciau lavandas. Jie ten prie pat duru isrykiuoti, prie kuoliuko. Tas kuoliukas su didziuliu didziuliu kabliu, vasara duris prikabinam, kad vejas neuzdarytu. Tas kuolas su kabliu kaip tik tarp lavandu gautusi,o uz ju lelijas sodinciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 19 kovo 2009 - 13:49