Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

QUOTE(Kasandr@ @ 2009 03 29, 09:52)
cia turbut po "sviezienos" atvezimo  hihihi.gif

Turbut biggrin.gif Maciau as vakar ta svieziena doh.gif
Atsakyti
Sveikutes ligones smile.gif
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 03 28, 17:07)
na, iš tikro nerealiai atrodė, ir kur dar su pumpurais , tai po 33, o kur visos sužydėję ir bevystančios - perpus pigiau... bet aš gi tik pasižiūrėt važiavau, tik vaikui leidau nusipirkt, ko norėjo  lotuliukas.gif
oho, gera kainytė... aš Ermitaže dar tokių juodų Paphiopedilumų mačiau, bet tie jau visai arti 50, net jei ir nukainuos paskutinius, pigiau 30 lt nebus tai tikrai.


Jei ne paslaptis kur pirkai? blush2.gif Labai grazi gelyte wub.gif
QUOTE(simmonnete @ 2009 03 28, 23:25)
Gėlių miškas  rolleyes.gif


Visos gelytes tokios...kaipcia pasakyti, svelnios tokios visos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 10:45)
Akropolio Maximoj vakar maciau nemazai nukainuotu falenopsiu po 5,99 Lt. Daugumos ir saknys, ir lapai sveiki. Spalvu graziu buvo: balti su ruzavas dryziais, karvytes, ruzavas su demelem, geltonas su rudais dryziais.

ale pas jus ir kainos blink.gif pas mus tokiu net nupiepusiu geliu nenukainuoja iki tiek doh.gif uztat pas jus tu geriu pilnos palanges biggrin.gif
***** kaip cia su tais miniukais uzviliojot,bet pas mus nera,apejau dauguma parduotuviu,klausiau ar neatsiveza-sake ne schmoll.gif o man butu patogiau-mazos,mazai vietos ir grazu wub.gif
Atsakyti
Labas rytelis ligoniukes biggrin.gif Gavau dar viena grazuole dovanu biggrin.gif Ale tokia keistuole, kazi kaip sita reiks priziuret, gal kuri turi kazka panasaus ir patartu ka man su sita keistuole daryt biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 29, 11:37)
Labas rytelis ligoniukes biggrin.gif Gavau dar viena grazuole dovanu biggrin.gif Ale tokia keistuole, kazi kaip sita reiks priziuret, gal kuri turi kazka panasaus ir patartu ka man su sita keistuole daryt biggrin.gif


Kokios "ausys" gėlytės hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 03 29, 11:37)
Labas rytelis ligoniukes biggrin.gif Gavau dar viena grazuole dovanu biggrin.gif Ale tokia keistuole, kazi kaip sita reiks priziuret, gal kuri turi kazka panasaus ir patartu ka man su sita keistuole daryt biggrin.gif

user posted image

Sveikute smile.gif
Pas mane tokia,tik spalva skiriasi.Zydejo apie 3men ,tokia fainute smile.gif
Va sitam fotume gali pasiskaitineti apie jas raibuoles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Sandrita~: 29 kovo 2009 - 11:12
QUOTE(Lorute @ 2009 03 29, 10:37)
Labas rytelis ligoniukes biggrin.gif Gavau dar viena grazuole dovanu biggrin.gif Ale tokia keistuole, kazi kaip sita reiks priziuret, gal kuri turi kazka panasaus ir patartu ka man su sita keistuole daryt biggrin.gif

Čia ne keistuolė - čia paphiopedilum, t.y. raibuolė. Turiu šitos giminės 7 egzempliorius. Nieko ypatinga priežiūroj nėra (na bent jau man taip atrodo). Laitau, tręšiu kaip ir phalaenopsius. Jei geri įžiūriu, pas tave bus ne vienintelis žiedas, o kai šitas nužydės dar subrandins pumpurų. Apžiūrėk tą sustorėjimą po žiedu - man atrdo ten pumpuras.

Ar kas bandėt tkį substratą (nuotraukoj violetinis maišelis)? Kokie atsiliepimai?http://www.substral....jalistyczne.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 29 kovo 2009 - 11:34
simre - o kas cia galetu buti? user posted image cia raibuolej tarp lapu kazkoks gumbiukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 03 29, 11:14)
simre - o kas cia galetu buti? cia raibuolej tarp lapu kazkoks gumbiukas  ax.gif

Gali būt pumpuras, tik man jo spalva nepatinka... Gal jis ten koks sudžiūvęs ar supuvęs?
Atsakyti
Mikuotuke, na ir gėlynai bigsmile.gif Gydytoja tu mūsų thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 29, 12:35)
Gali būt pumpuras, tik man jo spalva nepatinka... Gal jis ten koks sudžiūvęs ar supuvęs?

hm...zinok as ji apziurejau,jis toks lyg medinis-lyg i sakni panasu... g.gif net nesuprantu jau.Bet jau atsigauna po puvinio-tas jau mane dziugina,kita ribuole irgi vaika isaugino salia + lapas is vidaus lenda smile.gif
Atsakyti
Šiandien mačiau neblogą raibuolę salone tarp gėlių, tik kaina man labai bloga - 69lt....

Tiesa, šiandein dar sunervinau pardavėją vienoj iš žalių stotelių - pasakiau, kad ta žeme orchidėjoms, kur maišiukas baltas su violetiniu priekiu, reiktų apskritai uždraust prekiaut. Kaip šoko, kad "visi perka ir visi labai džiaugiasi, išsigalvojat čia nesamones... !!!!", bet kai pasakiau, kiek namie turiu orchidėjų, momentaliai pakeitė toną ir užsičiaupė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simre: 29 kovo 2009 - 12:11