Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema!

štai ir eglėja su dendrobium nobile rodosi thumbup.gif na ką, rūpinsimės kartu mirksiukas.gif

O dėl priežiūros - eik į priežiūros temelę, aš ten įmesiu iš mūsų senų temų nukopijavusi taisyklėles, bus visiems naudinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 17:59)
štai ir eglėja su dendrobium  nobile rodosi  thumbup.gif na ką, rūpinsimės kartu  mirksiukas.gif

O dėl priežiūros - eik į priežiūros temelę, aš ten įmesiu iš mūsų senų temų nukopijavusi taisyklėles, bus visiems naudinga  4u.gif

labai aciu,begu aciuks.gif
Atsakyti
Maciau siandien senukuose labai grazia Cambria
Va tokia bigsmile.gif
Buvau ir i Silainiu maxima isisukus. Maciau, kad ryte buvo atvezta nauju orchideju, bet beveik visos isgraibstytos buvo. Gal ir i kitas uzvesta nauju g.gif
Ieskojau miniuko sau, kokios idomesnes spalvos. Bet kiek maciau, tai visu bukle tragiska doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 18:15)
Maciau siandien senukuose labai grazia Cambria
Va tokia  bigsmile.gif
Buvau ir i Silainiu maxima isisukus. Maciau, kad ryte buvo atvezta nauju orchideju, bet beveik visos isgraibstytos buvo. Gal ir i kitas uzvesta nauju  g.gif
Ieskojau miniuko sau, kokios idomesnes spalvos. Bet kiek maciau, tai visu bukle tragiska  doh.gif

Pandora, tie miniukai į kiminus sukišti, pumpurai gelsta, krinta.. verysad.gif schmoll.gif jaučiu, iš akropolio geriausią išsirinkau doh.gif
o jau cambrijos grožis! bigsmile.gif Nenusipirkai? Būčiau nepraėjus schmoll.gif lotuliukas.gif
Ei, Pandora, man tavo nuomonė įdomi, va šitoj foto gi miniukas šalia normalaus dydžio orchės, ka? mirksiukas.gif
http://public.fotki....0090328584.html
Atsakyti
sveikos,ligoniukes 4u.gif
Bet is tiesu merginos,pastebejau is savo mazos patirties,kad kuo maciau priziuri,tuo jos is proto eina lotuliukas.gif va,as savo perkeliau ant rytines palanges,papurskalioju dulksna,arba vandenuku ir ka,dziugina mane geltes rodydamos savo grozi. 4u.gif thumbup.gif va,kazkada vienai nudziuvo stiebas,nukirpau,prastovejo nuo ziemos uzmigus, bet vakar ziuriu,o gi ziedstiebi augina clap.gif kaip apsidziaugiau thumb_yello.gif apziurejau kitas gelytes,ogi dar trys leidzia ziedstiebius,nors dar ir dabr zydi wub.gif mmm..kaip laukiu nesulaukiu yahoo.gif

va,pasigyriau ,aciu, kad isklauset aciuks.gif assa.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 29, 18:37)
sveikos,ligoniukes  4u.gif
Bet is tiesu merginos,pastebejau is savo mazos patirties,kad kuo maciau priziuri,tuo jos is proto eina  lotuliukas.gif  va,as savo perkeliau ant rytines palanges,papurskalioju dulksna,arba vandenuku ir ka,dziugina mane geltes rodydamos savo grozi.  4u.gif  thumbup.gif  va,kazkada vienai nudziuvo stiebas,nukirpau,prastovejo nuo ziemos uzmigus, bet vakar ziuriu,o gi ziedstiebi augina  clap.gif kaip apsidziaugiau  thumb_yello.gif apziurejau kitas gelytes,ogi dar trys leidzia ziedstiebius,nors dar ir dabr zydi  wub.gif  mmm..kaip laukiu nesulaukiu  yahoo.gif 

va,pasigyriau ,aciu, kad isklauset  aciuks.gif  assa.gif  lotuliukas.gif

Žinok, teisybė, kuo mažiau (aišku, protingai) aplink jas šokinėji, tuo labiau jos auga bigsmile.gif sveikinam su žiedkočiais! drinks_cheers.gif thumbup.gif Oi, gausi pasirodyti, kai žiedus leis rolleyes.gif kiek turi? keturias? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 18:40)
Žinok, teisybė, kuo mažiau (aišku, protingai) aplink jas šokinėji, tuo labiau jos auga  bigsmile.gif sveikinam su žiedkočiais!  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Oi, gausi pasirodyti, kai žiedus leis  rolleyes.gif  kiek turi? keturias?  mirksiukas.gif


turiu 6 4u.gif siandien dar sukau ratus maximoj aplink geles bet susilaikiau lotuliukas.gif visi pas mane falenopsiai smile.gif du dabar zydi (baltai ir geltonai)(pas jas irgi matau bus nauji ziedkociai),o kitos trys zengia i nauja gyvenima lotuliukas.gif t.y. dvi is tu triju leidzia ziedkocius, o kita dar miega..(jos bukle sunki topsecret.gif ) o mano sestoji yra ta didzioji orche,pirkau nupiginta uz 9.99 Lt biggrin.gif negalejau nepirkti..balta 4u.gif wub.gif nuzydejus jau beveik buvo..dbr liko pora ziedu smile.gif lauksiu kada pailses ir vel tikiuosi suzys ax.gif 4u.gif tai va,toka kukli mano kolekcija dar tik 4u.gif dar nedristu ligiuotis i Jusu kolekcijas,nes kai kurios vos ne po 40 orchiu augina lotuliukas.gif oj,ta liga lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 29, 18:49)
turiu 6  4u.gif  siandien dar sukau ratus maximoj aplink geles bet susilaikiau  lotuliukas.gif  visi pas mane falenopsiai  smile.gif  du dabar zydi (baltai ir geltonai)(pas jas irgi matau bus nauji ziedkociai),o kitos trys zengia i nauja gyvenima  lotuliukas.gif t.y. dvi is tu triju leidzia ziedkocius, o kita dar miega..(jos bukle sunki  topsecret.gif  ) o mano sestoji yra ta didzioji orche,pirkau nupiginta uz 9.99 Lt  biggrin.gif  negalejau nepirkti..balta  4u.gif  wub.gif nuzydejus jau beveik buvo..dbr liko pora ziedu  smile.gif  lauksiu kada pailses ir vel tikiuosi suzys  ax.gif  4u.gif  tai va,toka kukli mano kolekcija dar tik  4u.gif dar nedristu ligiuotis i Jusu kolekcijas,nes kai kurios vos ne po 40 orchiu augina  lotuliukas.gif  oj,ta liga  lotuliukas.gif  hihihi.gif

Nesilygiuok! Džiaukis keliomis gražuolėmis, nes kas per daug, tas nesveika schmoll.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 03 29, 17:20)
Pandora, tie miniukai į kiminus sukišti, pumpurai gelsta, krinta..  verysad.gif  schmoll.gif  jaučiu, iš akropolio geriausią išsirinkau  doh.gif
o jau cambrijos grožis!  bigsmile.gif  Nenusipirkai? Būčiau nepraėjus  schmoll.gif  lotuliukas.gif
Ei, Pandora, man tavo nuomonė įdomi, va šitoj foto gi miniukas šalia normalaus dydžio orchės, ka?  mirksiukas.gif
http://public.fotki....0090328584.html

Kol kas as sergu tik falenopsiu liga doh.gif Kitos man labai grazios, bet kol kas stipriai nesigundau. Be to, jei parsinesciau dar viena orchideja, butu brolis man nebloga pirti iskeles doh.gif Jam orchidejos yra negrazios. Sako, jei perki, tai pirk kokias grazias geles, graziais lapais, o ne su kazkokiais stagarais (ziedstiebius taip vadina) doh.gif Ka jis supranta bicycle.gif Bet jau neturiu vilties ir ant jo kambario palanges orchideju pastatyti biggrin.gif
O su tais miniukais, tai zinok ieskojau kokio straipsnio, kur butu parasyta kada miniukas, o kada ne. Nu bet nieko neradau. Cia turbut kiekvienas kitaip supranta ir vadina. Miniukais as vadinu tuos visai visai mazucius, kuriu ir ziedeliai ir lapukai visai miniatiuriniai buna. Jie pasodinti i dvigubai mazesni vazoneli, nei tie, kurie parduodami Akropolyje, o ir patys jie bent dvigubai mazesni. Man visi didesni atrodo midi, nors galbut ir klystu. Gal ir didesni yra miniukai.
Papildyta:
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 03 29, 17:37)
sveikos,ligoniukes  4u.gif
Bet is tiesu merginos,pastebejau is savo mazos patirties,kad kuo maciau priziuri,tuo jos is proto eina  lotuliukas.gif  va,as savo perkeliau ant rytines palanges,papurskalioju dulksna,arba vandenuku ir ka,dziugina mane geltes rodydamos savo grozi.  4u.gif  thumbup.gif  va,kazkada vienai nudziuvo stiebas,nukirpau,prastovejo nuo ziemos uzmigus, bet vakar ziuriu,o gi ziedstiebi augina  clap.gif kaip apsidziaugiau  thumb_yello.gif apziurejau kitas gelytes,ogi dar trys leidzia ziedstiebius,nors dar ir dabr zydi  wub.gif  mmm..kaip laukiu nesulaukiu  yahoo.gif 

va,pasigyriau ,aciu, kad isklauset  aciuks.gif  assa.gif  lotuliukas.gif

Jo, cia tai tikra tiesa biggrin.gif Mano drauge turi graziausia falenopsi, kuris zydi be perstojo, ziedstiebius ir lapus augina, ziedu visada daugybe turi bigsmile.gif Tas falenopsis sau laimingas tose "orchideju zemese" auga, isodintas i dideli molini vazona. Jis laistomas, kada virsus zemes isdziuves, niekas jo nepurskalioja, niekas jo netresia. Persodina i metus karta i didesni vazoneli. O as tupcioju aplink juos kas diena, bet rezultatais panasiais net nekvepia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 03 29, 18:59)
Kol kas as sergu tik falenopsiu liga  doh.gif Kitos man labai grazios, bet kol kas stipriai nesigundau. Be to, jei parsinesciau dar viena orchideja, butu brolis man nebloga pirti iskeles  doh.gif Jam orchidejos yra negrazios. Sako, jei perki, tai pirk kokias grazias geles, graziais lapais, o ne su kazkokiais stagarais (ziedstiebius taip vadina)  doh.gif  Ka jis supranta  bicycle.gif Bet jau neturiu vilties ir ant jo kambario palanges orchideju pastatyti  biggrin.gif
O su tais miniukais, tai zinok ieskojau kokio straipsnio, kur butu parasyta kada miniukas, o kada ne. Nu bet nieko neradau. Cia turbut kiekvienas kitaip supranta ir vadina. Miniukais as vadinu tuos visai visai mazucius, kuriu ir ziedeliai ir lapukai visai miniatiuriniai buna. Jie pasodinti i dvigubai mazesni vazoneli, nei tie, kurie parduodami Akropolyje, o ir patys jie bent dvigubai mazesni. Man visi didesni atrodo midi, nors galbut ir klystu. Gal ir didesni yra miniukai.
Papildyta:

Jo, cia tai tikra tiesa  biggrin.gif  Mano drauge turi graziausia falenopsi, kuris zydi be perstojo, ziedstiebius ir lapus augina, ziedu visada daugybe turi  bigsmile.gif Tas falenopsis sau laimingas tose "orchideju zemese" auga, isodintas i dideli molini vazona. Jis laistomas, kada virsus zemes isdziuves, niekas jo nepurskalioja, niekas jo netresia. Persodina i metus karta i didesni vazoneli. O as tupcioju aplink juos kas diena, bet rezultatais panasiais net nekvepia  verysad.gif

geras.. g.gif nu va,matai,kaip buna g.gif unsure.gif nu as negaliu pasakyti kad nepriziuriu,bet dbr apsimetu,kad nebe taip man jos rupi lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif nes kap mikuotuke,sake,kas per daug tas nesveika lotuliukas.gif biggrin.gif tai va ir pastebiu pokycius,nes kasdien nekilnoju,nevartineju,neziuriu kaip seniau hihihi.gif o vakar sumasciau sau idemiai apziuret ir ka,rezultatai akivaizdus thumbup.gif
Atsakyti
Buvau Akropolio ir pramonės maximose, bet nieko gero neradau. Ir šiaip gėlės kažkokios nusibaigusios, nuleipusios. Gaila, o taip norėjau dar vienos ax.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif Žiūrinėjau seniau darytas orchidėjų nuotraukas ir užtikau vieną, kurioje užfiksuota mano palangė praeitą vasarą. Ech, kokia nostalgija užplūdo lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti