Įkraunama...
Įkraunama...

Vafliai: traškūs ir skanūs

QUOTE(*Elena @ 2007 12 08, 16:55)
Zinau lb skanu vafliu recepta mirksiukas.gif 
reikes :
120g miltu
50g sviesto
3 kiausiniai
50 g cukraus
150g grietines
3g druskos
truputi vanilinio cukraus.
tiesiog viska sumaisyti, o sviesta pries tai islydyti
Na tikiuosi patiks  smile.gif

Reiks isbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Elena @ 2007 12 08, 17:55)
Zinau lb skanu vafliu recepta mirksiukas.gif 
reikes :
120g miltu
50g sviesto
3 kiausiniai
50 g cukraus
150g grietines
3g druskos
truputi vanilinio cukraus.
tiesiog viska sumaisyti, o sviesta pries tai islydyti
Na tikiuosi patiks  smile.gif

ir as einu bandyti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida1229 @ 2007 11 20, 14:44)
turi sirdeliu formos vafline bet nezinau recepto jokio ka galmetu kepti be vafliu,gal kas galit padeti? 4u.gif

tokiai formai darau kaip ir blynams tesla tik ipilu dar siek tiek aliejaus ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Aš dažniausiai tešlą "čirvukams" gaminu iš akies - dedu 3-4 kiaušinius, jei netingiu, išplaku atskirai baltymus, jei tingiu, tai kartu. Plaku su cukrumi, vaniliniu cukrumi, druskytės šiek tiek. Tada pili pieną ir alieju (nors daug skaniau tirpintas sviestas), dedu miltų ir būtinai kepimo miltelių. Tešlą darau tirštesnę nei paprastiems blynams.

Dar esu bandžiusi pagal Sonatinos purių blynų receptą. Irgi skanu, tik jie tokie minkštesni gaunasi, ne traškūs.

Kam patinka traškūs, tai iškeptų nedėkite į lėkštę vienas ant kito, o dėkite pirmiausia ant grotelių.

Atsakyti
mes i širdinių blynų keptuvę darom tokią pat tešlą kaip ir paprastiems blynams, tik gal kiek tirštesnė ir pilu truputi aliejaus.

Atsakyti
Mano biskvitinis receptas 4u.gif
5 kiaušinio tryniai, 5 šaukštai karšto vandens, 100 g cukraus, 150 g miltų, 1/2 arb. šaukštelio kepimo miltelių, 5 plakti kiaušinio baltymai.

Išplakam trynius, vandenį ir cukrų, beriam miltus, sumaišytus su kepimo milteliais, po truputį dedam išplaktus baltymus ir lėtai išmaišom. Kepam.

Gero apetito smile.gif
Atsakyti
receptą turiu, ale kad nesigavo per kraštus tešla išėjo ir niekas neiškepė, tik apskrebo vaflinė verysad.gif Ką blogai dariau? g.gif
Atsakyti
Jei vaflinė ne tefloninė, tai reikia taukais patepti, kad neliptų. O kad per kraštus ėjo, tai reikia mažiau tešlos pilti. mirksiukas.gif Ir gal bandyti trumpiau kepti, kad vaflis nespėtų sukietėti ir galėtum susukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letunė: 07 sausio 2008 - 09:40
Jau kaip uzsimaniau situ vafliu wub.gif Reiks ieskot dabar tos "tarybines" vaflines smile.gif
Cia radau nemazai receptuku, reiks butinai pabandyt thumbup.gif
Dar per paieska radau RIMI psl. toki receptuka (dar nebandziau, tai nezinau ar skanus ax.gif ), bet atrodo, tai neblogai smile.gif

Patys skaniausi vafliai Mamytei

Jums prireiks:
Tešlai:

1,5 stiklinės aukščiausios rūšies miltų
1 stiklinės grietinėlės
0,5 stiklinės cukraus
4 vnt. kiaušinių
2 šaukštų sviesto (tešlai)
1 šaukšto sviesto (kepimui)

Kremui:

1,5 stiklinės grietinėlės
3 šaukštų cukraus pudros
2 lašų vanilinės esencijos

Gaminimas:

Vaflių gamyba:
Sviestą gerai išsukite, sudėkite ištrintus kiaušinio trynius, dar pasukite, supilkite miltus, grietinėlę, išplaktus baltymus, viską lengvai išmaišykite. Indą su tešla įstatykite į šaltą vandenį.
Vaflių formą įkaitinkite iš abiejų pusių, patepkite sviestu, užpilkite 2 šaukštus paruoštos tešlos ir kepkite. Iškeptą dar karštą vaflį susukite į tūtelę.
Kremo gamyba:
Plakikliu išplakite grietinėlę iki standžių putų, suberkite miltinį cukrų, įlašinkite esencijos ir išmaišykite. Paruoštą kremą dėkite į vaflinę tūtelę ir apibarstykite smulkintu šokoladu.


user posted image

Receptas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo c@stell: 08 sausio 2008 - 11:55
O aš turiu seną tarybinių laikų vaflinę tongue.gif jau šitiek metų atlaikė, atlaikys ir dar tiek pat smile.gif Visada vaflius kepu pagal vysniux recepta
200gr.sviesto
2stikl.cukraus(galima deti ir maziau kas saldziai nemegsta)
2stikl.miltu
2stikl.pieno
2kiausiniai
Vanilinio cukraus truputis

dabar galvoju gal kaip kitaip pabandyt g.gif
Atsakyti
[quote=c@stell,2008 01 08, 02:34]
Jau kaip uzsimaniau situ vafliu wub.gif Reiks ieskot dabar tos "tarybines" vaflines smile.gif
Cia radau nemazai receptuku, reiks butinai pabandyt thumbup.gif
Dar per paieska radau RIMI psl. toki receptuka (dar nebandziau, tai nezinau ar skanus ax.gif ), bet atrodo, tai neblogai smile.gif

Patys skaniausi vafliai Mamytei


c@stell,labai ACIU 4u.gif uz parodyta recepta,tikrai superiniai vafliai,labai skanus,tik dadejau vaniles pokeli,o grietineles kremui dadejau zele,bet labai siems vafliukams tiktu varskes kremas,bet tikrai patys vafliai skanus be kremo,nes man jau klasikiniai(sovietiniu laiku) atsibodo jau kuri laika net vaflines neissitraukiu.Darkatr ACIU tau.
Papildyta:
QUOTE(dainaut @ 2008 01 12, 05:30)
O aš turiu seną tarybinių laikų vaflinę tongue.gif  jau šitiek metų atlaikė, atlaikys ir dar tiek pat smile.gif  Visada vaflius kepu pagal vysniux recepta
200gr.sviesto
2stikl.cukraus(galima deti ir maziau kas saldziai nemegsta)
2stikl.miltu
2stikl.pieno
2kiausiniai
Vanilinio cukraus truputis

dabar galvoju gal kaip kitaip pabandyt g.gif

dainaut,pagal si recepta esu valgius vafliu,nes mano drauges firminis receptas,kiek as jai siuliau savo ji net nebando kepti,jie man tuo patiko,kad ilgai islieka traskantys.
Atsakyti
QUOTE(Letunė @ 2008 01 07, 10:38)
Jei vaflinė ne tefloninė, tai reikia taukais patepti, kad neliptų. O kad per kraštus ėjo, tai reikia mažiau tešlos pilti. mirksiukas.gif Ir gal bandyti trumpiau kepti, kad vaflis nespėtų sukietėti ir galėtum susukti.

Aš tešlos į vaflinę dedu 1-1,5 valgomojo šaukšto. Gaunasi tokie vidutiniški vafliukai.
Atsakyti