Įkraunama...
Įkraunama...

Dydžiai (batų, drabužių)

Gal kas užsakinėjo iš motherhood arba imaternity.com?

Kaip ten su dydžiais? Padidinti jie?

Nes pvz, rašo M - toms, kad iki nėštumo pirko 10-12 usa dydžio rūbus? Aš tai 9 pirkau anksčiau (kelnių), bet jei tą patį M žiūrėti pagal klubų dydį tai gaunasi kad L reikia.

Gal kas iš patirties gali parašyti kaip jums atitiko tie dydžiai? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas saketes is Bostonproper, kaip jum su dydziais ax.gif nes man tai ziauriai neatitiko, labai isdidinti doh.gif idmu ar visi taip rubeliai, o ten tiek graziu dalykeliu wub.gif bet dabar bijau sakytis, nes vel bijau prasauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GUOSTE @ 2007 08 20, 18:54)
Merginos, gal kas saketes is Bostonproper, kaip jum su dydziais ax.gif nes man tai ziauriai neatitiko, labai isdidinti doh.gif idmu ar visi taip rubeliai, o ten tiek graziu dalykeliu wub.gif bet dabar bijau sakytis, nes vel bijau prasauti ax.gif

Aš šiandien gavau 2 sukneles iš Bostonproper. Man jos irgi per didelės verysad.gif . Tai arba aš labai sukūdau arba dydžių nepataikau paskutiniu metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Temidė: 20 rugpjūčio 2007 - 19:23
QUOTE(Temidė @ 2007 08 20, 19:22)
Aš šiandien gavau 2 sukneles iš Bostonproper. Man jos irgi per didelės verysad.gif . Tai arba aš labai sukūdau arba dydžių nepataikau paskutiniu metu lotuliukas.gif


Dydziai tikrai padidinti, pirma karta sakiausi svarkiuka, totaliai prasoviau, bet ziuriu kad ir antra karta reiks nest siaurint
Atsakyti
QUOTE(Chloe @ 2007 08 20, 17:48)
Gal kas užsakinėjo iš motherhood arba imaternity.com?

Kaip ten su dydžiais? Padidinti jie?

Nes pvz, rašo M - toms, kad iki nėštumo pirko 10-12 usa dydžio rūbus? Aš tai  9 pirkau anksčiau (kelnių), bet jei tą patį M žiūrėti pagal klubų dydį tai gaunasi kad L reikia.

Gal kas iš patirties gali parašyti kaip jums atitiko tie dydžiai?  4u.gif


Man pvz.buvo padidinti. Kadangi siaip nesioju s arba xs, tai emiau viska s ir keliu rubu nedaaugau gerokai. Tik va kelniu nepirkau, tai sunku patarti. Is principo turetum imti ta dydi, kuri nesioji ir siaip, jei M, tai imk M.
Atsakyti
http://www.tennis-wa...Pages/shoe.html

Labai gera nuoroda sportinių batų dydžiams
Atsakyti
Sveikos merginos,
noriu iš VS užsisakyti kelis megztinukus, bet vis neapsisprendžiu kokį dydį man imti XS ar S g.gif ? Lietuvoj nešioju pagrinde S viršus, yra tekę ir XS. Norėtųsi, kad megztukai būtų prie kūno, o ne abdribę, bet bijau, kad neįsirėžtų į pažastis schmoll.gif (ūgis 174 (be kablų), liemenėles VS nešioju 32B). Gal galite kas patarti kurį dydį man užsisakyti 4u.gif ?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kantrybės užteko tik perskaityti pirmą puslapį, ir iškart atėjau į šį, paskutinį prirašytą. Pažiūrėjau tas nuorodas, bet ne man suprasti, kas ten rašoma blush2.gif doh.gif
Tai visgi paklausiu. Mane domina dabar tik lietuviškos išmeros. Gal žinot ir galėtumėt pasakyti, kokį drabužių dydį, tiksliau - kelnių, skaičiais atitinka dydis S, M, L, XL. Nes žinau, kad yra 36, 38, 40 ir pan. Tai kurį čia atitinka? g.gif
Ir jeigu dydį turiu rinktis pagal juosmenį, tai ar nebus taip, kad kojas man per daug suspaus blush2.gif ? Net nežinau ką galvoti, kaip atitaikyti, kad dydis būtų pats tinkamiausias? Čia taip klausiu, nes užsisakinėju paštu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 03 spalio 2007 - 19:06
Labutis visoms, nezinau ar i sita temele reikia rasyti, bet kilo problemu su apsisprendimu del dydzio. Noreciau sito sijonuko is Victoria Secret:

http://www2.victoria...a...&rfnbr=2259

Taciau nebezinau ar tinkamai pasirinkau. Mano klubu apimtis 88, o liemuo 69, tai uzsisakiau XS (2) nes cia pasiskaicius suprata kad dydziai yra pamazinti. Ar nebus man per mazs, nes tada reikes ieskoti pirkeju, o taip pati jo noreciau sad.gif
Beje gal zinote kaip su marskinukais, ar ju dydziai irgi pamazinti?
Atsakyti
Vajeiiii doh.gif Prisiskaiciau apie batu dydzius ir jau zinau,kad Macys batukai, kuriu taip laukiu man bus mazi verysad.gif verysad.gif verysad.gif Nesuprantu, kaip man galva susisuko, kad emiau 6.5 doh.gif doh.gif Kai nesioju 37 blush2.gif
Kazkas klause apie Guess batu dydzius, kiek turiu batuku, emiau 7 arba 7,5 man tiko idealiai 4u.gif

O cia tie batai, kuriuos uzsisakiau is Macys:
http://www1.macys.co...ategoryID=17588

Gal kuri pirkot tokius ir galit parasyti atsiliepimus 4u.gif Gal kartais padidinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 10 03, 19:02)
Kantrybės užteko tik perskaityti pirmą puslapį, ir iškart atėjau į šį, paskutinį prirašytą. Pažiūrėjau tas nuorodas, bet ne man suprasti, kas ten rašoma blush2.gif  doh.gif
Tai visgi paklausiu. Mane domina dabar tik lietuviškos išmeros. Gal žinot ir galėtumėt pasakyti, kokį drabužių dydį, tiksliau - kelnių, skaičiais atitinka dydis S, M, L, XL. Nes žinau, kad yra 36, 38, 40 ir pan. Tai kurį čia atitinka?  g.gif
Ir jeigu dydį turiu rinktis pagal juosmenį, tai ar nebus taip, kad kojas man per daug suspaus blush2.gif ? Net nežinau ką galvoti, kaip atitaikyti, kad dydis būtų pats tinkamiausias? Čia taip klausiu, nes užsisakinėju paštu cool.gif

Size XS - 32, S - 34-36, M - 38-40, L - 42-44, XL - 46-48. Jei jau moki naudotis forumu tai susirast sita info lengviau nei dukart du jei netingi schmoll.gif
O ka ten apie juosmeni ir klubus rasei tai nelabai supratau, jei sneki apie kelnes, tai prie ju dazniausiai buna ilgio ir juosmens apimtys, tai jei zinai savo ismatavimus issirinkt neturetu but sudetinga, rinkis ne tik pagal liemeni bet pagal visa dydi, tam jie ir yra nurodyti, nebent esi labai neproporcingos figuros ir sunku atitaikyt standartinius drabuzius 4u.gif o apskritai tai pastu siusdamas niekad negali zinot kaip ant taves atrodys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Takje: 16 sausio 2008 - 00:29
Gal kas užsakynėjo maudimukus iš venus...? Kaip su dydžiais,kokio reikia jei LT 80b?
Atsakyti