Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsinis treniruoklis

QUOTE(pushelė @ 2009 09 03, 14:29)
Norėjau paklaust Hipotekos, ar traška pas Jumi tas Hameris ar ne? Pas mane minant kartais vienoj pusėj sutraška kažkas, tai nežinau skambint į parduotuvę klaust kame reikalas ar jis gali biški traškėt...

maniskis nesenai kele baisinga triuksma.. buvo jau nebeimanoma sportuoti. nepadedavo net garsi muzika biggrin.gif issikvieciau garantini aptarnavima.. atleke vaikinai perziurejo viska ir tiesiog tvirciau suverze visus varztus, kur plasmases su gelezim lieciasi su WD papurske ir treniruoklis kaip naujas biggrin.gif sake, kad nuo intensyvaus sportavimo buna, kad tie varztukai atsilaisvina, todel juos kas kazkiek laiko reikia paverzti..
Atsakyti
QUOTE(hipoteka @ 2009 09 03, 14:33)
Nu manau po tokių vaizdžių pasisakymų, sporto klubai praras dalį klientūros biggrin.gif
Sveika, pushele, prisijungus 4u.gif  Aš rytais irgi mažai valgau, 2 sumuštinius ar kokių dribsnių, bet jau pietūs, tai turi būt sotūs, o vakare irgi stengiuosi nedaug prikirst, bet būna kartais kokią 23h su vyreliu susigundom dar ką nors pakrimst...Taip kad tikrai siūlau visais įmanomais būdais persiorentuoti ir pusryčius valgyti, o vakarienę mažinti, nes kitaip rezultato gali tekti laukti ilgai...O dar norėčiau paklausti pushelės, tai tu ir treniruoklį mini nieko iš ryto nevalgius? Gali organizmas nusilpti...


Minu vakarais. Po darbo gryžus, kažko užkandu, pavaikštau su šuniu valandikę, po to paminu (stengiuos bent 50 min irkad būtų ne mažiau 17 km).
O ryte nesugebėčiau mint, vos išsiritu iš lovos kad į darbą spėt.
O apie savo maitinimosi ipročius tai net bijau kam sakyt, nes jei sužino tai turbūt nesupranta ar aš čia rimtai ar šiaip pasakas pasakoju.
Kaip jau minėjau ryte nieko, tik vanduo. Diena du trys kavos puodeliai ir koks 1.5 ltr vandens ir kažikiek saldainių blush2.gif Vakare pietūs blush2.gif Poto pasivaikščiojimas su ciuciuku, poto minu. Dušas. Ir apie 21.30 vakarienė...
Ir taip jau 26 metai...
Atsakyti
QUOTE(pushelė @ 2009 09 03, 14:29)
Norėjau paklaust Hipotekos, ar traška pas Jumi tas Hameris ar ne? Pas mane minant kartais vienoj pusėj sutraška kažkas, tai nežinau skambint į parduotuvę klaust kame reikalas ar jis gali biški traškėt...

Nors klausi Hipotekos, bet pas mane irgi taip vienoj pusej sutraska nezinau del ko, gal kad kai vezem guldem ant sono. o gal toks jau jis taip matuoja ka. o gal tiesiog brokelis... biggrin.gif Taigi paskambink i parduotuve
Atsakyti
QUOTE(pushelė @ 2009 09 03, 14:29)
Norėjau paklaust Hipotekos, ar traška pas Jumi tas Hameris ar ne? Pas mane minant kartais vienoj pusėj sutraška kažkas, tai nežinau skambint į parduotuvę klaust kame reikalas ar jis gali biški traškėt...

Kai įsigijau, tai po kokios savaitės ar dviejų pradėjo traškėt 1 pusė ir baisiai, tai vyras išsiardė, dar prieš tai perveržė visus varžtus naujai, supurškė su tuo WD, bet nieko, vis traškėjo, o buvo kažkas nulūžęs viduj, tai ėmė ir suvirino ir pusmetį ramiakas. Dabar karts nuo karto patraška, tai vėl perpurškia visus varžtus, paveržia ir liuks kurį laiką. Žodžiu manau koks bebūtų megėjiškas treniruoklis, savo kokybe niekada neprilygs profesionaliam sportui skirtiem treniruokliam....
Atsakyti
kai saviski sudevesiu (bet tas bus dar oi kaip negreit biggrin.gif ), nepagailesiu pinigeliu profesionaliam elipsiukui wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pas mane taip pat Hammeriukas. Dėl kokybės pagirti tikrai nelabai galiu, bet kai už tokią kainą ir kaip pradedant sportuoti - tai pusė velnio. Patinka tai, kad yra 8 lygiai, rodo greitį, numintą kelią, laiką, pulsą (jo aš praktiškai nenaudoju). Traškėti pas mane taip pat neseniai pradėjo, bandysiu stipriau suveržti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Na ir aš turiu elipsiuką. Minu po 30-35 min. Sunaudoju 200-250 kcal. Mano tikslas nėra svorio metimas, tai rezultatų negaliu pakomentuoti 4u.gif Tiesiog formos palaikymui sportuoju. Dar darau atsilenkimus, kitokius pratimėlius. Smagiau bus kartu 4u.gif
Atsakyti
Na aš tikiuosi beminant numesti kelis kilogramus blush2.gif
Dabar kasdiena ryte ir vakare sąžiningai užlipu, pradedu nuo 8 lygio, kai jaučiu kad sunkiau minasi iškart apmažinu krūvį biggrin.gif Na ir taip pusę valandos (kartais ir ilgiau). Greitis vidutinis apie 20. Laukiu nesulaukiu rezultatų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 09 04, 07:29)
kai saviski sudevesiu (bet tas bus dar oi kaip negreit  biggrin.gif ), nepagailesiu pinigeliu profesionaliam elipsiukui  wub.gif



as kai saviski sudevejau pirkau intensyviam sportui namie.....kol kas dziaugiuosi wink.gif ........
Atsakyti
Aš tai biški gailiuosi, kad nesirinkau profesionalaus elipsiuko, vien dėl to girgždėjimo, bet šiaip ir hameriukas pusė velnio ir jame viskas yra, ko man reikia...Iš tikrųjų, tai net nesu buvusi specializuotoj treniruoklių pardėj, tiesiog Senukuose užėjau, pamačiau, išbandžiau, patiko ir nusipirkau...dar akcija buvo, tai ir 1000 nekainavo.. Bet dabar taip nedaryčiau, važiuočiau pirkti į specializuotą parduotuvę...Ai, ką čia gailėtis, yra kaip yra, dar garantija nesibaigus, galėčiau ir grąžinti, bet jau apsipratau, o ir nežinia ar profesionalus treniruoklis po kurio laiko nepradės girgždėti....

Papildyta:
QUOTE(Tiffany @ 2009 09 04, 08:29)
kai saviski sudevesiu (bet tas bus dar oi kaip negreit  biggrin.gif ), nepagailesiu pinigeliu profesionaliam elipsiukui  wub.gif

mintis, tai auksinė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš tai kol kas savo Hameriuku patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2009 09 04, 12:42)
Na aš tikiuosi beminant numesti kelis kilogramus blush2.gif
Dabar kasdiena ryte ir vakare sąžiningai užlipu, pradedu nuo 8 lygio, kai jaučiu kad sunkiau minasi iškart apmažinu krūvį  biggrin.gif  Na ir taip pusę valandos (kartais ir ilgiau). Greitis vidutinis apie 20. Laukiu nesulaukiu rezultatų  ax.gif

ar ne per daznai cia? g.gif svoriui numesti pakanka 5 kartus per savaite, nes kitaip gali susivaryti sveikata blink.gif juolab, pradejai nuo 8 lygio unsure.gif

as savaiskiu Christopeit esu ziauriai patenkinta - jokio traskejimo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 04 rugsėjo 2009 - 17:07