Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

o kazin kiek daktarui duoti lituku 4u.gif zalio supratimo neturiu....50lt tai jau gal siais laikais ne pinigai....100gal....gal kas davet - patarkit g.gif
Atsakyti
sweikos merginos. nu as jau po visų procedūrų thumbup.gif thumbup.gif pagaliau iškenčiau visas baimes ir skausmus. kitiem dabar galesiu papaskot kas ten ir su kuo valgoma biggrin.gif biggrin.gif aciu visom už palaikyma ir geras mintis. bis.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 20, 13:32)
sweikos merginos. nu as jau po visų procedūrų  thumbup.gif  thumbup.gif pagaliau iškenčiau visas baimes ir skausmus. kitiem dabar galesiu papaskot kas ten ir su kuo valgoma  biggrin.gif  biggrin.gif aciu visom už palaikyma ir geras mintis.  bis.gif


Sveikinu su baimės pabaiktuvėmis ir linkiu daugiau sios proceduros nedaryti mirksiukas.gif .O ka pasakė daktarai , ar ką rado? ( tikiuosi ne ) biggrin.gif
Tad linkiu darbar nestuke.gif
Atsakyti
Na kad baimes baigesi tai tikrai faina, bet kad nieko nerado tai nelabai faina schmoll.gif jug vistiek liko neispresta ta mano problema...diagnozavo kaip ir ta sindroma storosios zarnos, nes nieko nerado tai neturejo kitos diagnozes, liepe valgyt angliavandeniu daugiau gert gerasias bakterijas ir visas gydymas...nu nzn nzn..viska jau baigiu isityrinet ir niekas nieko neranda...sakau gal tam plonajam zarnyne kas nors yra g.gif gi cia tik storajį apžiūri. jau iš manes juokiasi ir seima ir draugai doh.gif sako ka dabar tyrsiesi...tai va kaip as tokia tai ka nors susigalvosiu biggrin.gif biggrin.gif nors svarbiausia kad nera veziu jokiu, tai bent tiek gerai thumbup.gif
Atsakyti
jau ir man nusimato sitas gerumas blink.gif jau kaip bijau tai neklauskit scare.gif bijau.gif

muniukas27 ar ejo susitart del to nuskausminimo 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
sweikute, nu zinok as tau jau galiu pasakyt kad neverta bijot.kiek as isdrebejau iki tos dienos ir nervu kiek palikau tai patikek schmoll.gif
nieko ten baisaus tikrai, todel net nesuk galvos.nors zinau kaip tai nelengva padaryt ax.gif nejautros prasiau, bet man ja suleido tik ipusejus tyrimui...nzn kam as ja leidausi nes ir be to galima ten iskentet. o kur tau beje darys? klinikose? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 22, 09:58)
sweikute,  nu zinok as tau jau galiu pasakyt kad neverta bijot.kiek as isdrebejau iki tos dienos ir nervu kiek palikau tai patikek schmoll.gif
nieko ten baisaus tikrai, todel net nesuk galvos.nors zinau kaip tai nelengva padaryt ax.gif  nejautros prasiau, bet man ja suleido tik ipusejus tyrimui...nzn kam as ja leidausi nes ir be to galima ten iskentet. o kur tau beje darys? klinikose? smile.gif

gal tau endometrioze?ar buvai pas ginekologa?ten buna panasus simtomai pilvo skausmai,putimai.Dabar paskaiciau,kad skreplioji,gali dar but rugstinguma skrandz.padidejes,arba nerviskai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukassss: 23 spalio 2009 - 20:11
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 22, 08:58)
sweikute,  nu zinok as tau jau galiu pasakyt kad neverta bijot.kiek as isdrebejau iki tos dienos ir nervu kiek palikau tai patikek schmoll.gif
nieko ten baisaus tikrai, todel net nesuk galvos.nors zinau kaip tai nelengva padaryt ax.gif  nejautros prasiau, bet man ja suleido tik ipusejus tyrimui...nzn kam as ja leidausi nes ir be to galima ten iskentet.

Kaip džiugu, kad viskas praėjo lengvai smile.gif Aš asmeniškai neįsivaizduoju kaip be nuskausminimo būčiau iškentus. Su ta daline narkoze ir tai vietom iš skausmo cypiau, o ir tam skyriuj daug tokių rėksnių girdėjau unsure.gif Čia jau matyt kaip kam pasiseka.
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 20, 16:32)
sweikos merginos. nu as jau po visų procedūrų  thumbup.gif  thumbup.gif pagaliau iškenčiau visas baimes ir skausmus. kitiem dabar galesiu papaskot kas ten ir su kuo valgoma  biggrin.gif  biggrin.gif aciu visom už palaikyma ir geras mintis.  bis.gif


O tu prieš procedūrą valei žarnyną su Fortrans?
Atsakyti
sweikutes, na TUKTUK gal tau dare visą žarnyno tyrimą? ir plonojo... g.gif kad taip skaudejo. Nes man tai tokio kad baisaus skausmo tai nebuvo, kolonoskopija tai tyrimas kaip apziuri tik storaji žarnyną jis trunka apie 15 min. Nesakau kad nieko nejaučiau visai bet ta nejautra tai kazin ten man padejo....buvau visiskoj samonej o kaip isejau tada vaiksciojau kokia 10min kaip girta biggrin.gif as tai dabar suku galvą kaip ta plonąjį išitirt, nes ir ten buna daug yvairiu ligu ir netgi vežys. blush2.gif bet Lietuvoje, medicinoje tai didziule spraga plonojo zarnyno tyrime. Kaip bebutu gaila yra tik vienintelis aiskus budas ji isštirti - tai kapsuline kolonoskopija, kuri yra labai brangi. Vien ta kapsuliuke kainuoja 2000lt.
o siaip buvau penktadieni pas ginekologe, tai apziurejo ji mane ir rado kaip ir uzdegima letini,po menstruacijų darys echoskopija, tada bus aiskiau sake pasakyt kokios bedos. Bet abejoju kad man nuo ginekologiniu cia bedos, nes pilvas kaip pradeda gurguliuot tai net nugaroj ten ir prie skrandžio braska tarska lotuliukas.gif
Atsakyti
beje, zarnyną valiau su Cololyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muniukas27 @ 2009 10 26, 09:12)
sweikutes, na TUKTUK gal tau dare visą žarnyno tyrimą? ir plonojo... g.gif  kad taip skaudejo. Nes man tai tokio kad baisaus skausmo tai nebuvo, kolonoskopija tai tyrimas kaip apziuri tik storaji žarnyną  jis trunka apie 15 min. Nesakau kad nieko nejaučiau visai bet ta nejautra tai kazin ten man padejo....buvau visiskoj samonej o kaip isejau tada vaiksciojau kokia 10min kaip girta  biggrin.gif 

Nea,ne viso, darė tik storosios žarnos tyrimą smile.gif Maniškis truko apie 20 minučių. Man irgi atrodė, kad aš visą laiką sąmonėj buvau, bet daktaras sakė, kad kažkiek minučių miegojau, tik nepajutau pati biggrin.gif Tai gal ir tau panašiai buvo smile.gif Bet nuo to laiko,kai sąmonė sugrįžo, tai eina sau koks man buvo skausmas swoon.gif Kad ir seselė pilvą spaudė, galvojau šonkaulius sulaužys biggrin.gif Užtai man atrodo kaip koks stebuklas,kad kai kurie žmonės taip lengvai tą tyrimą perneša smile.gif Tik vat nuo ko tai priklauso g.gif
Beje, o kaip tau sekėsi išgerti tą cololyt? Mane tai žiauriai pykino. Vienu momentu galvojau nebesusilaikysiu ir tie trys litrai išlėks iš skrandžio doh.gif
Atsakyti