Įkraunama...
Įkraunama...

Toms kurios nori viską žinoti II

QUOTE(vyturys @ 2008 02 13, 14:13)
Ir dar vienas bajeris: stabdžiu pedalas "nukrenta"nu tipo suminksteja karts nuo karto. Tai pirma karta reikia minti iki galo, kad stabdyti pradetu, antra karta jau kietesnis, o trecia karta jau normalus. Tai taip ir "pompuoju' pries kokia sankryža schmoll.gif . Kas tai galetu buti?

Aš irgi suversčiau bėdą nuorinimui.. Jei tikrai reik nuorint, tai čia nesunkus ir gan neilgas darbas 4u.gif
O su dujom neteko susidurt, nežinau.. O benzo nepastebėjai, kad daugiau ryja? g.gif
Atsakyti
Nu nežinau ar cia saltuoju metu, nes to salcio g.gif kaip ir nebuvo. Taip ryja pastarasias 2 savaites.
Papildyta:
QUOTE(Amry @ 2008 02 13, 15:57)
Aš irgi suversčiau bėdą nuorinimui.. Jei tikrai reik nuorint, tai čia nesunkus ir gan neilgas darbas  4u.gif
O su dujom neteko susidurt, nežinau.. O benzo nepastebėjai, kad daugiau ryja?  g.gif


Nu del benzo tai nežinau, matai as jo i baka isipilu tik tiek, kad pasibaigus dujoms iki kolonkes nubirbciau ir jei pasaltu -užsivesciau.
Papildyta:
Nu vyras nelabai sutinka su nuorinimo problema. Jis mano, kad kazkokie munžetai(nežinau kas tas yra), mat tie stabdžiai"nukrenta" tik karts nuo karto, o ne pastoviai. g.gif
Atsakyti
Nu pagaliau pribrendau naujam masiniukui, nusiziurejau 1996 metu mitsubishi Carisma su automatine pavaru deze. Gal kas gali papasakoti i ka reikia atkreipti demesi, apziurint sio modelio auto?
Atsakyti
Prisijungiu prie visų norinčių viską žinoti biggrin.gif Šiuo metu domina lengvųjų auto priekabikių (vienaašių) gamyba-surinkimas laidų išvedžiojimas ir pajungimas. Gal kam teko patiems surinkti?
P.S. Neradau temos apie priekabas, tad čia arčiausiai buvo ax.gif
Atsakyti
Pamenu, kažkuri klausė, kaip pajungt paprastą magę prie vairo ar kažkas tokio ta tema..
Tai užbėgau draugiškai info pasidalint - yra magių su trečia fiškute, skirta pajungimui prie vairo clap.gif
Per kalėdas sau pirkau, nemačiau tokio niekur, o va šią sav mačiau.. Galvoju daba apie mago keitimą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amry: 21 kovo 2008 - 15:04
gal kas zino kur nebrangiai galima isigyti apdailos juostu laikiklius?plastmasiniai kistukai apdailos, kurie laiko apdailos juosta prie masinos. tikiuosi aiskiai parasiau smile.gif pravaziaviau kelias parduotuves - neturi, bande pardavejai taip nerisliai papasakoti kur galiu rasti - nera. ir dar smile.gif kur perkata valytuvus? ax.gif pirkau maximoj - nukrito -po keliu dienu, statoile - brangus velniskai ir po keliu menesiu nebevalo kaip turetu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dinaja @ 2008 06 19, 00:18)
gal kas zino kur nebrangiai galima isigyti apdailos juostu laikiklius?
kur perkata valytuvus? 

Apdailos, tai čia moldingus turi omeny?
Aš pirkau "Senukuose", vienas valytuvas 27Lt berods g.gif Nu ne iš brangiausių, bet valo neblogai jau keli mėnesiai..
Atsakyti
Valytuvus pernai rugpjūčio mėn nusipirkau statoil'e, lygtais "Champion" vadinasi g.gif pora kainavo 80 lt. Valo iki šiol kaip nauji smile.gif
Šiaip jau nereikia pagailėti ant tokių detalių, kurios sąlygoja matotumą ir vairavimo saugumą 4u.gif
Atsakyti
Na aš valytuvų dar nepirkau, bet reiktų. Žėrutyje (Kaune) kainuoja ~130, seniuose ~150. Tad vis atidėlioju.
Atsakyti
Liuks thumbup.gif Prisiminiau kaip tas daiktas vadinamas - moldingas. Norėjau vis apie juos paklaust, bet niekaip neprisiminiau kaip vadinasi blush2.gif Mano opeliuko vienas moldingas atšokęs, ne daug, bet erzina nerealiai, be to kartais neturiu laiko pati plauti mašinos tai galėčiau į kokią automatinę Statoilo plovyklą užlėkt, bet bijau, kad tą moldingą ten ir paliksiu ax.gif Gal kam teko pačiom jį klijuoti? Man darbe chebra sako - ai, su spiritu nuriebalink ir momentu klijuok, laikys. Hm g.gif Kažkaip netikiu. Vyrelis mano vis žada ir žada man jį sutvarkyt, bet matau, kad dar ilgai nesišviečia man jo pagalba.
Atsakyti
Apie moldingo klijavimą negirdėjau niekad g.gif Bet gal ir veiksminga, jei dantukai, ant kurių jis tvirtinasi, pamesti..
Dar žinau, kad nuėmus apšvifkes galima iš kitos pusės prisukt moldingus, kartu ir apsauga nuo vagių..
Nes man tai atsegė vieną, tik kad iki galo nesugebėjo visko atsegt, tai nepaėmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lemona`: 19 birželio 2008 - 08:40
QUOTE(Lemona` @ 2008 06 19, 09:40)
Apie moldingo klijavimą negirdėjau niekad  g.gif Bet gal ir veiksminga, jei dantukai, ant kurių jis tvirtinasi, pamesti..
Dar žinau, kad nuėmus apšvifkes galima iš kitos pusės prisukt moldingus, kartu ir apsauga nuo vagių..
Nes man tai atsegė vieną, tik kad iki galo nesugebėjo visko atsegt, tai nepaėmė.


-apšvifkes- kas tas per daiktas?
Atsakyti