Įkraunama...
Įkraunama...

Kojos nykščio kaulinė išauga

QUOTE(*Frezija* @ 2009 08 16, 18:10)
VGPUL darys. Nežinau kokia ta operacija, kažkaip taip giliai nesigilinau, tik sakė, kad paprastesnę kažkokią galima daryti, kur nereikai varžtų traukti  unsure.gif

O dabar ar trauks varztus ar ne? kada tau paskirtas operacijos laikas?
Atsakyti
Na kad aš dar nei karto neoperavau, tai varžtų jokių nėra schmoll.gif
Mane tik užrašė į eilę planinei operacijai, o kada prieis eilė nzn tiksliai, bet sakė kokių pora mėnesių reikia laukti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2009 08 16, 18:43)
Na kad aš dar nei karto neoperavau, tai varžtų jokių nėra  schmoll.gif
Mane tik užrašė į eilę planinei operacijai, o kada prieis eilė nzn tiksliai, bet sakė kokių pora mėnesių reikia laukti  unsure.gif

man labai idomu, kaip atrodo jusu koja, kad jau reikia daryti operacija? g.gif as irgi turiu kauliuka problemini, daktaras sake, kad dar nereikia operuoti, veliau (nesuprantu kada) reikes...
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2009 08 16, 19:53)
man labai idomu, kaip atrodo jusu koja, kad jau reikia daryti operacija?  g.gif  as irgi turiu kauliuka problemini, daktaras sake, kad dar nereikia operuoti, veliau (nesuprantu kada) reikes...


Atrodo taip, kad gėda nešioti atvirus batus, o uždari batai taip pat deformuoti verysad.gif Ryžausi operuotis, nes situacija savaime nepagerės, o su amžium tik blogės...
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2009 08 16, 20:45)
Atrodo taip, kad gėda nešioti atvirus batus, o uždari batai taip pat deformuoti  verysad.gif Ryžausi operuotis, nes situacija savaime nepagerės, o su amžium tik blogės...

g.gif tai pas mane gal nera dar taip baisu... nes atvirus batukus nesioju drasiai ir niekas nepastebi mano issikisusio kauliuko
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2009 08 16, 23:06)
g.gif  tai pas mane gal nera dar taip baisu... nes atvirus batukus nesioju drasiai ir niekas nepastebi mano issikisusio kauliuko


Ir pas mane kol kas nieko baisaus dar nėra, bet aš kai pasidomėjau, kad čia kuo toliau tuo blogiau bus, paskui skausmai dideli prasideda, tai norėčiau iš ansto "užbėgti už akių' ax.gif kadangi išsišokimas šioks toks yra, o kaip žinau, tai savaime nepasitaisys...
o konsultacijai čia tiesiai pas chirurga reikia eiti, ar pas šeimos gydytoją? nesuprantu aš tos ligoninių labirintinės sistemos su jų siuntimais...
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 08 17, 07:47)
Ir pas mane kol kas nieko baisaus dar nėra, bet aš kai pasidomėjau, kad čia kuo toliau tuo blogiau bus, paskui skausmai dideli prasideda, tai norėčiau iš ansto "užbėgti už akių'  ax.gif  kadangi išsišokimas šioks toks yra, o kaip žinau, tai savaime nepasitaisys...
o konsultacijai čia tiesiai pas chirurga reikia eiti, ar pas šeimos gydytoją? nesuprantu aš tos ligoninių labirintinės sistemos su jų siuntimais...

as pirma nuejau pas seimos, pasakiau, kad man labai keistai kauliukas vienos kojos issokes, tada ji nusiunte pas otropeda ir jis is karto pamate, kad man tas kauliukas yra issokes. Pirmiau issigandau, bet paskui pasake, kad kol kas nieko baisaus, padarem foto - pasitvirtino,kad nyksciai apbu kazkaip palinke i kitus pirstus g.gif ir toks tarpelis tarp nykscio ir antro pirsko gaunasi, todel nusipirkau silikoninius tarpupirscius, ir dekliukus i batus ir daktaras sake dabar NEREKOMENDUOJU operuotis.


oi, klausei vieno, o as istorija papasakojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 08 17, 08:47)
Ir pas mane kol kas nieko baisaus dar nėra, bet aš kai pasidomėjau, kad čia kuo toliau tuo blogiau bus, paskui skausmai dideli prasideda, tai norėčiau iš ansto "užbėgti už akių'  ax.gif  kadangi išsišokimas šioks toks yra, o kaip žinau, tai savaime nepasitaisys...
o konsultacijai čia tiesiai pas chirurga reikia eiti, ar pas šeimos gydytoją? nesuprantu aš tos ligoninių labirintinės sistemos su jų siuntimais...

nekvailiokit doh.gif mano mama operavos,jai visai nedideli buvo,tik labai skaudėjo,o dabar atrodo žiauriai,labai sugadino,sakė jei tas laikas gryžtų,geriau kentėtų,bet nesioperuotų nė už ką,gerai pagalvokit,yra pirkt intarpų į tarpupirštį ortopedinėse,uždaruose patuose galima nešiot,pristabdys nykščio krypimą,sėkmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2009 08 29, 23:57)
nekvailiokit doh.gif mano mama operavos,jai visai nedideli buvo,tik labai skaudėjo,o dabar atrodo žiauriai,labai sugadino,sakė jei tas laikas gryžtų,geriau kentėtų,bet nesioperuotų nė už ką,gerai pagalvokit,yra pirkt intarpų į tarpupirštį ortopedinėse,uždaruose patuose galima nešiot,pristabdys nykščio krypimą,sėkmės smile.gif

Sveika, HappyLadybird

labai noreciau suzinoti kiek tavo mamytei metu, kur ir kas operavo? g.gif

turiu viena peda isoperuota, kad sugadinti tai nesugadino gal labai, bet kaulas po truputi atsistato, ir didedelio pagerejimo nejauciu. Ir as labai pradedu abejoti tu operaciju reikalingumu ir pasekmemis, prisiskaiciau literaturos, tame tarpe ir mokslines ( pati esu mokslu daktare) kaip tos operacijos daromos, kam kokias metodais ( tai yra esant kokiam iskrypimui, koks metodas operavimo rekomenduotinas), buvau pas keturis ortopedus konsultuotis ir vis dar turiu abejoniu. schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, aš irgi dariausi operaciją 08.28 dieną. Tai turiu pasakyti,kad malonumas menkas ypač kai leido vaistus (marino),ir dar dabar nelabai gerai jaučiuosi tai skauda tai niežti,naktį yra sunkiausia nes koja neranda vietos. Raminu save tuo kad gydytojas sakė, kad neataugs. Iš pokalbių supratau kad beveik visiems skirtingai daromos operacijos.
Atsakyti
QUOTE(Angelas5 @ 2009 09 07, 15:03)
Sveiki, aš  irgi dariausi operaciją 08.28 dieną. Tai turiu pasakyti,kad malonumas menkas ypač kai leido vaistus (marino),ir dar dabar nelabai gerai jaučiuosi tai skauda tai niežti,naktį yra sunkiausia nes koja neranda vietos. Raminu save tuo kad gydytojas sakė, kad neataugs. Iš pokalbių supratau kad beveik visiems skirtingai daromos operacijos.

O kokiu metodu tave operavo, ir ar didelis kaulas buvo?
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 09 13, 15:10)
O kokiu metodu tave operavo, ir ar didelis kaulas buvo?

Ka tu turi omeny "kokiu metodu"? O kaulas buvo visai nedidelis, tik tiek kad kartais paskaudedavo ir parausdavo. Žinojau kad jis ne mažės, o tik didės. Tai dėl to ir ryžausi operuotis,bet tikrai nesigailiu, jau ir dabar mano kojytė nors ir dar patinus - atrodo žymiai gražiau negu buvo. Jei kas turit tokią problemą -tai tikrai nelaukit, nes kuo anksčiau tuo geriau ir mažiau sudetinga operacija.... ax.gif
Atsakyti