Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

QUOTE(be rėmų @ 2009 09 09, 14:14)
Pamąstymui.
Sprogimas - tai gilios vidinės permainos, asmenybės transformacija. Kad dega jūsų namo vidus rodo, kad permainos laukia pačios. Saugokis nevaldomų aistrų, sapne į tai ryškios nuorodos. Jos gali pridaryti bėdos. Ar nejauti, kad tavy pačioj kaupiasi įtampa, kuri turi tendenciją driokstelti blink.gif  Dar man atrodo, kad ta numatoma iškrova gali būti susijusi su vyriškiu, mat sapne ryškūs Avino zoodiko simboliai  g.gif Kažkas tave spaudžia, o pati tam stipriai priešiniesi. Ar tinka kas nors?


Zinokit labai stengiuosi viduje keistis - savo pacios labui ir tam dedu begalo daug pastangu ax.gif o viduje tikrai kaupiasi itampa ir mano manymu as ilgai jos neislaikysiu... O spaudima taip pat jauciu.. unsure.gif Dar ir pagal zodiaka - tai as pati esu avinas blush2.gif
Kazkaip Jus, kaip kokia ekstrasense, nupasakojot kokia yra mano savijauta siuo metu 4u.gif zinokit visas Jusu paaiskinimas tikrai man tinka 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif prisapnavau nemažai ežių....
ka galėtų reikšti??
Atėjo pas mus draugai su dvynukais, o as kazka ruošiu ant stalo padėti, ir pamatau ežį, po to dar viena, o po to ant laiptu vienas iš kito ritas.. dauginasi... g.gif
Atsakyti
vel sapnuoju nesamones g.gif gal vel sulaukciau malonaus paaiskinimo ax.gif buciau dekinga labai
sapnuoju kara matau kaip dega namai sprogsta bombos bega klykia zmones laksto kareiviai,tamsu bet matosi viskas labai aiskiai zmones apsirenge ir susisukave 1945-47 metu mada g.gif ten as dalyvauju ar stebiu ne nesuprantu pagrindiniame vaidmenyje dvi poros du vaikinai ir dvi merginos is kuriu lyg esu lyg nesu viena as,mes padedam kazka daryt vienam vaikinui is musu lyg ir suzeistam viena mergina padeda susyt tada kita mergina lyg as lyg ne as jam ima patikt ir ta prasme poros susikeicia kita mergina nepatenkinta bet sako ka darysi taip buvo lemta kazka panasaus tada vel matom kaip baigiasi karas kaip vyksta atstatomieji darbai statoma ligonine labai gerai atsimenu kad mes vel keturiese stebim vaizda pro langa ir kazkodel labai atmintin isirezia ligonines plyteles grindu g.gif tada vel lyg karas ir tada matau suni miela toki juoda dideli ir kazkuris is musu duodam tam suniui ziasla-gyva padara kuris kaip astuonkojis bet pailgas ne apvalus ir sudaug kojyciu-ciuptuvu besivinguriuojanciu bejudanciu ir lyg as ta zaisla-pabaisina paduodu suniui suo dingsta ir mes jau taikos metais susene graziai auginam seimas laimingai sau vel bendraujam bet pagrindiniam plane visa sapna-kina islieka keturiese as lyg dalyvaujanti lyg stbinti bet isgyvenanti visas ju emocijas g.gif doh.gif
nu ir ka cia galetu reikst?maziau ziuret filmu lotuliukas.gif ?tikrai labai idomu butu isrutuliot ka mano smegenys isgyvena sykart?aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2009 09 06, 11:19)
Laba diena,
Sapnavau šiąnakt tokį dalyką. Aš stoviu šlaito apačioj, dar žemiau nusileidus buvo tvenkinys. Ir nuo šlaito viršaus į mane bėga arklys, kurį gaudo vilkas. Kai arklys pribėga prie manęs, aš jį pagaunu už pavadžio, patempiu į šoną, kad neįkristų į vandenį ir tada mane puola tas vilkas. Staiga vėl ta pati situacija. Stoviu toje pačioje vietoje ir į mane bėga tas pats arklys, jį vejasi vilkas, bet šį kartą aš arklio nepagaunu, pasitraukiu į šoną ir jie abu sukrenta į vandenį g.gif  taip ir baigėsi sapnas.


Be rėmų jei negaila laiko, gal pasižiūrėtumėt į šį sapnelį? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2009 09 09, 20:01)
Be rėmų jei negaila laiko, gal pasižiūrėtumėt į šį sapnelį? blush2.gif

upsss... parašysiu rytoj. Pagalvoti reiktų. Šiaip tai *rasos* sapno simboliai man kažkiek pažįstami, o čia - nelabai.
Pati turėtum pagalvoti, koks pačios santykis į vilką, daug kam jis yra toteminis gyvūnas. Emocijos kokios kilo sapnuojant, viską susivesk krūvon...kraštovaizdis malonus, žalias? Ar šlaitas smėlėtas, ar akmenuotas- čia irgi nuorodos. Tvenkinio vanduo švarus ar dumblas, na, ta prasme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 09 rugsėjo 2009 - 18:56
QUOTE(be rėmų @ 2009 09 09, 19:52)
upsss... parašysiu rytoj. Pagalvoti reiktų. Šiaip tai *rasos* sapno simboliai man kažkiek pažįstami, o čia - nelabai.
Pati turėtum pagalvoti, koks pačios santykis į vilką, daug kam jis yra toteminis gyvūnas. Emocijos kokios kilo sapnuojant, viską susivesk krūvon...kraštovaizdis malonus, žalias? Ar šlaitas smėlėtas, ar akmenuotas- čia irgi nuorodos. Tvenkinio vanduo švarus ar dumblas, na, ta prasme.


Dėl vilko net nežinau.. Nu jis man baisus gyvūnas ir tiek. Nei aš vilkų mėgstu, nei nemėgstu. Dėl emocijų tai net nežinau kaip pasakyt. Toj pirmoj situacijoj pasimečiau, bet kadangi iškart pati sapne situaciją pakeičiau, tai gal čia rodo kažkokią situacijos kontrolę iš mano pusės, kad žinau kaip rasti sprendimą? Dėl šlaito, tai jis buvo apaugęs krūmynais ir žolėm, o tvenkinyje neskaidrus vanduo, toks žalsvai rudas.
Turbūt šitą sapną reikia interpretuot kaip radimą išeities dabartinėj mano situacijoj (vyras išvyko į užsienį, tai dar vis apsipratinėju), bet kodėl būtent arklys ir vilkas tai pati nežinau... Gal arklį siečiau su laisve, o vilką su grėsme... g.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2009 09 09, 21:31)
Dėl vilko net nežinau.. Nu jis man baisus gyvūnas ir tiek. Nei aš vilkų mėgstu, nei nemėgstu. Dėl emocijų tai net nežinau kaip pasakyt. Toj pirmoj situacijoj pasimečiau, bet kadangi iškart pati sapne situaciją pakeičiau, tai gal čia rodo kažkokią situacijos kontrolę iš mano pusės, kad žinau kaip rasti sprendimą? Dėl šlaito, tai jis buvo apaugęs krūmynais ir žolėm, o tvenkinyje neskaidrus vanduo, toks žalsvai rudas.
Turbūt šitą sapną reikia interpretuot kaip radimą išeities dabartinėj mano situacijoj (vyras išvyko į užsienį, tai dar vis apsipratinėju), bet kodėl būtent arklys ir vilkas tai pati nežinau... Gal arklį siečiau su laisve, o vilką su grėsme... g.gif

Vakar išsitraukiau savo užrašus ir atsidėjusi panagrinėjau sapną. Žiūrėk, kas gavosi.
Sapnas susijęs su karjera, pasiekimais. Jei toj srity turi ambicijų, siekių, tai galiu pasakyti, kad palankus karminis vėjas tiesiai į pačios glėbį atgena galimybes susijusias su valdžia, vadovavimu, autoriteto pasikėlimu, didele sėkme.Ir I sapno dalis rodo, kad tu pajėgi tai sugauti, suvaldyti, gauti iš to naudos. Tačiau tave sėkmės atveju kaip atsakas puola Marso energijos, kas būtų agresyvumas, nenuoseklumas, despotiškumas, egoizmas. Tai arba gali sulaukti to iš aplinkos, arba pačioje sukilti puikybė, kuri pasireikštų iųvardintom savybėm g.gif

II sapno dalis parodo, kad gali būti ir taip, kad tu stovi ir žiūri, kaip viskas pralekia pro šalį ir nueina perniek, nes tu net nesistengi kažką daryti. labai gali būti, kad taip atsitinka dėl šeimos ar giminės įtakos, gal tą reikalingą dėmesį kažkurį laiką atitrauk nuo šeimos reikalų ir nepraleisk didelio(būtent, nes arklys lygu Jupiteris) šanso. Būtinos savybės būtų susikaupimas, savidisciplina, tikslo siekimas susikoncentravus, nesiblaškant ir neabejojant. tačiau praleidus šansą tau negresia ir vilko- Marso "dovana''

Nu nežinau... čia logiškas sapno paaiškinimas 4u.gif Spręsti pačiai.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 09 10, 08:47)
Vakar išsitraukiau savo užrašus ir atsidėjusi panagrinėjau sapną. Žiūrėk, kas gavosi.



Labai įdomiai.. man net pačiai keista, negi tikrai tiek daug apie tą darbą galvoju... Bet kaip tik mėnesio vidury turėtų viskas prasidėt, tada žiūrėsim ar atitiko sapnas.
Ačiū, kad nepatingėjai paieškot 4u.gif

Tiesa, o kur galima būtų pačiai pasidomėt sapnų aiškinimais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TimbaLimba: 10 rugsėjo 2009 - 13:03
QUOTE(TimbaLimba @ 2009 09 10, 15:00)
Labai įdomiai.. man net pačiai keista, negi tikrai tiek daug apie tą darbą galvoju... Bet kaip tik mėnesio vidury turėtų viskas prasidėt, tada žiūrėsim ar atitiko sapnas.
Ačiū, kad nepatingėjai paieškot 4u.gif

Tiesa, o kur galima būtų pačiai pasidomėt sapnų aiškinimais?

Aš remiuosi Lazarevo "Karmos sapnininku"( jei tiksliai pamenu pavadinimą g.gif ) ir Volmer astrologiniu kalendorium 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 09 10, 14:33)
Aš remiuosi Lazarevo "Karmos sapnininku"( jei tiksliai pamenu pavadinimą g.gif  ) ir Volmer astrologiniu kalendorium 4u.gif


O internete turbūt nelabai tokių dalykų ištrauksi..?
Atsakyti
Gal galetumet,kas nors padet issiaiskint ankstesnio sapno reiksme?
Atsakyti
buciau labai dekinga jei kas man paaiskintumet mano sapna apie kara ax.gif 4u.gif
Atsakyti